Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.630
Κριτικές
62
Like
41.411
Πόντοι
8.530
Μα βερμούδα ρε φιλε?
Για να φαινεται η τριχα καγκελο στη γαμπα;
Αηδίες
Καταπιέζονται με το μακρύ παντελόνι οι χλεχλεδες...παραζεσταινονται!
Τι δουλειές να κάνουν άραγε;Ακόμα και ντελιβερας να είσαι δεν δροσιζεσαι με τον αέρα που σε χτυπάει πάνω στην μηχανή;
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.648
Πόντοι
506
Αν και άνετος οικονομικά, εχω να σου πω ότι οσες γκόμενες βγάζω ειναι γιατί κάνω κίνηση και τις φλερτάρω, καμιά δεν έπεσε επειδή είναι φουσκωμένο το πορτοφόλι εκτός και αν πας σε κανα κωλάδικο. Δεν λέω ότι δεν βοηθάει αλλά ότι όποιος έχει φράγκα εχει αναγκαστικά και γκομενες είναι μύθος αυτών που δεν έχουν ούτε λεφτά ούτε γυναίκες!
βρε δειξε εσυ οτι εχεις μωβ στην τσεπη σου και μια χαρα τα αρπαχτικα θα ερθουν μπας και φανε κανενα ψιχουλο. τωρα αμα εισαι χαλβας και στα φανε ειναι αλλο θεμα... η γκομενα πιστευει μονο οτι "βλεπει"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.630
Κριτικές
62
Like
41.411
Πόντοι
8.530
Μα βερμούδα ρε φιλε?
Για να φαινεται η τριχα καγκελο στη γαμπα;
Αηδίες
Σιγά μην έχουν τρίχα...
Ξυρίζουν τα πόδια τους αλλά κυκλοφορούν με μούσια μέχρι τον αφαλό...τρεντουλοναυαγια.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.975
Like
3.644
Πόντοι
1.706
Ο φίλος μου είναι φιλοξενούμενος εκεί .
Δεν θα πει "όχι" σε τίποτα.
Αάά...τώρα κατάλαβα μάλιστα!!
Σέ αυτή τήν περίπτωση...έπιασε τό τζόκερ.
-Κάτι τέτοια άτομα, είναι ιδανικοί καί κατάλληλοι γιά τέτοιους γάμους-
 

stylos79

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
23
Like
1.455
Πόντοι
2.390
βρε δειξε εσυ οτι εχεις μωβ στην τσεπη σου και μια χαρα τα αρπαχτικα θα ερθουν μπας και φανε κανενα ψιχουλο. τωρα αμα εισαι χαλβας και στα φανε ειναι αλλο θεμα... η γκομενα πιστευει μονο οτι "βλεπει"
Αυτο που προσπαθώ να σου πω είναι ότι πάντα την ιδια οικονομική επιφάνεια εχω, αλλά αν εγω περνάω φάση που δεν γουστάρω και δεν φλερταρω δεν είναι ότι έρχονται να μου ρουφήξουν το καυλί γιατί βλέπουν οτι υπάρχουν φράγκα, η γυναίκα ότι αλλες παραμετρους και να έχει, το βασικό είναι να την κυνηγήσεις, αν δεν, τοτε οσα χρήματα και να εχεις με το πουλι στο χερι μενεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.630
Κριτικές
62
Like
41.411
Πόντοι
8.530
Αάά...τώρα κατάλαβα μάλιστα!!
Σέ αυτή τήν περίπτωση...έπιασε τό τζόκερ.
-Κάτι τέτοια άτομα, είναι ιδανικοί καί κατάλληλοι γιά τέτοιους γάμους-
Τώρα κατάλαβες τι γίνεται...
Εγώ και εσύ δεν θα τα κάναμε ποτέ αυτά...
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
465
Like
867
Πόντοι
81
ειχα παει στην horeca στην εκθεση που γινεται στο αεροδρομιο, την παρασκευη στις 5 το απογευμα, εκατσα κανα 2 ωρο. μου εκανε εντυπωση οτι ειχε ελαχιστες επισκεπτριες με νεαρες ελληνιδες απο 20 εως 30 χρονων, κατι θειτσες εβλεπες κυριως επισκεπτριες,ομως νεαρους ειχε αρκετους. επισης απο ζευγαρια εκει αντε να ειδα το πολυ 2 ζευγαρια νεαρης ηλικιας.
ξαναπαω σημερα κυριακη την ιδια ωρα και φευγω παλι 7, εε γινονταν χαμος απο νεαρες ελληνιδες που ομως συνοδευονταν με γκομενο οι πιο πολλες.
το συμπερασμα ειναι οτι η αλλη η μαλακισμενη για να παει καπου μακρυα περιμενενει τον ταξιτζη γκομενο της να την παει, ομως την παρασκευη που αυτος δουλευε,προφανως οι πιο πολλοι κυριακη δεν δουλευουν, δεν ειχε μεταφορικο μεσο να φτασει γρηγορα,σιγα μην τρεχει με τα μεσα να ταλαιπωρηθει η αλλη, θα πει στον γκομενο της πηγαινε με εκει και θα τρεξει ο αλλος ο αγαπουλης να την παει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Στο εξωτερικό πολλοί γνωρίζονται κι απο σοσιαλ,τίντερ κλπ,κι όχι κουτσοί-στραβοί αλλά νορμάλ,που δεν έχουν χρόνο να βγαίνουν ή δεν έχουν παρέες.Εκεί δεν είναι δηλαδή δαιμονοποιημένο όσο εδώ.
Πάει να γίνει η νόρμα θα έλεγα. Έλλειψη χρόνου και κυρίως κούραση, αλλά και πιο ρεαλιστικοί άνθρωποι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.557
Like
16.273
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξύ βλέπω και το Ματριξ,τι μουνάρα αυτή η Τρίνιτι :smitten:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Αυτο που προσπαθώ να σου πω είναι ότι πάντα την ιδια οικονομική επιφάνεια εχω, αλλά αν εγω περνάω φάση που δεν γουστάρω και δεν φλερταρω δεν είναι ότι έρχονται να μου ρουφήξουν το καυλί γιατί βλέπουν οτι υπάρχουν φράγκα, η γυναίκα ότι αλλες παραμετρους και να έχει, το βασικό είναι να την κυνηγήσεις, αν δεν, τοτε οσα χρήματα και να εχεις με το πουλι στο χερι μενεις.
Εξαρτάται σε τι χώρους κινείσαι και τι αέρα βγάζεις προς τα έξω. Άμα φαίνεται πώς το φυσάς, έρχονται και παραέρχονται από μόνες τους.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Τρίτος είναι η εταιρεία διαμεσολάβησης τό εκάστοτε Dating app, η διαφορετικά η πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης!!
Αλλά δέν μάς απασχολεί τόσο αυτό, όσο τό...πιθανό αποτέλεσμα!!
-Αν τό αποτέλεσμα είναι θετικό τό σεβόμαστε-
Δεν υπάρχει διαμεσολάβηση, αλλά μπορεί να υπάρχουν επαληθεύσεις και πιστοποιήσεις, άλλοτε αναγκαστικές κι άλλοτε προαιρετικές.
Πχ μπορεί να εξετάσουν τη γνησιότητα φωτογραφίας σου ή αν μπεις με κάποιο γνωστό όνομα (διασήμου) να προβούν σε ενέργειες εξακρίβωσης. Μπορεί επίσης μόνος σου να ζητήσεις πιστοποίηση στοιχείων σου για να είναι το προφίλ σου πιστευτό. Αυτό μπορεί να γίνει και για επιμέρους στοιχεία, πχ να ανεβάσεις πτυχίο για να πιστοποιήσει το site ότι είσαι πτυχιούχος.

Προφανώς όταν βλέπεις πιστοποιημένο προφίλ, αυξάνονται οι πιθανότητες να βρεις γρηγορότερα κάτι καλό. Όλα αυτά στα καλά sites (του εξωτερικού) όπου παίζουν συνδρομές για όλους. Διότι η συνδρομή ξεκαθαρίζει σε μεγάλο βαθμό τα πράγματα κι αφήνει τους ασόβαρους απέξω.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.975
Like
3.644
Πόντοι
1.706
Αυτο που προσπαθώ να σου πω είναι ότι πάντα την ιδια οικονομική επιφάνεια εχω, αλλά αν εγω περνάω φάση που δεν γουστάρω και δεν φλερταρω δεν είναι ότι έρχονται να μου ρουφήξουν το καυλί γιατί βλέπουν οτι υπάρχουν φράγκα, η γυναίκα ότι αλλες παραμετρους και να έχει, το βασικό είναι να την κυνηγήσεις, αν δεν, τοτε οσα χρήματα και να εχεις με το πουλι στο χερι μενεις.
Αυτό πού λές δέ απέχει από τήν πραγματικότητα. Σίγουρα όμως τό οικονομικό Boost είναι Point στόν άνδρα.
Διότι μπορεί νά κάνεις τήν πρώτη κίνηση γιά ερωτική γνωριμία, η μούνα νά είναι θετική αλλά στήν 2η κίνηση,
όταν τής προτείνεις νά πάς γιά ποτό κάπου μέ τό μετρό η τό λεωφορείο, νά μήν δεχτεί υπάρχει...καί αυτή η πιθανότητα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

stylos79

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
23
Like
1.455
Πόντοι
2.390
Αυτό πού λές δέ απέχει από τήν πραγματικότητα. Σίγουρα όμως τό οικονομικό Boost είναι Point στόν άνδρα.
Διότι μπορεί νά κάνεις τήν πρώτη κίνηση γιά ερωτική γνωριμία, η μούνα νά είναι θετική αλλά στήν 2η κίνηση,
όταν τής προτείνεις νά πάς γιά ποτό κάπου μέ τό μετρό η τό λεωφορείο, νά μήν δεχτεί υπάρχει...καί αυτή η πιθανότητα!
Οκ ναι, χαχαχα δεν το ειχα σκεφτεί ετσι ισως επειδή εχω αμαξι απο τα 18 μου, ε ρε φιλε μου δεν ξερω τι ηλικια εχεις αλλα πιστεύω οτι μετά τα 30 αν δεν εχεις καταφερει να εχεις αμαξι ή μηχανη, τοτε πρεπει να κυνηγας και αναλογες γυναίκες και να μην εχεις απαιτήσεις. Παρ'ολα αυτα βλέπω κατι πιτσιρικια με παπακια που μια χαρα γκόμενες εχουν, δεν νομιζω οτι παίζουν φραγκα εκει, απλώς ξερουν να κανουνε παιχνιδι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.975
Like
3.644
Πόντοι
1.706
Δεν υπάρχει διαμεσολάβηση, αλλά μπορεί να υπάρχουν επαληθεύσεις και πιστοποιήσεις, άλλοτε αναγκαστικές κι άλλοτε προαιρετικές.
Πχ μπορεί να εξετάσουν τη γνησιότητα φωτογραφίας σου ή αν μπεις με κάποιο γνωστό όνομα (διασήμου) να προβούν σε ενέργειες εξακρίβωσης. Μπορεί επίσης μόνος σου να ζητήσεις πιστοποίηση στοιχείων σου για να είναι το προφίλ σου πιστευτό. Αυτό μπορεί να γίνει και για επιμέρους στοιχεία, πχ να ανεβάσεις πτυχίο για να πιστοποιήσει το site ότι είσαι πτυχιούχος.

Προφανώς όταν βλέπεις πιστοποιημένο προφίλ, αυξάνονται οι πιθανότητες να βρεις γρηγορότερα κάτι καλό. Όλα αυτά στα καλά sites (του εξωτερικού) όπου παίζουν συνδρομές για όλους. Διότι η συνδρομή ξεκαθαρίζει σε μεγάλο βαθμό τα πράγματα κι αφήνει τους ασόβαρους απέξω.
Οταν λέω διαμεσολάβηση, εννοώ τόν παρεχόμενο τρόπο τής εκάστοτε γνωριμίας!!
Δηλαδή υπάρχει μία εταιρεία, πού δραστηριοποιείται στόν χώρο τών γνωριμιών,
εγώ κάνω εγγραφή -Μέ ότι στοιχεία μού ζητηθούν- πληρώνω τήν συνδρομή καί είμαι μέλος.
-Αρα μεταξύ εμένα, καί τής υποψήφιας γνωριμίας πού θά κάνω, υπάρχει κάποιος τρίτος...η συγκεκριμένη εταιρεία-
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.648
Πόντοι
506
Αυτο που προσπαθώ να σου πω είναι ότι πάντα την ιδια οικονομική επιφάνεια εχω, αλλά αν εγω περνάω φάση που δεν γουστάρω και δεν φλερταρω δεν είναι ότι έρχονται να μου ρουφήξουν το καυλί γιατί βλέπουν οτι υπάρχουν φράγκα, η γυναίκα ότι αλλες παραμετρους και να έχει, το βασικό είναι να την κυνηγήσεις, αν δεν, τοτε οσα χρήματα και να εχεις με το πουλι στο χερι μενεις.
αλλο να ξερεις μονο εσυ την επιφανεια σου και αλλο να τη δειχνεις τυπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom