Νέα

Τί έχουμε εδώ; Vice ρεπορτάζ περί πορνείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinamitisc5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Αδερφέ, καλύτερα να μην το βάλουμε καν κάτω αυτό. Γιατί, ας είμαστε λιγάκι ειλικρινείς μεταξύ μας, για να δίνουμε αναφορές στο τι παίζει, και βολτάρουμε, και πληρώνουμε για να γαμήσουμε σε αυτή την παρακμή. Και, για να το επαναλαμβάνουμε, μάλλον καλά περνάμε, άρα, λογικά, είμαστε λιγάκι άρρωστοι όλοι μας.

Αυτό! Ακριβώς αυτό. Το φαινόμενο skinny, έγινε νόρμα μετά τα μισά της δεκαετίας του 90, με το πλήθος ανατολικών, πολλές φορές στα όρια του υποσιτισμού, που τις κουβαλάγανε με το τσουβάλι εδώΠαρεμπικπτόντως, υπήρχε κάποτε ένα μπουρδέλο, στην Κοδριγκτώνος, σχεδόν στη γωνία με την Αριστοτέλους, που, ακόμα με στοιχειώνει. Μια βρωμόγρια τσατσά, να παρουσιάζει ένα κοριτσάκι. Μιλάμε για, το πολύ 15 χρονών. Ήμουν 19 τότε, και μου βάρεσαν ότι καμπαναάκια συναγερμού μπορείς να φανταστείς στο κεφάλι, μόλις την είδα. Ήμουν παρέα με κάτι πρώην συμμαθητές μου, κάναμε ομαδικώς μεταβολή, και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
Πέστα ρε φίλε!!! Όταν ξεκίνησε η κάθοδος των Αλβανών και των ανατολικών είχα αποσυρθεί προσωρινά. Πρόλαβα μόνο κάτι Αλβανά στην αρχή τους. Θυμάμαι στην Ιάσωνος ένα κοριτσάκι αδύνατο και ήμουν μεθυσμένος. Δεν την πρόσεξα καλά στο σαλόνι αλλά όταν ήρθε στο δωμάτιο ήταν έτοιμη να κλάψει. Σηκώθηκα και ντύθηκα χωρίς να την ακουμπήσω. Έβαλε τα κλάματα και μου έκανε νόημα "έλα" μη φεύγεις! Έφυγα και έκανα νόημα στην τσατσά "όλα εντάξει, πολύ καλά"!!! :cry:
Βγήκα κι έκανα εμετό, είχα πιει πολύ. Μετά έκανα αρκετό καιρό να ξαναγυρίσω στα μπουρδέλα. Ένα περιστατικό που μου το έφερες τώρα στη μνήμη. :cry:
Δυστυχώς υπάρχουν τυποι που γουστάρουν μόνο ανήλικα κοριτσάκια max 18 που μόνο στον αγοραιο έρωτα θα τα βρουν και ιδιαίτερα στον παράνομο.Γνωριζω περιπτώσεις 2 πελατών που γυρνάνε τα μπουρδέλα με σκοπό να βρουνε την πιο μικρή ηλικιακά κοπέλα αδιαφορώντας αν είναι ανήλικη κ παράνομη στη δουλειά της.....έχουν αρρώστια με τα μικρά κ τρελαίνονται ....μέχρι κ σε πάρτι νεολαίας πάνε κ στα σχολεία απέξω να πάρουν μάτι τα
μικρά κοριτσάκια.... πως μερικοί φτιάχνονται από γυναίκες 30 kg που μπορεί να ήταν οι κόρες τους δεν το καταλαβαίνω....
Δε θα μπορούσαν οι πελάτες να κάνουν καταγγελία;Δεν εννοώ μόνο στην αστυνομία,αλλά και σε κάποια οργάνωση κατά του trafficking.Οι ανήλικες είναι και θύματα trafficking μεταξύ άλλων.Πρέπει η καταγγελία να είναι επώνυμη,για αυτό διστάζουν οι πελάτες;
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456
Πατος;
Το Μεταξι ειναι η κορυφη.
Ο λογος που καποιος παει στον αγοραιο ερωτα ειναι γιατι ειναι το πιο φθηνο σεξ.
Δηλαδη πληρωνεις μονο με χρημα, και οχι με αλλα μεσα που πληρωνεις τις γκομενες, τα οποια κοστιζουν πιο πολυ.
Το Μεταξι ειναι το πιο φθηνο σεξ, αρα ειναι το κορυφαιο.


Ευχαριστώ φίλε δεν θα πάρω....είμαι της ποιότητας, οχι της ποσότητας!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
ελα τωρα και εσυ... μα που ζεις ?
για κανε μια βολτιτσα στις κριτικες που γραφονται κατα καιρους, να δεις σχολιασμους... και ιδιως απο κατι "εγκριτα" μελη του κωλου.
βεβαια τα γραφουν καταλαθος... και αλλα εννοουν :rolleyes:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
μ αρεσει που εκπλησεστε. δηλαδη αν ο 60ρης πει με 19χρονη οκ? με 20χρονη? πάλι παιδι του δεν είναι; επειδη νομικά ειναι ενήλικη; ολα οκ τοτε;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.543
Πόντοι
2.256
Δε θα μπορούσαν οι πελάτες να κάνουν καταγγελία;Δεν εννοώ μόνο στην αστυνομία,αλλά και σε κάποια οργάνωση κατά του trafficking.Οι ανήλικες είναι και θύματα trafficking μεταξύ άλλων.Πρέπει η καταγγελία να είναι επώνυμη,για αυτό διστάζουν οι πελάτες;
Φίλε John, θυμάσαι ένα παλιό σύνθημα που έλεγε... "οι μπάτσοι πουλάνε την ηρωΐνη";;;;;; Ε, αυτό!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Όπου Βάιζ, έχω τάση για εμετό.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
2
Like
1.705
Πόντοι
216
μ αρεσει που εκπλησεστε. δηλαδη αν ο 60ρης πει με 19χρονη οκ? με 20χρονη? πάλι παιδι του δεν είναι; επειδη νομικά ειναι ενήλικη; ολα οκ τοτε;
Τύπε, ελπίζω να τρολάρεις τώρα.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: hijra

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
2
Like
1.705
Πόντοι
216
γιατι εδω μέσα νομίζεις δεν έχει 60χρονους που θα πήγαιναν με 20χρονη επί πληρωμη; ηθικά αλλάζει εκει; λόγω της πληρωμης;
Εντάξει, πλέον έχω πειστεί, τρολάρεις. Αλλά, θα στο κάνω το χατήρι να σε πάρω σοβαρά, στη μία στο εκατομμύριο που όντως μιλάς σοβαρά.
Η 20χρονη, και η όποια (ή όποιος) επιλέξει αυτόνομα οτι θα δεχτεί να κάνει σεξ αν πληρωθεί γι αυτό, δεν είναι σε καμία περίπτωση, σε κανένα σύμπαν, σε καμία παράλληλη διάσταση, το ίδιο με ένα ανήλικο κορίτσι (ή αγόρι) το οποίο εκπορνεύεται χωρίς να το έχει επιλέξει.
Αν δεν μπορείς να καταλάβεις οτι το 16χρονο κοριτσάκι, που έχει ακόμα δύο γεμάτα χρόνια πριν τελειώσει το σχολείο, δεν είναι το ίδιο με την 20χρονη γυναίκα, έχουμε θέμα αδερφέ.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
@kiss-my-feet δεν είναι το ίδιο φίλε.Καταλαβαίνω ότι σε πιάνει μια αηδία στη σκέψη μιας 20χρονης με έναν 60χρονο,όπως και εμένα.Αλλά στην άλλη περίπτωση μιλάμε για βιασμό εφηβικής ψυχούλας
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
den είπα οτι είναι ιδιο αλίμονο. να του κόψουν τ αρχίδια δεν το συζητάμε. απλά ο 60χρονος που θα πάει επι πληρωμη με 19χρονη , είναι υποψήφιος να κάνει και κάτι τετοιο. σρτο μυαλό του τουλάχιστον.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456
den είπα οτι είναι ιδιο αλίμονο. να του κόψουν τ αρχίδια δεν το συζητάμε. απλά ο 60χρονος που θα πάει επι πληρωμη με 19χρονη , είναι υποψήφιος να κάνει και κάτι τετοιο. σρτο μυαλό του τουλάχιστον.


19 ετων ειναι γυναίκα.....12-13-14 ειναι παιδάκι!
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
559
Πόντοι
81
den είπα οτι είναι ιδιο αλίμονο. να του κόψουν τ αρχίδια δεν το συζητάμε. απλά ο 60χρονος που θα πάει επι πληρωμη με 19χρονη , είναι υποψήφιος να κάνει και κάτι τετοιο. σρτο μυαλό του τουλάχιστον.

Ό,τι είναι μέσα στο δικό σου μυαλό δεν είναι οπωσδήποτε και στο μυαλό των άλλων!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Σήμερα πλέον, μάλλον ναι. Παλιότερα, εώς και σχετικά πρόσφατα, όχι. Την εποχή που ήμουν ακόμα νέος και όμορφος, η διαφοροποίηση είχε ως εξής. Μετάξι κυρίως Ελληνίδες, μεταξύ 40 και 50... Φυλής τα πιπινάκια εξ Ανατολικού μπλόκ, που μόλις είχε καταρρεύσει και πέριξ Λιοσίων και κάτω απο την αχαρνών, οι σιτεμένες απο late milf, Μέχρι και γιαγιάδες. Στην πορεία σταδιακά άλλαξαν οι ισορροπίες


2002 είχα πάει τελευταία φορά μετάξι .... είχε ρωσίδια .... ουκρανά καλά τεμάχια .... και μία που δήλωνε γερμανίδα ......
και ελληνίδες 35αρες 6άρια .........
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2022
Μηνύματα
144
Like
380
Πόντοι
21
Το βίντεο καταρχήν είναι παλιό κυκλοφορεί στο you tube τουλάχιστον 5 χρόνια. Επίσης δεν νομίζω κάποια γυναίκα να είναι τόσο open mind για να δηλώνει πουτάνα σε όλο το πανελλήνιο. Εν μέρει ισχύουν αυτά που λέει . Αυτό που δεν λέει είναι ότι η πορνεία σου τρώει την ψυχή αργά ή γρήγορα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Αδερφέ, καλύτερα να μην το βάλουμε καν κάτω αυτό. Γιατί, ας είμαστε λιγάκι ειλικρινείς μεταξύ μας, για να δίνουμε αναφορές στο τι παίζει, και βολτάρουμε, και πληρώνουμε για να γαμήσουμε σε αυτή την παρακμή. Και, για να το επαναλαμβάνουμε, μάλλον καλά περνάμε, άρα, λογικά, είμαστε λιγάκι άρρωστοι όλοι μας.

Αυτό! Ακριβώς αυτό. Το φαινόμενο skinny, έγινε νόρμα μετά τα μισά της δεκαετίας του 90, με το πλήθος ανατολικών, πολλές φορές στα όρια του υποσιτισμού, που τις κουβαλάγανε με το τσουβάλι εδώΠαρεμπικπτόντως, υπήρχε κάποτε ένα μπουρδέλο, στην Κοδριγκτώνος, σχεδόν στη γωνία με την Αριστοτέλους, που, ακόμα με στοιχειώνει. Μια βρωμόγρια τσατσά, να παρουσιάζει ένα κοριτσάκι. Μιλάμε για, το πολύ 15 χρονών. Ήμουν 19 τότε, και μου βάρεσαν ότι καμπαναάκια συναγερμού μπορείς να φανταστείς στο κεφάλι, μόλις την είδα. Ήμουν παρέα με κάτι πρώην συμμαθητές μου, κάναμε ομαδικώς μεταβολή, και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
Γιατί εποχές μιλάμε ; Να φανταστώ δεκαετίες 1990/2000 σωστά ;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Έχω κάθε καλή πρόθεση να βοηθήσω οποία κοπέλα είναι στη δουλειά με το ζόρι ( ενήλικη η ανήλικη ) αλλά το θέμα μου είναι , μπλέκεις ;

Δε ξέρω κατά πόσο είναι καλή ιδέα να μπλέξεις με τους σωματέμπορες. Μπορεί να βρεθείς σε κάποιο χαντάκι.

Για τα μικρά πιστεύω πάντως πως μια safe επιλογή είναι να πάρεις το χαμόγελο του παιδιού. Ξέρω από εμπειρία πως οι τύποι όντως νοιάζονται.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
2
Like
1.705
Πόντοι
216
Γιατί εποχές μιλάμε ; Να φανταστώ δεκαετίες 1990/2000 σωστά ;
Βαριά τέλη της δεκαετίας του 80 (1989-1990) μέχρι, περίπου το 95. Είχα ένα κενό μεταξύ 95 και 2005, λόγω αποχής απο τη χώρα
Έχω κάθε καλή πρόθεση να βοηθήσω οποία κοπέλα είναι στη δουλειά με το ζόρι ( ενήλικη η ανήλικη ) αλλά το θέμα μου είναι , μπλέκεις ;

Δε ξέρω κατά πόσο είναι καλή ιδέα να μπλέξεις με τους σωματέμπορες. Μπορεί να βρεθείς σε κάποιο χαντάκι.

Για τα μικρά πιστεύω πάντως πως μια safe επιλογή είναι να πάρεις το χαμόγελο του παιδιού. Ξέρω από εμπειρία πως οι τύποι όντως νοιάζονται.
Για ενήλικη, κατά πάσα πιθανότητα, θα μπλέξεις. Η λογική λέει οτι για κάθ κύκλωμα υπάρχει, τουλάχιστον ένας, μπάτσος να συμμετέχει. Για ανήλικα τώρα, δε νομίζω οτι και ο μέσος μπάτσος θα κάτσει να μπλέξει, οπότε ναι, πιάνεις ένα τυχαίο ένστολο, ακόμα καλύτερα απο καμιά διμοιρία που συνήθως είναι κοντά στο μεταξουργείο, ή, αν είσαι φυλής, κανένα ζητά που κάνει στάση στη Βικτώρια, του λές το και το, και το αφήνεις να τρέξει μόνο του.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Υπάρχουν ανώνυμες καταγγελίες, υπάρχει αριθμός.

Δεν νομίζω πάντως ότι εύκολα θα ζητήσει κοπέλα βοήθεια από πελάτη, υποθετικά μιλώντας.

Ούτε θα γίνει συμβόλαιο θανάτου ρε άνθρωποι, τι χαντάκια ονειρεύεστε;

Απλά όπως λειτουργεί το σύστημα, δεν ξέρω μήπως η καταγγελία θαφτεί από ανθρώπους που υποτίθεται ότι είναι εκεί για διαφάνεια, οπότε μια τρύπα στο νερό.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Ναι μωρέ σιγά τι μπορείς να πάθεις άμα μπλέξεις με νταβάδες ; Κοιτάξτε λίγο τι έπαθε ο Παναγιώτης Βήχος και θα καταλάβετε. Καλός ο ανθρωπισμός αλλά το κεφάλι μου το θέλω στη θέση του.

Το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μη πηγαίνουμε όταν βλέπουμε μια κοπέλα να είναι κλαμένη / χτυπημένη / μαχαιρωμένη. Λες τη τσατσά πως α δε μου αρέσει αυτή και φεύγεις. Έτσι και αλλιώς για οποιαδήποτε προιόν ( είτε είναι εμπορίου λευκής σαρκός είτε ντομάτες απο τη λαϊκή ) δε θα ήθελε κανένας καταναλωτής να είναι κακής ποιότητας και χτυπημένο.

Για όλα τα υπόλοιπα πράγματα που πρέπει να γίνουν ας ενδιαφερθεί το κράτος. Εγώ και εσείς δε μπορούμε ούτε κοινωνικούς λειτουργούς να στείλουμε στους οίκους ανοχής , ούτε να αλλάξουμε το νομοθετικό πλαίσιο για τη πορνεία.

Υ.γ. Άμα δείτε ανήλικο πάντως συνεχίζω να επιμένω πως η καλύτερη λύση είναι να πάρετε το χαμόγελο του παιδιού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom