Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.935
Like
3.203
Πόντοι
1.706
Αρα?Αμα δεν θέλουν,πώς θα τα βγάλουν περα?Στα λόγια μου ερχεσαι....
Edit:Α ,μιλάς για τον ελληνικό τελικό..Και παλι όμως αν σε μια προβα με 10.000 κόσμο δεν θελουν,πώς θα τα βγαλουν περα με 25.000??
Κάπταιν, τσάμπα και βερεσέ διαμαρτύρεσαι.
Τον τελικό τον διοργανώνει η ΟΥΕΦΑ και θα γαμήσει κωλαράκια αν κάτι πάει στραβά.
Θα έχει πρόβλημα με τα τηλεοπτικά της έσοδα μετά για αυτό και έχουν ήδη αρχίσει να παίρνουν τα βιαγκρα με το κιλό.
Ούτε το γήπεδο θα σου πειράξουν, ούτε τη Φιλαδέλφεια.
Αν ήταν απλός αγώνας θα ήταν δικαιολογημένοι οι φόβοι, για τον τελικό ΔΕΝ είναι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.024
Πόντοι
3.346
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ; Προφανώς και στον τελικό του Κονφερενς θα υπαρξει η βούληση και η δυνατότητα. Το ίδιο είναι ένας τελικός κυπέλου στην επαρχία που αφενός δεν προσφέρει τίποτα σε κανέναν και αφετέρου πρέπει να στείλεις και να ακριβοπληρώσεις αστυνομικές δυνάμεις από 10 πόλεις , με εναν τελικό ευρωπαικής διοργανωσης στην Αθήνα που και οι δυνάμεις υπάρχουν και θα αφήσει χρήμα και διαφήμιση στη χώρα ; Μην ακούω ασυναρτησίες.
Ναι αλλα δεν ειναι καλο να γινονται τελικοι χωρις κοσμο..ποιο το νοημα με αδειες εξεδρες;
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Δεν υπαρχει ρε φίλε άλλη οπτική γωνία στα χουλιγκανια.Εδω βγήκε προχθες οτι από τους συλληφθεντες στου Ρεντη ,οι περισσότεροι ηταν εμμισθοι υπαλληλοι της ΠΑΕ και του Δημου Πειραιά..Πληρωμένος στρατος δηλαδη,ότι και σε μας και στους βαζελους φανταζομαι..Τι να λεμε τωρα...
Αμα σε πετυχουνε στο δρομο ,κατσε εσυ να τους πεις ότι δεν εχεις να χωρισεις κατι με τον οποιονδήποτε...
Εχω αναφέρει την ιστορία μου παλαιότερα ,όταν εκανα κι εγω μαγκιές,που με στριμωξε ενας ΠΑΟΚΤζης στη Φιλαδέλφεια και παλι καλά που με νουθετησε,45αρης αυτος 17 εγω..Μου εδειξε την 20αρα φαλτσετα και μου ειπε με νόημα ,"αμα θέλω σε καρφωνω και δεν μας βλέπει και κανεις!Μην προκαλείς και μη βρίζεις!"..Και από τότε ηρθα στα ισια μου,αλλιως τωρα θα ημουν εν τόπω χλοερό...
Μαζί σου είμαι σε αυτό. Καταδικάζω οποιαδήποτε μορφή βίας και ούτε με αγνώστους face 2face θα τους προκαλώ γιατί και εγώ υπήρξα νέος ,έκανα τις τρέλες μου ,τις μαλακίες μου αλλά όχι να φθάσω να χτυπήσω κάποιον που έχει αντίθετη ομάδα ,πόσο δε μάλλον να τον χτυπήσω και να χαίρομαι . Αυτές είναι άρρωστες καταστάσεις. Τώρα γιατί γίνονται ακόμη αυτά;;;!!! Γιατί ζούμε σε μια διεφθαρμένη κοινωνία που τα πράγματα έχουν περισσότερη αξία απ'ότι η ίδια ζωή.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.569
Like
5.485
Πόντοι
1.056
Ναι αλλα δεν ειναι καλο να γινονται τελικοι χωρις κοσμο..ποιο το νοημα με αδειες εξεδρες;

Κανένα νόημα. Αλλά η σωστή ερώτηση είναι ποιο το νόημα του να προκηρύσσονται τελικοί σε μια μικρή επαρχιακή πόλη σαν τον Βόλο που δεν έχει τις υποδομές να τους υποστηρίξει μόνο και μόνο για να μη σκούζουν οι αδικημένοι του Βορρά. Σε ποια αλλη χώρα του πλανήτη γίνονται τέτοια καραγκιοζιλίκια ; Εφοσον θέλουμε μονους τελικούς , η μονη επιλογη ειναι το ΟΑΚΑ. Δεν ειναι ηλιθιοι οι Αγγλοι που παιζουν μονιμως στο Ουεμπλει ή οι Ιταλοι που παιζουν στο Ολιμπικο ή οι γερμανοί που παίζουν στο Βερολίνο. Κάπου έλεος δηλαδη.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Κάπταιν, τσάμπα και βερεσέ διαμαρτύρεσαι.
Τον τελικό τον διοργανώνει η ΟΥΕΦΑ και θα γαμήσει κωλαράκια αν κάτι πάει στραβά.
Θα έχει πρόβλημα με τα τηλεοπτικά της έσοδα μετά για αυτό και έχουν ήδη αρχίσει να παίρνουν τα βιαγκρα με το κιλό.
Ούτε το γήπεδο θα σου πειράξουν, ούτε τη Φιλαδέλφεια.
Αν ήταν απλός αγώνας θα ήταν δικαιολογημένοι οι φόβοι, για τον τελικό ΔΕΝ είναι.
Ειδα τι κωλαρακια γ@μησε με τη Διναμό περυσι..Τα εσοδα ειναι εξασφαλισμένα είτε στη Φιλαδελφεια παιξουν,είτε στου διαόλου τη μανα,μην αγχωνεσαι...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.612
Κριτικές
178
Like
40.529
Πόντοι
21.896
βρε πως αλλάζουν οι καταστάσεις ε;
βαζελόγαυρος είσαι
Ολυμπιακός στα εύκολα θρύλος στα δύσκολα χάπι τράβελερ
Είδες Ε ; Τι έγραφαν οι βαζελογαυροι γαμω το στανιό μου επειδή χασανμε κατεβασμένα τα χέρια από τους βαζελους
Ντροπή τους
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.024
Πόντοι
3.346
Κανένα νόημα. Αλλά η σωστή ερώτηση είναι ποιο το νόημα του να προκηρύσσονται τελικοί σε μια μικρή επαρχιακή πόλη σαν τον Βόλο που δεν έχει τις υποδομές να τους υποστηρίξει μόνο και μόνο για να μη σκούζουν οι αδικημένοι του Βορρά. Σε ποια αλλη χώρα του πλανήτη γίνονται τέτοια καραγκιοζιλίκια ; Εφοσον θέλουμε μονους τελικούς , η μονη επιλογη ειναι το ΟΑΚΑ. Δεν ειναι ηλιθιοι οι Αγγλοι που παιζουν μονιμως στο Ουεμπλει ή οι Ιταλοι που παιζουν στο Ολιμπικο ή οι γερμανοί που παίζουν στο Βερολίνο. Κάπου έλεος δηλαδη.
Το κανουν για να μοιραζονται οι αποστασεις και δεν ειναι λαθος..σκεψου καποιοι οπαδοι να κανουν 500 χιλιομετρα και καποιοι αλλοι να πανε διπλα απο το σπιτι τους+ τα περισσοτερα εξοδα.
Εξωτερικο ειναι αλλη ιστορια, καθε κυριακη εχει αντιπαλους φιλαθλους..εδω μονο στον τελικο εαν το επιτρεψουν βεβαια.
 

ioannisp71

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
416
Κριτικές
20
Like
2.064
Πόντοι
1.781

«Το γαρ πολύ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη» .​

Και είναι λογικό . Εγινε αυτο που δεν θελανε με τιποτα να γινει , να παιξει τελικο ευρωπαικης διοργανωσης ο οποιος γινεται στο γηπέδο τους ο Ολυμπιακος (για αλλη ελληνκή ομάδα δεν πιστευω οτι θα ειχαν τοσο μεγαλο προβλήμα). Αν πιστευουν οτι οι οπαδοι του Ολυμπιακου θα πανε να καταστρεψουν το γηπεδο τους και οτι η αστυνομια δεν μπορει να διασφαλισει την ασφαλεια διεξαγωγης του αγωνα, ας δηλωσουν στην αρμοδια ευρωπαικη αρχη αδυναμια διεξαγωγης του τελικου στο γηπεδο τους για λόγους ασφαλειας και να ζητησουν αλλαγη του γηπεδου διεξαγωγης . Φυσικα αλλο ευρωπη αλλο Ελλαδα (ο νοών νοείτω). Για το " Ριχτο Ηλια Ριχτο" η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι αν μπορουσε ο Προεδρος τους να το κανει θα το εκανε , αλλα μετα θα επρεπε να ξαναχτισει το γηπεδο μονο με δικα του εξοδα οποτε δεν συμφερει οικονομικα . Οσο για το χαρακτηρισμο "καλοπαιδα" για τους οπαδους του Ολυμπιακου (ολους ή καποιους απο αυτους) προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι σε ολες τις ομαδες , συμπαριλαμβανομενης της ΑΕΚ, υπαρχουν "καλοπαιδα" . Προσφατο παραδειγμα ο τελικος ΠΑΟΚ - ΑΕΚ γηπεδο του Βολου που το κατεστρεψαν και σφαζοντουσαν στις εξεδρες . Αυτο που εχω να πω τελειωνοντας ειναι μεγαλη προσοχη τους οπαδους μας που θα πανε στο γηπεδο της ΑΕΚ για να δουν τελικο. Να πανε να δουν την ομαδα μας να σηκωνει το κυπελλο και να μην ραγισει ουτε ενα πλαστικο καθισμα , αυτη θα ειναι ακομα μεγαλυτερη ηττα απο αυτη που εφαγαν τωρα οι αντιπαλοι μας . Μεγαλυτερη ηττα οχι μονο για τους οπαδους της ΑΕΚ (οχι όλους το διευκρινιζω) αλλα και για τους αλλους οπαδους (οχι όλους το διευκρινιζω) ανεξαρτητως ομαδσς που υποστηριζουν και οι οποιοι ευχονται να γινουν επεισοδια και καταστροφες για να δικαιωθουν για ολα αυτα που λενε τωρα .

Ολα τα παραπανω ειναι προσωπικες αποψεις και μονο .
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Λοιπόν τώρα αφήστε τις μλκιες κτλ και κοιτάξτε . Τι ηδονή είναι να παίξεις στην Αγιά Σοφιά και να σηκώσεις ευρωπαϊκό σε αυτό
το ποδοσφαιρικό κόσμημα;;;;!!!! Ποιός φίλαθλος που δεν είναι ΑΕΚ δεν θα το ήθελε αυτό; Μιλάμε για την απόλυτη καύλα του μυαλού .
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.569
Like
5.485
Πόντοι
1.056
Το κανουν για να μοιραζονται οι αποστασεις και δεν ειναι λαθος..σκεψου καποιοι οπαδοι να κανουν 500 χιλιομετρα και καποιοι αλλοι να πανε διπλα απο το σπιτι τους+ τα περισσοτερα εξοδα.
Εξωτερικο ειναι αλλη ιστορια, καθε κυριακη εχει αντιπαλους φιλαθλους..εδω μονο στον τελικο εαν το επιτρεψουν βεβαια.

Ναι και ; Στην Ιταλία μεθαύριο θα παίξουν στον τελικό Αταλαντα-Γιουβεντους. Δυο ομάδες του Βορρά δηλαδή από Μπεργκαμο και Τορίνο , θα πάνε Ρώμη. 200 ευρώ εισιτήρια τρένου και 10 εως 18 ώρες ταξίδι . Είδες κανεναν να διαμαρτύρεται να ζητάει να φύγει ο τελικός απ τη Ρώμη και να γίνει στην Πιατσεντσα για να μοιραστει η αποσταση ; Τέτοιες μαλακίες μονο στην Ελλάδα ακους.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.935
Like
3.203
Πόντοι
1.706
Ειδα τι κωλαρακια γ@μησε με τη Διναμό περυσι..Τα εσοδα ειναι εξασφαλισμένα είτε στη Φιλαδελφεια παιξουν,είτε στου διαόλου τη μανα,μην αγχωνεσαι...
Γυρνάμε στην εποχή του Θείου, κάπου στο 2004-2005, όταν και είχαν παραλάβει το Καραϊσκάκης.
Θυμόμαστε κάτι ομορφιές που έκαναν με τα καπνογόνα στην αρχή των αγώνων τσουλού και μετά θυμόμαστε την μαλαπέρδα που άρπαξε ο Θείος με κάτι ωραία προστιματάκια που του έβαλε η ΟΥΕΦΑ γιατί υπήρχε γκρίνια από τους τηλεοπτικούς σταθμούς για αρχή και μετά από τις ίδιες τις ομάδες.
Κυρίως όμως ήταν ο τηλεοπτικός χρόνος που έχαναν τα κανάλια.
Μην γράφεις πως είναι εξασφαλισμένα τα έσοδα γιατί όταν συμβαίνουν ομορφιές, ειδικά σε τελικό, η ΟΥΕΦΑ θα χάσει χρήμα.
Και δεν θα το χαρίσει σε κανένα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Ναι και ; Στην Ιταλία μεθαύριο θα παίξουν στον τελικό Αταλαντα-Γιουβεντους. Δυο ομάδες του Βορρά δηλαδή από Μπεργκαμο και Τορίνο , θα πάνε Ρώμη. 200 ευρώ εισιτήρια τρένου και 10 εως 18 ώρες ταξίδι . Είδες κανεναν να διαμαρτύρεται να ζητάει να φύγει ο τελικός απ τη Ρώμη και να γίνει στην Πιατσεντσα για να μοιραστει η αποσταση ; Τέτοιες μαλακίες μονο στην Ελλάδα ακους.
Χάνεται όλη η αξία ενός ποδοσφαιρικού αγώνα .Να μην μπορούν να συνυπάρχουν αντίπαλοι φίλαθλοι (όχι να κάθονται δίπλα δίπλα , εννοείται αυτό). Κυβερνήσεις, διοικήσεις ομάδων είναι οι μόνοι υπεύθυνοι που έχουμε καταντήσει έτσι ποδοσφαιρικά.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.024
Πόντοι
3.346
Ναι και ; Στην Ιταλία μεθαύριο θα παίξουν στον τελικό Αταλαντα-Γιουβεντους. Δυο ομάδες του Βορρά δηλαδή από Μπεργκαμο και Τορίνο , θα πάνε Ρώμη. 200 ευρώ εισιτήρια τρένου και 10 εως 18 ώρες ταξίδι . Είδες κανεναν να διαμαρτύρεται να ζητάει να φύγει ο τελικός απ τη Ρώμη και να γίνει στην Πιατσεντσα για να μοιραστει η αποσταση ; Τέτοιες μαλακίες μονο στην Ελλάδα ακους.
Παλι τα ιδια θα λεμε; αλλο Ελλαδα που το χρονο θα γινει εν ματς με κοσμο και απο τους δυο και αλλο εξωτερικο οπου καθε κυριακη πανε σ ολα τα γηπεδα.. και αφου γινεται ενα μονο ματς με κοσμο και απο τους δυο, γιατι πρεπει να γινεται συνεχεια αθηνα;; λογικο δεν ειναι καποιοι να φωναζουν; εγω κατεβηκα αθηνα 3 φορες εκανα τοσα χιλιομετρα εδωσα ενα καρο λεφτα εχασα μια μερα απο την ζωη μου στους δρομους..δεν δικαιουμαι να γινει μια φορα κοντα να παω με τα ποδια και εγω;
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Χρειάζεσαι λίγο ξεφτίλισμα βλέπω. Θα σε βοηθήσω να το υποστεις λοιπόν. Τσίμπα τα σχόλια των χεσμένων κομπέξικώνμ συνοπαδών σου μετά την πρόκριση του Θρυλου στα πλειοφφ με τη ...Φερεντσβαρος (ακόμα στους 16). ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ. Μη με αναγκάσεις να σου βάλω αντίστοιχα σχόλια από τις προκρίσεις στους 8 ή στους 4. ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

IcWtle.jpg


NZRHVB.jpg


5XJjBs.jpg


Jg3b4s.jpg
Το εξήγησα σου είπα ρε μεγάλε .

Κυρίως δικό μας είναι το θέμα και το κόμπλεξ, ναι . Όπως θα ήταν και ολλωνών σας στην αντίστοιχη περίπτωση .

Εσείς δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ζόρι τραβάτε .

Τράβα παίξε Αυστραλία, Σουρινάμ ή Μπουρκίνα Φάσο . Όχι σε εμάς .

Τόσο μεγάλη κάψα έχεις να παίξεις τον τελικό (που τόσο ήθελες) στη Φιλαδέλφεια αποκλειστικά ;;
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.569
Like
5.485
Πόντοι
1.056
Χάνεται όλη η αξία ενός ποδοσφαιρικού αγώνα .Να μην μπορούν να συνυπάρχουν αντίπαλοι φίλαθλοι (όχι να κάθονται δίπλα δίπλα , εννοείται αυτό). Κυβερνήσεις, διοικήσεις ομάδων είναι οι μόνοι υπεύθυνοι που έχουμε καταντήσει έτσι ποδοσφαιρικά.

Οι περισσότεροι από εμας έχουμε προλάβει τις εποχές που συνυπήρχαμε στο γήπεδο και δεν συνέβαινε τίποτα. Μαζι πηγαίναμε με τον ηλεκτρικό , μαζι φευγαμε. Κάναμε την καζούρα μας , γελάγαμε , μέχρι και φιλίες είχαμε δημιουργήσει. Φωναζαμε τα συνθηματα μας στο γηπεδο και μετά πηγαιναμε μαζι για βρώμικο. Τα χουλιγκανια ηταν περιθωριακα σκουπιδια , συνηθως πρεζάκια . Αυτη η σημερινη αρρωστημενη κατασταση ειναι δημιουργημα καποιων αρρωστημενων πολιτικων/διοικητικων μυαλων.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.569
Like
5.485
Πόντοι
1.056
Παλι τα ιδια θα λεμε; αλλο Ελλαδα που το χρονο θα γινει εν ματς με κοσμο και απο τους δυο και αλλο εξωτερικο οπου καθε κυριακη πανε σ ολα τα γηπεδα.. και αφου γινεται ενα μονο ματς με κοσμο και απο τους δυο, γιατι πρεπει να γινεται συνεχεια αθηνα;; λογικο δεν ειναι καποιοι να φωναζουν; εγω κατεβηκα αθηνα 3 φορες εκανα τοσα χιλιομετρα εδωσα ενα καρο λεφτα εχασα μια μερα απο την ζωη μου στους δρομους..δεν δικαιουμαι να γινει μια φορα κοντα να παω με τα ποδια και εγω;

οχι δεν ειναι λογικό γιατί απλώς δεν υπάρχει άλλη πόλη πέραν της Αθήνας να μπορεί να υποστηρίξει τον τελικό. Ουτε εγω το γουστάρω τον αθηνοκεντρισμό της Ελλάδας , δεν είμαι αθηναίος και δε μένω στην Αθήνα αλλά έτσι είναι. Εδω βλέπεις οτι ακομα και η Θεσ/νικη που ειναι η δευτερη μεγαλυτερη πολη δεν εχει υποδομες. Ακομα και για τη ΔΕΘ στελνουν μπατσους απ' την Αθηνα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Οι περισσότεροι από εμας έχουμε προλάβει τις εποχές που συνυπήρχαμε στο γήπεδο και δεν συνέβαινε τίποτα. Μαζι πηγαίναμε με τον ηλεκτρικό , μαζι φευγαμε. Κάναμε την καζούρα μας , γελάγαμε , μέχρι και φιλίες είχαμε δημιουργήσει. Φωναζαμε τα συνθηματα μας στο γηπεδο και μετά πηγαιναμε μαζι για βρώμικο. Τα χουλιγκανια ηταν περιθωριακα σκουπιδια , συνηθως πρεζάκια . Αυτη η σημερινη αρρωστημενη κατασταση ειναι δημιουργημα καποιων αρρωστημενων πολιτικων/διοικητικων μυαλων.
Όπως τα λες φίλε μου,οι καλύτεροι μου φίλοι ήταν αντίπαλοι άλλης ομάδας και ειμασταν αντίπαλοι μόνο για 90 λεπτά , μετά όλοι μαζί σαν να μην είχε γίνει τίποτα . Άλλες εποχές τότε . Τα χουλιγκανια και ο χουλιγκανισμός ήταν έξω από την αγάπη για την ομάδα μας.
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι από εμας έχουμε προλάβει τις εποχές που συνυπήρχαμε στο γήπεδο και δεν συνέβαινε τίποτα. Μαζι πηγαίναμε με τον ηλεκτρικό , μαζι φευγαμε. Κάναμε την καζούρα μας , γελάγαμε , μέχρι και φιλίες είχαμε δημιουργήσει. Φωναζαμε τα συνθηματα μας στο γηπεδο και μετά πηγαιναμε μαζι για βρώμικο. Τα χουλιγκανια ηταν περιθωριακα σκουπιδια , συνηθως πρεζάκια . Αυτη η σημερινη αρρωστημενη κατασταση ειναι δημιουργημα καποιων αρρωστημενων πολιτικων/διοικητικων μυαλων.
Ρε αδερφέ, τώρα συγκρίνεται αυτή η απάντηση που δίνεις εδώ, με αυτό που μου απάντησες παραπάνω ;; με κεφαλαία κιόλας ''ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.''

Διπολικός είσαι ;;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.024
Πόντοι
3.346
οχι δεν ειναι λογικό γιατί απλώς δεν υπάρχει άλλη πόλη πέραν της Αθήνας να μπορεί να υποστηρίξει τον τελικό. Ουτε εγω το γουστάρω τον αθηνοκεντρισμό της Ελλάδας , δεν είμαι αθηναίος και δε μένω στην Αθήνα αλλά έτσι είναι. Εδω βλέπεις οτι ακομα και η Θεσ/νικη που ειναι η δευτερη μεγαλυτερη πολη δεν εχει υποδομες. Ακομα και για τη ΔΕΘ στελνουν μπατσους απ' την Αθηνα.
Και στο οακα εγιναν επεισοδια και σ οποιο αλλο γηπεδο της αθηνας να πανε παλι τα ιδια θα γινουν.. μονο εαν περιορισουν τους οργανωμενους και δωσουν τα εισιτηρια στον απλο κοσμο, τοτε θα γινουν τελικοι και εδω πανω και σ ολα τα Ελληνικα γηπεδα, το προβλημα ξεκιναει απο τους οργανωμενους και αν δεν βρουν λυση με αυτους καλυτερα να μην παιξουν καθολου και να το ριξουν στην κληρωση για κυπελλουχο..ειναι νομιζω καλυτερο απο το να βλεπεις αδεια γηπεδα.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.569
Like
5.485
Πόντοι
1.056
Ρε αδερφέ, τώρα συγκρίνεται αυτή η απάντηση που δίνεις εδώ, με αυτό που μου απάντησες παραπάνω ;; με κεφαλαία κιόλας ''ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.''

Διπολικός είσαι ;;

Ρε αδερφέ μη μπερδεύεις την καζούρα με μια σοβαρή συζήτηση. Πλακίτσα κάνουμε εδω μέσα δε δίνουμε ραντεβού θανατου. Οι περισσοτεροι εχουμε πιο σοβαρα ζητηματα στη ζωη μας απο τις ομάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom