Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lovetities

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
μου αρέσει πάρα πολύ να την παίζω με jerk off instructions video, που σου λενε πως να την παίξεις και πότε να τελειώσεις! Μήπως ξέρει κανεις αν υπάρχουν και στα Ελληνικά? Αν κάποιος έχει κανένα καλό link ας στείλει :)
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
38
Πόντοι
0
Να γαμάω αυτές που ισχυρίζονται πως δεν τις ενδιαφέρει το σεξ ισχυριζόμενες πως είναι αφέντρες.
 

Stavros P

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
381
Πόντοι
26
Οτιδήποτε σε νάυλον καλσόν και κάλτσες, ειδικά διχτυωτά, και να μη βγαίνουν όσο την σκίζω.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • boxer11.jpg
    boxer11.jpg
    82,9 KB · Εμφανίσεις: 59

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
φετηχ ε? δυο μηλφαρες τηπου λιζα ανν και gia di marco ...γεματες τατουαζ απο το λεμο μεχρη τα ακροδαχτιλα και να με χουνε δεμεννο και δυο μερες σεξ μεχρη να πεσουμε λιποθημοι κατο
 

koti

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ουρολαγνεια , δαχτυλάκι από πίσω. τελειο
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Από φετίχ άλλο τίποτα. Τα βασικότερα, γλυφοκώλι, face sitting, ουρολαγνεία, πρωκτικό σεξ. Επίσης, μαύρες γυναίκες. Όσο πιο μαύρες τόσο το καλύτερο. Είναι κόλαση οι άτιμες.
 

prwtarispantrem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γουσταρω να χω το πανω χερι, τη γυναικα υποτακτικη στα γονατα και πιο αγριο παιχνιδι. σφαλιαριτσες, δεσιμο, ξεφτιλισμα. Δυστυχως σπανια βρισκεις γκομενα να γουσταρει και εαν...
 

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
10
Like
312
Πόντοι
291
Φίλε η ΟΛΓΑ ήταν η καλύτερη αλλά πλέον σταμάτησε !!
Αν κάποιος φίλος έχει κάτι αντίστοιχο ας μας δώσει τα φώτα του
 

prwtarispantrem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικά με ενδιαφέρει αν υπάρχει τέτοια κοπέλα.Επισης να γλύφει πόδια,να δέχεται ξεφτίλισμα,φτυσιδια, κατουρι
 

nezoski

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
οτι ειπε ο παραπανω..υποτακτικη, χαστουκια(κωλο και μη), δαγκωματα, δεσιμο-ακινητοποιηση, orgasm denial, μπινελικια.. ολα αυτα οταν τα γουσταρει γιατι ετσι βγαινει ο οργασμος και των 2 πολλες φορες πιο δυνατος.
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
337
Like
548
Πόντοι
81
Αγαπημένο μου φετίχ με διαφορά είναι το να χύνω στην μάπα, ειδικά αν η άλλη τα δέχεται και με ευχαρίστηση και οχι με ύφος "χάρη σου κάνω"
 

Toni Skotoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
14
Πόντοι
0
Ήξερα κάποτε έναν τύπο πριν χρόνια που εείχε ως φετίχ να ξυρίζει το κεφάλι της άλλης και να τη γαμαει. Όχι να είναι ήδη ξυρισμένη, να της τα παίρνει αυτός με την ψιλή. Που αν τον δεις αυτόν από κοντά λες το πολύ να έχει φετίχ με βυζια. Είχα πεθάνει στο γέλιο μια ώρα, ότι πιο περίεργο έχω ακούσει μέχρι σήμερα. Έψαχνε να βρει βίζιτα θυμάμαι στην Θεσσαλονίκη που να δέχεται  :2funny:
 

Sorento

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2014
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Landing Strip ξυρισμένα μουνάκια...δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να βρώ κάποια CG ή ανεξάρτητη που να το έχει έτσι καθώς οι περισσότερες προτιμούν το total shaved.
 

Συνημμένα

  • X6KGYCO.jpg
    X6KGYCO.jpg
    282,6 KB · Εμφανίσεις: 95

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Landing Strip ξυρισμένα μουνάκια...δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να βρώ κάποια CG ή ανεξάρτητη που να το έχει έτσι καθώς οι περισσότερες προτιμούν το total shaved.

υπαρχουν παρα πολλες 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom