Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
να φερω καποτα για το βραδυ η' οχι... τι θες ? :think:
Χαχα σε είδα χτες στον ύπνο μου ήσουν με τη νταλίκα και ειχες μέσα την μπιουτι από φυλής 65 και από τη άλλη μεριά τη Κάτια από φυλής 65 χαχαχαχα που τις πήγαινες ρε σατανά?Μάλλον είμαι ερωτευμένος μαζί σου μέχρι και στον ύπνο μου σε βλέπω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Χαχα σε είδα χτες στον ύπνο μου ήσουν με τη νταλίκα και ειχες μέσα την μπιουτι από φυλής 65 και από τη άλλη μεριά τη Κάτια από φυλής 65 χαχαχαχα που τις πήγαινες ρε σατανά?
την μπιουτυ την εφερνα σε σενα να σε κανει αντρα. :afro:
για κατια δε σου λεω, ειναι μυστικο μας...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
την μπιουτυ την εφερνα σε σενα να σε κανει αντρα. :afro:
για κατια δε σου λεω, ειναι μυστικο μας...
Χαχαχα άντρας είμαι εδώ και χρόνια σκέψου ότι είμαι 24 στα 25 και έχω γαμησει συγουρα πάνω από 100 φορές σε πουτανες.Βεβαια προτιμώ τη Κάτια κράτα εσύ τη μπιουτι,η μπιουτι σου ταιριάζει που είσαι και νταλικερης να τη βάλεις κάτω να τη σκεσκισεις η Κάτια ως νεαρη είναι για πιο πιτσιρικαρια ρομαντική σα και μένα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Χαχαχα άντρας είμαι εδώ και χρόνια σκέψου ότι είμαι 25 και έχω γαμησει συγουρα πάνω από 100 φορές σε πουτανες.Βεβαια προτιμώ τη Κάτια κράτα εσύ τη μπιουτι,η μπιουτι σου ταιριάζει που είσαι και νταλικερης να τη βάλεις κάτω να τη σκεσκισεις η Κάτια ως νεαρη είναι για πιο πιτσιρικαρια ρομαντική σα και μένα.
η κατια δε σε γουσταρει γιατι της κρυβεις τον ηλιο.
η μπιουτυ θελει να σου γλειψει τα βελουδινα σου κωλομαγουλα και να σου βαλει και λιγο δαχτυλο.
επειδη ειναι διπλασια απο μενα δεν της χαλαω χατηρι γιατι θα με πλακωσει.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
η κατια δε σε γουσταρει γιατι της κρυβεις τον ηλιο.
η μπιουτυ θελει να σου γλειψει τα βελουδινα σου κωλομαγουλα και να σου βαλει και λιγο δαχτυλο.
επειδη ειναι διπλασια απο μενα δεν της χαλαω χατηρι γιατι θα με πλακωσει.
Χαχα και που ξέρεις μπορεί η Κάτια να θέλει χοντρούς,εγώ όταν τη πήρα τη Κάτια δε έδειξε να ξενερώνει κιόλας με τη παρτη μου.Μπιουτι δε εχω πάρει τη αφήνω για σένα,στη κρατάω παρθένα τη μπιουτι από το πουτσο μου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Χαχα και που ξέρεις μπορεί η Κάτια να θέλει χοντρούς,εγώ όταν τη πήρα τη Κάτια δε έδειξε να ξενερώνει κιόλας με τη παρτη μου.Μπιουτι δε εχω πάρει τη αφήνω για σένα,στη κρατάω παρθένα τη μπιουτι από το πουτσο μου.
τα εχουμε και μου ειπε οτι τον εχεις 11,3 μονο :undecided:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
τα εχουμε και μου ειπε οτι τον εχεις 11,3 μονο :undecided:
Χαχα και που ξέρει πως με λένε και πως με περιέγραψες ώστε να με θυμιθει ενώ δε με ξέρεις καν?έχει πάει με τόσους εμένα θα θυμάται ?Πάντως μέσα έπεσες κάπου εκεί τον εχω,στα καλά μου 15 στα κακά μου 12 και μπάμια 8
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Χαχα και που ξέρει πως με λένε και πως με περιέγραψες ώστε να με θυμιθει ενώ δε με ξέρεις καν?έχει πάει με τόσους εμένα θα θυμάται ?Πάντως μέσα έπεσες κάπου εκεί τον εχω,στα καλά μου 15 στα κακά μου 12 και μπάμια 8
117 κιλα, 1,80, 7αρι προσωπο, 4αρι σωμα, τζιμακος και μπαμιας.
κανει μπαμ οτι εισαι εσυ, ετσι μου ειπε.

ειδες που εχω δικιο και δε σε κοροϊδευω ? :cool2:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
117 κιλα, 1,80, 7αρι προσωπο, 4αρι σωμα, τζιμακος και μπαμιας.
κανει μπαμ οτι εισαι εσυ, ετσι μου ειπε.

ειδες που εχω δικιο και δε σε κοροϊδευω ? :cool2:
Χαχαχα χτες σε είδα να κάνεις ποδήλατο με τη Αλεξάνδρα φυλής 54 εσύ οδηγαγες και εκείνη από πίσω σου που πηγαίνατε ?και μετά από λίγο είδα εσένα και τη Αλεξάνδρα να παίζετε ποδόσφαιρο μόνοι σας ένα τέρμα εσύ ένα η Αλεξάνδρα αντίπαλοι χαχαχχαχα κάνατε λες και είστε 15 χρόνων.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Ψωλαράς είναι. Εγώ τον πιάνω με τσιμπιδάκι φρυδιών για να τον βγάλω να κατουρήσει. :coffee:
Χαχαχχαχα κλαίω ρε μλκ είστε απαιχτοι ορισμένοι,παπαφιλιπς για μένα φοβερό χιουμορακι ψωφαω στα γέλια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Χαχαχα χτες σε είδα να κάνεις ποδήλατο με τη Αλεξάνδρα φυλής 54 εσύ οδηγαγες και εκείνη από πίσω σου που πηγαίνατε ?και μετά από λίγο είδα εσένα και τη Αλεξάνδρα να παίζετε ποδόσφαιρο μόνοι σας ένα τέρμα εσύ ένα η Αλεξάνδρα αντίπαλοι χαχαχχαχα κάνατε λες και είστε 15 χρόνων.
προχθες ηταν αυτο, μη λες ψεματα.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
προχθες ηταν αυτο, μη λες ψεματα.
40 χρονων γαϊδούρι έπεζες μπάλα με τη άλλη που είναι λίγο πιο πάνω από τη ηλικία μου 26 χρόνων δηλαδή?κωμικοι ήσασταν ρε μλκ,νίκησε η Αλεξάνδρα αποτι είδα και μετά πήγε με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση στο Μεταξουργείο και γαμηθηκε με πακια με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση που σε νίκησε χαχαχαχα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
40 χρονων γαϊδούρι έπεζες μπάλα με τη άλλη που είναι λίγο πιο πάνω από τη ηλικία μου 26 χρόνων δηλαδή?κωμικοι ήσασταν ρε μλκ,νίκησε η Αλεξάνδρα αποτι είδα και μετά πήγε με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση στο Μεταξουργείο και γαμηθηκε με πακια με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση που σε νίκησε χαχαχαχα
αυτο ακριβως, τιποτα αλλο. χαχαχαχα:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom