Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Μιας και ανέφερες εμένα έχεις δει ποτέ να γράψω πως έχω πλήρωσει για γυναίκα? Απλα λέω πως πηδαω max 7 σε εμφάνιση απο διαδίκτυο και καμαμι και παλεύω με οσα μεσα εχω να πετύχω το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα με το μικρότερο δυνατό κόστος. Εσύ τι καταφέρνεις και με πιο τρόπο?γιατί δεν σε βλέπω να γράφεις συχνά εδώ έσκασες δορυφόρος.

Κοίτα να πάρεις πληροφορίες απο εδω απο παίχτες όπως ο drag που το παλεύουν και το έχουν ψάξει ολα τα επίπεδα. Ο drag δεν σου είπε πως γαμαει τα μοντέλα στην Αθήνα.. Σου έιπε ποσο μούφα είναι τα μοντέλα στην Αθήνα που παρόλο που βγαίνει μαζί τους δεν αξίζει να ασχοληθείς μα αυτά που ζητάνε για αυτό το ψάχνει στο εξωτερικό.

Οσο για το καμάκι ελα μια φορά να σε δούμε live Κίεβο τι ψάρια πιάνεις.. Απλα με τον όρο τα αποτέλεσματα να τα γράψουμε εδώ. Ανοιχτή πρόσκληση!!
εγω φίλε είμαι φτωχός ντελιβεράς και γκαρσόνι και με φωνάζουνε και γαμάω στο σπίτι τους αυτές που σας τα φάγανε και σας αφήσανε με το πουλί στο χέρι. και οχι μόνο τις γαμάω αλλά κάνουμε και πλάκα με τα κοροϊδα που τους δίνουνε λεφτά και τους παίρνουνε και δώρα και δε τις γαμάνε στο τέλος.κατάλαβες τώρα; 
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
εγω φίλε είμαι φτωχός ντελιβεράς και γκαρσόνι και με φωνάζουνε και γαμάω στο σπίτι τους αυτές που σας τα φάγανε και σας αφήσανε με το πουλί στο χέρι. και οχι μόνο τις γαμάω αλλά κάνουμε και πλάκα με τα κοροϊδα που τους δίνουνε λεφτά και τους παίρνουνε και δώρα και δε τις γαμάνε στο τέλος.κατάλαβες τώρα; 


Δε πληρωνει πουτανες ο dr love ,ξεκολλα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
τι σημασία έχει; 29 είμαι

Οποτε εγκεφαλικο να σε βαρεσε απο τωρα χλωμο τοκοβω (χτυπα ξυλο κιολας). Να διαβαζεις ελληνικα ξερεις ε? Αλλιως τι αλλο μπορει να συμβαινει που να μη μπορεις να αντιληφθεις οτι ο λοβε ποτε και πουθενα δε παει με πουτανες, δεν εχει πληρωσει ουτε πολλα ουτε λιγα, ουτε ξερει καν τι γινεται με τις πουτανες και το γραφει σε καθε δευτερο ποστ του οτι δε παει.
Εκτος και αν τον παρακολουθεις κρυφα οποτε να σε φοβομαστε κιολας.
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Οποτε εγκεφαλικο να σε βαρεσε απο τωρα χλωμο τοκοβω (χτυπα ξυλο κιολας). Να διαβαζεις ελληνικα ξερεις ε? Αλλιως τι αλλο μπορει να συμβαινει που να μη μπορεις να αντιληφθεις οτι ο λοβε ποτε και πουθενα δε παει με πουτανες, δεν εχει πληρωσει ουτε πολλα ουτε λιγα, ουτε ξερει καν τι γινεται με τις πουτανες και το γραφει σε καθε δευτερο ποστ του οτι δε παει.
Εκτος και αν τον παρακολουθεις κρυφα οποτε να σε φοβομαστε κιολας.
πωωωω πολύ πλακατζής είσαι εσύ ρε φίλε κάτσε μισό να πάρω τη γαργαλίστρα μου να γελάσω με τα χωρατά σου εσύ είσαι ο δικηγόρος του να υποθέσω; σιγά μη κάθομαι να διαβάσω και την ιστορία του κάθε αγάμητου που πάει σε άλλη χώρα επειδή εδώ δε του μιλάνε ούτε οι κατσαρίδες. Κάποιοι απο μάς ξέρεις δουλεύουμε 2 δουλιές για να τα βγάλουμε πέρα , ούτε μας ταϊζει η μάνα μας ούτε κωλοβαράμε στη ζωή μας για να είμαστε μέρα νύχτα εδώ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
πωωωω πολύ πλακατζής είσαι εσύ ρε φίλε κάτσε μισό να πάρω τη γαργαλίστρα μου να γελάσω με τα χωρατά σου εσύ είσαι ο δικηγόρος του να υποθέσω; σιγά μη κάθομαι να διαβάσω και την ιστορία του κάθε αγάμητου που πάει σε άλλη χώρα επειδή εδώ δε του μιλάνε ούτε οι κατσαρίδες. Κάποιοι απο μάς ξέρεις δουλεύουμε 2 δουλιές για να τα βγάλουμε πέρα , ούτε μας ταϊζει η μάνα μας ούτε κωλοβαράμε στη ζωή μας για να είμαστε μέρα νύχτα εδώ.


τοτε τι γραφεις βλακεις χωρεις να ξερεις ?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.342
Like
7.624
Πόντοι
2.356
Το πολύ μουνί μπορεί να σε κάψει πιο άσχημα από το λίγο ή καθόλου μουνί παίκτη. JayGatsby σπήκινγκ.
Εξηγησε μας πως εννοεις το καψιμο αλλιως δεν εχει καμια αξια αυτο που γραφεις.
και μιας και μενεις μονιμα Κιεβο γιατι δεν συναντας καποιον απο τα παιδια που ανεβαινουν συχνα εκει?
αορατοι και πισω απο το κομπιουτερ ολοι εξυπνοι ειμαστε ... ελα να μας τα πεις προσωπο με προσωπο για να τα καταλαβουμε καλυτερα εμεις οι αδαεις.

 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Πάνο, να δίνεις τηλέφωνα σε ελεγμένα άτομα μόνο. Στη Ρουμούνα που μου έδωσες έγραψα αλλά με έγραψε στο μουνί της
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
εγω φίλε είμαι φτωχός ντελιβεράς και γκαρσόνι και με φωνάζουνε και γαμάω στο σπίτι τους αυτές που σας τα φάγανε και σας αφήσανε με το πουλί στο χέρι. και οχι μόνο τις γαμάω αλλά κάνουμε και πλάκα με τα κοροϊδα που τους δίνουνε λεφτά και τους παίρνουνε και δώρα και δε τις γαμάνε στο τέλος.κατάλαβες τώρα;  

Σιγά ρε μεγάλε πολύ φόρα πήρες κατούρα και λίγο, γιατί εγώ βλέπω να μυρίζουν τα χνώτα σου από πολύ μακριά  :happy:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
χαχαχαχαχα πόσο προβλέψιμη συμπεριφορά! Μόλις τον πιάσαμε με τη γίδα στην πλάτη για τις παπάτζες που πουλάει μας απείλησε ότι δε θα ξαναγράψει, σιγά θα βάλω τη γάτα μου να κλαίει ρε τώρα χαχαχαχα. Τι μας λές ρε μεγάλε dragcrx, πωωωωωωωω έχεις τηλέφωνα απο γκόμενες; έλα ρε συ σοβαρά; πόσες φορές έβγαλες το κοπάδι βόλτα και πλήρωσες τα μαλιοκέφαλά σου για να "πάρεις τηλέφωνο" χαχαχα ρε έχετε ξεφύγει τελείως εδώ μέσα ; έχετε αναγάγει τη μαλακία σε εργόχειρο; μας αφήνει και υπονοούμενο ότι και καλά πήγε στα καλλιστεία αλλά δε μας λέει ως τι, μας αφήνει στην αγωνία χαχααχαχαχαχα σιγά μην ήσουνα ρε και ο πρόεδρος της επιτροπής χαχαχαχα βρε ρεζίλη να σου πώ εγώ σαν τι πήγες; πήγες σαν κάτι κοιλαράδες γέρους κολοσφουγκάριους που επειδή ξέρουν έναν από τους διοργανωτές ή τους επίσημους προσκεκλημένους και μπαίνουν μέσα της προσκολλήσεως πάνε και παριστάνουν τους παράγοντες και ξερογλύφονται και την πέφτουν στα κορίτσια και τους τάζουνε παραμύθια και παριστάνουν τους λεφτάδες χαχαχαχα ρε ξέρεις πόσους βλάκες σαν κι εσένα έχουμε δεί; αχ και να ήξερες τι λένε για σάς τους γλυψιματίες επαίτες του μουνιού οι κοπέλες θα κρυβόσουνα να μη σε ξαναδεί ο ήλιος! Άκου έχει λεει πρόσβαση επειδή έχει το facebook και το τηλέφωνο χαχαχαχα και γιατί δεν έχεις γαμήσει ποτέ καμία τότε αφου εισαι τοσο μάγκας; Μήπως νομίζεις βρε κακομοίρη ότι άμα βγάλεις φωτογραφία με κανα μοντέλο που δε σε αφήνει ούτε να της το δείς θα ζηλέψουμε ή θα σε περάσουμε για γαμιά; Αυτά μόνο τα υπόλοιπα κοροϊδα που δε τους πλησιάζει θυληκιά γάτα στο χιλιόμετρο τα πιστεύουνε όχι εμείς που είμαστε παιδιά της πιάτσας. χαχαχαχαχαχα ε ρε πλάκες με τους ηλίθιους. Και εσύ ρε dr Love τι ακριβώς πρόταση κάνεις; ρωτάς αν έχουμε όλοι να χαλάσουμε 2000 ευρό για να "πάρουμε τηλέφωνακια;" . θες να σου κάνω εγώ αλλη πρόταση καλύτερη; πάμε χωρίς καθόλου λεφτά όλοι να δούμε πόσα ψάρια πιάνει ο καθένας; που νομίζετε ότι επειδή χαλάτε ένα σωρό λεφτά για να σας μιλάνε οι γκόμενες γίνατε και γαμιάδες!πάει ο άλλος στη φτωχιά κοπέλα στην Ουκρανία και της πληρώνει λεφτά και δώρα και ξερωγώ και μετά νομίζει ότι την έριξε και τον αγάπησε χαχαχαχαχα και μόλις γυρίσεις την πλάτη σου πάει και τα τρώει με το γκόμενό της χαχαχαχα Πελατάκια κωλόμπαρου είστε, κι εκεί όποιος δώσει τα πιο πολλά μιλάει με γκόμενες και ίσως να φορτώσει και καμία για να γαμήσει, εσεις νομίζετε ότι επειδή εδώ σας έχουνε χεσμένους και δε γαμάτε ούτε σε κωλόμπαρα θα πάτε εκεί και θα τη δείτε εραστές; χαχαχαχαχαχα ρε τραβάτε να σας δεί κανένας γιατρός λεω γω
Ευτυχως που παραδεχθηκες οτι δεν εχεις παει ποτε πανω και εβγαλες τις ιστοριες οπως σε συμφερει για εμενα...Με ξερεις οχι..Ξερεις καποιον που με ξερει οχι...Αρα εισαι Ελληναρας χωρις αποδειξεις χωρις τιποτα φτιαχνεις μια ιστορια για εμενα στο μυαλο σου και την λες..Αυτη που σε βολευει για να μην νιωθεις μαλακας....ΤΩΡΑ ΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ που δεν εχει καμια σχεση με την φαντασια σου...Οσο αφορα εμενα και το Drlove η κοκκινη μας γραμμη ειναι οτι δεν δινουμε μετρητα στις γκομενες...Αν εννοεις ενα φαγητο οκ αλλα λεφτα δεν εχω δωσει ποτε..Αν εσυ μπορεις να βγαλεις γκομενα 7+ χωρις μια στην Ηλικια μου(44)τοτε θα σε παραδεχθω...Αποδειξε οτι εχω πει εστω και μια παπαντζα ΑΠΟΔΕΙΞΕ ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ αν αποδειξεις εγω θα παραδεχθω οτι εισαι μαγκας αν δεν αποδειξεις ομως θα παραδεχθεις οτι εισαι μαλακας?????
Και τελος παντον οι δικες μου ερωτησεις τωρα
1)Ποιος σου ειπε οτι θελεις 2000ευρω να πας πανω αυτη ειναι η δικαιολογια του καθε ασχετου..Για να πας κιεβο ειναι πιο φθηνα απο το να πας 3μερο στην Ελλαδα αλλα τοσα ξερεις...
2)γιατι μπαινεις εδω και γραφεις τι σε ενδιαφερει αφου γαμας ελλαδα???Δευτερον τα στατιστικα σου δειχνουν οτι ολη την ωρα εισαι σε νηματα μπουρδελων κλπ θες να δεις και τα δικα μου ουκρανια 99%...
3)Με ποια γιδα στην πλατη με επιασες στα λογια ???Για καντο λιανα δωσε αποδειξεις...
4)τι ακριβως γαμας στην Ελλαδα για δωσε σημα και ποιες ειναι οι τακτικες σου?
5)ποιος σου ειπε οτι δεν γαμαμε στην Ελλαδα???Με τοσες γνωριμιες που εχω φυσικα και γαμαω απλα δεν αξιζει το εχω πει εκατο φορες...
που ακριβως λοιπον ειναι το προβλημα σου???????
Για δωσε εξηγησεις και αποδειξεις...
θεωριες χορτασαμε
6)μπορεις να κανονισουμε στην Αθηνα να βγουμε και να φερεις 10 γκομενες οπως μπορω να φερω εγω να δουμε τι λενε αυτες για εσενα...
7)ο sad man ειναι πολυ πιο εξυπνος απο εσενα γιατι σταματησε να γραφει...Θελεις να συνεχισω συνεχιζω αλλα γραφε στοιχεια και αποδειξεις εγω δεν εχω να κρυφτω απο κανεναν εσυ θα εξαφανισθεις στο τελος απο αυτα που θα δεις...

Φιλε αστο για το καλο σου δεν σε παιρνει

οπως λεει και ο Love εδω βαραμε 2-3 το χρονο 7+και πανω 15+ τον χρονο με παραμονη 30-60 μερες για γραψε μας και τα δικα σου στατιστικα να δουμε τι κανεις...
ΟΣο για το ποιος λεει παπατζες εγω εχω παει περιπου με 100 διαφορετικα ατομα πανω και εχω περιπου 10000 φωτο απο τα 200+ ταξιδια που εχω κανει εσυ τι ακριβως εχεις ποιος σε ξερει και γενικως ποιος εισαι???Τι εχεις να πεις για την ζωη σου?
Κρυβεσε απο πισω του οτι εισαι ενας φτωχος ντελιβερας...Ο Ωνασης ελεγε το να μην εχεις λεφτα δεν ειναι προβλημα το να μην εχεις μυαλο ομως ειναι μεγαλο προβλημα και δεν λυνεται με τιποτα...
Τελος να σου πω τιμη μου να με λες βλακα εσυ γιατι δεν με ξερεις...
Οπως και τιμη μου να με σεβονται γιατι τους σεβομαι και εγω χρηστες με τυχαια σειρα οπως o mindreader ο Τασος ο dirty o papas o drlove o target ο χεχε o memosan o oykxaris o rologas o βπ και αλλοι που εχουν προσφερει τα μεγιστα στο σιτε...
Εσυ δεν εχεις προσφερει τιποτα αρα και η γνωμη σου που εισαι ελευθερος φυσικα να την εκθεσεις δεν μου λεει τιποτα...
Αν μου την λεγανε οι παραπανω και αλλοι σοβαροι εδω θα προβληματιζομουν με εσενα χαιρομαι γιατι πολυ απλα μου επιβεβαιωνεις οτι κανω πολυ καλα την δουλεια μου και οι παικταραδες με σεβονται ενω οι ασχετοι(εσυ που μονο σου λες οτι δεν εχεις παει ποτε)με ζηλευουν θανασιμα...
Εγω ειμαι εδω μονο για να κανω ωραιες παρεες που τις εκανα ηδη και να περναω ωραια.
Δεν ειμαι εδω για να χαλιεμε και να χαλαω κανεναν...
Θες να μαθεις μαθε δεν θελεις αν τα βρισιδια σε εκφραζουν ριξε οσα θες ετσι και αλλιως ολοι οι αποτυχημενοι με βριζουν...
ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΟ STATUS ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
εγω φίλε είμαι φτωχός ντελιβεράς και γκαρσόνι και με φωνάζουνε και γαμάω στο σπίτι τους αυτές που σας τα φάγανε και σας αφήσανε με το πουλί στο χέρι. και οχι μόνο τις γαμάω αλλά κάνουμε και πλάκα με τα κοροϊδα που τους δίνουνε λεφτά και τους παίρνουνε και δώρα και δε τις γαμάνε στο τέλος.κατάλαβες τώρα;  

Delivery boy? Τώρα εξηγούνται ολα..Στις τσόντες που βλέπεις μπορείς και να πηδουσες (χτυπάς κουδούνι και βγαίνει γυμνή η αλλη) στην πραγματική ζωη όμως δε πρόκειται να σου κατσει γυναίκα ποτέ Ελλάδα αν είσαι πάνω απο 30 και τις ανακοινώνεις πως μοιράζεις πιτσες για αυτό βγάζεις και αυτο τον κομπλεξισμο..Αν είσαι κάτω απο 30 τα παίρνω πίσω γιατί μικροι ολοι τα καναμε...Λογικά δεν έχεις ταξιδέψει και πότε αλλα έχεις και άποψη όπως ολοι οι κλασσικόι Έλληναρες!! .Ζήσε στον μικρόκοσμο σου και ασε μας και μας να ζούμε στο δικό μας.

Κατά δεύτερον που μας ξέρεις? Ποιος σου είπε πως δεν πηδαμε και στην Ελλάδα? Απλα επειδή δεν έχουμε φάει την προπαγάνδα του μικροκοσμου που ζεις πως να γάμας 2 γυναίκες τον χρόνο παρακαλωντας ειναι η απόλυτη επιτυχία, παμε σε αλλη γη αλλα μέρη για να κερδίσουμε αυτο που ειναι αδυνάτον  εδώ.Την πολυγαμικοτητα!!

Επιπλέον σου είπε ο drag κάτι για να καταλάβεις ποσο άσχετος εισαι  με το θέμα . κάτι που εκφράζει το μεσο Έλληναρα και την προπαγάνδα που έχει φάει..Πως θα χαλάσεις 2000 να πας εξω!! Έχεις παει ποτέ διακοπές σε Ελληνικό νησί? έχεις δει τις τιμες? Με ταξιδακια με 20 ευρώ την μερα Κίεβο το σπίτι και κερασματα φαγητού, καφέ (που και στην Ελλάδα τα πληρώνεις εκτός αν είσαι τοσο ξεφτίλας που δεν κερνάς την κοπέλα τον καφέ ) εβγαλα 17 γυναίκες περσι εκει! Για αυτό πάμε φιλαράκο γιατί με τα ιδια λεφτά Ελλάδα θα είμασταν κατω απο την μπάρα στην Σκιάθο με τους ψωλαρεους να χειροκραταμε τις χωντροκολες οπως λογικά κάνεις και εσυ!

Σου αφιερώνω και ενα κομματάκι για τα μαγικά ταξιδια που έχεις κάνει στο μυαλό σου μιας και στην ζωή δεν θα κάνεις ποτε! Καλή επιτυχία στην χειροκουνα!!

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
πωωωω πολύ πλακατζής είσαι εσύ ρε φίλε κάτσε μισό να πάρω τη γαργαλίστρα μου να γελάσω με τα χωρατά σου εσύ είσαι ο δικηγόρος του να υποθέσω; σιγά μη κάθομαι να διαβάσω και την ιστορία του κάθε αγάμητου που πάει σε άλλη χώρα επειδή εδώ δε του μιλάνε ούτε οι κατσαρίδες. Κάποιοι απο μάς ξέρεις δουλεύουμε 2 δουλιές για να τα βγάλουμε πέρα , ούτε μας ταϊζει η μάνα μας ούτε κωλοβαράμε στη ζωή μας για να είμαστε μέρα νύχτα εδώ.
α ναι και αφου εσυ εχεις γκομενες εδω γιατι εχεις κανει κριτικες σε 7 μπουρδελα της φυλης και γιατι εισαι συνεχεια στα μπουρδελονηματα??
Α μαλιστα δεν το ηξερα οτι αυτοι που γαμανε στην Ελλαδα γκομενες πανε και στην φυλης καθε μερα...
Τωρα το ποιος πιαστηκε με την γιδα στην πλατη φανταζομαι το καταλαβες..Αρκει να δει καποιος τα στατιστικα σου και τα στατιστικα μου γιατι ο ψευτης και ο κλεφτης φιλε μου τον πρωτο χρονο χαιρονται...
Να εισαι καλα σου ευχομαι να σταματησεις την φυλης μια μερα και να ταξιδεψεις προς καμια ανατολικη χωρα για να δεις τον ηλιο που σου εχουν κρυψει στην Ελλαδα με ολη μου την καρδια γιατι εγω ειμαι χορτασμενος οσο δεν παει και δεν με ενοχλει να τρωνε και οι αλλοι.Οσοι ειναι καραπεινασμενοι και πανε στην φιλης αν βρουν γκομενα την κρυβουν απο τον ηλιο και την εξαφανιζουν γιατι τρεμουν μην την χασουν...
Μακαρι να ταξιδεψεις σου το ευχομαι ετσι σιγουρα θα εκτιμησεις αυτα που γραφω για το καλο ολων μας αν μεινεις εδω ειναι σιγουρο οτι θα συνεχισεις να γραφεις τις ιδιες αρλουμπες και να εισαι μονιμος πελατης της φυλης..Μακαρι να τα καταφερεις σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
α ναι και αφου εσυ εχεις γκομενες εδω γιατι εχεις κανει κριτικες σε 7 μπουρδελα της φυλης και γιατι εισαι συνεχεια στα μπουρδελονηματα??
Α μαλιστα δεν το ηξερα οτι αυτοι που γαμανε στην Ελλαδα γκομενες πανε και στην φυλης καθε μερα...
Τωρα το ποιος πιαστηκε με την γιδα στην πλατη φανταζομαι το καταλαβες..Αρκει να δει καποιος τα στατιστικα σου και τα στατιστικα μου γιατι ο ψευτης και ο κλεφτης φιλε μου τον πρωτο χρονο χαιρονται...
Να εισαι καλα σου ευχομαι να σταματησεις την φυλης μια μερα και να ταξιδεψεις προς καμια ανατολικη χωρα για να δεις τον ηλιο που σου εχουν κρυψει στην Ελλαδα με ολη μου την καρδια γιατι εγω ειμαι χορτασμενος οσο δεν παει και δεν με ενοχλει να τρωνε και οι αλλοι.Οσοι ειναι καραπεινασμενοι και πανε στην φιλης αν βρουν γκομενα την κρυβουν απο τον ηλιο και την εξαφανιζουν γιατι τρεμουν μην την χασουν...
Μακαρι να ταξιδεψεις σου το ευχομαι ετσι σιγουρα θα εκτιμησεις αυτα που γραφω για το καλο ολων μας αν μεινεις εδω ειναι σιγουρο οτι θα συνεχισεις να γραφεις τις ιδιες αρλουμπες και να εισαι μονιμος πελατης της φυλης..Μακαρι να τα καταφερεις σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια

Χχαχαχαχ..Μου έφτιαξε το πρωινό!! Ο γάμιας με το παπι γράφει για μπουρδελακια στην φυλης καθε μέρα.Αυτός που τον φωνάζουν στο σπίτι οι Ελληνιδες  να τις πηδαει και γελάει με τους άλλους μετα.
Η αλήθεια στην Ελλάδα του 2018 η μόνη του επιλογή παπι και μετάξι στο δεκαρικο και τις μέρες που ολα πανε καλα φυλής 20αρικο..Ρίχνει πουτσακο, κοκα κολα μετά και τσιγάρακι.Και αναφωνει μεσα στην νιρβανα του sex,αλκοολ και ναρκωτικά αυτή είναι ζωή!! Βουρ στο στρογγυλοφαναρο και παμε να μοιρασουμε τα κορεσμενα λιπη.Εγω ζω ζωαρα οχι σαν εσας πορνογεροι!!!!

Προς θεού δεν κατηγορω τα μπουρδελα αλλα κατηγορω τύπους σαν αυτόν που απλα έπειδη απέτυχαν στην ζωή τους πανε στην φιλοσοφία να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα και είστε όλοι οι άλλοι για τον κουβα!! Τύπους μόνιμους κατοίκους της Φυλής που μπαίνουν και αραδειαζουν ενα καρο ψέματα για επιτυχία στις γυναίκες και κατηγορούν τους πάντες χωρίς να τους γνωρίζουν. Εκτός αν υπάρχει κάποιος ανόητος που πιστεύει πως ενας που τον παρακαλανε οι γυναίκες οπως δήλωσε να τις πηδαει πήγαινει και φυλής και γράφει στα μπουρδελονηματα.
Δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτήν την χώρα οσο υπάρχουν τέτοιοι τύποι δυστυχώς!  Οπότε τώρα που ξεφτιλθστικες συνέχισε να γράφεις στο νημα "καθημερινή ενημέρωση για σπιτάκια"" σε 2-3 σελίδες θα ξεχάστει το φιάσκο που έπαθες!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.342
Like
7.624
Πόντοι
2.356
Ειναι πραγματι να γελας , ερχονται καποιοι ασχετοι να μας πουνε για τις ελληνιδες σε ατομα που ταξιδευουν σχεδον παντου και που τις εχουν φαει με το κουταλι  :grin: γκομενες ,μακροχρονιες σχεσεις ,παρτουζες με γκαπ 15 χρονια κτλ
Τα ξερουμε ,τα εχουμε κανει με τις ελληνιδες ... αλλα σε ρυθμους και σε ποσοτητα ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ απο οτι γινεται η τουλαχιστον γινοταν(γιατι βλεπω να αλλαζει δυστυχως) στα σλαβικα μουνολιβαδα.
Αυτο δεν εχετε καταλαβει μεχρι τωρα , οτι για τον ΜΕΣΟ ΑΝΤΡΑ η διαφορα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.
Οταν βεβαια θελεις να εισαι πολυγαμικος οπως επιτασει η φυση ,αν τωρα θες να βρεις ΜΙΑ και να αραξεις η απλα να πηδηξεις 4-5 γυναικες σε ολη σου την ζωη ,μια χαρα ειναι η Ελλαδα και σχεδον ιδια απο την Αλεξανδρουπολη μεχρι τα Χανια ... καλο φαι ,θαλασσα και απειροι μουνοδουλοι  :grin:
Παραδεισος για τις γυναικες , καθηστε να τον απολαυσετε και μην μας ζαλισετε αλλο .........................




 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγω φίλε είμαι φτωχός ντελιβεράς και γκαρσόνι και με φωνάζουνε και γαμάω στο σπίτι τους αυτές που σας τα φάγανε και σας αφήσανε με το πουλί στο χέρι. και οχι μόνο τις γαμάω αλλά κάνουμε και πλάκα με τα κοροϊδα που τους δίνουνε λεφτά και τους παίρνουνε και δώρα και δε τις γαμάνε στο τέλος.κατάλαβες τώρα; 
ωπα ,αλλο αυτο χαχαχαχαχα.γαμα ο ντελιβερας πιτσαδωρος νομιζα μονο στα πορνο συμβαινει αυτο χαχαχαχαχ.απο πια ταινεια το ειδες αυτο?διαβαζωντας τα ποστ σου που ειναι μηδενικα απο ταξιδια αλλα
οπως και οι υπολοιποι αλεξιπτωτιστες εχετε ενα κοινο.ασχολειστε με τσοντες,πορνο,ελληνιδες διασημες,
παουερ οβ λοβ και προσευχεστε στον θεο αβναν που λεει και ο δασκαλος χαχαχαχααχαχχααχ.
οσο για τις προσβολες σου για τον σπυρο να μαθεις οτι αυτος κυκλοφωρα και γαμα γκομενες που εσυ βλεπεις μονο στις ταινειες και αυνανιζεσε.ουτε τον μιστερ λοβ εισε σε θεση να τα βαζεις μαζι του αλλα χαιρομε που εμφανιζωντε μεσα μεσα τυποι σαν εσενα.
γιατι δικαιονομαστε που λεμε με τοσους μαλακες και προβληματικους οπως εσυ πρεπει να ερχομαστε ελλαδα να γαμαμε χαχαχαχαχ.ο μιστερ λοβ ειναι αρχοντας μπροστα σε τυπους οπως εσυ που πας το πολυ
μεχρι την φυλης.με τετειους για ανταγωνισμο ο μιστερ λοβ θα κανει θραυση στην ελλαδα χαχαχαχα.
απο οτι καταλαβα περνεις την πιτσα παραγελια στις πουτανες της φυλης και που μπενεις μεσα φανταζεσε
οτι σου ανοιγουν ξαναμενες οικοκυρες που λειπει ο αντρας απο το σπιτι!!!οραια φαντασιωση χαχαχαχ
εγω οταν παω σαλον οδυσσο φανταζομε οτι τις γαμαω μπροστα στον αντρα και τα παιδεια τους για ντελιβερας ακομα δεν την ειδα χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τι σημασία έχει; 29 είμαι
[quo
Χχαχαχαχ..Μου έφτιαξε το πρωινό!! Ο γάμιας με το παπι γράφει για μπουρδελακια στην φυλης καθε μέρα.Αυτός που τον φωνάζουν στο σπίτι οι Ελληνιδες  να τις πηδαει και γελάει με τους άλλους μετα.
Η αλήθεια στην Ελλάδα του 2018 η μόνη του επιλογή παπι και μετάξι στο δεκαρικο και τις μέρες που ολα πανε καλα φυλής 20αρικο..Ρίχνει πουτσακο, κοκα κολα μετά και τσιγάρακι.Και αναφωνει μεσα στην νιρβανα του sex,αλκοολ και ναρκωτικά αυτή είναι ζωή!! Βουρ στο στρογγυλοφαναρο και παμε να μοιρασουμε τα κορεσμενα λιπη.Εγω ζω ζωαρα οχι σαν εσας πορνογεροι!!!!

Προς θεού δεν κατηγορω τα μπουρδελα αλλα κατηγορω τύπους σαν αυτόν που απλα έπειδη απέτυχαν στην ζωή τους πανε στην φιλοσοφία να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα και είστε όλοι οι άλλοι για τον κουβα!! Τύπους μόνιμους κατοίκους της Φυλής που μπαίνουν και αραδειαζουν ενα καρο ψέματα για επιτυχία στις γυναίκες και κατηγορούν τους πάντες χωρίς να τους γνωρίζουν. Εκτός αν υπάρχει κάποιος ανόητος που πιστεύει πως ενας που τον παρακαλανε οι γυναίκες οπως δήλωσε να τις πηδαει πήγαινει και φυλής και γράφει στα μπουρδελονηματα.
Δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτήν την χώρα οσο υπάρχουν τέτοιοι τύποι δυστυχώς!  Οπότε τώρα που ξεφτιλθστικες συνέχισε να γράφεις στο νημα "καθημερινή ενημέρωση για σπιτάκια"" σε 2-3 σελίδες θα ξεχάστει το φιάσκο που έπαθες!!
te author=anexelektos notid=93823 link=topic=20757.msg8380348#msg8380348 date=1528663724]
τι σημασία έχει; 29 είμαι
[/quote]χαχαχαχαχα τα ιδια του γραφω πιο πανω.σκεψου ρε μιστερ λοβ τοσες φορες που σε πειραζω
και παντα αντιδρας ευγενικα και ψυχρεμα χωρις ειρωνια!αυτος σε εβγαλε εκτος εαυτου .να με αμφισβητουν η να διαφωνουν οι γνωστες το δεχομε αλλα οχι ο καθε
ασχετος με το θεμα.οπως ο αλλος τον απριλιο με ελεγε αυτιστικο ροσοποντιο ενω δεν εχει παει ποτε.
μπηκα να δω με τι ασχολουνταν και ασχολουνταν με τσοντες,ελληνιδες διασημες,παουερ οβ λοβ και αυνανισμους με πορνο!για αυτο λεω παντα διαβαζετε τα παλια τους ποστ να βλεπετε που γραφουν σε ποια θεματα για να τους ρεζιλευετε χαχαχαχα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ψυχραιμα αντέδρασα απλα ίσως ακούστηκε κάπως στα γράφομενα..Απλα ποσο γέλιο να αντέξεις πια απο ενα παλικάρι που γράφει καθε μέρα για τις επίσκεψεις στα στουντιακα στην φυλής και απο την άλλη γράφει πως δουλεύει delivery, τον παρακαλανε οι γυναίκες να της πηδηξει και πως εμείς πληρώνουμε και μας θρεφουν οι γονείς μας.

Απλα σκέψου τα 20 ευρώ που δίνει στην φυλής ειναι μια μέρα  διαμέρισμα ενοικιο στο Κίεβο!! 5-6 Μπουρδελακια να μην πήγαινε έβγαζε σχεδόν ενοίκιο μιας εβδομάδας εκει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Ψυχραιμα αντέδρασα απλα ίσως ακούστηκε κάπως στα γράφομενα..Απλα ποσο γέλιο να αντέξεις πια απο ενα παλικάρι που γράφει καθε μέρα για τις επίσκεψεις στα στουντιακα στην φυλής και απο την άλλη γράφει πως δουλεύει delivery, τον παρακαλανε οι γυναίκες να της πηδηξει και πως εμείς πληρώνουμε και μας θρεφουν οι γονείς μας.

Απλα σκέψου τα 20 ευρώ που δίνει στην φυλής ειναι μια μέρα  διαμέρισμα ενοικιο στο Κίεβο!! 5-6 Μπουρδελακια να μην πήγαινε έβγαζε σχεδόν ενοίκιο μιας εβδομάδας εκει.

γιατρε κατι ατομα σαν αυτον δεν προκειται να το καταλαβουν ποτέ αυτο, διοτι δεν εχουν ταξιδεψει ποτέ εκτος ελλαδας και λενε για 2000 ευρω και αλλες τετοιες μαλακιες. το οτι θα βρει διαμερισμα και αεροπορικα μεσα στον χειμωνα με 300-350 ευρω για 5-6 μερες ειναι φυσικο να μην το γνωριζει γιατι ξερει μονο τις τιμες στα ενοικιαζομενα διαμερισματα στην ελλαδα που ειναι σε σχεση με το κιεβο πανακριβα χαοτικη η διαφορα στις τιμες. αν αναφερθω και στα ξενοδοχεια ενα 4* στην ελλαδα εχει 80-100 ευρω ενω στο κιεβο το χειμωνα εχει 30-55 ευρω.

το περασμενο φλεβαρη που ηταν να ρθω και εγω κιεβο αλλα κατι υποχρεωσεις δεν μου το επετρεψαν ειχα δει τιμες στα αεροπορικα με επιστροφη ath-kiv-ath με 120 ευρω με ukrainian airlines και διαμερισμα κοντα στην kresatick με 40 ευρω.
4 μερες στο κιεβο με αεροπορικα + διαμερισμα στο κεντρο με 280 ευρω.

δεν εχουν ξεφυγει απο αυτο το συνδρομο του ξερολα του ελληνα που εχει αποψη για ολα και στην ουσια δεν ξερει τιποτα.

ο κυριως λογος που ειμαι εδω στο site ειναι για να βρω φιλους και συμπαικτες για την ρωσια και την ουκρανια καθως και για ανταλλαγη αποψεων τεχνογνωσιας μεταξυ μας με σκοπο ολοι μας να κανουμε καλυτερο το παιχνιδι μας στα ανατολικα εδαφη.

γιατι ολοι μας την ψαχνουμε στα ανατολικα διοτι ειμαστε υπερμαχοι των πολλων σχεσεων και οχι της μονογαμιας.

την καλησπερα μου στην Αθηνα δοκτορα  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom