Νέα

Τι θα ψηφίσετε τη Κυριακή 5/7/2015 στο δημοψήφισμα;;;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα ψηφίσετε;

  • OXI

    Ψήφοι: 346 44,6%
  • NAI

    Ψήφοι: 355 45,8%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 74 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    775
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dimisabsolut

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε ζητας επιμονα να παρεις απαντηση για το οχι. ΕΜΠΙΣΤΕΥΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ! τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις; ή σαμπως νομιζεις οτι το ξερει καποιος;;;;; ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ, ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΗ! δεν χωραει σε «ρεπορτα»!!

θελετε παντα να'χετε καποιον να κατηγορησετε αν δεν παει κατι καλα;;;;;
ρητορικο!!

:sunglasses:
σορυ μαγκες πολυ μιζερια, παω να φορτωσω καμια κορασιδα!!  :sunglasses:

Εχω απόλυτη εμπιστοσύνη στον εαυτό μου και υψηλή αυτοεκτίμηση και θα ψηφίσω ΝΑΙ αλλά δεν είμαι μόνος μου υπάρχετε κι εσείς οι υποστηρικτές του ΟΧΙ που δεν ξέρετε τι σας ξημερώνει και σας αρέσουν τα απρόβλεπτα.
Ελπίζω να έχεις στοχεύσει τη κορασίδα που θα φορτώσεις, μην σου βγεί απρόβλεπτα με καμμιά μαλαπέρδα.
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
Ποιος εχει κατα την γνωμη σου?
οι ελληναρες προ 13-8 τιας έπαιρναν ασυστολα τα δάνεια για να κάνουν την μεγάλη ζωη(ακόμα και για διακοπες παίρναν) και μτα δεν μπορουσαν να τα ξεχρεώσουν...ξέρω αρκετές περιπτώσεις  ;)  
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.756
Πόντοι
1.206
θα παρακαλουσα ολους να το διαβασετε θα σας παρει 2 λεπτα το πολυ..

Φίλε δεν θα διάβαζα ΠΟΤΕ τίποτα απ' όσα γράφει το συριζοαρχίδι ο Βαξεβάνης.

Να στο πω κι αλλιώς; Αν μου έλεγε να ΜΗΝ πέσω από το παράθυρο αυτό το λαμόγιο θα έπεφτα, σίγουρος πως εν τέλει κάτι καλό θα συνέβαινε. :)
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16

θα μεινω στο καλο κομματι. δεν εχω κακια φιλε..  :hi: ξασφαλισμενος ειμαι οτι και να γινει..  ;) για κατι φουκαραδες..  :-

..οτι βγει σε κορασιδα! δε διαβαζω, για να διατηρω την εκπληξη της στιγμης!  :grin:

:hi:
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
οι ελληναρες προ 13-8 τιας έπαιρναν ασυστολα τα δάνεια για να κάνουν την μεγάλη ζωη(ακόμα και για διακοπες παίρναν) και μτα δεν μπορουσαν να τα ξεχρεώσουν...ξέρω αρκετές περιπτώσεις  ;)  

Είπα και εγώ...που κρύβονται αυτοί που φιλανε τα χέρια του Σαμαρά και χαρίζουν συνταξεις στο ΓΑΠ :2funny:
 

dimisabsolut

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα μεινω στο καλο κομματι. δεν εχω κακια φιλε..  :hi: ξασφαλισμενος ειμαι οτι και να γινει..  ;) για κατι φουκαραδες..  :-

..οτι βγει σε κορασιδα! δε διαβαζω, για να διατηρω την εκπληξη της στιγμης!  :grin:

:hi:
καμμία κακία μεταξύ μας ειλικρινά. Η ανταλλαγή απόψεων ακόμα κι αντίθετων είναι απολύτως σεβαστή. Αλλά εκ του ασφαλούς (δηλ. εφασφαλισμένος) κι εγώ θα έλεγα άλλα.
Όπως το ΚΚΕ που δεν θα γίνει ποτέ κυβερνόν κόμμα ή όπως το πρόγραμμα της Θεσσαλονίκης που πολύ καλά ήξερε ότι θα ήταν αρκετό για να κερδίσει τις εκλογές και μετά άλλα γι άλλα
Καλά γαμήσια χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις.
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16

:hi:

μαν, ωραιος. οσο και να'μαστε εξασφαλισμενοι οσοι..* - ο διπλανος μου, ο γειτονας, η συγγενης μου κ.ο.κ. δεν ειναι!
εγω δεν μπορω να'μαι στην παλαβη.. καταλαβαινεις..
:hi:
ψυχραιμια μαγκες


 

dimisabsolut

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:hi:

μαν, ωραιος. οσο και να'μαστε εξασφαλασμενοι οσοι..* - ο διπλανος μου, ο γειτονας, η συγγενης μου κ.ο.κ. δεν ειναι!
εγω δεν μπορω να'μαι στην παλαβη.. καταλαβαινεις..
:hi:
ψυχραιμια μαγκες
Δεν καταλαβαίνω γιατί είσαι στη παλαβή εάν υποστηρίζεις το ΝΑΙ, αλλά δεν πειράζει.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
μάγκες πήγα πρίν λίγο να αρπαχτώ σε ΑΤΜ με μαλάκα συριζαίο ο οποίος στα καλά καθούμενα κι ενώ όλοι περιμέναμε στη σειρά ξεκίνησε την προπαγάνδα και με το που πήγε να μιλήσει μια κυριούλα δεν την άφησε.
Του την είπα όμως του καργιόλη. Πώς κρατήθηκα να μην τον αρχίσω τον παλιομπινέ, ένας θεός ξέρει.
Ο τύπος ηταν κάργα βαλτός να κάνει προπαγάνδα!!!!Αρχίσανε και τέτοια οι άχρηστοι!!!!
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαίνω γιατί είσαι στη παλαβή εάν υποστηρίζεις το ΝΑΙ, αλλά δεν πειράζει.

fair enough,

στο δικο μου μυαλο (αποψη μου/imho) το «ναι» ή το «οχι» ειναι «θες να σε γαμησουμε στεγνα;» με την υπογραφη σου; (με οποιο βαρος του αναλογει)
δεν ταυτιζω με το θεμα ευρωπη/ευρο. στο μεν πρωτο ειμαι μεσα («ευρωπη των λαων»!οσο στερεοτυπο κι αν ακουγεται) στο δε δευτερο, δεν εχω αποψη (παρολο που εχω καποια σχετικη γνωση).

φιλικα παντα.  :hi:

edit: ta ypoloipa eksw, an kai efoson.. not on this virtual world  :sunglasses:

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306

gavriill

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
μάγκες πήγα πρίν λίγο να αρπαχτώ σε ΑΤΜ με μαλάκα συριζαίο ο οποίος στα καλά καθούμενα κι ενώ όλοι περιμέναμε στη σειρά ξεκίνησε την προπαγάνδα και με το που πήγε να μιλήσει μια κυριούλα δεν την άφησε.
Του την είπα όμως του καργιόλη. Πώς κρατήθηκα να μην τον αρχίσω τον παλιομπινέ, ένας θεός ξέρει.
Ο τύπος ηταν κάργα βαλτός να κάνει προπαγάνδα!!!!Αρχίσανε και τέτοια οι άχρηστοι!!!!
σωσε μας απο τους κακους σε παρακαλω!...... :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

dimisabsolut

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι κακός ο τύπος βλάκας είναι που εκτίθεται από μόνους του. Στους κρεμασμένους (άτομα που περιμένουν ουρά στο ΑΤΜ για 50-60€) δεν μιλάς για σκοινί.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
μάγκες πήγα πρίν λίγο να αρπαχτώ σε ΑΤΜ με μαλάκα συριζαίο ο οποίος στα καλά καθούμενα κι ενώ όλοι περιμέναμε στη σειρά ξεκίνησε την προπαγάνδα και με το που πήγε να μιλήσει μια κυριούλα δεν την άφησε.
Του την είπα όμως του καργιόλη. Πώς κρατήθηκα να μην τον αρχίσω τον παλιομπινέ, ένας θεός ξέρει.
Ο τύπος ηταν κάργα βαλτός να κάνει προπαγάνδα!!!!Αρχίσανε και τέτοια οι άχρηστοι!!!!

θα του χουν ταξει κανεναν διορισμο, και νομιζει ότι ετσι θα καταφερει κατι!
πανω στην απογνωση τους, κανουν ο,τι μπορουν μπας και σωθουν!
Αυτό κι αν είναι όμως τραμπουκισμος και ελεεινη ξεφτιλα!
Ευτυχως, κατι μου λεει ότι μπορει να την γλυτωσε από σενα, αλλα θα μου εκανε εντυπωση εάν την γλυτωσε από κανεναν άλλο!
Είναι και θρασυδειλοι αυτοι συνηθως, ολο κατι κυριουλες πανε να καλοπιασουν!
Μια φαπα δεν θα εβλαπτε, παντως!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.756
Πόντοι
1.206
ΌΧΙ δαγκωτό λοιπόν στο δημοψίφησμα επειδή αυτές τις μέρες κούρασε η προπαγάνδα όλων!

Δεν είχα καμία αμφιβολία! Όσο πιο αγράμματος, τόσο πιο συριζαίος!

Αυτό βέβαια που σε κούρασε η προπαγάνδα όλων, αλλά θα ψηφίσεις κάτι από αυτά που προπαγανδίζουν οι μέν κι όχι οι άλλοι δεν βγάζει νόημα, αλλά κι αυτό αναμενόμενο ήταν. :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Δεν είχα καμία αμφιβολία! Όσο πιο αγράμματος, τόσο πιο συριζαίος!

Αυτό βέβαια που σε κούρασε η προπαγάνδα όλων, αλλά θα ψηφίσεις κάτι από αυτά που προπαγανδίζουν οι μέν κι όχι οι άλλοι δεν βγάζει νόημα, αλλά κι αυτό αναμενόμενο ήταν. :)

μπουαχαχαχαχα από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι είμαι αγράμματος?  :2funny:
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Δεν είχα καμία αμφιβολία! Όσο πιο αγράμματος, τόσο πιο συριζαίος!

Αυτό βέβαια που σε κούρασε η προπαγάνδα όλων, αλλά θα ψηφίσεις κάτι από αυτά που προπαγανδίζουν οι μέν κι όχι οι άλλοι δεν βγάζει νόημα, αλλά κι αυτό αναμενόμενο ήταν. :)

Εσείς οι μεγαλύτεροι κάνετε αυτό το λάθος φίλε μου...αυτό το θέμα που έχετε με την υπεροψία βοηθάει τον άλλον να πει όχι.
Δυστυχώς το βλέπω σε όλους 50+ του σαιτ.
Δεν χρειάζεται να προσβάλλεις τον άλλον
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom