Νέα

Τί είναι το "φουλ πρόγραμμα" στα στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MAIK ATAKTOYLHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
καλησπερα παιδια! μολισ εγινα μελος και βρισκομαι σε μεγαλο διλημα.. αλλοι λενε αυτο ειναι και αλλοι οχι δεν ειναι αυτο οποτε θα απευθυνθω σε εσας και θελω σας παρακαλω να με βοηθησετε να καταλαβω, λοιπον το θεμα ειναι οτι εχω παει σε μπουρδελα στριπτιζαδικο, αλλα στουντιο ποτε δεν εχω πατησει ποδι,, λοιπον η ερωτηση που με απασχολει ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι το στουντιο τισ υπηρεσιες γραφει φουλ προγραμμα?? οταν λεμε αυτο τι εννοουμε?? λεπτομερειες σας παρακαλω. και το απλο προγραμμα τι διαφερει?? ελπιζω να με βοηθησετε να ησυχασω απο τη αγωνια,  για φουλ προγραμμα θελω λεπτομερειες, σας παρακαλω ας μου απαντησει καποιος, ευχαριστω πολυ και περιμενω απαντηση!

Παικτη ειναι γυρω στα 25-30 λεπτα, μια εκτονωση. Οτι προσφερει η κοπελα, πιπα χωρις (αν κανει), κωλο (αν κανει), ισπανικο, 69, γλωσσοφιλα (αν δινει), sex show (το πιο αχρηστο πραγμα στην ιστορια των στουντιο), κτλ.

Ρε αδερφε κανε την χαρη στον εαυτο σου και μην ξοδεψεις εκει τα λεφτα σου. Παρε ενα αξιοπρεπες cg για μια ωρα και ξεμουνιασε το.
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
φουλ προγραμμα μηπως ειναι και το αυταρχικο μαζι? δε ξερω.θελω να ανοιξω και γω καποια θεματα μηπως μπορει καποιος να με βοηθεισει?? δε μπορω να το κανω πως γινεται?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
φουλ προγραμμα μηπως ειναι και το αυταρχικο μαζι? δε ξερω.θελω να ανοιξω και γω καποια θεματα μηπως μπορει καποιος να με βοηθεισει?? δε μπορω να το κανω πως γινεται?

Το αυταρχικο το λες αυταρχικο. Αλλιως πολλοι θα εμπαιναν ολο χαρα για φουλ και θα εβγαιναν με τον κωλο σαν διφραγγο και κατουρημενοι.

Ρε παιδια φωναξτε τον Ιπποτη να τους εξηγησει 1-2 πραγματα!!  :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
παιδια λιγακι δεν καταλαβα ομως σορρυ... φουλ προγραμμα ειναι για γαμησι κωλο μουνι πιπες παιζει???αλλα το μεγαλο ερωτιματικο ειναι αν γινεαι να της γλειψω το μουνακι και το δευτερο με προφυλακτικο ειναι η οχι αναλογα???????? παιδια απαντησε μου  :idiot: :idiot:
Να παρεις με από όλα!!!Θα σου βαλει και τζατζίκι μέσα!!!!


Τι μουνακι θες να γλυψεις ρε φίλε;Δεν γλυφεις καλύτερα κανενα πεζοδρόμιο;Λιγότερα σκουλαμέντα θα κολλήσεις!!!!!!!
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
εχω να παω πολλα χρονια σε στουντιο το αυταρχικο το φοβαμαι αν και μπορει να μου αρεσει αμα με περνει η κοπελα σιγα σιγα
 
OP
OP
M

MAIK ATAKTOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αα τωρα καταλαβα παιδια και ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια! και ενα αλλο που ειναι το πιο γουστο για μενα που μ αρεσει ειναι το στριπτιζαδικο,οχι να παω εκει να αραζω για χορο και αλλα τετοια κλπ. εχω παει αλλα θα ηθελα μια κοπελα απο το στριπτιζαδικο να ερθει σπιτι μου για 1 μερα γνεται?? η οχι?? απ οτι εχω ακουσει φερνει μαζι της σωματοφυλακα η μπραβος.αληθευει?? για σπιτι μου γινεται μια κοπελα απο το στριπτιζαδικο?? παρακαλαω ας απαντησει καποιος,ευχαριστω πολυ,
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ναι αμέ πως δεν γίνεται?!?!Διαθετεις κανα δυο χιλιαρκα????
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
αυτο το topic ειναι ρητορικο μου φαινεται
:2funny:
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
τι ειναι η ζωη?
τι ειναι ο ανθρωπος?
τι ειναι το full προγραμμα στο studio?
 

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, 69 και sex show ( πρωκτικό ανάλογα την κοπέλα και το studio, γλωσσόφιλα δύσκολο )

Γενικά το full πρόγραμμα στα studio είναι απάτη.. Πάρε απλό με ένα 50ευρω το πολύ..  ;)

και όταν με το καλό πας, ρώτα την/τον τσατσά/τσο μην ντρέπεσαι!

σωστος
 
OP
OP
M

MAIK ATAKTOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
2000 xiliarika???? pwpwpwpwpw den h3era oti einai toso polla, perimena mexri 500 eyrw nomiza alla opws eipes 2000 sokarishka, gamhse ta aderfe mou,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom