Νέα

Τι μέρος θα επιλέγατε για πρώτο ραντεβού ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε ποιον να κάτσω

  • Στον τύπο με το εξοχικό

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Στον βλακα όμορφο

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Στους δύο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε κανένα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε μένα

    Ψήφοι: 5 7,9%
  • Άσε μας κουκλίτσα μου

    Ψήφοι: 10 15,9%
  • Δεν πας να πνιγείς

    Ψήφοι: 3 4,8%
  • Δεν θα σου κάτσει κάνεις

    Ψήφοι: 4 6,3%
  • Πήγαινε για ψάρεμα

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Είσαι ηλιθια δρν ξέρεις να αλλάζεις ψηφοφορία

    Ψήφοι: 4 6,3%
  • Έχει κι άλλες επιλογές;

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Κι άλλες;! Έλεος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μας τα επριξες

    Ψήφοι: 9 14,3%
  • Τι μέρα έχουμε

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Παρτουζα

    Ψήφοι: 7 11,1%
  • Λακομπα μόνο

    Ψήφοι: 8 12,7%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 7,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    63
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
αμυαλη νεολαια επειδη εχουν ενα μπλακ και ντεκερ μπροστα νομιζουν οτι ολοι οι τοιχοι ειναι ιδιοι...... ρωτα και μας που μαθαμε με το καλεμι.....!!!! το μουνι ειναι τεχνη ρεεεεε θελει το πουτσοκεφαλο του την γλωσσιτσα του το αλφαδι του ετσι θα ανοιξει και αντε ανοιξε τι θα βρεις μετα .......? χαος , τουνελ,στενεματα ,υγρασιες , ποιος ξερει να το ρεγουλαρι ?
ασε λαρυ μου θυμασαι τον πετρο τον οικοδομο; δυο εδβομαδες εκανα να συνελθω με ειχε σπασει στο ξυλο την ωρα του σεξ και απο το ταρακουνημα με διελυσε. και ημουν και μικρη τοτε
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ασε λαρυ μου θυμασαι τον πετρο τον οικοδομο; δυο εδβομαδες εκανα να συνελθω με ειχε σπασει στο ξυλο την ωρα του σεξ και απο το ταρακουνημα με διελυσε. και ημουν και μικρη τοτε

τελικα αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ολα αυτα τα χρονια ειμαι ο μονος που ειμαι διπλα σου και ξερω ολες τις σχεσεις σου !!!!!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Κυρία Erinal καλησπέρα σας.

Χωρίς να σας γνωρίζω θα σας πήγαινα για ένα ωραίο, παραθαλάσσιο και ρομαντικό δείπνο κάτω απο την πανσέληνο.

Ομως επειδή είσασταν μέλος μια ωραίας παρέας στο διπλανό νήμα λαμβάνω αυτοβούλως την πρωτοβουλία και θα σας παρακαλούσα πολύ να επιστρέφατε.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Με εκτίμηση.

:hi:
ειστε ευγενεστατος και σας ευχαριστω πολυ. η διπλανη παρεα φερνει στο νημα καποιους με τους οποιους εγω συμφωνω και καποιους τους απορριπτει παλι ενω δεν συμφωνω. και επιδη εχω μαθει οτι στα καφενεια που συχναζει κανεις παει και αποδεχεται τους ορους του καφενειου ... ετσι και εγω αποδεχομαι οτι καποιοι ετσι επελεξαν τα διατηρουν το καφενειο και εφυγα. επισης  ενημερωνω οτι βαριεμαι αφορητα τις συζητησεις για το ποιες γαματε διοτι αυτο υποτιθεται οτι ηταν συζητηση αλλων θρεντ με αυτην τη θεματολογια. επομενως αφου το γυρισαμε σε συγκεκριμενη θεματολογια με γεια σας και χαρα σας και αερα στα πανια σας. να ειστε γερος και να τον εχετε παντα ορθιο. τα φιλια μου
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ειστε ευγενεστατος και σας ευχαριστω πολυ. η διπλανη παρεα φερνει στο νημα καποιους με τους οποιους εγω συμφωνω και καποιους τους απορριπτει παλι ενω δεν συμφωνω. και επιδη εχω μαθει οτι στα καφενεια που συχναζει κανεις παει και αποδεχεται τους ορους του καφενειου ... ετσι και εγω αποδεχομαι οτι καποιοι ετσι επελεξαν τα διατηρουν το καφενειο και εφυγα. επισης  ενημερωνω οτι βαριεμαι αφορητα τις συζητησεις για το ποιες γαματε διοτι αυτο υποτιθεται οτι ηταν συζητηση αλλων θρεντ με αυτην τη θεματολογια. επομενως αφου το γυρισαμε σε συγκεκριμενη θεματολογια με γεια σας και χαρα σας και αερα στα πανια σας. να ειστε γερος και να τον εχετε παντα ορθιο. τα φιλια μου

καλα κανω εγω και δεν ανηκω πουθενα.....!!!!!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
τελικα αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ολα αυτα τα χρονια ειμαι ο μονος που ειμαι διπλα σου και ξερω ολες τις σχεσεις σου !!!!!
και τις κρυφες μην σου πω  :grin: λαρυ πες τους οτι καποτε ημουν το καλυτερο τσιμπουκι της ανω τουμπας  :grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.780
Πόντοι
21.661
αν κανεις σαν σκυλι πουτο δαγκωσαν επειδη σου ειπε οχι μια 55 αρα γεροντοκορη ασχημη στο ιντερνετ θα ηθελα να ηξερα τι κανεις με μια μουναρα που σου αρεσει απο κοντα αν σου πει οχι..

Χαχαχαχαχαχα.
Ααα δηλαδη απο μουναρα που μας ειχες πει πριν καμποσες σελιδες οτι εισαι, τωρα μου μεταλλαχθηκες σε 55αρα ασχημη γεροντοκορη εεε????
:tooth:
Εικονισμα στο thread με τις ελλεηνιδες πρεπει να σε κανουν χαχαχαχα :respect:  :kneel:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Χαχαχαχαχαχα.
Ααα δηλαδη απο μουναρα που μας ειχες πει πριν καμποσες σελιδες οτι εισαι, τωρα μου μεταλλαχθηκες σε 55αρα ασχημη γεροντοκορη εεε????
:tooth:
Εικονισμα στο thread με τις ελλεηνιδες πρεπει να σε κανουν χαχαχαχα :respect:  :kneel:
κανε μου και εκκλησια να με προσκυνας ρε γιωργο  :-*
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.780
Πόντοι
21.661
ρε φιλε παπαφιλιπς θελεις πραγματικα να γαμησεις την ερι? τι να πω?? ασφαλεια ζωης εχεις ?? τα παιδακια σου τα χαιρετησες το πρωι? αυτα ειναι κολπα ζορικα θελει χρονια στο μπαζωμα και εσενα σε βλεπω να παιζεις με αμμο και κουβαδακια.....!!!! την ηθοποιο την Βετα Μπετινη την ξερεις? θεα μπροστα στην ερι......!!!! κανε παντως οτι σε φωτισει ο θεος εγω σε προειδοποιησα...!!!

Χαχαχα, αυτο καταλαβες????
Μαλλον δεν εχεις δει το story απο την αρχη  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom