Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ο αντεντοκυμπο που εχει πολλά λεφτά μια αραπινα πανασχημη γαμαει. Δεν ισχύει αυτό. Πολλοί αραπαδεςοι χωρίς λεφτά γαμανε ωραια μουνακια. Πάλια πήγαινα γκάζι έξω από το λοχαν θα δεις αραπαδες.οι Σάββατο βραδυ με 17χρονες ελλεεινιδες του γάλακτος και φεύγουν μαζί με το λεωφορειο
Ο Αντετοκούμπο δε γαμαει λευκή γιατί αυτός το επέλεξε,προτίμησε να γαμησει την αραπινα παρά μια λευκή.Οι αραπαδες χωρίς λεφτά με καμία Παναγία δε γαμανε ωραία Ελληνίδα τέλος μη τα ξαναλέμε.Στο γκάζι έχω δει και εγώ αράπη με λευκή αλλά η λευκή αυτή ήταν τουρίστρια ή τσιγγάνα ή αλβανεζα όχι όμορφη Ελληνίδα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ε καλά και οι γέροι θα ζήλευανε το χοντρό μαύρο παλαμάρι του αράπη ενώ αυτοί έχουν έξτρα τυρογαριδακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σπάνια να δω κάτι καλό. Μέτριες προς μπάζα έχει μερικές, και πολλά μπάζα. Αλλά οκ από το τιποτα
Οι γέροι δε ζήλευαν καν απλά θεωρούν μια γυναίκα που παει με αράπη ανήθικη και σωστά θεωρούν.Δε πάει ωραία Ελληνίδα με αράπη αφραγκο αν δε έχει συμφέρον χρηματικό γιατί θα φάει μεγάλη καζουρα από τη κοινωνία,δε θα ρισκάρει να φάει τόση καζουρα χωρίς καν να έχει χρηματικό όφελος,μη παραμυθιαζεσαι μπρο.Επισης πως φαίνεται ότι ούτε καν γαμας σε μπουρδέλα μόνο και μόνο από αυτό που λες ότι φυλής έχει μπάζα,που κατά διαστήματα έχει καραμουναρες.Παντα βρίσκεις ωραία έστω μια.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.178
Κριτικές
8
Like
26.999
Πόντοι
6.536
Γιατί αυτό σε πείραξε?
racist comedy central GIF
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.496
Like
16.192
Πόντοι
3.656
Ρε συ το 95% που το έβγαλες?
Έχω τεραστιο κύκλο από 35-50 ετών και μόνο ένας δεν έχει γκόμενα-σύντροφο-σύζυγο....

Κι αυτό τί σημαίνει;Ότι πλην της γκόμενας-συντρόφου-συζύγου,τους προσέχει καμια άγνωστη έξω;

Πες ότι χωρίζουν αύριο.Σε πόσο καιρό θα ξαναβρούν άλλη και κυρίως ΕΚΤΟΣ του κύκλου τους;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.178
Κριτικές
8
Like
26.999
Πόντοι
6.536
Κι αυτό τί σημαίνει;Ότι πλην της γκόμενας-συντρόφου-συζύγου,τους προσέχει καμια άγνωστη έξω;

Πες ότι χωρίζουν αύριο.Σε πόσο καιρό θα ξαναβρούν άλλη και κυρίως ΕΚΤΟΣ του κύκλου τους;
Σε 24 ώρες.

:birdman:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Κόφτην ρε μαλάκα να δεις προκοπή.


:coffee:
Έχω απορία όμως ρε μάγκες πως να είναι στη φάτσα και στο σώμα ο σαμπ?τόσο άσχημος είναι που στα 40 του δε έχει ούτε καν φασωσει έστω μια γκόμενα εκτός μπουρδελων?
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
Σπάνια να δω κάτι καλό. Μέτριες προς μπάζα έχει μερικές, και πολλά μπάζα. Αλλά οκ από το τιποτα
και εγω αυτο εχω γραψει για φυλης, οι πιο πολλες μπαζα ειναι , με 2-3 καλες και μετριες
και καποιοι γραφουν βρισκεις φοβερες γκομενες, ρε παιδια ποιες ειναι αυτες οι φοβερες γκομενες, να μας πουν ονοματα και που δουλευουν
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Μεταξύ μας αυτό είναι το φυσιολογικό η γυναίκα πρέπει να προσέχει τον εαυτό της και να έχει ωραίο σώμα,άντρας που προσέχει το σώμα του κάνει διατροφές και λοιπές πίπες και ζυγίζεται συνέχεια σα αδερφή δε είναι αντρικό.Ενας άντρας πρέπει πχ που έχει ύψος 1.80 να είναι 90-95 κιλά,ούτε γυμνασμενος ούτε μαλακίες,ας κάνει λίγα push aps αλλά μέχρι εκεί,να μη έχει ούτε κοιλιακους ούτε τίποτα,αυτά με τα γυμνάσματα,τους κοιλιακούς είναι τελείως αδερφιστικες καταστάσεις.Παλια υπήρχαν μόνο γυναίκες μοντέλα μη κοιτάς τώρα που πήγαν και άντρες μοντέλα στο gntm,αυτοί όλοι που πήγαν στο παιχνίδι αυτό αδερφές είναι.
Συγγνώμη που στο χαλάω το αφήγημα φιλαράκο αλλά με τα κιλά και το ύψος που δίνεις ο ΔΜΣ είναι 29,2 στα όρια της παχυσαρκίας δηλαδή.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Συγγνώμη που στο χαλάω το αφήγημα φιλαράκο αλλά με τα κιλά και το ύψος που δίνεις ο ΔΜΣ είναι 29,2 στα όρια της παχυσαρκίας δηλαδή.
Εντάξει εσύ να είσαι 1.80 και 70 κιλά φλωρουμπας,αμερικανακι ΕΕ αμερικανακι.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Εντάξει εσύ να είσαι 1.80 και 70 κιλά φλωρουμπας,αμερικανακι ΕΕ αμερικανακι.
Όταν σε λίγα χρόνια δε θα σου σηκώνεται στο μπουρδελακι έλα να σου συνταγογραφήσω σιλδεναφιλη
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όταν σε λίγα χρόνια δε θα σου σηκώνεται στο μπουρδελακι έλα να σου συνταγογραφήσω σιλδεναφιλη
Προς το παρών γαμαω σα ταύρος πάντως.Επισης δε σημαίνει πως όταν πάω 40 και είμαι τα κιλά που είμαι τώρα πως δε θα μου σηκώνεται.Εχω καθημερινές καύλες για τουλάχιστον 3 φορές μαλακία/σεξ οπότε άστο έπεσες σε ερωτικο άντρα.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Προς το παρών γαμαω σα ταύρος πάντως.Επισης δε σημαίνει πως όταν πάω 40 και είμαι τα κιλά που είμαι τώρα πως δε θα μου σηκώνεται.Εχω καθημερινές καύλες για τουλάχιστον 3 φορές μαλακία/σεξ οπότε άστο έπεσες σε ερωτικο άντρα.
Σε καθ ομολογία μαλακα έπεσα οπότε δε χρειάζεται να το συνεχίσω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
και εγω αυτο εχω γραψει για φυλης, οι πιο πολλες μπαζα ειναι , με 2-3 καλες και μετριες
και καποιοι γραφουν βρισκεις φοβερες γκομενες, ρε παιδια ποιες ειναι αυτες οι φοβερες γκομενες, να μας πουν ονοματα και που δουλευουν
ωραια ξεκιναω ντιανα φυλης 65Β η κοπελα ειναι πανεμορφη σεξυ,ναταλια φωκαιας 17Α πανεμορφη,εχει φυγει βεβαια τωρα επισης βικυ φυλης 69β,Φωκαιας 13 Εμμυ κουκλαρα και αυτη,αυτες οι 4 ειναι μοντελα,βρηκα αμεσως 4 μουναρες να σου πω,αν σκεφτω θα βρω και αλλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
και εγω αυτο εχω γραψει για φυλης, οι πιο πολλες μπαζα ειναι , με 2-3 καλες και μετριες
και καποιοι γραφουν βρισκεις φοβερες γκομενες, ρε παιδια ποιες ειναι αυτες οι φοβερες γκομενες, να μας πουν ονοματα και που δουλευουν
ρε φιλε εσυ δε πας καν στα μπουρδελα οποτε τι εκφερεις αποψη?εχεις ανεβασει εστω μια κριτικη?εγω ξερεις ποσες κριτικες εχω?38 μεσα σε 8 μηνες ανεβασμενες,εσυ καμια ομως.Οταν μπαινεις εδω ολο αραδιαζεις γκομενοιστοριες για εναν φιλο σου που βρηκε μια γκομενα κλπ κλπ πιπες.Καλυτερα κανε log out εδω ειναι ενα μπουρδελοσαιτ.Μπες καλυτερα tinder να μιλησεις με τις σαπιες ξενερωτες ελλεηνιδες.Ασε να ξερουν περισσοτερα απο σενα οσοι ασχολουνται με το αθλημα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.894
Like
2.959
Πόντοι
456
Ο Αντετοκούμπο δε γαμαει λευκή γιατί αυτός το επέλεξε,προτίμησε να γαμησει την αραπινα παρά μια λευκή.Οι αραπαδες χωρίς λεφτά με καμία Παναγία δε γαμανε ωραία Ελληνίδα τέλος μη τα ξαναλέμε.Στο γκάζι έχω δει και εγώ αράπη με λευκή αλλά η λευκή αυτή ήταν τουρίστρια ή τσιγγάνα ή αλβανεζα όχι όμορφη Ελληνίδα.
Τη τσιγκανες ρε μαν τσιγκανα πάει στο λοχαν να ακούσει τραπ? Αφού σου λέω ελλεινιδες ηταν 16χρονες μαθήτριες του γάλακτος και έσκασαν κάτι αραπαδες που τις είχανε τσεκάρει πριν μέσα στο κλαμπ πιθανόν, μιλήσανε και μετά φύγανε μαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom