Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Φιλος δεν έβρισκε κοπελα ετων 34 και του είπα να παει δραστηριοτητα,διαλεξε χορό πηγε και γνώρισε πολλες.
Μετα απο κανα 20 ημερο μου λεει φιλε μου αρεσουν 2 και δεν ξερω σε ποια να χωθω ενω μπαλαρε και με τις δυο.
Του λεω θα χωθεις πρωτα σ αυτη που σου αρεσει λιγότερο,με ακουει χωνεται και τον εχασα ολο ραντεβού ηταν μετα απο κανα 15ημερο μου λεει κολλησα μ αυτη του λεω οπως θες αυτο ειναι δικο σου γουστο,με λιγα λογια μεσα σε 30 μέρες ειχε γκομενα και ειχε ολοκληρώσει.
Πολλοί λενε τοσο γρήγορα, εγω θα πω και αργα είναι.
Οταν η γκόμενα σε γουστάρει μπορεί στην αρχη μα μη θελει να το δώσει για ευνοητους λογους περισσοτερο κοινωνικους λογους αλλα το δίνει στο 10ημερο 15ημερο.
Οταν όμως η γυναικα αργει πολυ αν σας το δωσει τοτε κατι παίζει.
Οπως ειχα πει για τον αντρα η καθυστέρηση ειναι χασιμο χρονου,παντα να επενδυεται στο χρόνο.
Ηξερα πελατη που δεν του το εδινε 210 μερες τις ειχε μετρήσει και η τυπισσα αποδειχτηκε οτι τον κοροιδευε,και αν δεν ερχοταν σε μένα θα τον τραβούσε περισσότερο καιρό.
Μην φοβάστε να απαίτητε και αν βλέπετε οτι δεν υπάρχει ανταπόκριση να το τελειώνετε οσο πιο γρήγορα μπορείτε.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Το 2018 ειχα βρεθει σε ενα φιλικο κύκλο που ηταν 3 αγορια και 3 κορίτσια, το ενα εξ αυτων ηταν ζευγάρι.
Απο τα 3 κορίτσια μια την ελεγαν πέγκυ ηταν η πιο ομορφη 25 ετων τότε μελαχροινη ψηλη ωραία γκομενα, εντωμεταξι οι φιλοι ελεγαν οτι ειναι δυσκολη εχει γεμισει ολα τα αγόρια χειλοπιτες,εντωμεταξύ η πεγκυ τουπε και στυλ που την έβλεπαν οι άντρες και κιοτευαν.
Ο ενας στη παρέα την ειχε πεσει και του εδωσε ακυρο.
Ειχαμε βγει σε ενα παραθαλάσσιο μερος ηρθε η πεγκυ με το στυλ το κλασσικό απροσεγγιτης γκομενας, οι αλλοι δυο αρχισαν να την κοιτανε σαν χάνοι ο ενας σηκώθηκε για να κάτσει κιολας.
Αρχισαμε τα λεγαμε κλπ εγω πάντα το στυλ της απαθειας προς τη πεγκυ ενα γεια σκετο είπα, η τυπισσα βέβαια το έπαιζε οτι τα ηξερε ολα και οι αλλοι δυο ολο ναι ελεγαν ωσπου σε μια φαση της λεω πεγκυ εισαι λάθος, και αρχίσαμε ενα αντιλογο,γενικα βγαζε δυναμικότητα και στυλ αλλα εγω δεν μασαγα.
Μολις αρχισα τα επιχειρήματα και να βλέπει οτι δεν μπορει να δικαιολόγησει τα δικα της αρχιζε και αποδιοργανωνοταν,ξεχασε στυλ τουπε κλπ,εγω απο μεσα λεω ωραία μεχρι ωρα της εσπασα το σχημα.
Στο τέλος της λεω διαλογο κανανε δεν πιστεύω να κραταε κακια?μου λεει οχι καλε σιγα,ενω φαινοταν σπασμένη, οι αλλοι με εβλεπαν οτι την πειραζα και ελεγαν τι κάνει.
Μετα απο 3 μερες ξαναβρεθηκαμε ολοι και λεω στη πεγκυ σημερα να δω σε τι θα κοντραριστουμε,αυτη γελασε περιφρονιτικα δεν περασε πολλη ωρα και αρχισαμε παλι εγω τα δικα μου αυτη το ιδιο ωσποθ δεν το συνεχισε μετα οπως τη πρώτη φορά.
Μετα απο κανα μισαωρο παω διπλα της και της πιανω κουβέντα με δικια μου πρωτοβουλία οπως τα λεγαμε κατευθείαν με νεύρα μου δινει μια στο χερι και λεω απο μεσα μου σημαδι 2 αν η γκομενα σ αγγιξει ειναι θετικο,εγω της πιανω μετα το χερι και της ρο χαϊδεύω και αυτη να αρχίζει να κοκκινιζει,η δυναμικη κοπέλα με το στυλ και το τουπε.
Φεύγοντας της λεω θα βρεθούμε μεθαύριο να ξανατσακωθουμε,μου λεει οχι καλά της λεω να μην τσακωθούμε τοτε,παλι οχι.
Η παρεα ξαναβρεθηκε μετα απο κανα 3ημερο εγω δεν ειχα παει και η πεγκυ με αναζητούσε, μου το λεει η φιλη της τελος παντων την παίρνω τηλέφωνο και της λεω αυριο ειμαι κενος και εφοσον δεν μπορεις μακρια μου θα βρεθούμε, και λεει χωρις δευτερη σκεψη εννοείται, ααα τις λεω τωρα δεν φοβασαι μην τσακωθούμε κλπ.
Βγαίνουμε τετ α τετ για ποτο παντα,η γκομενα επεσε σε χρονο ντε τε,γλωσσοφιλα κλπ αφου δεν το πιστευαν οι φίλοι στη παρεα και κρατησε η σχεση 9 μηνες ωσπου πηγε στο εξωτερικό για δουλεια αλλιως μπορεί να ειμασταν ακομα μαζί, εγω 29 ετων τοτε ημουν ηδη στην αυτοβελτίωση.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Τι έχει σήμερα το μενου; τίποτα το καινούργιο. :2funny:Θυμίζω ότι ο πορνόγερος έχει δηλώσει σε ποστ ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα να χαρακτηρίζει την μεντορέτα ως πορνίδιο. Συνεπώς μιλάμε για μια πουτάνα που πληρώνεται, είτε την φροντίζει ως χορηγός. Άρα λοιπόν αν της κόψει την παροχή, θα σηκωθεί να φύγει εκτός του ότι δεν γουστάρει αυτόν :2funny:αλλά την χορηγία οπότε και το γαμήσι (αν υπάρχει) θα είναι πληρωμένο και κατά συνέπεια λειψό. :confused:Αυτός με κάτι άλλους, κάτι τέτοιες τις λέει γκόμενες. Επίσης το νέο αστέρι της αποτυχίας :2funny: ονόματι Ακροατής που με σκυλοβριζε με τον χειρότερο τρόπο λες και θα του δώσουμε αναφορά ποιον θα γουστάρουμε ως μέλος ή όχι μαζί με ένα αποτυχημένο πορωμενο πουτανακια του ΣΥΡΙΖΑ :2funny:τον Ανέστη, παλεύουν να αποκομίσουν φωτογραφίες για να τις φέρνουν βόλτα στο νετ ενώ παράλληλα κι αυτοί μαζί με άλλους έχουν ξεφτιλιστεί σε όλα αλλά κυρίως ως κότες να έρθουν από κοντά να δείξουν την αξία τους. :confused: Αυτά είναι τα δεδομένα με αποδείξεις. Οι υπόλοιποι ας κάνουν σενάρια. Δεν αντέχουν σε σχολιασμό και σπάνε σαν κλαράκια ένας ένας με βρισίδια και στρεψοδικία. Ας πρόσεχαν.

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Ρε μη τη βαρατε αλλο τη παπια τις εχουν φυγει ολα τα πούπουλα και εχει μεινει ξεβρακωτη χαχαα
Λυπηθείτε την γιατι εχει χασει τον υπνο της ζει και υπαρχει για να προσπαθει να τη λεει στους 3 προς το παρον μεγαλους εφιάλτες του τον καλογερο τον ακροατη και εμενα.
Εμείς αυτο το δυνατο τριολε τη σμπαραλιαζουμε οχι μαζι αλλα ο καθενας ξεχωριστα τη παπια.
Οταν βρισκει τα δυσκολα κανει μωκο και οταν βρίσκει ελεύθερο πεδιο πεταγεται σαν τσουτσουνι να βγάλει νυχάκι.
Παπακι κατσε καλα

 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Το συμπέρασμα είναι ότι οι πορωμένοι πουτανάκηδες κι οι σοσια-λούληδες απέτυχαν σε όλα, με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, συσπειρώθηκαν σαν γυναικούλες, με έκαναν ήρωα τελικά και έγιναν και κότες στο να αποδείξουν πράγματα. :2funny:Γνωστά αυτά εδώ και μήνες. Πάω τώρα ευθύς αμέσως να γαμήσω την ξεσκισμένη μάνα ενός γνωστού μου στον πραγματικό κόσμο. Απλά θα φορέσω καπότα διότι την γαμάει κι ο συφιλιάρης γιος της όταν δεν τσιμπουκώνει τον πατέρα του. :2funny:Δεν κατάλαβα. Πάτε κάποιοι να μου κόψετε τον σχολιασμό,
θα μου κόψετε και το γαμήσι;

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Πάπια βαλε αποδείξεις να δουμε τι γαμησες,αλλιως παλι θα ξεφτιλιστεις εδω μεσα οπως πολλάκις.
Εφοσον εχουμε αφανισει τη παπια να πιασουμε την ουσία του νήματος.
Εδω οι ελληνιδες το παιζουν δυσκολες εχουν σηκώσει μπαιρακι και απαιτούν τον ουρανο με τα άστρα,επισης πολλοι αντρες υπεύθυνοι για τη χαλασμενη πιατσα αλλοι καθονται και τις παρακαλανε με ενα καμακι της ζητιανας άλλοι κανοντας τους χατηρια και παιζοντας το αγαπουλιδες άλλοι απλα μονο να τις κοιτάνε.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.483
Like
3.444
Πόντοι
456
εγω πάντως σαν ελληνίδα που είμαι,το λεω ευθέως οτι και με αρκετούς αλβανούς έχω γαμηθεί,και ας κράζουν μερικοί ρατσιστές
Καί γιά νέο μάς τό λές καλέ ?
Τό ξέρουμε τί κάνετε όλες. Tί νομίζεις ότι δέν γνωρίζουμε ?
Δέν είμαι ρατσιστής, αλλά οι γκόμενες μού γαμιούνται μέ Αλμπάνια είναι low Profile!! :rose:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Μαλάκες έχω τρελό update.

Ήρθε σπίτι μου η ξαδέρφη που έλεγε " άστον να ψωφήσει " όταν ήθελα να αυτοκτονήσω με το γκόμενο για επίσκεψη. Φεμινίστρια αυτή , ο τύπος λίγο χειρότερος απο το Λάκη Γαβαλά. Πάλι καλά που δεν έφερε και κάποιον Αφρικανό γαμιά μαζί του. Τι στο πούτσο ρε μαλάκες. Άμα είσαι νορμάλ αλλα με λίγα ψυχολογικά θεωρείσαι καμένος αλλά " υπεργκόμενος " άμα είσαι θυληκός ; Πρέπει να σε στραπονάρουν ( κάνα πρόβλημα άμα το έχεις βίτσιο , πρόβλημα με το " μάλιστα βασίλισσα μου " τρόπο ζωής. Αυτά τα τυπάκια είναι κανονικά που δε θα έπρεπε να αναπαράγονται.

Ας μου εξηγήσει κάποιος.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Μαλάκες έχω τρελό update.

Ήρθε σπίτι μου η ξαδέρφη που έλεγε " άστον να ψωφήσει " όταν ήθελα να αυτοκτονήσω με το γκόμενο για επίσκεψη. Φεμινίστρια αυτή , ο τύπος λίγο χειρότερος απο το Λάκη Γαβαλά. Πάλι καλά που δεν έφερε και κάποιον Αφρικανό γαμιά μαζί του. Τι στο πούτσο ρε μαλάκες. Άμα είσαι νορμάλ αλλα με λίγα ψυχολογικά θεωρείσαι καμένος αλλά " υπεργκόμενος " άμα είσαι θυληκός ; Πρέπει να σε στραπονάρουν ( κάνα πρόβλημα άμα το έχεις βίτσιο , πρόβλημα με το " μάλιστα βασίλισσα μου " τρόπο ζωής. Αυτά τα τυπάκια είναι κανονικά που δε θα έπρεπε να αναπαράγονται.

Ας μου εξηγήσει κάποιος.
Πολλες γυναίκες στη σημερινή εποχη δεν επιθυμούν το.καθε αυτού αντρικό προτυπο.
Πολλες ιδιαίτερα οι νεοτερες το θεωρούν ντεμοντε.
Οταν ξεπερασουν τα 30 καπως προσγειωνονται αλλα οχι ολες.
Οποτε θα δεις πολλες να κανουν παρεα με πουστρες με φλωρους με αγαπουλιδες ουσιαστικα οτι ειναι αντι του καθε αυτου αντρικου πρότυπου αλλα οχι για σχέση αλλα για φιλια μόνο.
Αυτο δυστηχως δεν μπορεί να αλλαξει γιατι ολα ξεκινανε απο την εφηβεια το περιβαλλον την κοινωνία τα πρότυπα τα οικογενειακά κλπ.
Απλα θα πρέπει τετοιες κοπελες να τις μυριζομαστε απο την αρχη και να τις βαζουμε στα σκαρτα αν δεν δέχονται το αντρικό πρότυπο για σχέση η φάση.
Τωρα αν κάποιος ειναι καψουρης με καμια τετοια ας αλλαξει τον εαυτο του αν θελει να εχει ποσοστα και δεν λεω να γίνει γκει αλλα να μπει στο καλούπι της κατι που ειναι μια εντελως λαθος συμβουλη δικη μου, εγω επιμενω ολες αυτες στα σκαρτα με συνοπτικες διαδικασίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Πολλες γυναίκες στη σημερινή εποχη δεν επιθυμούν το.καθε αυτού αντρικό προτυπο.
Πολλες ιδιαίτερα οι νεοτερες το θεωρούν ντεμοντε.
Οταν ξεπερασουν τα 30 καπως προσγειωνονται αλλα οχι ολες.
Οποτε θα δεις πολλες να κανουν παρεα με πουστρες με φλωρους με αγαπουλιδες ουσιαστικα οτι ειναι αντι του καθε αυτου αντρικου πρότυπου.
Αυτο δυστηχως δεν μπορεί να αλλαξει γιατι ολα ξεκινανε απο την εφηβεια το περιβαλλον την κοινωνία τα πρότυπα τα οικογενειακά κλπ.
Απλα θα πρέπει τετοιες κοπελες να τις μυριζομαστε απο την αρχη και να τις βαζουμε στα σκαρτα ετσι ωστε να μη χρονοτριβουμε και ασχολούμαστε.
Τωρα αν κάποιος ειναι καψουρης με καμια τετοια ας αλλαξει τον εαυτο του αν θελει να εχει ποσοστα κατι που ειναι μια εντελως λαθος συμβουλη δικη μου, εγω επιμενω ολες αυτες στα σκαρτα με συνοπτικες διαδικασίες
Όχι , όχι ξαδέρφη μου είναι δε παίζει κάτι. Απλά λόγο συγγένειας κάποτε την μιλούσα αρκετά. Κάναμε βόλτες μαζί κλπ μετά κατάλαβα το παιχνίδι της. Της άρεσε να λέει σε εμένα πως συμπάσχει στα θέματα μου ( έχω κάποια προβλήματα ψυχιατρικής φύσης ) και στη μάνα μας πως " δεν έχω τίποτα " και " είναι όλα στο μυαλό μου". Προφανώς τη ξέκοψα.

Ρε ο τύπος όταν σου λέει χειρότερος απο το Γαβαλά , μακιγιαρισμένος , με σκουλαρίκια και βραχιόλια.

ΤΙ ΣΤΟ ΠΕΟΝΤΑ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Θυμήθηκα περιστατικό ενος τυπου ο οποίος ειχε καψουρευτει μια κοντα στα 25 ηταν και οι δυο και η τυπισσα του ειχε πει οτι ειναι λεσβια,εντωμεταξύ δεν φαινόταν ντυνόταν κανονικα ως κοπέλα κλπ και ειχε έρθει απελπισμένος να του πω τι να κάνει.
Εκει ειχα πεσει εξω μιας και νομιζα οτι η τυπισσα απλα το ελεγε για να τον αποθησει και ξεκινησαμε την αυτοβελτίωση του τυπου γιατι ειχε θέματα και μετα απο κανα 2 μηνο ερχεται και μου λεει οντως ειναι λεσβια ηρθε με τη σχεση της μια κοντοκουρεμενη.
Με λιγα λογια θελω να πω πως μπορει εκει εξω να υπάρχουν ελεύθερες και πολλοί να χαιρονται αλλα αφαιρέστε απο αυτες λεσβιες τρελές και ειδικών κατηγοριών η γκάμα μικραίνει και κατα πολύ.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Όχι , όχι ξαδέρφη μου είναι δε παίζει κάτι. Απλά λόγο συγγένειας κάποτε την μιλούσα αρκετά. Κάναμε βόλτες μαζί κλπ μετά κατάλαβα το παιχνίδι της. Της άρεσε να λέει σε εμένα πως συμπάσχει στα θέματα μου ( έχω κάποια προβλήματα ψυχιατρικής φύσης ) και στη μάνα μας πως " δεν έχω τίποτα " και " είναι όλα στο μυαλό μου". Προφανώς τη ξέκοψα.

Ρε ο τύπος όταν σου λέει χειρότερος απο το Γαβαλά , μακιγιαρισμένος , με σκουλαρίκια και βραχιόλια.

ΤΙ ΣΤΟ ΠΕΟΝΤΑ
Ειναι απλο περιστατικό,ενας γκει για μια γυναικα ειναι ο καλύτερος φιλος -φιλη μιας και αν ηταν φιλη στη θεση του τοτε ο ανταγωνισμός θα υπηρχε.
Οι γυναίκες ανταγωνιζονται πολύ μετάξι τους και ας ειναι οι καλύτερες φίλες.
Ομως ενας φιλος γκει ειναι το ιδανικότερο γι αυτες.
Το πρόβλημα που είναι?
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.354
Πόντοι
456
Η μεντορέτα

mentorette1.png
mentorette2.png

Βουκολικές καταστάσεις.Προφανώς θα την κυνηγάς στους αγρούς με την πούτσα έξω.
Εχει βγάλει και τα κυάλια για να δει ποιος τη φωτογραφίζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Ειναι απλο περιστατικό,ενας γκει για μια γυναικα ειναι ο καλύτερος φιλος -φιλη μιας και αν ηταν φιλη στη θεση του τοτε ο ανταγωνισμός θα υπηρχε.
Οι γυναίκες ανταγωνιζονται πολύ μετάξι τους και ας ειναι οι καλύτερες φίλες.
Ομως ενας φιλος γκει ειναι το ιδανικότερο γι αυτες.
Το πρόβλημα που είναι?
Ναι έτσι τους κόβω. Ο τύπος είναι ξεκάθαρα gay η άλλη μάλλον τον strapονάρει. Θα κοιμηθούν και σε εμάς το βράδυ. Θα ακούω όλο το βράδυ τα στραποναρίσματα του.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.483
Like
3.444
Πόντοι
456
Βουκολικές καταστάσεις.Προφανώς θα την κυνηγάς στους αγρούς με την πούτσα έξω.
Αυτά νά τά βλέπουν κάποιοι, πού δέν έχουν ούτε μία Photo από γκόμενα!!
Βέβαια εσύ μέ τόν Κακόγερο, μόνο μέσω πληρωμής στίς μούνες.
Διότι γιά free γκόμενα...ούτε λόγος!!
Φυσικά από τό τίποτα κάτι είναι καί αυτό!! :sad2:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Ναι έτσι τους κόβω. Ο τύπος είναι ξεκάθαρα gay η άλλη μάλλον τον strapονάρει. Θα κοιμηθούν και σε εμάς το βράδυ. Θα ακούω όλο το βράδυ τα στραποναρίσματα του.
Δεν ειναι απολυτο αυτο που λες
Πολλοι γκει θελουν αντρα δεν βολεύονται απλα με ενα στραπον.
Πολυ πιθανο να κοιμουνται σαν αδερφακια με τη ξαδερφη σου στο κρεβάτι.
Αν πέσει στραπον ενημέρωσε αν αντιληφθείς
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Εγώ αυτές πού ανέβασα τίς είχα γκόμενες γιά πολύ καιρό!!
Θά σέ περάσω από φρέζα γιά τήν Photo αυτή!!
Πού λές ότι τήν γαμείς τήν γκόμενα...νά τό ξέρεις.

Εμφανισιακά από ότι μπορώ νά διακρίνω κυμαίνεται μεταξύ τού 5 καί τού 5.5!!
Βέβαια γιά τούς αιώνες σου άν λές αλήθεια, καί πολύ σού πέφτει.
Φυσικά μέ τήν πάροδο τού χρόνου, θά υπάρξει εκτενής καί λεπτομερέστερος σχολιασμός!!

Ακόμα καί ο 61χρονος Κακόγερος, ανέβασε δυο Photos μέ γκόμενα ντυμένη έστω καί επί πληρωμή!!
Τό επί πληρωμή δέν τό αναφέρω γιά κακό, απλά τοποθετώ τούς επερχόμενους σχολιασμούς μου στήν σωστή τους βάση.
Ο άλλος ο ταλαίπωρος ο ψυχοπαθής τής Ερμού τίποτα...απολύτως τίποτα.
Ούτε μία Photo μέ γκόμενα!! :sad2:

Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι δεν έχεις το mindset και η περσόνα σου είναι ψεύτικη. Άσε μας, ρε «επιχειρηματία» της Νέας Υόρκης που μέσα σε 4-4,5 χρόνια έβγαλες όσα βγάλει υπάλληλος σε 70 κι έχεις και δύο σπίτια σε καλή τοποθεσία εκεί. Για έναν άνθρωπο με τη στοιχειώδη νοημοσύνη, αυτές οι φωτός δεν αποδεικνύουν τίποτα και η συζήτηση σταματάει εκεί. Τι να ψάξεις παραπάνω; Μπορείς αυτές τις φωτός να τις κατεβάσεις και να τις ποστάρεις σε ένα άλλο site λέγοντας ότι είναι γκόμενά σου, όπως κι εγώ μπορώ να κάνω το ίδιο με τις δικές σου φωτός, αφού ούτε εσύ ούτε εγώ είμαστε μέσα. Θα πρέπει για αυτό να μας πιστέψουν;

Όμως επειδή είσαι νταχτιρντής στο μυαλό, 55 χρονών άνθρωπος, φωνάζεις σε διάφορα νήματα ότι εσύ έχεις βάλει αποδείξεις και τη λες στους άλλους που δεν έχουν βάλει. Πόση καθυστέρηση έχεις πια, ρε πστη μου; Αυτές οι φωτός είναι ινσταντανέ από βίντεο, ώστε να μην ανιχνεύονται σε διάφορες βάσεις δεδομένων και ο καθένας μπορεί να το κάνει.

ΥΓ Είναι βέβαια η μεντορέτα και δεν είναι ούτε καν πεντάρι, αλλά δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα, όπως ούτε και συ με τις δικές σου φωτός. Κι ένα παιδάκι το καταλαβαίνει.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.483
Like
3.444
Πόντοι
456
Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι δεν έχεις το mindset και η περσόνα σου είναι ψεύτικη. Άσε μας, ρε «επιχειρηματία» της Νέας Υόρκης που μέσα σε 4-4,5 χρόνια έβγαλες όσα βγάλει υπάλληλος σε 70 κι έχεις και δύο σπίτια σε καλή τοποθεσία εκεί. Για έναν άνθρωπο με τη στοιχειώδη νοημοσύνη, αυτές οι φωτός δεν αποδεικνύουν τίποτα και η συζήτηση σταματάει εκεί. Τι να ψάξεις παραπάνω; Μπορείς αυτές τις φωτός να τις κατεβάσεις και να τις ποστάρεις σε ένα άλλο site λέγοντας ότι είναι γκόμενά σου, όπως κι εγώ μπορώ να κάνω το ίδιο με τις δικές σου φωτός, αφού ούτε εσύ ούτε εγώ είμαστε μέσα. Θα πρέπει για αυτό να μας πιστέψουν;

Όμως επειδή είσαι νταχτιρντής στο μυαλό, 55 χρονών άνθρωπος, φωνάζεις σε διάφορα νήματα ότι εσύ έχεις βάλει αποδείξεις και τη λες στους άλλους που δεν έχουν βάλει. Πόση καθυστέρηση έχεις πια, ρε πστη μου; Αυτές οι φωτός είναι ινσταντανέ από βίντεο, ώστε να μην ανιχνεύονται σε διάφορες βάσεις δεδομένων και ο καθένας μπορεί να το κάνει.

ΥΓ Είναι βέβαια η μεντορέτα και δεν είναι ούτε καν πεντάρι, αλλά δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα, όπως ούτε και συ με τις δικές σου φωτός. Κι ένα παιδάκι το καταλαβαίνει.
Είσαι ένα ανόητο καί κομπλεξικό γεροντομπαρπάδι όπως καί άλλοι εδώ!!
Ανθρωπος μέ εμπειρία δέν μπορεί νά μέ διαψεύσει, διότι καταλαβαίνει άνετα από κάποιες λεπτομέρειες,
τό επίπεδο μου. Φυσικά δέν έχω ανάγκη από βλαμμένους καί καμμένους σάν εσένα, νά μού πούν μπράβο.
Αυτά τά έχω ξεπεράσει εδώ καί πολλά χρόνια. Είσαι ένας ξεβράκωτος...καί άνευ γούστου γέρος!! :2funny:
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Δεν ειναι απολυτο αυτο που λες
Πολλοι γκει θελουν αντρα δεν βολεύονται απλα με ενα στραπον.
Πολυ πιθανο να κοιμουνται σαν αδερφακια με τη ξαδερφη σου στο κρεβάτι.
Αν πέσει στραπον ενημέρωσε αν αντιληφθείς
Ανέστης ο πούτσος μου ο πυροσβέστης έτσι σε λένε από εδώ και πέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom