Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.374
Κριτικές
15
Like
5.948
Πόντοι
1.496

Αυστραλια
Ιδιοκτητρια αναγκαζεται συντομα να κλεισει με φαλιμεντο την επιχειρηση της ενα vegan cafe , επειδη ειχε την υπεροχη ιδεα οπως νομιζε, να χρεωνει 18% παραπανω τους αντρες πελατες απ οτι τις γυναικες μια ολοκληρη εβδομαδα καθε μηνα, επιβαλοντας διακρισεις.
Οι αντιδρασεις την οδηγησαν να κλεισει.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
13
Like
1.623
Πόντοι
506
Ρε παιδιά συγνώμη δηλαδή τώρα.....
Έχω ξανακούσει τέτοια σκηνικά αρκετές φορές, δε λέω.
ΠΟΤΕ δεν μου χει τύχει τέτοιο πράγμα όμως. Μπορεί να μην είμαι ο καζανόβας, δε βγαίνω με 5 διαφορετικές την εβδομάδα μεν, αλλά να πάρει η ευχή έχω ζήσει αρκετές γυναίκες στα 40+ χρόνια μου.
Που στο διάολο τις βρίσκουν?
Όσο για το πως το ανέχονται κάποιοι, εμένα με ξεπερνάει. Αν δε σεβαστείς εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, δε φταίει το κάθε σκουπίδι που σε καταπατά!
Ας παθει για να μάθει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Κάποτε οι 40+ τις είχαμε μόνο για κανα πήδημα και μπραφ. Τώρα πήραν τα πάνω τους κι αυτές, θέλουν σχέση και γάμο με μικρότερο!
Αφού κάνουν παιδί μετά γίνονται τεκνατζουδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας παθει για να μάθει
Αμ δε μαθαίνουν ολοι
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Ρε παιδιά συγνώμη δηλαδή τώρα.....
Έχω ξανακούσει τέτοια σκηνικά αρκετές φορές, δε λέω.
ΠΟΤΕ δεν μου χει τύχει τέτοιο πράγμα όμως. Μπορεί να μην είμαι ο καζανόβας, δε βγαίνω με 5 διαφορετικές την εβδομάδα μεν, αλλά να πάρει η ευχή έχω ζήσει αρκετές γυναίκες στα 40+ χρόνια μου.
Που στο διάολο τις βρίσκουν?
Όσο για το πως το ανέχονται κάποιοι, εμένα με ξεπερνάει. Αν δε σεβαστείς εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, δε φταίει το κάθε σκουπίδι που σε καταπατά!
ο αλλος αναφερει οτι βρηκε γκομενα 20 ετων, οχι 40, ετσι ειναι πλεον το 99% των νεαρων ελληνιδων απο 29 και κατω,κοιτανε αρκετα και το οικονομικο κομματι, για να πουλανε μοστρα στο ινσταγκραμ οτι κανουν ζωαρα
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Μιας και διανύουμε το τελευταίο 24ωρο του Γενάρη και ο καιρός λογικά δεν θα μας επιτρέψει για τον τρέχοντα μήνα να φλερτάρουμε άλλο στο δρόμο, ας κάνω μια ανασκόπηση.

Έκανα 11 πεσίματα αυτό το μήνα, με ισάριθμα άκυρα, έχοντας πετύχει στο δρόμο περίπου 260 γκόμενες (δεν βοήθησε και ο καιρός)
-7 γκόμενες έφυγαν άρα έφαγα γρήγορα αυτά τα άκυρα χωρίς κόπο.
-2 γκόμενες με έκαναν να αποδεχθώ το άκυρο και να φύγω καθώς η μία απαντούσε σχεδόν μονολεκτικά με σταυρωμένα χέρια και δεν ρώτησε τίποτα από μεριάς της, ενώ η άλλη έβγαλε το κινητό και έγραφε μηνύματα.
-1 μου είπε ότι έχει σχέση και αρνήθηκε ευγενικά να ανταλλάξουμε στοιχεία επικοινωνίας
-1 (από μπαρ) μου έδωσε τηλέφωνο αλλά τελικά δεν απάντησε ποτέ όταν έστειλα μήνυμα

Θεωρώ ασφαλώς ότι πρέπει να αυξήσω τα πεσίματα, διότι έχω στόχο το 1% και χρειάζεται να ανεβάσω λίγο απόδοση.

Παρόλα αυτά, θεωρώ ότι για τα δεδομένα μου (με περίπου 100 προσπάθειες από κοντά τα προηγούμενα 10 χρόνια) ήταν μια καλά προσπάθεια...

Εσείς τι ψάρια πιάσατε φίλοι μου;
Ναι θα πρεπει να τα αυξησεις τα πεσιματα... Αλλα οχι στο ασχετο ομως... Σε εναν καφε, σε φαγητο να στειλεις ενα μπουκαλι κρασι , σε ενα μπαρακι να στειλεις σφηνακια... Κτλπ...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.774
Πόντοι
1.706
Κάποτε οι 40+ τις είχαμε μόνο για κανα πήδημα και μπραφ. Τώρα πήραν τα πάνω τους κι αυτές, θέλουν σχέση και γάμο με μικρότερο!
Πότε γίνονταν αυτό ?
Ο Ελληνας γαμούσε τήν 40άρα Plus καί μπράφ ?
Στήν πλειοψηφία τους όσοι άνδρες τίς γαμούσαν τίς παντρεύονταν κιόλας, η κόλλαγαν μαζί της 10 χρόνια...από τήν αγαμία τους.
Τό ίδιο καί χειρότερα συμβαίνει τώρα, άν τού κάνει τήν "Τιμή" η 40άρα 45άρα καί τόν θέλει!!
-Πάντα μιλάω γιά γκόμενες 40άρες Plus πού έστω μέ τό ζόρι βλέπονται, όχι νά είναι 1.50 ύψος καί 100 κιλά-
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Ναι θα πρεπει να τα αυξησεις τα πεσιματα... Αλλα οχι στο ασχετο ομως... Σε εναν καφε, σε φαγητο να στειλεις ενα μπουκαλι κρασι , σε ενα μπαρακι να στειλεις σφηνακια... Κτλπ...
συγνώμη αδελφέ αλλά θα κεράσω κάποια μόνο όταν βγει μαζί μου. Ως τότε δεν αξίζει να διαθέσεις ούτε ένα ευρώ...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
συγνώμη αδελφέ αλλά θα κεράσω κάποια μόνο όταν βγει μαζί μου. Ως τότε δεν αξίζει να διαθέσεις ούτε ένα ευρώ...
θα κερασεις καποια μονο αν σου δωσει και εκεινη κατι..πχ ενα φάσωμα.Εγω με οσες εχω βγει που δεν με εχουν αφήσει να τις ακουμπησω (ειναι λιγες μπροστα στο χαος της γοητειας μου,ενταξει δε γινεται να γουστάρουν ολες:confused:) δεν τις εχω κερασει.Πλερωνουν τα δικα τους τελος...το σωστο,σωστο
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
θα κερασεις καποια μονο αν σου δωσει και εκεινη κατι..πχ ενα φάσωμα.Εγω με οσες εχω βγει που δεν με εχουν αφήσει να τις ακουμπησω (ειναι λιγες μπροστα στο χαος της γοητειας μου,ενταξει δε γινεται να γουστάρουν ολες:confused:) δεν τις εχω κερασει.Πλερωνουν τα δικα τους τελος...το σωστο,σωστο
έναν καφέ τον κερνάω όπως και να 'χει... αλλά το να παω πχ με σφηνακια σε ακυρες τύπισσες δεν το κάνω. γενικά 2-3 φορές τον μήνα πάω για ποτό, στον δρομο πλεον είναι η πλειοψηφία των προσπαθειών
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
έναν καφέ τον κερνάω όπως και να 'χει... αλλά το να παω πχ με σφηνακια σε ακυρες τύπισσες δεν το κάνω. γενικά 2-3 φορές τον μήνα πάω για ποτό, στον δρομο πλεον είναι η πλειοψηφία των προσπαθειών
Αυτά τα κάνουν οι μαλακες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτά τα κάνουν οι μαλακες
Εννοώ τα σφινακια
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.072
Κριτικές
18
Like
15.957
Πόντοι
4.546
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Πότε γίνονταν αυτό ?
Ο Ελληνας γαμούσε τήν 40άρα Plus καί μπράφ ?
Στήν πλειοψηφία τους όσοι άνδρες τίς γαμούσαν τίς παντρεύονταν κιόλας, η κόλλαγαν μαζί της 10 χρόνια...από τήν αγαμία τους.
Τό ίδιο καί χειρότερα συμβαίνει τώρα, άν τού κάνει τήν "Τιμή" η 40άρα 45άρα καί τόν θέλει!!
-Πάντα μιλάω γιά γκόμενες 40άρες Plus πού έστω μέ τό ζόρι βλέπονται, όχι νά είναι 1.50 ύψος καί 100 κιλά-
Οι μικρότεροι γαμούσαν, ήταν αδιανόητο να παντρευτεί 40αρα μικρότερο ή να τον έχει για σοβαρή σχέση. Τώρα πήραν αέρα κι αυτές από τα πολλά παρακάλια και αγαμία.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
θα κερασεις καποια μονο αν σου δωσει και εκεινη κατι..πχ ενα φάσωμα.Εγω με οσες εχω βγει που δεν με εχουν αφήσει να τις ακουμπησω (ειναι λιγες μπροστα στο χαος της γοητειας μου,ενταξει δε γινεται να γουστάρουν ολες:confused:) δεν τις εχω κερασει.Πλερωνουν τα δικα τους τελος...το σωστο,σωστο
Καλημερα... Κανεις μια ωραια προσεγγιση με το να στειλεις σφηνακια.. Φυσικα να την εχεις παιξει με τα ματια.. Η μαλιστα στο φαγητο που πας με φιλους αν ειναι μια παρεα με κοπελες στελνεις ενα κρασι για την προσεγγιση να μιλησεις.. Και μετα αν θελουν... Δειχνεις την ωραια κινηση σου...
 

Julyman21

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
352
Πόντοι
21
Φίλη μου (αρκετά εμφανίσιμη 8ρακι άνετα) έχει πει ότι αν βγει και δεν την κεράσουν τότε θεωρεί την έξοδο αποτυχημένη. Έχει πάει με πολλούς, αλλά όχι με αυτούς που την κερνάνε απαραίτητα. Το λέω γιατί αν υπάρχουν γκόμενες με αυτή τη νοοτροπία τα κεράσματα πάνε άκλαφτα και τσάμπα τα λεφτά.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.774
Πόντοι
1.706
Οι μικρότεροι γαμούσαν, ήταν αδιανόητο να παντρευτεί 40αρα μικρότερο ή να τον έχει για σοβαρή σχέση. Τώρα πήραν αέρα κι αυτές από τα πολλά παρακάλια και αγαμία.
Ας τά πάρουμε τά πράγματα από τήν αρχή.
Ενας άνδρας π.χ 30-35-40 χρονών, πού πάει μέ μία 40άρα 45άρα 50άρα γκόμενα γιατί τό κάνει ?
Η εξήγηση είναι απλούστατη, διότι δέν έχει όλα τά κριτήρια αποδοχής τών γυναικών π.χ εμφανισιακά δέν μετράει,
είναι ασχημούλης έως άσχημος, η δέν έχει κοινωνική καί επαγγελματική καταξίωση κτλ.Οι επιτυχίες του δηλαδή στό άλλο φύλο είναι ελάχιστες έως καθόλου!!
Δέν υπάρχει ούτε ένας άνδρας, πού νά πληρεί τά κριτήρια αξιολόγησης τών ωραίων γυναικών καί νά πάει.Απαραίτητη προυπόθεση...νά μήν είναι ψυχάκιας!!!
-Κακά τά ψέματα στήν Ελλάδα ο μέσος άνδρας τολμώ νά πώ, ότι είναι ζητιάνος τής γυναικείας παρουσίας καί τών ερωτικών πράξεων σέ όλες τίς ηλικίες-
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλημερα... Κανεις μια ωραια προσεγγιση με το να στειλεις σφηνακια.. Φυσικα να την εχεις παιξει με τα ματια.. Η μαλιστα στο φαγητο που πας με φιλους αν ειναι μια παρεα με κοπελες στελνεις ενα κρασι για την προσεγγιση να μιλησεις.. Και μετα αν θελουν... Δειχνεις την ωραια κινηση σου...
μπαινεις σφηνα δηλ:confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
818
Like
1.360
Πόντοι
206
Just happened. Έτυχε να μην έχω wifi σπίτι ( έχω 200 ευρώ στην άκρη παιδιά είμαι κλαφτα ) και πήγα να ζητήσω το κωδικό από τη καφετέρεια κάτω.

Το ευγενέστατο παλικάρι μου το έδωσε αμέσως. Ήταν κάτι κορίτσια εκεί που με το που άκουσαν " Χρειάζομαι σας παρακαλώ το κωδικό του wifi είμαι σε μια περίεργη κατάσταση και δεν έχω internet σπίτι " έσκασαν στα γέλια χλευαστικά.

Ρε πάνε καλά ρε ; Τώρα μας χλευάζουν και επειδή είμαστε φτωχοί ; Είναι και ευγονίστριες ;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Ας τά πάρουμε τά πράγματα από τήν αρχή.
Ενας άνδρας π.χ 30-35-40 χρονών, πού πάει μέ μία 40άρα 45άρα 50άρα γκόμενα γιατί τό κάνει ?
Η εξήγηση είναι απλούστατη, διότι δέν έχει όλα τά κριτήρια αποδοχής τών γυναικών π.χ εμφανισιακά δέν μετράει,
είναι ασχημούλης έως άσχημος, η δέν έχει κοινωνική καί επαγγελματική καταξίωση κτλ.Οι επιτυχίες του δηλαδή στό άλλο φύλο είναι ελάχιστες έως καθόλου!!
Δέν υπάρχει ούτε ένας άνδρας, πού νά πληρεί τά κριτήρια αξιολόγησης τών ωραίων γυναικών καί νά πάει.Απαραίτητη προυπόθεση...νά μήν είναι ψυχάκιας!!!
-Κακά τά ψέματα στήν Ελλάδα ο μέσος άνδρας τολμώ νά πώ, ότι είναι ζητιάνος τής γυναικείας παρουσίας καί τών ερωτικών πράξεων σέ όλες τίς ηλικίες-
Χωρίς να θέλω να γενικεύσω έρχονται στο μυαλό 2 περιπτώσεις καλοβαλμένων γαμιάδων 40+:
- 18αρης μαγκάκι-αλάνι για να μαθευτεί ότι γάμησε ξερά από το κλαμπ χωρίς σχέση.
- 30ρης χωρισμένος που δεν θέλει να ξανακαεί αλλά να γαμάει που και που όσο πιο αναίμακτα γίνεται.

Βασικά όσοι καταδέχονται να πάνε με πουτάνες θα μπορούσαν άνετα να μπουν και σε αυτή την κατηγορία των 40+ γαμιάδων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom