Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Γιώργος redbull

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για να βρει κανείς γκόμενα πρέπει:
1ον Να μην  είναι βρωμιάρης, δλδ να πλένεται ,
2ον Να είναι  ειλικρινής με την σχέση που θέλει να συνάψει δλδ τι γουστάρει το γκομενάκι να κάνει στο κρεβάτι και
3ον Να έχει το καυλί του Βαρβάτος του ταρίφα δλδ χωρίς πούτσα αδέλφια που πας ρε Καραμήτροοοο.!!!
:birdman:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
πρι λιγο γυρισα.
ειχα παει σε ενα πανηγυρι ειχε και πολλα μουνια με παρεες ητα φυσικα.
μετα πηγα σε ενα κλαμπ στο χωριο μου με τους φιλους μου ολες εκει μεσα ηταν πιασμενες. ηπια 2 μπιρες και ενα σφηνακι και φυγαμε
γαμω τα πανηγυρια μου,γαμω...ΑΙΣΧΟΣ.εισαι ο ιδιος ενα πανηγυρι να ξερεις.αντι να γυρνας στις παραλιες,και στα beach bar,να κανεις καμακι στις γκομενες γυρνας στα πανηγυρια με τις χωριατισες που θελουνε να παντρευτουνε,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ.δεν προκειτε να γαμησεις καμια φορα να ξερεις.αυτο που εχω να σου πρωτεινω εγω ειναι να αρχισεις να πηγαινεις στα πανηγυρια, αφου σου αρεσουν τοσο πολυ,και να πουλας τις γριας το μαλλι,που ξερεις?...μπορει να βγαλεις γκομενα την γυφτισσα που θα πουλαει φυστικια απο το διπλανο παγκο. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
οπως τα ξερεις!!!
αυτη και ολας απο την βορεια ελλάδα εχει να στειλη μηνυμα μια εβδομαδα σχεδον τις εχω στειλη εγω μηνυμα αλλα δεν απαντησε!!
μαλλον βρηκε γκομενο. απο εδω στο χωριο δεν βλεπω να βρισκο γκομενα με την καμια.
ωραια... φαε και την παπαρα σου τωρα να βαλεις μυαλο,να μαθεις να ακους τους δασκαλους σου,στα ειχαμε πει εμεις πιο μπροστα.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
αβραμη κοψε την μαλακια,η τουλαχιστον να την ελλατωσεις  αγορι μου.αρχισε να σε χαλαει πολυ. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


αντε παω για μπανιο διοτι με τις μαλακιες που διαβαζω,με κανετε να μην ξανανοιξω την σχολη,τα εχετε κανει πουτανα εντελως,ξεφτυλισατε τη σχολη εντελως.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
γαμω τα πανηγυρια μου,γαμω...ΑΙΣΧΟΣ.εισαι ο ιδιος ενα πανηγυρι να ξερεις.αντι να γυρνας στις παραλιες,και στα beach bar,να κανεις καμακι στις γκομενες γυρνας στα πανηγυρια με τις χωριατισες που θελουνε να παντρευτουνε,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ.δεν προκειτε να γαμησεις καμια φορα να ξερεις.αυτο που εχω να σου πρωτεινω εγω ειναι να αρχισεις να πηγαινεις στα πανηγυρια, αφου σου αρεσουν τοσο πολυ,και να πουλας τις γριας το μαλλι,που ξερεις?...μπορει να βγαλεις γκομενα την γυφτισσα που θα πουλαει φυστικια απο το διπλανο παγκο. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
axaxaxa!!!!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
γαμω τα πανηγυρια μου,γαμω...ΑΙΣΧΟΣ.εισαι ο ιδιος ενα πανηγυρι να ξερεις.αντι να γυρνας στις παραλιες,και στα beach bar,να κανεις καμακι στις γκομενες γυρνας στα πανηγυρια με τις χωριατισες που θελουνε να παντρευτουνε,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ,ΑΙΣΧΟΣ.δεν προκειτε να γαμησεις καμια φορα να ξερεις. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Ποσα λιγα ξερεις για τα πανηγυρια....
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
Ποσα λιγα ξερεις για τα πανηγυρια....
και ουτε θελω να μαθω να περισσοτερα.αλοιμονο αν καταντησω να περιμενω το πανηγυρι του χωριου για να βρω γκομενα.να δουμε τι αλλη μαλακια θα ακουσουμε.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
και ουτε θελω να μαθω να περισσοτερα.αλοιμονο αν καταντησω να περιμενω το πανηγυρι του χωριου για να βρω γκομενα.να δουμε τι αλλη μαλακια θα ακουσουμε.
τι μουσικη ακους?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom