Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Εμένα μου αρέσουν ως νουμερο ενα επιλογή οι μελαχρινές με πλούσιο σπαστό μακρύ μαλλί η ίσιο ή και σγουρό, με ωραία φυσικά βυζιά κατά προτίμηση 2,5-3, με πεταχτό κώλο και ωραία γραμμή. Φυσικά να είναι όμορφες, κοινωνικές και κυρίως θηλυκές. Έξυπνες δεν βρίσκω παρά μόνο πονηρές οπότε να πάει να γαμηθεί
το μυαλό τους.
Αν μάλιστα είναι και νοικοκυρές συν καθαριότητα και με καλό χαρακτήρα δέχομαι να συγκατοικησω μαζί τους εκτός των γαμησιων που θα πεφτουν. Μέχρι εκεί όμως. Παραπάνω δεν έχει.

:rockon:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
Εγώ δεν είπα ότι αν ο άνδρας δεν μπορεί να βρει γκόμενα δεν έχει πρόβλημα. Μπορεί
να έχει η μπορεί να είναι χεστης η μπορεί να είναι άτυχος κτλ.
Η γυναίκα όμως αν δεν μπορεί να βρει γκομενο, στάνταρ έχει πρόβλημα. Είναι φύση αδύνατον λόγω καταστάσεων για γυναίκα να μην μπορεί να βρει γκόμενο. Ένα έτσι να κάνει σε 100 θα πάνε οι 90 όοσ σκατά και να είναι. Αυτό μπορεί να το κάνει
μόνο η γυναικα. Οπότε μπορεί να βρει κάθε κλάσμα του δευτερολέπτου που περνάει. Αν δεν βρίσκει σημαίνει ότι στάνταρ έχει πρόβλημα. :rockon:
εγω καποιες που τις θυμαμαι οταν ητανε 17-18 θεουσες λογω οτι οι γονεις ητανε πολυ της εκκλησιας και τις κορες τις ειχαν σε γυαλα ουτε με αγορια ασχολιοντουσαν ουτε βολτες , τωρα που εγιναν 23-24 ολες αυτες το παιζουν μουναρες και με γκομενο τις βλεπεις, απλα οποια εχει μουνι και ειναι νεα, ασχετα αν ειναι ηλιθια, ανεργη, ασχημη και με ιδιοτροπιες θα την θελουν καποιοι αντρες γιατι η λιγουρια τους κυριευει και την πεφτουν σε οτι ναναι απλα να βρουν μια με μουνι
ξερω ατομα μεχρι και 30 χρονων που ποτε δεν ειχαν στην ζωη τους γκομενα, μονο σε μπουρδελα εχουν παει
για γκομενες μεχρι 30 χρονων δεν εχω να πω η ταδε δεν ειχε ποτε της γκομενο, ολες καποια στιγμη εχουν βρει εναν
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Εδώ μια σιχαμερή ακτιβοβρωμούσα Ανατολική πατσαβούρα, πετά χλωρίνη στους άνδρες που έχουν ανοικτά τα πόδια τους. Έτσι δεν είναι η κάνω λάθος;;;
Γιατί δεν την είχαν μπουζουριάσει να σπάει πάγο με το κεφάλι για τα ουίσκια του Πούτιν;;;



:confused:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
580
Like
803
Πόντοι
86
Εμένα μου αρέσουν ως νουμερο ενα επιλογή οι μελαχρινές με πλούσιο σπαστό μακρύ μαλλί η ίσιο ή και σγουρό, με ωραία φυσικά βυζιά κατά προτίμηση 2,5-3, με πεταχτό κώλο και ωραία γραμμή. Φυσικά να είναι όμορφες, κοινωνικές και κυρίως θηλυκές. Έξυπνες δεν βρίσκω παρά μόνο πονηρές οπότε να πάει να γαμηθεί
το μυαλό τους.
Αν μάλιστα είναι και νοικοκυρές συν καθαριότητα και με καλό χαρακτήρα δέχομαι να συγκατοικησω μαζί τους εκτός των γαμησιων που θα πεφτουν. Μέχρι εκεί όμως. Παραπάνω δεν έχει.

:rockon:
Τέτοια χάρη θα τους κάνεις τύπε? :confused::confused::confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Εδώ μια σιχαμερή ακτιβοβρωμούσα Ανατολική πατσαβούρα, πετά χλωρίνη στους άνδρες που έχουν ανοικτά τα πόδια τους. Έτσι δεν είναι η κάνω λάθος;;;
Γιατί δεν την είχαν μπουζουριάσει να σπάει πάγο με το κεφάλι για τα ουίσκια του Πούτιν;;;



:confused:
Δυστυχως το καστρο της Ανατολικης Ευρωπης κατακτηθηκε απο τις ορδες του woke κινηματος

Μονο η Λατινικη Αμερικη και η ΝΑ Ασια εμειναν ορθιες :headbaning1:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.293
Like
1.985
Πόντοι
216
Εμένα μου αρέσουν ως νουμερο ενα επιλογή οι μελαχρινές με πλούσιο σπαστό μακρύ μαλλί η ίσιο ή και σγουρό, με ωραία φυσικά βυζιά κατά προτίμηση 2,5-3, με πεταχτό κώλο και ωραία γραμμή. Φυσικά να είναι όμορφες, κοινωνικές και κυρίως θηλυκές. Έξυπνες δεν βρίσκω παρά μόνο πονηρές οπότε να πάει να γαμηθεί
το μυαλό τους.
Αν μάλιστα είναι και νοικοκυρές συν καθαριότητα και με καλό χαρακτήρα δέχομαι να συγκατοικησω μαζί τους εκτός των γαμησιων που θα πεφτουν. Μέχρι εκεί όμως. Παραπάνω δεν έχει.

:rockon:
θα πω κάτι που δεν έχω εκμυστηρευτεί πουθενά, μιας και μου το θύμισες:
Είχα βρει θεά, άνετο 8,5 σώμα, 7,5 πρόσωπο. Κοινωνική, θηλυκή, έξυπνη, συνεννοήσιμη.
Νοικοκυρά, ερχόταν στο σπίτι και συμμάζευε όταν μπορούσε. Η μόνη που ταίριαξα πραγματικά.
Την είχα ερωτευτεί και με είχε ερωτευτεί, αν και δεν έπρεπε : Ήταν παντρεμένη ήδη 2 χρόνια, χωρίς παιδιά τότε.
Ποτέ δεν την είδα ως παντρεμένη όμως. Και αυτή το ίδιο, ποτέ δε σκέφτηκε ότι ήταν παντρεμένη. Δύσκολες καταστάσεις...
θα μου πεις τι θυμήθηκα...Σωστός, αλλά τέτοια ώρα, τι θες να θυμηθώ; Το Euro 2004; :cheesy:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Μύστες, χύστες και καραμπουζουκλήδες, η τύχη μας είναι στα χέρια μας. Το προβλημα με τις εγκεφαλικά ανάπηρες χυσοντουλάπες μοιάζει -και είναι- άλυτο. Η ανδρική συστράτευση μοιάζει -και είναι- ακατόρθωτη μιας που ο καθένας
έχει την ιδεολογία του. Σαν να μην φτάνουν αυτά, οι υποτακτικοί γυναικοκεντρούληδες μολύνουν με την γλίτσα τους
σαν ευνουχισμένες κατσαρίδες το οξυγόνο που αναπνέουμε ενώ αποτελούν τροχοπέδη στις επιθυμίες μας.
Ας επικεντρωθούμε στο μέγιστο εσωτερικό πρόβλημα που ταλανίζει τις ψωλές μας. Οι άνδρες όταν κονομάνε, μάχονται άλλους άνδρες έτσι ώστε δια της ποδοπάτησης αυτών κι αποκτώντας πλούτη και μεγαλεία, να φαντάζουν ισχυροί γαμώντας συφιλομούνες. Εμείς εδώ ως πύρινη ρομφαία αποτελούμε την αρχή της επανάστασης διότι όλοι ως υγιείς σκεπτόμενοι μοιραζόμαστε τον ίδιο προβληματισμό. Γι'αυτό και είμαστε ενωμένοι. Διότι μοιραζομαστε το ίδιο πρόβλημα που οι συστημικοί πουσταραίοι θολώνουν με την ομιχλώδη σκιά της φαρδιάς κωλοτρυπίδας τους.
Ας γαμήσουμε όλοι μονιασμένοι έστω χωρίς συστράτευση. Ας εκσπερματώσουμε στις μάπες των πατσαβούρων
με χαμόγελο νίκης και περηφάνειας!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
θα πω κάτι που δεν έχω εκμυστηρευτεί πουθενά, μιας και μου το θύμισες:
Είχα βρει θεά, άνετο 8,5 σώμα, 7,5 πρόσωπο. Κοινωνική, θηλυκή, έξυπνη, συνεννοήσιμη.
Νοικοκυρά, ερχόταν στο σπίτι και συμμάζευε όταν μπορούσε. Η μόνη που ταίριαξα πραγματικά.
Την είχα ερωτευτεί και με είχε ερωτευτεί, αν και δεν έπρεπε : Ήταν παντρεμένη ήδη 2 χρόνια, χωρίς παιδιά τότε.
Ποτέ δεν την είδα ως παντρεμένη όμως. Και αυτή το ίδιο, ποτέ δε σκέφτηκε ότι ήταν παντρεμένη. Δύσκολες καταστάσεις...
θα μου πεις τι θυμήθηκα...Σωστός, αλλά τέτοια ώρα, τι θες να θυμηθώ; Το Euro 2004; :cheesy:
Έχοντας κάνει διατριβή στις παντρεμένες. έχω να δηλώσω ότι είχες γαμάτη ευκαιρία. Παντρεμένη χωρίς παιδιά και με τέτοιο πακέτο :rockon: έπρεπε να την φας λάχανο για να την κρατήσεις.
Χωρίς γάμο αλλά να την κρατήσεις. Αν είχε παιδιά και ειδικά κόρες, στο υπογράφω πως ότι και να γινόταν
θα την φρέναραν οι κόρες. Ήταν όντως πολύ καλή ευκαιρία. :rockon:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.293
Like
1.985
Πόντοι
216
Έχοντας κάνει διατριβή στις παντρεμένες. έχω να δηλώσω ότι είχες γαμάτη ευκαιρία. Παντρεμένη χωρίς παιδιά και με τέτοιο πακέτο :rockon: έπρεπε να την φας λάχανο για να την κρατήσεις.
Χωρίς γάμο αλλά να την κρατήσεις. Αν είχε παιδιά και ειδικά κόρες, στο υπογράφω πως ότι και να γινόταν
θα την φρέναραν οι κόρες. Ήταν όντως πολύ καλή ευκαιρία. :rockon:

Δεν ήθελα να πω τη συνέχεια, αλλά τώρα πρέπει και λυπάμαι κιόλας που το θυμάμαι, μετά από αυτό που είπες.
Μου ζήτησε, αφού χωρίσει, να φύγουμε μαζί για αλλού, άλλη πόλη...Δε γινόταν να μείνει εκεί, μία μικρή επαρχιακή πόλη.
Ναι, μάλλον έκανα λάθος. Αλλά κοίταξα την καριέρα μου, αυτός ήταν ο λόγος που το απέρριψα.
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Δεν ήθελα να πω τη συνέχεια, αλλά τώρα πρέπει και λυπάμαι κιόλας που το θυμάμαι, μετά από αυτό που είπες.
Μου ζήτησε να χωρίσει και να φύγουμε μαζί για αλλού, άλλη πόλη...Δε γινόταν να μείνει εκεί, μία μικρή επαρχιακή πόλη.
Ναι, μάλλον έκανα λάθος. Αλλά κοίταξα την καριέρα μου, αυτός ήταν ο λόγος που το απέρριψα.
Γλίτωσες αδερφέ τώρα θα είσασταν εκεί στην επαρχία και θα σου κάνε ότι έκανε και στον άντρα της ..θα πέφτε το τσιμπουκι στους επαρχιώτες σύννεφο ώσπου ένα πρωί θα την έκανε για άλλη επαρχιακή πόλη κοκ..
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.293
Like
1.985
Πόντοι
216
Γλίτωσες αδερφέ τώρα θα είσασταν εκεί στην επαρχία και θα σου κάνε ότι έκανε και στον άντρα της ..θα πέφτε το τσιμπουκι στους επαρχιώτες σύννεφο ώσπου ένα πρωί θα την έκανε για άλλη επαρχιακή πόλη κοκ..
Δεν το λέω επειδή είμαι εγώ στην υπόθεση, αλλά ΚΑΜΙΑ γυναίκα δε θα αφήσει την πόλη καταγωγής της, όπου έχει αδέρφια, φίλους, γονείς, απλά για ένα γαμήσι εκτός γάμου...Πίστεψέ με, είναι αρκετά έξυπνες. Δε χαλάνε τη βολή τους για ένα σεξ. Ειδικά αυτή, που μπορούσε να βρει εύκολα όποιον ήθελε.
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Δεν το λέω επειδή είμαι εγώ στην υπόθεση, αλλά ΚΑΜΙΑ γυναίκα δε θα αφήσει την πόλη καταγωγής της, όπου έχει αδέρφια, φίλους, γονείς, απλά για ένα γαμήσι εκτός γάμου...Πίστεψέ με, είναι αρκετά έξυπνες. Δε χαλάνε τη βολή τους για ένα σεξ.
Συμφωνω απόλυτα ..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Δεν ήθελα να πω τη συνέχεια, αλλά τώρα πρέπει και λυπάμαι κιόλας που το θυμάμαι, μετά από αυτό που είπες.
Μου ζήτησε, αφού χωρίσει, να φύγουμε μαζί για αλλού, άλλη πόλη...Δε γινόταν να μείνει εκεί, μία μικρή επαρχιακή πόλη.
Ναι, μάλλον έκανα λάθος. Αλλά κοίταξα την καριέρα μου, αυτός ήταν ο λόγος που το απέρριψα.
Ε, ναι...συνήθως οι παντρεμένες που δεν έχουν παιδιά, δεν έχουν ούτε φρένο ανατίναξης. Ήταν φοβερή ευκαιρία
όπως το περιγράφεις. Μάλιστα ως καμένη από γάμο, δύσκολα θα το πήγαινε εκεί και θα είχες χρόνο μελέτης του θέματος αν ήθελες γάμο στο μέλλον.
Ίσως δεν τα ζύγισες καλά μιας πολύ πιθανόν να σε βοηθούσε και στην καριέρα σου με ρόλο συντρόφου.
Δηλαδή το χωρίς να σου σπάει τ αρχίδια με απλά αρμονική ζωή, είναι κι αυτό βοήθεια! :rockon:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.293
Like
1.985
Πόντοι
216
Ε, ναι...συνήθως οι παντρεμένες που δεν έχουν παιδιά, δεν έχουν ούτε φρένο ανατίναξης. Ήταν φοβερή ευκαιρία
όπως το περιγράφεις. Μάλιστα ως καμένη από γάμο, δύσκολα θα το πήγαινε εκεί και θα είχες χρόνο μελέτης του θέματος αν ήθελες γάμο στο μέλλον.
Ίσως δεν τα ζύγισες καλά μιας πολύ πιθανόν να σε βοηθούσε και στην καριέρα σου με ρόλο συντρόφου.
Δηλαδή το χωρίς να σου σπάει τ αρχίδια με απλά αρμονική ζωή, είναι κι αυτό βοήθεια! :rockon:

Πολύ πιθανό αδερφέ. Τώρα που το σκέφτομαι, ναι, ήταν πολυεργαλείο (χωρίς υπονοούμενα).
Δε μασούσε πουθενά. Με τσαγανό, χωρίς να φαίνεται νευρωτική, αλλά ούτε και να χάνει τη θηλυκότητα.
Γυναίκα ζωής που λέω εγώ.
Εντάξει, αυτά έγιναν πριν 20 χρόνια. Απλά μένουν οι μνήμες να σου θυμίζουν τις μαλακίες σου...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.215
Κριτικές
3
Like
10.724
Πόντοι
3.506
Ενα απο τα πιο λαμπρά μυαλά που εφτιαξε το ανθρωπινο γένος,για να αντιμετωπισει τις παραξενιες τις γυναικας του,εφτιαξε μια "λιστα υποχρεωσεων της".!
Μετα απ αυτη τη λιστα που η γυναικα δεχθηκε και υπόγραψε,και μην εχοντας τιποτα να του τα σπαει πλεον, μπορεσε και βρήκε τη "Γενική Θεωρία της Σχετικοτητας."
Όταν λοιπόν ο Αϊνστάιν εφτασε σε αυτο το σημειο,που πρεπει να φτασουμε οι κοινοι θνητοί..;
"
images (2).jpeg

Η ΛΙΣΤΑ
1. Οφείλεις να έχεις σε πλήρη τάξη τα καθαρά ρούχα μου
2. Θα μου φέρνεις στο δωμάτιό μου στο σωστό χρόνο τα τρία γεύματα της ημέρας
3. Η κρεβατοκάμαρα και οι εργασίες – βιβλία μου θα είναι σε τάξη και κανείς δεν θα κάθεται στο γραφείο μου
4. Θα αποφεύγεις κάθε είδους σχέση μαζί μου, πλην των περιπτώσεων που αυτό θα είναι αναγκαίο για κοινωνικούς σκοπούς. Θα πρέπει να ξεχάσεις τις εξόδους και τα ταξίδια μαζί μου, αλλά και τον προσωπικό μας χρόνο στο σπίτι.
5.Δεν θα περιμένεις καμία οικειότητα μαζί μου ή προσέγγιση
6.Δεν θα μου μιλάς αν δεν σου το ζητήσω
7.Θα εξαφανίζεσαι από την κρεβατοκάμαρά μου ή το γραφείο μου οποιαδήποτε στιγμή το ζητήσω
8. Δεν θα με υποτιμήσεις ποτέ μπροστά στα παιδιά, είτε με το λόγο σου, είτε με τη συμπεριφορά σου."
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Ενα απο τα πιο λαμπρά μυαλά που εφτιαξε το ανθρωπινο γένος,για να αντιμετωπισει τις παραξενιες τις γυναικας του,εφτιαξε μια "λιστα υποχρεωσεων της".!
Μετα απ αυτη τη λιστα που η γυναικα δεχθηκε και υπόγραψε,και μην εχοντας τιποτα να του τα σπαει πλεον, μπορεσε και βρήκε τη "Γενική Θεωρία της Σχετικοτητας."
Όταν λοιπόν ο Αϊνστάιν εφτασε σε αυτο το σημειο,που πρεπει να φτασουμε οι κοινοι θνητοί..;
"
images (2).jpeg

Η ΛΙΣΤΑ
1. Οφείλεις να έχεις σε πλήρη τάξη τα καθαρά ρούχα μου
2. Θα μου φέρνεις στο δωμάτιό μου στο σωστό χρόνο τα τρία γεύματα της ημέρας
3. Η κρεβατοκάμαρα και οι εργασίες – βιβλία μου θα είναι σε τάξη και κανείς δεν θα κάθεται στο γραφείο μου
4. Θα αποφεύγεις κάθε είδους σχέση μαζί μου, πλην των περιπτώσεων που αυτό θα είναι αναγκαίο για κοινωνικούς σκοπούς. Θα πρέπει να ξεχάσεις τις εξόδους και τα ταξίδια μαζί μου, αλλά και τον προσωπικό μας χρόνο στο σπίτι.
5.Δεν θα περιμένεις καμία οικειότητα μαζί μου ή προσέγγιση
6.Δεν θα μου μιλάς αν δεν σου το ζητήσω
7.Θα εξαφανίζεσαι από την κρεβατοκάμαρά μου ή το γραφείο μου οποιαδήποτε στιγμή το ζητήσω
8. Δεν θα με υποτιμήσεις ποτέ μπροστά στα παιδιά, είτε με το λόγο σου, είτε με τη συμπεριφορά σου."
Και μετά λέτε εμένα περίεργο κι απαιτητικό! :2funny:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.691
Like
1.957
Πόντοι
216
Ενα απο τα πιο λαμπρά μυαλά που εφτιαξε το ανθρωπινο γένος,για να αντιμετωπισει τις παραξενιες τις γυναικας του,εφτιαξε μια "λιστα υποχρεωσεων της".!
Μετα απ αυτη τη λιστα που η γυναικα δεχθηκε και υπόγραψε,και μην εχοντας τιποτα να του τα σπαει πλεον, μπορεσε και βρήκε τη "Γενική Θεωρία της Σχετικοτητας."
Όταν λοιπόν ο Αϊνστάιν εφτασε σε αυτο το σημειο,που πρεπει να φτασουμε οι κοινοι θνητοί..;
"
images (2).jpeg

Η ΛΙΣΤΑ
1. Οφείλεις να έχεις σε πλήρη τάξη τα καθαρά ρούχα μου
2. Θα μου φέρνεις στο δωμάτιό μου στο σωστό χρόνο τα τρία γεύματα της ημέρας
3. Η κρεβατοκάμαρα και οι εργασίες – βιβλία μου θα είναι σε τάξη και κανείς δεν θα κάθεται στο γραφείο μου
4. Θα αποφεύγεις κάθε είδους σχέση μαζί μου, πλην των περιπτώσεων που αυτό θα είναι αναγκαίο για κοινωνικούς σκοπούς. Θα πρέπει να ξεχάσεις τις εξόδους και τα ταξίδια μαζί μου, αλλά και τον προσωπικό μας χρόνο στο σπίτι.
5.Δεν θα περιμένεις καμία οικειότητα μαζί μου ή προσέγγιση
6.Δεν θα μου μιλάς αν δεν σου το ζητήσω
7.Θα εξαφανίζεσαι από την κρεβατοκάμαρά μου ή το γραφείο μου οποιαδήποτε στιγμή το ζητήσω
8. Δεν θα με υποτιμήσεις ποτέ μπροστά στα παιδιά, είτε με το λόγο σου, είτε με τη συμπεριφορά σου."
Πάρα πολλά για τον Αινστάιν που κυκλοφορούν οτι είπε ή έκανε είναι μούφα, είναι δύσκολο να είναι σίγουρος κάποιος ποια είναι αυτά. γενικά για να δοθεί αξία ή βαρύτητα σε κάτι που λένε οι άνθρωποι μεταξύ τους το αποδίδουν σε κάποια γνωστή προσωπικότητα που ουδέποτε το είπε.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.483
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Καί η πιό άσχημη Ελλεεινίδα κοντόχοντρη,40άρα-45άρα ζητάει άνδρα μέ εισοδήματα Λουξεμβούργου,
άσχετα άν αυτή,δέν έχει βρακί στόν κώλο της,νά είναι ψηλός,γυμνασμένος,ευγενικός,μορφωμένος,
νά τρέξουμε νά προλάβουμε...μήν τίς χάσουμε! :dunno:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
η πραγματικότητα έχει αποδείξει ότι είναι αδίστακτες, κι είναι ικανές να πουν πολύ πειστικά το πιο χοντρό ψέμα.
ειπες μεγάλη κουβέντα....που την έμαθα πρόσφατα με τον ασχημο τροπο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και ομως...κατάφερε να ξεγελάσει εναν εμπειρο αντρα σα και μενα μια γκόμενα..κιομως μποκολε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom