Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Εμ μου λες γιατι δεν ειναι ειλικρινεις οι γυναικες οταν κι εσυ ο ιδιος αναγνωριζεις οτι υπαρχουν κοινωνικοι λογοι που επιβαλλουν να μην ειναι/εισαι ειλικρινης.

Τι σχέση έχουν οι κοινωνικοί λόγοι για την ανειλικρίνεια με το γεγονός ότι με βάζαν να πληρώσω χωρίς να έχουν διάθεση να με ξαναδούν? Θα μπορούσαν να πούνε ότι φεύγουν, όχι ότι θέλουν να συνεχίσουμε τη βραδιά μαζί.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ξέρω ρε φίλε! Εσύ ξέρεις γιατί;
Να σου πω εγώ, μου το έλεγε προχθές μια 35άρα. Επειδή οι "φίλοι" σου είναι τόσο "ξύπνιοι" που δεν βάζουν δικές τους φωτός στο φου-μπου, αλλά ξένες, κάποιων μοντέλων, λες κι όταν θα συναντηθούν δεν θα δουν τη διαφορά οι γκόμενες!

Σας χαιρετώ! Ξυρίζομαι, λούζομαι και βγαίνω να δω καμιά γκόμενα ζωντανή, όχι από το φέισμπουκ. Όχι πως θα την βγάλω, με την σύζυγο θα βγω, αλλά να τις δω έστω...
αφου τις δινουν skype ρε φιλε.μας δουλευεις μαλλον
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
η 30αρα που αναφερεις ψαχνοταν να πηδηχτει χωρις περαιτερω δεσμευσεις κλπ?αν ειναι ετσι ειναι απ'τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα..γιατι οι εμφανισιμες 30αρες συνηθως ψαχνουν τον μαλακα που να χει το ολο πακετο(καλη δουλεια,καλος μελλοντικος συζυγος κ πατερας,κλπ) κ που θα του κατσικωθουν..μετα απο καποια ηλικια χτυπαει το βιολογικο τους ρολοι κ φοβουνται μη μεινουν στο ραφι :grin:

Η συγκεκριμένη αυτόν που λες τον είχε βρει, αλλά δεν την γαμούσε παρά την έπαιζε με τσόντες στο ίντερνετ, οπότε κι αυτή ψαχνόταν.

Καλή νύχτα και πάλι.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Όχι ρε τύπε, γαμάς λέμε!!! ΓΑΜΑΣ  :2funny:

φιλε μου μαλλον σε κοροιδευουν.προσπαθουν να σου τονωσουν  τον εγωισμο για να τις ξαναπαρεις


Δηλαδή τύπε, αν μπορείς να σκάσεις 1000 ευρώπουλα για μερικές ώρες με μία τοπ βίζιτα, εσύ θα προτιμήσεις να πας 100 φορές στο Μετάξι;  :2funny:
οτι βολευει τον καθενα φιλε.εμενα ας πουμε με βολευει να γαμαω τσαμπα και να μην δινω ουτε δεκαρικο πολλες φορες
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Όχι ρε τύπε, γαμάς λέμε!!! ΓΑΜΑΣ  :2funny:

φιλε μου μαλλον σε κοροιδευουν.προσπαθουν να σου τονωσουν  τον εγωισμο για να τις ξαναπαρεις


Δηλαδή τύπε, αν μπορείς να σκάσεις 1000 ευρώπουλα για μερικές ώρες με μία τοπ βίζιτα, εσύ θα προτιμήσεις[glow=red,2,300]να πας 100 φορές στο Μετάξι; [/glow]   :2funny:
  :rockon: :rockon:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
3.556
Ακομα να γαμησεις ψαχνεις μεγαλε? Πανε σ ενα στουντιακι ν αδειασεις και θα ερθει σιγα σιγα και το νορμαλ γαμησακι
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
6
Like
8.878
Πόντοι
1.686


Για εύκολο γαμησι ,πηγαίνετε στην Βραζιλία !

Το θέμα είναι όμως αν θα μπορεσετε να γυρίσετε πίσω !  :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
3.556
Έλεος.  :headbang:   Με πουτάνες έχω κάνει πολύ καλύτερα γαμήσια από ό,τι με γκόμενες.
Κι εμενα μου εχει συμβει αυτο, αλλα δεν μπορεις να βασιζεσαι μονο στις πουτανες για να χορτασεις.
Καλο το fast food, αλλα σαν το σπιτικο φαγητο τιποτα!!!
 

Mitsodan2

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Επανηλθα.Ποτε γεμισατε 21 σελιδες ρε θηρια  :think: .τεσπα ερχομαι με ευχαριστα νεα...μολις επεστρεψα απο σπιτι φιλης  οπου εκανα καταθεση :fuck1:. Το μονο κακο ειναι πως απο δευτερα θα μου πρηζει τα αρχιδια  :s&m_3: αλλα χαλαλι της.Θα της το παω στο ελευθερο  :zfuck: :zfuck: και οτι κατσει.
 

lalakia

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
 Ενα ερώτημα που κανεις δεν εθεσε, η μπορει και να το εθεσε αλλα δεν διαβασα ολες τις σελιδες

το ιδιο ειναι να γαμας με καποτα και το ιδιο χωρις?

 Αυτο για οσους λενε οτι με τις πουτανες ελυσαν το προβλημα τις ζωης τους.

Ε αυτο φιλε το να πας ανετα με τη γκομενα ελευθερα χωρις καποτες χωρις την επομενη μερα να εισαι σιγουρος οτι εχεις κολλησει ιππατιτιδα το λιγοτερο εγω δεν το αλλαζω

 Τωρα απο εκει και περα, ο καθενας μπορει να κανει οτι γουσταρει αν αυτο τον ευχαριστει.ουτε ο ριγκομπορτης ειναι ο εξυπνος, ουτε ο αγαπουλης. Αλλος θελει να πηδαει πληρωνοντας οσες μπορει αλλος γουσταρει το συναισθημα και τη συντροφικοτητα. Γιατι ο ενας να επεμβει στα γουστα του αλλου? Και αλλος θελει να ειναι στη μεση και το μονιμο και οι πουτανες.

  τι θα πει εξυπναδα? απλα ο καθενας καλυπτει τις αναγκες του, που γουσταρει να ειναι αυτες που ειναι
 
 

Επισκέπτης
 Ενα ερώτημα που κανεις δεν εθεσε, η μπορει και να το εθεσε αλλα δεν διαβασα ολες τις σελιδες

το ιδιο ειναι να γαμας με καποτα και το ιδιο χωρις?  

Η καπότα είναι η μεγαλύτερη εφεύρεση όλων των εποχών. Γουστάρουμε καπότα.  :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Η καπότα είναι η μεγαλύτερη εφεύρεση όλων των εποχών. Γουστάρουμε καπότα.  :rockon:
Συμφωνώ. Εγώ θα ήμουν σίγουρα νεκρός, αφού θα είχα ταλαιπωρηθεί πολύ από τα αφροδίσια. Ή θα ήμουν παντρεμένος από τα 18, αφού θα είχα γκαστρώσει το κορίτσι μου.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ένα πολύ συνηθισμένο φαινόμενο , είναι να προσπαθούν οι πιρφόροι να υπερασπιστούν την πιρφορία τους
με πορνικό τρόπο ή χρησιμοποιώντας πορνικές παραμέτρους, λές ότι η πιρφορία είναι πιο πορνική απο τον πορνισμό

και άρα γι'αυτό το λόγο προτιμητέα.

δλδ : είμαι πιρφόρος ,αλλά προσπαθώ να επιβληθώ στους πόρνους , λέγοντας ότι δεν χρησιμοποιώ προφυλακτικό ή ότι γαμάω περισσότερη ώρα,ή ότι γαμάω τζάμπα κτλ κτλ

είναι αστείο , γιατί στις πιρφορικές σχέσεις το σέξ είναι αποτέλεσμα δέσμευσης με ένα πρόσωπο , είναι κάτι σαν μέσο συναισθηματισμού
ενώ στον πορνισμό είναι ο μοναδικός σκοπός άνευ συναισθηματικής σχέσης ή υποχρέωσης ή δεσίματος με το αντικείμενο ευφορισμού.

.μολις επεστρεψα απο σπιτι φιλης   οπου εκανα καταθεση :fuck1:. Το μονο κακο ειναι πως απο δευτερα θα μου πρηζει τα αρχιδια  :s&m_3: αλλα χαλαλι της.Θα της το παω στο ελευθερο  :zfuck: :zfuck: και οτι κατσει.

καλά ξεμπερδέματα,
θα σου βγεί απο τη μύτη η σπεμοεκκένωση, θα την πληρώσεις με την δυσβάσταχτη τιμωρία για έναν πόρνο
που λέγεται "σχέση"  :grin:
και γώ κατέθεσα , αλλά guess what ?
δεν θα μου πρήξει κανένας τα @@ απο δευτέρα  :tooth: :tooth:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Επανηλθα.Ποτε γεμισατε 21 σελιδες ρε θηρια  :think: .τεσπα ερχομαι με ευχαριστα νεα...μολις επεστρεψα απο σπιτι φιλης   οπου εκανα καταθεση :fuck1:. Το μονο κακο ειναι πως απο δευτερα θα μου πρηζει τα αρχιδια  :s&m_3: αλλα χαλαλι της.Θα της το παω στο ελευθερο  :zfuck: :zfuck: και οτι κατσει.

έ αμα αρχισει ο ριγκο την διάλεξη για τον πορνισμο φευγουν αέρα οι σελιδες  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom