Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Οκ πασο τοτες παρεξήγησα...
Κ υπάρχουν κ εφοπλιστές που νοικιάζουν μια κ το λες...το σκάφος με το πλήρωμα για να μην ασχολούνται μετά όλο τον χειμώνα με επιθεωρήσεις κ σερβις
Οπως καί κάτι Καμηλιέρηδες -Αραβες- πάμπλουτοι. Πού κατοικούν σέ σκάφη!!
Οι κάποιοι Ιάπωνες μεγαλοεπιχειρηματίες, πού ζούν...σέ μεγάλα τροχόσπιτα!!
-Αλλά αυτά είναι μεμονωμένα περιστατικά, δέν είναι ο κανόνας-
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Είσαι τόσο αδαής-άπειρος καί άσχετος, πού δέν μπορείς νά δεχθείς ανθρώπους πού συνεχώς εξιλόσσονται!!
Τί εννοώ ? Εχω μία κοινωνική ζωή -Χρόνια τώρα- πού μού επιτρέπει νά κάνω νέες γνωριμίες μέ γκόμενες.
Αυτό εσύ -Καί άλλοι αρκετοί εδώ- η δέν μπορείς λόγω κομπλεξισμού νά τό καταλάβεις...η αδυνατείς λόγο νοημοσύνης.
Φυσικά αυτό δέν μπορώ νά στό αποδείξω. Αλλά δέν είναι καί ο σκοπός μου αυτός. Η τό δέχεσαι η όχι!!
Δέν είναι μόνο τό look μου Κακόγερε. Είναι καί η ποιότητα τής ζωής μου. Είναι σύνολο πραγμάτων. Τί νά κάνουμε ?
Εσύ μού λές, γιά 40 Plus χρονών γυναίκες ότι μιλάς. Καί μόνο πού είσαι στό ενοίκιο 60 χρονών άνδρας...τό θεωρώ πολύ δύσκολο!!
Ολα παίζουν τόν ρόλο τους νά ξέρεις. :sad2:
Εσύ δεν μπορείς να αποδείξεις και πρέπει να δεχτούμε την παπαριά σου, ενώ όταν εγώ εξηγώ για το νοίκι δεν το δέχεσαι.
Λοιπόν η παπαριά σου είναι ότι δεν συνδέεις την εξέλιξη κύκλου με την εξέλιξη στο σώμα σου. Η πρώτη μπορεί να συνεχίζεται ανοδικά, αλλά η δεύτερη θα συνεχίζεται καθοδικά. Νομίζεις ότι θα παραμείνεις για πάντα 55 χρονών. Άμα ξεκινάς να γερνάς, οι μικρές δεν θα έρχονται για σένα, αλλά για άλλα οφέλη.

Για το νοίκι δεν καταλαβαίνεις, γιατί είσαι κυρ-Παντελής στο μυαλό. Εγώ όμως είμαι επαγγελματίας των ακινήτων και ξέρω πότε με συμφέρει να αγοράσω και πότε να νοικιάσω. Στην Ελλάδα θα αγόραζα λόγω της ανασφάλειας του νοικάρη. Στην Γαλλία δεν υπάρχει αυτή η ανασφάλεια και με συμφέρει να επενδύω το ποσό της αγοράς ακινήτου.

Οχι φυσικά!! Δέν εννοώ αυτό σέ καμία περίπτωση.
Αλλά στίς γκόμενες επιπέδου, είναι τό Α καί τό Ω.
Τό πού κατοικείς. Καί άν είναι ιδιόκτητο τό ακίνητο!!
Αυτά νομίζω είναι γνωστά. Δέν τά λέω εγώ!!
Είναι βασικά τό συνολικό οικονομικό Profil, πού διαφαίνεται στίς γκόμενες!! Αυτοκίνητο-εξοχικό κτλ
-Αν τώρα κάποιοι αρχίσουν καί γράφουν ανοησίες, τού τύπου ότι υπάρχουν καί εφοπλιστές πού νοικιάζουν...τότε καλά-

Αυτά είναι γενικά και δεν με αφορούν. Σε θέρετρο της γαλλ. ριβιέρας μένω και λες να χρειάζεται να πείθω τις γκόμενες; Σιγά μην κανονίζω τις επενδύσεις μου με βάση το αν νομίζουν αυτές ότι πρέπει να έχω ιδιόκτητο σπίτι ή όχι. Δεν σχετίζομαι και με τίποτα τζετ-σετούδες που κοιτάνε τη μόστρα.

Ακροατής=Αρλουμπολόγος :confused:
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Εσύ δεν μπορείς να αποδείξεις και πρέπει να δεχτούμε την παπαριά σου, ενώ όταν εγώ εξηγώ για το νοίκι δεν το δέχεσαι.
Λοιπόν η παπαριά σου είναι ότι δεν συνδέεις την εξέλιξη κύκλου με την εξέλιξη στο σώμα σου. Η πρώτη μπορεί να συνεχίζεται ανοδικά, αλλά η δεύτερη θα συνεχίζεται καθοδικά. Νομίζεις ότι θα παραμείνεις για πάντα 55 χρονών. Άμα ξεκινάς να γερνάς, οι μικρές δεν θα έρχονται για σένα, αλλά για άλλα οφέλη.

Για το νοίκι δεν καταλαβαίνεις, γιατί είσαι κυρ-Παντελής στο μυαλό. Εγώ όμως είμαι επαγγελματίας των ακινήτων και ξέρω πότε με συμφέρει να αγοράσω και πότε να νοικιάσω. Στην Ελλάδα θα αγόραζα λόγω της ανασφάλειας του νοικάρη. Στην Γαλλία δεν υπάρχει αυτή η ανασφάλεια και με συμφέρει να επενδύω το ποσό της αγοράς ακινήτου.



Αυτά είναι γενικά και δεν με αφορούν. Σε θέρετρο της γαλλ. ριβιέρας μένω και λες να χρειάζεται να πείθω τις γκόμενες; Σιγά μην κανονίζω τις επενδύσεις μου με βάση το αν νομίζουν αυτές ότι πρέπει να έχω ιδιόκτητο σπίτι ή όχι. Δεν σχετίζομαι και με τίποτα τζετ-σετούδες που κοιτάνε τη μόστρα.

Ακροατής=Αρλουμπολόγος :confused:
Σέ πληροφορώ ότι άνδρες 35-40 καί 45 χρονών είναι σάν γέροι. Καί στό look καί στήν νοοτροπία!!
Καί νομίζεις εσύ, ότι τόσα χρόνια στήν "Πιάτσα" άν έρθει τό κάθε κοριτσάκι...μπορεί νά μέ κοροιδέψει ? :2funny:
Μόνο άν χάσω τόν έλεγχο τού μυαλού μου, μπορεί νά συμβεί αυτό. Η εμπειρία πάνω από όλα. Ηγέτης τού Sex!!
Καμία γκόμενα, δέν μπορεί νά υπερνικήσει τήν εμπειρία τού άνδρα. Οταν η εμπειρία βέβαια είναι αληθινή. Μέ στέρεα βάση.
Οχι εμπειρία τής πλάκας, καί μέ γκόμενες...ανάξιες λόγου!!


Κακόγερος=Αρνητής τής πραγματικότητας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.941
Like
15.539
Πόντοι
3.656
Εσύ μού λές, γιά 40 Plus χρονών γυναίκες ότι μιλάς. Καί μόνο πού είσαι στό ενοίκιο 60 χρονών άνδρας...τό θεωρώ πολύ δύσκολο!!
Ολα παίζουν τόν ρόλο τους νά ξέρεις. :sad2:

Πάντως όσοι δεν έχουν έτοιμο σπίτι απο γονείς ή πεθερικά,οι πιο πολλοί στο ενοίκιο είναι
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Πάντως όσοι δεν έχουν έτοιμο σπίτι απο γονείς ή πεθερικά,οι πιο πολλοί στο ενοίκιο είναι
Οι περισσότεροι από αυτούς πού λές, είναι τεμπέληδες. Κοιτούν τό ρολόι συνεχώς στήν εργασία τους, γιά νά σχολάσουν!!
Δέν έχουν εκπαίδευση επιπέδου, καί βάζουν παντόφλες από τίς 8 τό βράδυ. Δέν έχουν εργαστεί 15ωρα κάτω από πίεση!!
Εγώ όταν πήγα στό εξωτερικό, εργαζόμουν μέρα-νύχτα. Γιά αρκετό καιρό. Εκανα μία εταιρεία μέ 2 Αμερικανούς, καί μού πήγε πάρα πολύ καλά!!
Παράλληλα μέ τήν εργασία πού είχα εκεί, ήμουν καί στήν εταιρεία!! Τίποτα δέν βρήκα έτοιμο. Εργάστηκα αρκετά σκληρά.
Από τότε άρχισα καί χαλάρωσα οικονομικά κάπως.Οχι κάπως αρκετά καλά. Δέν καθόμουν 10ώρες στίς καφετέριες. Ούτε...έβλεπα Tv καί Net όλη μέρα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Σέ πληροφορώ ότι άνδρες 35-40 καί 45 χρονών είναι σάν γέροι. Καί στό look καί στήν νοοτροπία!!
Καί νομίζεις εσύ, ότι τόσα χρόνια στήν "Πιάτσα" άν έρθει τό κάθε κοριτσάκι...μπορεί νά μέ κοροιδέψει ? :2funny:
Μόνο άν χάσω τόν έλεγχο τού μυαλού μου, μπορεί νά συμβεί αυτό. Η εμπειρία πάνω από όλα. Ηγέτης τού Sex!!
Καμία γκόμενα, δέν μπορεί νά υπερνικήσει τήν εμπειρία τού άνδρα. Οταν η εμπειρία βέβαια είναι αληθινή. Μέ στέρεα βάση.
Οχι εμπειρία τής πλάκας, καί μέ γκόμενες...ανάξιες λόγου!!


Κακόγερος=Αρνητής τής πραγματικότητας
Καλά, τον έλεγχο του μυαλού σου τον έχεις χάσει ήδη, αν νομίζεις ότι θα χτυπάς μικρές στα 60-65 με βάση αυτά που πιστεύεις για τον εαυτό σου. Εσύ είσαι αρνητής της πραγματικότητας, όχι εγώ.

Για ποιον λόγο θα έρθει μία μικρή μαζί σου όταν γεράσεις; Λες να μην μπορεί να βρει μικρότερους κι εξίσου γοητευτικούς άντρες; Κάτσε και σκέψου κάτι λογικό, αντί να γράφεις ό,τι νάναι. Κάποιες θα έρθουν να σε μαδήσουν στεγνά και θα τις καταλάβεις, αλλά και κάποιες θα έρθουν να επωφεληθούν με πιο ήπιο τρόπο και τότε θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι πώς θα επωφεληθείς κι εσύ από αυτές, αντί να τραβάς το σπαθί σου και να παριστάνεις το Λεωνίδα στις Θερμοπύλες.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Καλά, τον έλεγχο του μυαλού σου τον έχεις χάσει ήδη, αν νομίζεις ότι θα χτυπάς μικρές στα 60-65 με βάση αυτά που πιστεύεις για τον εαυτό σου. Εσύ είσαι αρνητής της πραγματικότητας, όχι εγώ.

Για ποιον λόγο θα έρθει μία μικρή μαζί σου όταν γεράσεις; Λες να μην μπορεί να βρει μικρότερους κι εξίσου γοητευτικούς άντρες; Κάτσε και σκέψου κάτι λογικό, αντί να γράφεις ό,τι νάναι. Κάποιες θα έρθουν να σε μαδήσουν στεγνά και θα τις καταλάβεις, αλλά και κάποιες θα έρθουν να επωφεληθούν με πιο ήπιο τρόπο και τότε θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι πώς θα επωφεληθείς κι εσύ από αυτές, αντί να τραβάς το σπαθί σου και να παριστάνεις το Λεωνίδα στις Θερμοπύλες.
Αυτά πού λές, καί τώρα καί πρίν, βρέθηκαν κάποιες πονηρές πού νόμιζαν ότι έχουν τήν ικανότητα, νά μού φάνε χρήματα!!
Σέ πληροφορώ ότι απέτυχαν παταγωδώς. Ξέρεις γιατί ? Διότι άνδρες μέ εμπειρία, τίς καταλαβαίνουν μέ τό καλημέρα.
Αυτό μού έλειπε, νά φοβάμαι τό κάθε κοριτσάκι μήν μέ μαδήσει. Αυτά τά κάνουν εκεί πού τίς παίρνει. Οχι σέ όλους!!
Υπάρχουν ξέρεις καί κάποιοι άνδρες, πού δέν έχουν τήν ικανότητα νά τούς κοροιδέψουν. Είτε τό δέχεσαι...είτε όχι!!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.598
Like
2.624
Πόντοι
456
Στο άκυρο πιάνεις κουβέντα τύπε. Δείχνεις ότι στροφάρεις και είσαι κοινωνικός και ότι αντιμετωπίζεις τις γυναίκες σαν κανονικούς ανθρώπους και όχι μουνί κώλο βυζιά τσιμπούκι αναλ κατάπιωμα.
Είναι και πρωτότυπο αυτό , τις ξαφνιάζει .
Από αυτά που βλέπω
.δεν νομίζω
.στο εξωτερικό ναι αυτό που λες..αλλά Ελλάδα..και κουβέντα στο άκυρο..είναι φειλ πριν καν αρχίσει να μιλάει..σε εχουν το λιγότερο για Λιγουρι,τρελό,προβληματικό και άλλα πολλά..οι ελλεινιδες δε γουστάρουν πεσιματα από αγνωστους ακομα και αν αυτοί μιλάνε καλά..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
1
Like
1.048
Πόντοι
216
Οι περισσότεροι από αυτούς πού λές, είναι τεμπέληδες. Κοιτούν τό ρολόι συνεχώς στήν εργασία τους, γιά νά σχολάσουν!!
Δέν έχουν εκπαίδευση επιπέδου, καί βάζουν παντόφλες από τίς 8 τό βράδυ. Δέν έχουν εργαστεί 15ωρα κάτω από πίεση!!
Εγώ όταν πήγα στό εξωτερικό, εργαζόμουν μέρα-νύχτα. Γιά αρκετό καιρό. Εκανα μία εταιρεία μέ 2 Αμερικανούς, καί μού πήγε πάρα πολύ καλά!!
Παράλληλα μέ τήν εργασία πού είχα εκεί, ήμουν καί στήν εταιρεία!! Τίποτα δέν βρήκα έτοιμο. Εργάστηκα αρκετά σκληρά.
Από τότε άρχισα καί χαλάρωσα οικονομικά κάπως.Οχι κάπως αρκετά καλά. Δέν καθόμουν 10ώρες στίς καφετέριες. Ούτε...έβλεπα Tv καί Net όλη μέρα.
Ειναι αυτο που ελεγα, εξέλιξη και αυτοβελτιωση και τα αποτελέσματα θα φανουν σε ολους τους τομεις.
Βέβαια πολλοι λενε οχι παμε ερμου και χωνομαστε και θα έχουμε πολλες γκόμενες
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Ειναι αυτο που ελεγα, εξέλιξη και αυτοβελτιωση και τα αποτελέσματα θα φανουν σε ολους τους τομεις.
Βέβαια πολλοι λενε οχι παμε ερμου και χωνομαστε και θα έχουμε πολλες γκόμενες
Εγώ αυτό τό έχω πεί από τήν αρχή!!
Καί μέ τό παπάκι, έχουμε ξεκάθαρα διαφωνήσει!!
Μόνο στοχευμένο καμάκι σέ μαγαζιά, υπηρεσίες, Events κτλ.
Τό free καμάκι στόν Ελληνικό δρόμο, είναι μία αποτυχία καί μισή!!
Ενώ σέ χώρους ιδιαίτερους, άνετα ξεδιπλώνεις τίς αρετές...καί τά προσόντα σου!!
Μόνο εκεί υπάρχει τύχη καί επιτυχία. Ολα τά άλλα είναι τού κώλου!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Εγώ όταν πήγα στό εξωτερικό, εργαζόμουν μέρα-νύχτα. Γιά αρκετό καιρό. Εκανα μία εταιρεία μέ 2 Αμερικανούς, καί μού πήγε πάρα πολύ καλά!!
Παράλληλα μέ τήν εργασία πού είχα εκεί, ήμουν καί στήν εταιρεία!! Τίποτα δέν βρήκα έτοιμο. Εργάστηκα αρκετά σκληρά.
Αλλά μόλις έληξε το συμβόλαιο, το οποίο ανανεώνατε κάθε χρόνο κάτω από σκληρούς όρους (όπως έλεγες), γύρισες Ελλάδα. Δεν αναγκάστηκες, απλά το ήθελες. :grin: Και είχες και εταιρεία που πήγαινε καλά και δύο σπίτια σε καλή τοποθεσία στη Νέα Υόρκη.
Επειδή δεν καταλαβαίνεις από σημειολογία, εκείνο που έβαλα στο bold σε προδίδει.

Πόσο παπαρολόγος, ρε πστη μου! :headbang: :2funny:

Και ρίχνει και τις μικρούλες χωρίς χρήματα, αλλά μόνο με το look, ο φαντασμένος χίπης μαλλιάς. Μόλις τον πλησιάζουν, αρχίζει να κουνάει απότομα το κεφάλι πέρα δώθε. Αυτές μπλέκονται στα μαλλιά του και παγιδεύονται όπως οι μύγες στον ιστό της αράχνης. Και ώσπου να προλάβουν να ξεμπλεχτούν προλαβαίνει και τις γαμάει. Να το μυστικό της επιτυχίας του που μας κρύβει. :thumbsup:
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.465
Like
3.425
Πόντοι
456
Αλλά μόλις έληξε το συμβόλαιο, το οποίο ανανεώνατε κάθε χρόνο κάτω από σκληρούς όρους (όπως έλεγες), γύρισες Ελλάδα. Δεν αναγκάστηκες, απλά το ήθελες. :grin: Και είχες και εταιρεία που πήγαινε καλά και δύο σπίτια σε καλή τοποθεσία στη Νέα Υόρκη.
Επειδή δεν καταλαβαίνεις από σημειολογία, εκείνο που έβαλα στο bold σε προδίδει.

Πόσο παπαρολόγος, ρε πστη μου! :headbang: :2funny:

Και ρίχνει και τις μικρούλες χωρίς χρήματα, αλλά μόνο με το look, ο φαντασμένος χίπης μαλλιάς. Μόλις τον πλησιάζουν, αρχίζει να κουνάει απότομα το κεφάλι πέρα δώθε. Αυτές μπλέκονται στα μαλλιά του και παγιδεύονται όπως οι μύγες στον ιστό της αράχνης. Και ώσπου να προλάβουν να ξεμπλεχτούν προλαβαίνει και τις γαμάει. Να το μυστικό της επιτυχίας του που μας κρύβει. :thumbsup:
Πραγματικά αρχίζω καί πιστεύω, ότι άν δέν είσαι Profil τού Site γιά νά γελάει ο κόσμος,
τότε είσαι διανοητικά καθυστερημένος!!
Μά είναι ποτέ δυνατόν νά λέω πράγματα, από τήν ζωή μου, καί μονίμως νά βρίσκεις προφάσεις ότι λέω ψέματα ?
Μέ αυτό τόν τρόπο, ότι καί νά πεί κάποιος εδώ...θά τόν βγάζεις ψεύτη!! Είναι ο τρόπος...πού ενεργούν οι κομπλεξικοί.
Οτι καί νά γράφεις δέν μέ νοιάζει. Κάνε τήν πλάκα σου!!
-Λές καί άν πώ φιδιές, θά κερδίσω κάτι από ένα ανώνυμο account-

* Η εταιρεία πού είχα μέ τούς 2 Αμερικανούς, έχω υπολογίσει ότι τά κέρδη πού πήρα σέ 4-4.5 περίπου χρόνια,
θά ήθελα 70 χρόνια υπαλληλικής εργασίας στίς Η.Π.Α γιά νά τά πάρω-
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
Κοιτα οσα ναζια και να κανεις εδω δεν εχει,εχω απαξιωσει αληθινες γυναίκες λαιβ εξω οταν δεν μου έκαναν.
Δεν ειναι ναζια ηταν η καληνυχτα στο παπι μου...τα νάζια δεν γίνονται απο πληκτρολόγια...Τωρα αμα σε βριζουν λογικο ειναι να βλεπεις ναζια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Η ερώτηση που δεν απάντησες ποτέ: αφού γαμάς και γκόμενες, πώς γίνεται να μην έχεις μία λίστα με παλιές επαφές, ώστε να μην χρειάζεται να καταφεύγεις στις πουτάνες για τα χοντρά; Κάποιες εξαφανίζονται για αντικειμενικούς λόγους, αλλά και κάποιες θα έπρεπε να είναι διαθέσιμες ευκαιριακά.
Όσες επιλεκτικές παραθέσεις και να κάνεις, πάντα θα τον πίνεις. :rockon:Έχω ήδη απαντήσει. Όπως έχω ξαναπεί τρώω μπόλικα άκυρα (και ποσώς με ενδιαφέρει) ώστε να βρίσκω την "γεννήτρια" γκόμενα που θα μου παράγει κάποια ρεαλιστικά και ποιοτικά γαμήσια. Ξεχνάς επιλεκτικά :2funny:όπως βλέπω, την δήλωσή μου ότι όταν αρχίσουν οι απαιτήσεις
και η ανάγκη τους για ντάντεμα, παίρνω δρόμο!
Με κάποιες μπορεί να ξανατύχει γαμήσι όπως είναι φυσικό και με κάποιες άλλες όχι. Γι αυτό όμως και δημιουργώ μαγιά. Για να μπορώ να βρίσκω λύσεις.
Αν καταργήσεις την χολέρα :2funny: του να κρατάς γκόμενα
με ιπποτισμους και λεφτά θα καταλάβεις ακόμα καλύτερα το μεγαλείο
της τακτικης μου! :rockon: Κι εκεί ακριβώς επιβεβαιώνεται
η αλήθεια. Ότι δεν κοκρεύομαι για την καθημερινότητα
αλλα για την επιτυχία. Κατά συνέπεια είναι ευκόλως εννοούμενο ότι όταν θέλω να τον βάλω και δεν υπάρχει κάτι της προκοπής, θα πάω για τα χοντρά. :2funny: Αλλά κάποιοι δεν δέχονται καν ότι γαμάω. Εδώ ο άλλος με έβαλε (με το νου) να δουλεύω 12 ώρες και να γαμάω απαραίτητα όμοιες ώστε να μην μένει χρόνος για να του βγουν τα κουκιά. :2funny:
Κι όλα αυτά επειδή σας πάω γαμιώντας.. Άρα ποιος ο λόγος να αναλύω ποια γαμάω; τόμπολα!

:rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Οι πορωμένοι πουτανάκηδες πάνε από επιλογή εκεί που πάω εγώ για τα χοντρά. :2funny:
Οι πορωμένοι σοσια-λούληδες κάνουν λάικ στις γκόμενες
από φόβο όταν εγώ
τους την πέφτω στα ίσα. :2funny:
Κοινό σημείο αυτών των δύο κατηγοριών ότι θέλουν γκόμενες αλλά...

δεν μπορούν!


Έχω βαρεθεί να τους γλεντώ!
Εδώ!
Στο νήμα της αλήθειας!

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX79

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Φίλε δεν αξίζει να ασχολείσαι. Το νήμα της κατάθλιψης και της κλάψας. Αντί να μιλήσουν με καμία γκόμενα κάθονται κι γαμιούνται στα πληκτρολόγια
Ηγέτες του σεξ συχνάζουν εδώ μέσα.
:television:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Δεν ειναι ναζια ηταν η καληνυχτα στο παπι μου...τα νάζια δεν γίνονται απο πληκτρολόγια...Τωρα αμα σε βριζουν λογικο ειναι να βλεπεις ναζια
Σε κατηγορούν κάποιοι ότι είσαι άνδρας. Θέλουν να σιγουρευτούν ότι είσαι γυναίκα ώστε να φουσκώνουν σαν τα παγώνια για τα φράγκα τους :2funny: την ομορφιά τους :confused: το στυλ τους :2funny: τις επιτυχίες τους :confused:την ευφυία τους :2funny: τον πούτσο τους :confused: κτλ. Από οθόνη όλα αυτά διότι από κοντά είναι δράμα
η κατάσταση.

:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
1
Like
1.048
Πόντοι
216
Δεν ειναι ναζια ηταν η καληνυχτα στο παπι μου...τα νάζια δεν γίνονται απο πληκτρολόγια...Τωρα αμα σε βριζουν λογικο ειναι να βλεπεις ναζια
Και γιατι παραθέτεις δικο μου μήνυμα ρε φιλε για να πεις καληνυχτα στη παπια?
Στείλε σ αυτόν κατευθείαν,καταλαβαίνεις οτι γελοιοποιησε εδω μέσα?
Εγω δεν εχω προβλημα και τσοντα να ανεβάσετε, γουστο σας και καπελο σας,αλλα οταν παραθέτεις σε μενα θα μιλας με επιχειρήματα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
Σε κατηγορούν κάποιοι ότι είσαι άνδρας. Θέλουν να σιγουρευτούν ότι είσαι γυναίκα ώστε να φουσκώνουν σαν τα παγώνια για τα φράγκα τους :2funny: την ομορφιά τους :confused: το στυλ τους :2funny: τις επιτυχίες τους :confused:την ευφυία τους :2funny: τον πούτσο τους :confused: κτλ. Από οθόνη όλα αυτά διότι από κοντά είναι δράμα
η κατάσταση.

:2funny:
μισο να δω προς τα που φυσαει γιατι απο οτι εμαθα κλανει κοντρα:2funny::2funny::kiss-mark:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom