Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
Σε αλλη χωρα ζεις μου φαίνεται....Η δε διαβαζεις ή είσαι σε άρνηση...

Οχι , ακριβώς επείδη ζω σ'αυτη τη χώρα έχω τη βεβαιότητα οτι δεν θα γίνει τίποτα. Οι χουλιγκάνοι στους οποίους αναφέρεσαι είναι στρατοί. Οταν πάρουν την εντολή -που την έχουν πάρει ήδη- να κάτσουν Παναγίες , θα κάτσουν Παναγίες. Δε τους παίρνει να πουλήσουν μαγκιά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.715
Κριτικές
1
Like
31.476
Πόντοι
8.006
Οχι , ακριβώς επείδη ζω σ'αυτη τη χώρα έχω τη βεβαιότητα οτι δεν θα γίνει τίποτα. Οι χουλιγκάνοι στους οποίους αναφέρεσαι είναι στρατοί. Οταν πάρουν την εντολή -που την έχουν πάρει ήδη- να κάτσουν Παναγίες , θα κάτσουν Παναγίες. Δε τους παίρνει να πουλήσουν μαγκιά.
Ετσι ακριβως
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Οχι , ακριβώς επείδη ζω σ'αυτη τη χώρα έχω τη βεβαιότητα οτι δεν θα γίνει τίποτα. Οι χουλιγκάνοι στους οποίους αναφέρεσαι είναι στρατοί. Οταν πάρουν την εντολή -που την έχουν πάρει ήδη- να κάτσουν Παναγίες , θα κάτσουν Παναγίες. Δε τους παίρνει να πουλήσουν μαγκιά.
Εχουν κατσει πολλές φορές ησυχα έτσι?με τον Καμπανο ησυχοι ηταν,με τον Φιλόπουλο το ιδιο,με τον αστυνομικό προσφατα πάλι το ιδια...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
Εχουν κατσει πολλές φορές ησυχα έτσι?με τον Καμπανο ησυχοι ηταν,με τον Φιλόπουλο το ιδιο,με τον αστυνομικό προσφατα πάλι το ιδια...

Δεν είναι τόσο απλό θέμα η οπαδική βια. Ούτε συνδέονται όλα με τον οπαδισμό. Είναι ομάδες που συνδέονται με πολλούς εξτρεμιστικούς χώρους είτε ακροδεξιούς είτε ακροαριστερούς που δεν έχουν σχέση με το ποδόσφαιρο , με προστασία , νταβατζιλίκια , παρακρατισμό κλπ.

Σε κάθε περίπτωση, για τον τελικό , η κατασταση ειναι ελεγχομενη απο τον χοντρό. Αυτος θα επιλέξει σε ποιον θα δοθούν τα εισιτήρια και με ποιους όρους. Δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσει να συμβεί το οτιδήποτε. Ήδη έδωσαν τη γραμμή μέσα από την εκπομπή της Θ7 .

Επιπλέον , η συντριπτική πλειοψηφία των Ολυμπιακών που θα πάνε στον τελικό δεν θα είναι χουλιγκάνια. Θα είναι κάτοχοι διαρκείας από τις ακριβές θύρες του Καραισκάκη και απλοί φίλαθλοι σαν εμας εδώ μέσα που έχουν την οικονομική ευχέρεια να πληρώσουν 1-2-3 χιλιάδες ευρώ για ενα εισιτήριο. Και προφανώς κανείς δεν θα δώσει τόσα χρήματα για να πάει να σπάσει το γήπεδο ή να πλακωθεί.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Δεν είναι τόσο απλό θέμα η οπαδική βια. Ούτε συνδέονται όλα με τον οπαδισμό. Είναι ομάδες που συνδέονται με πολλούς εξτρεμιστικούς χώρους είτε ακροδεξιούς είτε ακροαριστερούς που δεν έχουν σχέση με το ποδόσφαιρο , με προστασία , νταβατζιλίκια , παρακρατισμό κλπ.

Σε κάθε περίπτωση, για τον τελικό , η κατασταση ειναι ελεγχομενη απο τον χοντρό. Αυτος θα επιλέξει σε ποιον θα δοθούν τα εισιτήρια και με ποιους όρους. Δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσει να συμβεί το οτιδήποτε. Ήδη έδωσαν τη γραμμή μέσα από την εκπομπή της Θ7 .

Επιπλέον , η συντριπτική πλειοψηφία των Ολυμπιακών που θα πάνε στον τελικό δεν θα είναι χουλιγκάνια. Θα είναι κάτοχοι διαρκείας από τις ακριβές θύρες του Καραισκάκη και απλοί φίλαθλοι σαν εμας εδώ μέσα που έχουν την οικονομική ευχέρεια να πληρώσουν 1-2-3 χιλιάδες ευρώ για ενα εισιτήριο. Και προφανώς κανείς δεν θα δώσει τόσα χρήματα για να πάει να σπάσει το γήπεδο ή να πλακωθεί.
ΚΑι ποιος σου ειπε ρε φίλε ότι ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ειναι χουλιγκανια..Μια θλιβερή μειοψηφία αρκεί για να τα κάνει όλα πουτ@ν@....ΚΑι όταν συναντηθουν δυο απο αυτες τις μειοψηφίες,φαντασου τα επακόλουθα...
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
289
Κριτικές
38
Like
4.303
Πόντοι
5.391
Εχετε πεσει σε πανικο που θα σηκωσει ο θρυλος κουπα μεσα στο προπο σας. Οποιος ετυχε να ακουσει τα φερεφωνα της ομαδουλας σας , το εχει παρει πρεφα οτι θα κανετε οτι περναει απ το χερι σας να μην γινει το ματς στο προπο. Γι αυτο θα ειστε μια ζωη μικρη ομαδιτσα της σειρας.

Οι μεγαλες ομαδες οπως ο θρυλος δεν εχουν τετοια κολληματα γιατι πολυ απλα ειναι αυτες που σηκωνουν κουπες και κανουν διακρισεις ΜΟΝΙΜΑ, τα υπολοιπα ειναι για καταναλωση μικρων ομαδων σας εσας.

Πρωτη φορα συμμετοχη στην διογρανωση, εφτασε τελικο. Ρε μπορειτε να νιωσετε λιγο ποσο μικρες ειστε οι υπολοιπες ομαδες;

Μια ζωη στην ανυπαρξια ολοι σας με λιγοτερο πρωταθληματα εδω και 25 χρονια απ οτι ο Ιμπορα ευρωπαικες κουπες.

Υπηρχε λυση να μην πηγαινε τελικο ο θρυλος. Να περναγατε και σεις και να μας πεταγατε εξω. ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΟΜΩΣ; ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.

Και κουπα θα σηκωσουμε και οτι γουσταρουμε θα κανουμε. Ολυμπιακος ειμαστε οχι ΑΕΚ.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806
Εγώ δε φοβάμαι τους Ολυμπιακούς γιατί οι μεν οργανωμένοι έχουν πάρει γραμμή να μην κάνουν κιχ , οι δε υπόλοιποι το τελευταίο που θελουμε είναι να παίξουμε ξύλο για την ομάδα.
Αυτό που σκέφτομαι είναι επειδή και οι Αεκτζηδες δεν είναι όλοι ίδιοι, μην δημιουργηθούν επεισόδια από πυροβολυμενους που θα στήσουν καρτέρι σε γαυρους για να πάρουν κασκόλ πανο κλπ.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Και όχι μόνο αυτό..Οι ιδιοι ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΗ ΒΙΑ με μηνυματα σαν του παρακάτω...

@[B]White Othellos[/B]

"
Αυτό που γίνεται με τα χανουμακια είναι πέραν φαντασίας. Έχουν λαλήσει με τον τελικό. Διακαώς δεν θέλουν να γίνει ο αγώνας με , προσέξτε, προσέξτε, με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κόστος. Πόσο πχια κομπλεξικα άτομα είναι. Αποδεικνύονται μακράν οι πιο μ@λ@κες φίλαθλοι παγκοσμίως . Όχι μόνο θα παίξουμε αλλά θα το σηκώσουμε κιόλας στο μπουρδέλο τους ."

Χωρια τα βιντεάκια στο τικ τοκ, "ΗΛΙΑ ΡΙΧΤΟ" και "Το σπιτι μας νοικιάστηκε"


Περιμένει κανείς να μην αντιδρασουν οι δικοί μας???Η μήπως η ...Αστυνομία θα κανει δουλειά???:2funny::2funny::2funny:
18.000 τουλάχιστον γαύροι και θα ερθουν λέει...συντεταγμένα!!!Πώς θα ερθουν?Με ...Πούλμαν!!!!!Και πώς θα χωρέσουν 300 πουλμαν στη Δεκελέιας ρεεεεε????Και από πότε θα τους κουβαλάνε?Και πού θα τους αδειάσουν???ΚΑι οι αντίστοιχοι 3-4.000 της Φιορεντίνα???
Εδω δεν μπορούν να εγγυηθούν 10.000 ατομα στον Ελληνικό τελικό πριν τρεις μέρες και θα τα βγαλουν περα με 22.000 τουλαχιστον??
Χωρια το τι διαβαζω στα φορουμ ενθεν κι ενθεν...Για πεσιματα,για ντου στα μαγαζιά κλπ...
Όσο για το παραμύθι του Χοντρού περι παραχωρησης του τηγανιου σε μας το 2010 με τη Νταντι Γιουναιτεντ ,ναι το εκανε αλλα...ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!!!Κεκλεισμένων ηταν βρεεεεεεε!!!:2funny::2funny::2funny:
Εν κατακλείδι,ΝΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ γιατι δεν εγγυα΄ται κανεις την ασφάλεια σας και των μαγαζιών της περιοχής...
Όλη η Ελλάδα σας τρολαρει ρε , ξυπνήστε και δεχτείτε την καζουρα ,αν δεν το αντέχετε σταματήστε να υποστηρίζεται την ομάδα σας.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
ΚΑι ποιος σου ειπε ρε φίλε ότι ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ειναι χουλιγκανια..Μια θλιβερή μειοψηφία αρκεί για να τα κάνει όλα πουτ@ν@....ΚΑι όταν συναντηθουν δυο απο αυτες τις μειοψηφίες,φαντασου τα επακόλουθα...

Δεν θα συναντηθεί κανεις γιατί θα υπάρχει ισχυρή αστυνομικη δύναμη. Δεν είμαστε τόσο μπουρδέλο όσο δείχνουμε σαν χώρα. Όταν υπάρχει πολιτική βούληση όλα λειτουργούν ρολόι. Το 2007 που διοργανώσαμε τον τελικό ΤΣΛ , έτυχε να δουλεύω στη διοργάνωση. Εκεί να δεις τι γινόταν. Είχαν μαζευτεί στην Αθήνα όλα τα χουλιγκάνια της Αγγλίας και της Ιταλίας και χωρίς καν εισιτήρια. Έπεσε το ξύλο της αρκούδας απ' τα ΜΑΤ , δεν έγινε το παραμικρό επεισόδιο μεταξύ οπαδών.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Όλη η Ελλάδα σας τρολαρει ρε , ξυπνήστε και δεχτείτε την καζουρα ,αν δεν το αντέχετε σταματήστε να υποστηρίζεται την ομάδα σας.
Τρολλάρισμα το λέμε τωρα....Γιατι εχετε δωσει τα διαπιστευτήριά σας σαν αγνοί οπαδοί...
Να ρωτησουμε και το Φιλόπουλο και τον αστυφύλακα προσφατα.Α,και τον αρχηγό σας στην "7" που τον τσουβαλιάσανε...
Ασε φίλε,μην μπλεκεσαι με τα σκατα,κατσε στην απέξω μην τυχόν σε παρει η μπαλα ξοφαλτσα..Γνωρίζεις φανταζομαι ότι όλα παρακολουθούνται εδω μέσα...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Δεν θα συναντηθεί κανεις γιατί θα υπάρχει ισχυρή αστυνομικη δύναμη. Δεν είμαστε τόσο μπουρδέλο όσο δείχνουμε σαν χώρα. Όταν υπάρχει πολιτική βούληση όλα λειτουργούν ρολόι. Το 2007 που διοργανώσαμε τον τελικό ΤΣΛ , έτυχε να δουλεύω στη διοργάνωση. Εκεί να δεις τι γινόταν. Είχαν μαζευτεί στην Αθήνα όλα τα χουλιγκάνια της Αγγλίας και της Ιταλίας και χωρίς καν εισιτήρια. Έπεσε το ξύλο της αρκούδας απ' τα ΜΑΤ , δεν έγινε το παραμικρό επεισόδιο μεταξύ οπαδών.
"...ισχυρή αστυνομικη δύναμη..." Τωρα ησύχασα..Αυτη η "ισχυρη αστυνομική δυναμη" που δεν μπορεί να εγγυηθει την ασφαλεια 10.000 ατόμων στον ελληνικό τελικό κυπέλλου τρεις μερες πριν...
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Τρολλάρισμα το λέμε τωρα....Γιατι εχετε δωσει τα διαπιστευτήριά σας σαν αγνοί οπαδοί...
Να ρωτησουμε και το Φιλόπουλο και τον αστυφύλακα προσφατα.Α,και τον αρχηγό σας στην "7" που τον τσουβαλιάσανε...
Ασε φίλε,μην μπλεκεσαι με τα σκατα,κατσε στην απέξω μην τυχόν σε παρει η μπαλα ξοφαλτσα..Γνωρίζεις φανταζομαι ότι όλα παρακολουθούνται εδω μέσα...
Φίλε προσωπικά τρολαρω ,όσο αφορά το ποδόσφαιρο αλλά δεν παυω να βλέπω τα πράγματα από μια οπτική γωνία πέραν της κλαδικής . Πώς να το κάνουμε δλδ , άλλες φορές θα μας την λένε , άλλες θα τους τις λέμε . Έτσι το βλέπω και ούτε έχω να χωρίσω κάτι με τον οποιονδήποτε .
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
459
Like
867
Πόντοι
81
δε νομίζω να γίνουμε πάλι ρεζίλι διεθνώς..δε θα γίνει τπτ θα έχουμε τελικό γιορτή στην έδρα μας ..σαν αεκτζης εύχομαι καλή τύχη στον Ολυμπιακό κ να σταματήσει η οπαδικη αρρώστια επιτέλους
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Εχετε πεσει σε πανικο που θα σηκωσει ο θρυλος κουπα μεσα στο προπο σας. Οποιος ετυχε να ακουσει τα φερεφωνα της ομαδουλας σας , το εχει παρει πρεφα οτι θα κανετε οτι περναει απ το χερι σας να μην γινει το ματς στο προπο. Γι αυτο θα ειστε μια ζωη μικρη ομαδιτσα της σειρας.

Οι μεγαλες ομαδες οπως ο θρυλος δεν εχουν τετοια κολληματα γιατι πολυ απλα ειναι αυτες που σηκωνουν κουπες και κανουν διακρισεις ΜΟΝΙΜΑ, τα υπολοιπα ειναι για καταναλωση μικρων ομαδων σας εσας.

Πρωτη φορα συμμετοχη στην διογρανωση, εφτασε τελικο. Ρε μπορειτε να νιωσετε λιγο ποσο μικρες ειστε οι υπολοιπες ομαδες;

Μια ζωη στην ανυπαρξια ολοι σας με λιγοτερο πρωταθληματα εδω και 25 χρονια απ οτι ο Ιμπορα ευρωπαικες κουπες.

Υπηρχε λυση να μην πηγαινε τελικο ο θρυλος. Να περναγατε και σεις και να μας πεταγατε εξω. ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΟΜΩΣ; ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.

Και κουπα θα σηκωσουμε και οτι γουσταρουμε θα κανουμε. Ολυμπιακος ειμαστε οχι ΑΕΚ.
Γι αυτον ακριβώς το λόγο δεν σας θέλουμε.Γιατί και οι δικοί μας δε θα κάτσουν να σας βλέπουνε να κανετε ότι θέλετε....
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Φίλε προσωπικά τρολαρω ,όσο αφορά το ποδόσφαιρο αλλά δεν παυω να βλέπω τα πράγματα από μια οπτική γωνία πέραν της κλαδικής . Πώς να το κάνουμε δλδ , άλλες φορές θα μας την λένε , άλλες θα τους τις λέμε . Έτσι το βλέπω και ούτε έχω να χωρίσω κάτι με τον οποιονδήποτε .
κλαδικής=οπαδικης ,,,γαμω της γης τον άξονα
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
"...ισχυρή αστυνομικη δύναμη..." Τωρα ησύχασα..Αυτη η "ισχυρη αστυνομική δυναμη" που δεν μπορεί να εγγυηθει την ασφαλεια 10.000 ατόμων στον ελληνικό τελικό κυπέλλου τρεις μερες πριν...
Μπορούν αδερφέ. Δε θέλουν. Μη τα μπερδεύεις. Είναι δικαίωμα της κυβέρνησης να μην θέλει να ξοδέψει ένα σωρό οικονομικούς και ανθρώπινους πόρους για να γίνει με κόσμο ένας ηλίθιος τελικός κυπέλου. Έχει άλλες ανάγκες και προτεραιότητα η χώρα. Το αυτονόητο θα ήταν να γίνονται διπλοί τελικοί και να τελειώσει αυτή η ιστορία.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Φίλε προσωπικά τρολαρω ,όσο αφορά το ποδόσφαιρο αλλά δεν παυω να βλέπω τα πράγματα από μια οπτική γωνία πέραν της κλαδικής . Πώς να το κάνουμε δλδ , άλλες φορές θα μας την λένε , άλλες θα τους τις λέμε . Έτσι το βλέπω και ούτε έχω να χωρίσω κάτι με τον οποιονδήποτε .
Δεν υπαρχει ρε φίλε άλλη οπτική γωνία στα χουλιγκανια.Εδω βγήκε προχθες οτι από τους συλληφθεντες στου Ρεντη ,οι περισσότεροι ηταν εμμισθοι υπαλληλοι της ΠΑΕ και του Δημου Πειραιά..Πληρωμένος στρατος δηλαδη,ότι και σε μας και στους βαζελους φανταζομαι..Τι να λεμε τωρα...
Αμα σε πετυχουνε στο δρομο ,κατσε εσυ να τους πεις ότι δεν εχεις να χωρισεις κατι με τον οποιονδήποτε...
Εχω αναφέρει την ιστορία μου παλαιότερα ,όταν εκανα κι εγω μαγκιές,που με στριμωξε ενας ΠΑΟΚΤζης στη Φιλαδέλφεια και παλι καλά που με νουθετησε,45αρης αυτος 17 εγω..Μου εδειξε την 20αρα φαλτσετα και μου ειπε με νόημα ,"αμα θέλω σε καρφωνω και δεν μας βλέπει και κανεις!Μην προκαλείς και μη βρίζεις!"..Και από τότε ηρθα στα ισια μου,αλλιως τωρα θα ημουν εν τόπω χλοερό...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Μπορούν αδερφέ. Δε θέλουν. Μη τα μπερδεύεις. Είναι δικαίωμα της κυβέρνησης να μην θέλει να ξοδέψει ένα σωρό οικονομικούς και ανθρώπινους πόρους για να γίνει με κόσμο ένας ηλίθιος τελικός κυπέλου. Έχει άλλες ανάγκες και προτεραιότητα η χώρα. Το αυτονόητο θα ήταν να γίνονται διπλοί τελικοί και να τελειώσει αυτή η ιστορία.
Αρα?Αμα δεν θέλουν,πώς θα τα βγάλουν περα?Στα λόγια μου ερχεσαι....
Edit:Α ,μιλάς για τον ελληνικό τελικό..Και παλι όμως αν σε μια προβα με 10.000 κόσμο δεν θελουν,πώς θα τα βγαλουν περα με 25.000??
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.573
Like
5.488
Πόντοι
1.056
Αρα?Αμα δεν θέλουν,πώς θα τα βγάλουν περα?Στα λόγια μου ερχεσαι....

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ; Προφανώς και στον τελικό του Κονφερενς θα υπαρξει η βούληση και η δυνατότητα. Το ίδιο είναι ένας τελικός κυπέλου στην επαρχία που αφενός δεν προσφέρει τίποτα σε κανέναν και αφετέρου πρέπει να στείλεις και να ακριβοπληρώσεις αστυνομικές δυνάμεις από 10 πόλεις , με εναν τελικό ευρωπαικής διοργανωσης στην Αθήνα που και οι δυνάμεις υπάρχουν και θα αφήσει χρήμα και διαφήμιση στη χώρα ; Μην ακούω ασυναρτησίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom