Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 849 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.892

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.972
Like
3.270
Πόντοι
1.706
Φαντάζομαι εμένα και την Μαγκυ αγκαλιά στο κρεβάτι μετά από βόλτα με τσίτα τεντωμένα τα σεντόνια. Από πάνω εμείς. Να πηγαίνει για μπάνιο να χαλαρώσει και εγώ να σκάω μύτη ντυμένος αλλά έτοιμος για φιλιά. Όχι με γλώσσα αλλά αναγνωριστικά. Κι όταν δεν το περιμένει,
να την παίρνω αγκαλιά και να την αφήνω απαλά σαν στέμμα στον καναπέ. :rose:Εκεί που θα βάζω την χνουδωτή πετσέτα στα δακτυλάκια των ποδιών της για να τραβήξω ότι υγρασία απέμεινε από την θερμή ατμόσφαιρα. Το χαμόγελο της η χαρά μου.
Ποιο ξέρει για μετά εμείς
και τα σεντόνια;

:headbaning2:
Κάτσε και γράφε ρομαντισμούς, ρε παπάρα. Σου έδειξε ενδιαφέρον η κοπέλα κι εσύ αδιαφόρησες. Πάει να κανονίσει ποτό με το Zapata κι έπεσε σε άλλον μπουμπούνα. Και τώρα εμφανίστηκες κι άρχισες πάλι τις παπαριές. Και πολύ σας πέφτει.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Κάτσε και γράφε ρομαντισμούς, ρε παπάρα. Σου έδειξε ενδιαφέρον η κοπέλα κι εσύ αδιαφόρησες. Πάει να κανονίσει ποτό με το Zapata κι έπεσε σε άλλον μπουμπούνα. Και τώρα εμφανίστηκες κι άρχισες πάλι τις παπαριές. Και πολύ σας πέφτει.
Είχες λίγες μέρες να με παραθέσεις. Μολις είδες ότι έγινα απειλητικός στις πενταροδεκάρες σας, ήρθες να μου κανεις τάκλιν. Το να βάζεις δίπλα στον εγκεφαλικά νεκρό το τρανταχτό νικ μου, αποτελεί προσβολή.

:2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
648
Πόντοι
96
Παω να κολλήσω κατι μπρίκια και έρχομαι ,,,
καλο βραδυ παπι μου ,,,και που εισαι δεν ξερω για ποσο θα εισαι γυμνος αλλα κλεισε κουρτινα το πρωι θα μας χαλασει ο ηλιος το χουζουρι
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
856
Κριτικές
13
Like
1.452
Πόντοι
496
Κάτσε και γράφε ρομαντισμούς, ρε παπάρα. Σου έδειξε ενδιαφέρον η κοπέλα κι εσύ αδιαφόρησες. Πάει να κανονίσει ποτό με το Zapata κι έπεσε σε άλλον μπουμπούνα. Και τώρα εμφανίστηκες κι άρχισες πάλι τις παπαριές. Και πολύ σας πέφτει.
ρε μη το χαλας.... ασε να τον γλεντησει και αλλο!!!

ασε που συμφωνα με αυτα που λεει καταλαβαινεις οτι μονο φουλ ανασφαλεις γκομενες παιζει να εχει ριξει ποτε του...

τετοιες κριπιες οταν λες σε ανθρωπο που ουτε σε ξερει ουτε σε εχει δει ειναι τερμα κριντζ...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Παω να κολλήσω κατι μπρίκια και έρχομαι ,,,
καλο βραδυ παπι μου ,,,και που εισαι δεν ξερω για ποσο θα εισαι γυμνος αλλα κλεισε κουρτινα το πρωι θα μας χαλασει ο ηλιος το χουζουρι
Καλή σου νύχτα μωρό μου. :kiss-mark: Προσπαθούν να μειώσουν
την ευτυχία μας κάποιοι πουθενάδες. Έχουν εθιστεί στα βιάγκρα :2funny: και δεν δέχονται την φυσιολογική στύση δια της καύλας. Ο ένας ζηλεύει και ο άλλος ενώ σε λέει κλώνο μου τώρα δηλώνει ότι δεν έχουμε ξαναειδωθεί. Ολα αυτά που γράφω θα πάνε να τα πουν αύριο όπου βρουν αλλά δεν έχουν το στυλ να τα πουν. Δεν το έχουν....

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.750
Like
3.595
Πόντοι
1.706
Η Αφέντρα Magi...θά τούς πηγαίνει γαμιώντας!!
Αλλά γιά νά είναι Αφέντρα...σημαίνει ότι οι άλλοι...θά είναι καί καλά...δούλοι!!
Αρα τά γουστάρουν αυτά...οι ανωμαλέτες οι δούλοι!!
Ανατρίχιασα!! :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.972
Like
3.270
Πόντοι
1.706
Είχες λίγες μέρες να με παραθέσεις. Μολις είδες ότι έγινα απειλητικός στις πενταροδεκάρες σας, ήρθες να μου κανεις τάκλιν. Το να βάζεις δίπλα στον εγκεφαλικά νεκρό το τρανταχτό νικ μου, αποτελεί προσβολή.

:2funny:
Αύριο ο άλλος θα γίνει τούρμπο, όταν συνειδητοποιήσει ότι έχασε την ευκαιρία. Εσύ θα συνεχίσεις να γελάς σαν να μην τρέχει τίποτα, λόγω φαρμακευτικής αγωγής. :confused:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Οταν μιλαμε για σεξ χωρις ερωτα και λουλουδια το βλεμμα φτανει να γινει η αρχη αλλα αμα εισαι σαν μουνι καλλιγραφίας και δεν ξερεις να φλερταρεις γιατι εισαι κομπλεξικος αρχιζει η νουβελα με το πορτοφολι...
Ποια νουβέλα με το πορτοφόλι λες?
Πριν έλεγες οτι αλλες κοιτανε το χρημα αλλες οχι.
Καλα δεν ξερεις τι λες.
Το χρημα ολες το κοιτανε αλλες περισσότερο αλλες λιγότερο
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
δεν ειναι δυσκολο και αν θελεις διαβασε δυο φορες
Ειναι στη φυση του ανθρωπου να τον ελκύει το καλύτερο.....
απλα αυτο ειναι γυφτοπαζαρο με τον πορτοφολα η με την γκομενα που τα θελει στο πιατο...δεν ειναι ουτε φλερτ ουτε καν στα ραντεβου ...
Sugar daddy σε λαθος νήμα μοστράρουν...λογικο ειναι ακομα στο 90
Και στη φυση του άντρα είναι να επιλέγει την πιο όμορφη ..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Χθες που είπα ότι γάμησα δεν με χειροκρότησε κανείς. :2funny:Μόνο όταν δεν γαμάω με βρίζουν. Γιατί άραγε;;; Μάγκι αύριο έχω ρεπό. Αν υπάρχεις θέλω να μείνει μεταξύ μας. Θα σε πάω βόλτα να μιλήσουμε. Χθες εγλυψα το βελούδινο δέρμα μεταξύ μουνιού και κώλου και γάμησα πολύ ώρα με ωραία πράγματα. Είμαι "γεμάτος" τώρα. Άρα και ακίνδυνος.

:rockon:
Ρε βλάκουλη αν καθε φορα που γαμαμε να το βγαζουμε ολοι ντελαλι δεν θα λέμε τίποτα αλλο στο θρεντ.
Εισαι και ψωναρα το χειριστο για ενα αντρα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Μιλάς για κοινούς πλούσιους. Μεγιστάνες και ολιγάρχες, βλέπουμε να παντρεύονται ξεβράκωτες μικροαστές μουνάρες ... και να τους τρώνε περιουσίες ....
Αυτοί ξεμωραίνονται για άλλους λόγους απο ένα σημείο και μετά. Φτάνουν στα 70, βλέπουν πόσο στερημένη ζωή είχαν σε άλλους τομείς, γιατί έκαναν λεφτά, αλλά δεν εζησαν τίποτε πέρα απο δουλειά και στο τέλος πάνε και βρίσκουν κανένα πουταναριό και άντε γειά. Μην παρεξηγηθώ. Δεν είπα ότι δεν γαμουσαν, αλλά δεν ειχαν ποτέ χρόνο για κάτι πιο βαθυ, οπότε τους την έπεσε η Χ τύπισσα, πούλησε και παπάτζα και τέζα ο μπάρμπας.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Κάτσε και γράφε ρομαντισμούς, ρε παπάρα. Σου έδειξε ενδιαφέρον η κοπέλα κι εσύ αδιαφόρησες. Πάει να κανονίσει ποτό με το Zapata κι έπεσε σε άλλον μπουμπούνα. Και τώρα εμφανίστηκες κι άρχισες πάλι τις παπαριές. Και πολύ σας πέφτει.
Μας εδωσε ακυρα γιατί εχει καψουρευτει ενα καλογερο λεει.
Βέβαια δεν είναι ρομαντική η Μάγκι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Καλή σου νύχτα μωρό μου. :kiss-mark: Προσπαθούν να μειώσουν
την ευτυχία μας κάποιοι πουθενάδες. Έχουν εθιστεί στα βιάγκρα :2funny: και δεν δέχονται την φυσιολογική στύση δια της καύλας. Ο ένας ζηλεύει και ο άλλος ενώ σε λέει κλώνο μου τώρα δηλώνει ότι δεν έχουμε ξαναειδωθεί. Ολα αυτά που γράφω θα πάνε να τα πουν αύριο όπου βρουν αλλά δεν έχουν το στυλ να τα πουν. Δεν το έχουν....

:2funny:
Κοιτα οταν ξυπνήσεις να δεις αν σου βγάλει το στραπον
Χαχαχαχαχα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Επειδή δεν παρακολουθάς τακτικά, η κοπέλα μια χαρά το χειρίζεται. Δεν θα έκανε έναν διάλογο που δεν την συμφέρει για το τάργκετ γκρουπ που στοχεύει. Κάτι προσπαθεί να περάσει σε δύο βραδυφλεγείς, αλλά την έχουν ζαλίσει στην πάρλα. Και μετά παραπονιούνται ότι δεν βρίσκουν γκόμενα.
Εχουμε 2 αγαπουλιδες στο θρεντ τον παπια και τον κακογερο οι οποίοι σφάζονται για μια μαγκι που δεν ξερουμε αν οντως ειναι γυναικα.
Εγω περα απο το παιχνίδι που εστεισα με τη μαγκι η οποία αρνηθηκε να βρεθουμε για ποτο,έδειξα πως φέρονται οι γυναίκες και γιατι τις λενε ελλεινιδες.
Επισης φανηκε η αγαπουλιαση της παπιας με τριαντάφυλλα φιλια και μισοφεγγαρα,αν αυτος σας κανει για καμακας οπως λεει ψυχρος εκτελεστής και δεν υπολογιζει τις γυναίκες τοτε εγω ειμαι αστροναύτης.Ακομα και εδω να μπει μια γυναίκα η υποτιθέμενη γυναικα πεφτουν κάποιοι με τα μούτρα.
Κατάντια και ξεφτιλα
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
856
Κριτικές
13
Like
1.452
Πόντοι
496

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
856
Κριτικές
13
Like
1.452
Πόντοι
496
Εχουμε 2 αγαπουλιδες στο θρεντ τον παπια και τον κακογερο οι οποίοι σφάζονται για μια μαγκι που δεν ξερουμε αν οντως ειναι γυναικα.
Εγω περα απο το παιχνίδι που εστεισα με τη μαγκι η οποία αρνηθηκε να βρεθουμε για ποτο,έδειξα πως φέρονται οι γυναίκες και γιατι τις λενε ελλεινιδες.
Επισης φανηκε η αγαπουλιαση της παπιας με τριαντάφυλλα φιλια και μισοφεγγαρα,αν αυτος σας κανει για καμακας οπως λεει ψυχρος εκτελεστής και δεν υπολογιζει τις γυναίκες τοτε εγω ειμαι αστροναύτης.Ακομα και εδω να μπει μια γυναίκα η υποτιθέμενη γυναικα πεφτουν κάποιοι με τα μούτρα.
Κατάντια και ξεφτιλα
απο τον τροπο που γραφει σε μια που δε ξερει καν ο τυπος φαινεται απελπισμενος καληνυχτακιας...
στην τελικη θα τα εγραφε στο ινμποξ. αλλα ο ψυχασθενης το διαφημιζει κιολας γιατι "θελει αναγνωριση"

η μαγκι παιζει την ακεραιοτητα της κορωνα γραμματα αν βρεθουν και δεν παει συμφωνα με τα νερα του! ουτε το 100 θα προλαβει να παρει!

βεβαια μπορει να τον αιφνιδιασει και να του πει παμε να στο κρεβατι και ο αλλος να μη ξερει πως να το χειριστει! ουτε κουκου θα του κανει απο το πατατρακ οτι οντως θα του κατσει γκομενα!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
απο τον τροπο που γραφει σε μια που δε ξερει καν ο τυπος φαινεται απελπισμενος καληνυχτακιας...
στην τελικη θα τα εγραφε στο ινμποξ. αλλα ο ψυχασθενης το διαφημιζει κιολας γιατι "θελει αναγνωριση"

η μαγκι παιζει την ακεραιοτητα της κορωνα γραμματα αν βρεθουν και δεν παει συμφωνα με τα νερα του! ουτε το 100 θα προλαβει να παρει!

βεβαια μπορει να τον αιφνιδιασει και να του πει παμε να στο κρεβατι και ο αλλος να μη ξερει πως να το χειριστει! ουτε κουκου θα του κανει απο το πατατρακ οτι οντως θα του κατσει γκομενα!
Ειναι ο ορισμος του αγαπουλη και του καληνυχτακια με λιγα λογια ο τύπος που κανει ζημια και στους υπόλοιπους με τα καμώματα του.
Εγω θα ελεγα καμια κοπελα να μην τα μπλέξει με τον παπια γιατι ο παπιας και ο καθε παπιας ειναι ο εν δυναμη δράκος βιαστής η ο απατημένος σύντροφος που εβγαλε το κουζιναμαχαιρο και την εσφαξε
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.972
Like
3.270
Πόντοι
1.706
Εχουμε 2 αγαπουλιδες στο θρεντ τον παπια και τον κακογερο οι οποίοι σφάζονται για μια μαγκι που δεν ξερουμε αν οντως ειναι γυναικα.
Για μένα εδώ δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα ιντερνετικό καφενείο. Δεν ενδιαφέρομαι για γνωριμία με κανένα μέλος, ούτε για έξοδο για φαγοπότι (επειδή ειπώθηκε κι αυτό), ούτε για τίποτε άλλο. Γυναίκες βρίσκω όποτε θέλω κι αυτή τη στιγμή είμαι καλυμμένος. Έχετε το πεδίο ελεύθερο κι εσύ κι ο Πάπιας. :D:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom