Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 22 17,1%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 22 17,1%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,4%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,3%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,3%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,2%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    129

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ουφ. ʼλλη μια βραδιά αγγαρείας τελείωσε χωρίς απώλειες.

Διατηρούμε το αβαντάζ που έχουμε σε σχέση με τους άλλους.
Την επόμενη αγωνιστική θα ξεκαθαρίσουν πολλά.

Οχι κι αγγαρεια...ντερμπακι παρακολουθησαμε σημερα το βραδυ..
 

Επισκέπτης
Με το πρωτασελιδο αυτο τι θες να πεις/δειξεις????
Σημερα ο αγωνας μπορουσε να εχει οποιοδηποτε αποτελεσμα.Ωραιος αγωνας και τελικα το σκορ υπερ μας
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά η ομάδα μας δεν θέλει τεχνικό διευθυντή. Καλλιτεχνίκο Διευθυντή θέλει!!! Γιατί τέτοιο τσίρκο που είμαστε δεν έχει ξαναπεράσει στα χρονικά!!! Ο Σόλιντ μας έφταιγε!!!  :idiot:
 

ntpgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω και επαυξανω με τον προλαλισαντα!!!
θελουν τρελλες κλωτσες γιατι ειναι τελικα και οι μονες κλωτσιες που θα δουμε ποτε σε ο,τι αφορα αυτο το μπαχαλο που λεγεται ομαδα... πηγαμε να παθουμε εφραγμα απο τον Πανιωνιο!! Ελεος!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παρακολουθησα και εγω σημερα ενα μερος του αγωνα του ολυμπιακου και ειδα τα εξης περιληπτικα σε οτι αφορα ατομικα παικτες κυριως....

1)ΜΑΡΚΟ ΝΕ....μας ειχαν πρηξει τα παπαρια απο περσι που αυτος ο δημοσιογραφος τροντ σολιντ τον ειχε κλεισει για φετος οτι ο ΝΕ ειναι τεχνιταρος και εφαμιλλος του ΤΟΥΡΕ που μας εδωσε τον πουλο το καλοκαιρι.....Εγω στα 2 τελευταια ματς που τον ειδα καταλαβα οτι προκειται για εναν πολυ μικρο παιχτη ο οποιος μπορει να εχει τεχνικη καταρτιση καλη αλλα απο εκει και περα.......το πιο ξενερωτικο σημειο του ΝΕ σημερα που με εκανε και συγχυστηκα ηταν στο β' ημιχρονο προς το φιναλε σχετικα του αγωνα οταν βρεθηκε εξω απο την μεγαλη περιοχη και αντι να σουταρει εδωσε παλι πασα αριστερα στον νερι......ε!αυτο ηταν...δεν παει αλλο....μια φορα βρεθηκε στην καλυτερη θεση για σουτ και εκανε πασα.....ε!οχι ρε γαμωτο....δεν το ανεχομαι αυτο το πραμα.....

2)ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ.....θεωρω οτι ειναι ο πιο αδικημενος παικτης στον ολυμπιακο αυτη τη στιγμη και ειναι καθαρα θεμα κλικας των αποδυτηριων το οτι αυτο το παληκαρι δεν παιζει βασικος......σουταρα εχει.....2 πολυ καλα ποδια εχει.....ατεχνος δεν ειναι......δυνατος ειναι........λιγο στην ταχυτητα χωλαινει.....αλλα μηπως ο ΝΕ τί προσφερει?ο ΚΑΦΕΣ μηπως?

3)ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΠΑΣ......πραγματικα εχω απογοητευτει απο αυτο το παιδι γιατι τελικα δεν εχει ιδιαιτερη αξια σαν ποδοσφαιριστης παρα μονο αν εχει χωρο ελευθερο λογω ταχυτητας........δεν εχει καλη τεχνικη για να μπορει να διεισδυει απο τα εξτρεμ στην περιοχη μεσα (σε αντιθεση με τον καστιγιο που τα κανει ολα σχεδον απλα ο χαρακτηρας του θα του κοστισει ισως μια καλυτερη καριερα)..και σχεδον ποτε δεν μπορει να ντριμπαρει παιχτη εν στασει.....κατι που ειναι πολυ βασικο για τον παικτη εξτρεμ.....βεβαια και σαν χαρακτηρας δεν τον κοβω και πολυ μαχητικο,παθιασμενο κλπ....μου θυμιζει κατι απο λεοντιου!

4)ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΡΟΣΙΔΗΣ.......ο αντι-κωστουλας.........ωραια μεταγραφικη κινηση ο θρυλος......δωσαμε τον κωστουλα για να παρουμε τον νεοτερο κωστουλα και μαλιστα πιο ατεχνο ακομα?ερωτηση κανω ετσι επειδη μας εχουν περασει για ηλιθιους!!!!!

Νομιζουν μερικοι στο λιμανι οτι ολοι οι γαυροι τρωμε κουτοχορτο!αλλα ας οψεται η ασχετοσυνη των αντιπαλων και η διαιτητικη ενιοτε ευνοια του ΘΡΥΛΟΥ ΜΑΣ......α!και κατι για τον λεμονη ή καλυτερα τον σερ τακη(χαχαχα).....μακαρι να τον κρατησουμε 2,3 χρονακια ακομη για να μπορεσουμε να σπασουμε το ρεκορ ξεφτιλας ελληνικης ομαδος στο τσαμπιονς λιγκ που ειναι η εφταρα απο τη γιουβεντους!να φαμε 8,9 ή και 10 αν γινεται....αν και ειμαι σιγουρος οτι παλι θα πει ο ελληνας σκαουτερ στο βελγιο για να μας φερει τον al goor απο την αντερλεχτ και νας μας τον προμοταρουν ως τον νεο enzo scifo!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με το πρωτασελιδο αυτο τι θες να πεις/δειξεις????
Σημερα ο αγωνας μπορουσε να εχει οποιοδηποτε αποτελεσμα.Ωραιος αγωνας και τελικα το σκορ υπερ μας

καλα μεγαλε βλεπεις πολυ μπαλα.........αληθεια ποιο ηταν το τελευταιο ματς που ειδες πριν απο το σημερινο?το αστερας βουλας-τουρκοβουνια?αν ναι συμφωνω απολυτα μζι σου.....
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Καλά, εμείς είμαστε σούργελα, αλλά είμαστε πρώτοι.
Οι άλλοι τι είναι; Α, ναι... αδικημένοι...

ΥΓ. Επειδή ήταν αγγαρεία φίλε έγινε ντέρμπυ.

Εξαρτάται από την οπτική γωνία του καθενός.
Εσείς μπορεί να αρκεστήκατε στο να μας κοντράρετε.
Εμείς είχαμε το μυαλό μας στην άλλη Κυριακή.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ο στοχος ηταν απλα να σας πικαρω(χωρις εμπαθεια)!Μπας και αρχισετε και εσεις σοβαρη συζητηση για την ομαδα σας,οπως αυτα που λεει ο Βασος.Εμεις το πρωταθλημα χεσμενο το εχουμε,οσο εχουμε αυτα τα χαλια(δεν παιρνω σοβαρα το 0-4 με το Ιωνικακι,αυτο εννοειται).

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλά, εμείς είμαστε σούργελα, αλλά είμαστε πρώτοι.
Οι άλλοι τι είναι; Α, ναι... αδικημένοι...

ΥΓ. Επειδή ήταν αγγαρεία φίλε έγινε ντέρμπυ.

Εξαρτάται από την οπτική γωνία του καθενός.
Εσείς μπορεί να αρκεστήκατε στο να μας κοντράρετε.
Εμείς είχαμε το μυαλό μας στην άλλη Κυριακή.

ναι αλλα εμεις ειμαστε παλι απο δεκεμβριο out of europe!παλι με κοντομανικα βγηκαμε ασχετα αν η uefa εχει κανει φιλοτιμες προσπαθειες να επιμυκηνει τον χρονο παρουσιας στο champions league!αν και λογω κλιματολογικων αλλαγων στον πλανητη και στο ουεφα να περναγαμε παλι με κοντομανικα θα παιζαμε.....το εχει η μοιρα μας.....αλλα αφου τα βλεπεις ετσι τα πραματα δεν μπορω να πω κατι αλλο!α!οχι σοορυ μπορω.....μηπως εισαι στο φαν κλαμπ της βανδη?γιατι αυτοι εχουν νοητικο επιπεδο κοντα στο δικο σου και στους περισσοτερους οπαδους μας που μονιμως γουσταρουν το θρυλο κορυφαια ομαδα στην ελλαδα......την μεγαλη αυτη ευρωπαικη χωρα!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
καλα μεγαλε βλεπεις πολυ μπαλα.........αληθεια ποιο ηταν το τελευταιο ματς που ειδες πριν απο το σημερινο?το αστερας βουλας-τουρκοβουνια?αν ναι συμφωνω απολυτα μζι σου.....
Δεν καταλαβα την ειρωνια σου ως προς την αποψη μου για τον αγωνα. Που ειναι λαθος>????? Απο μπαλα πιστευω οτι ξερω αρκετα ωστε να μπορω να σχολιασω εναν αγωνα.Εσυ εισαι τοσο μεγαλος γνωστης για να κρινεις αν ξερουμε απο μπαλα ή οχι????
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε vasos.

Έχω γράψει εδώ και καιρό γιατί δεν θεωρώ την Ευρώπη τόσο σημαντική όσο το πρωτάθλημα. Θεωρώ ότι ούτε ο Σώκρατες την θεωρεί, άσχετα του τι λέει (αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση).

Από εκεί και πέρα, μην άγχεσαι. Με την αλλαγή των κλιματολογικών και το Ελ Νίνιο, σε λίγα χρόνια θα παίζουμε μόνιμα με κοντομάνικα!

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν καταλαβα την ειρωνια σου ως προς την αποψη μου για τον αγωνα. Που ειναι λαθος>????? Απο μπαλα πιστευω οτι ξερω αρκετα ωστε να μπορω να σχολιασω εναν αγωνα.Εσυ εισαι τοσο μεγαλος γνωστης για να κρινεις αν ξερουμε απο μπαλα ή οχι????

οχι ρε φιλε δεν ειμαι γνωστης.....αλλα τουλαχιστον ειμαι σε θεση να καταλαβω τί εννοουσε ο φιλος με το πρωτοσελιδο που ποσταρε και το οτι εσυ απαντησες ετσι οπως του απαντησες δειχνει απλα το νοητικο επιπεδο της πλειοφηφιας των ολυμπιακων που δυστυχως ειμαι και εγω ενας απο αυτους!
 

Επισκέπτης
οχι ρε φιλε δεν ειμαι γνωστης.....αλλα τουλαχιστον ειμαι σε θεση να καταλαβω τί εννοουσε ο φιλος με το πρωτοσελιδο που ποσταρε και το οτι εσυ απαντησες ετσι οπως του απαντησες δειχνει απλα το νοητικο επιπεδο της πλειοφηφιας των ολυμπιακων που δυστυχως ειμαι και εγω ενας απο αυτους!
Μαλλον εσυ πρεπει να ψαξεις το νοητικο επιπεδο σου. Οσο αναφορα το πρωτοσελιδο εγω απλα ρωτησα γιατι θεωρω οτι και ο Τοροσιδης επαιξε καλα για πρωτη φορα στο λιμανι και θεαμα υπηρχε και απο τισ δυο ομαδες μονο το σκορ εμεινε χαμηλα .Αν καταλαβες αλλα τοτε το προβλημα το εχεις εσυ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οτι πεις φιλε μου.
 

ntpgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι ειμαστε οι μονοι οπαδοι που σκοτωνομαστε μεταξυ μας..και εδω και στο σαιτ του Θρυλου και παντου..τα ιδια και τα ιδια...μια ζωη!
 

Επισκέπτης
Εγω λεω να ασχοληθεις με τιποτα αλλο γιατι απο μπαλα δεν βλεπω να κατεχεις!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ θα πω ότι ο Τορο μου άρεσε! Και πιστεύω ότι θα βελτιωθεί! Οπως και ο αγώνας μου άρεσε άσχετα αν δεν μπήκαν γκολ! Μην ξεχνάτε ότι έχουμε ελλείψεις (ειδικά αυτή του Cesar)...
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Αυτον τον Μπορχα πληρωσατε για να τον παρετε????
Μολις ειδα την ευκαιρια που εχασε απο 1 μετρο...
Θα το δειχνουν σε ολη την Ευρωπη αυριο σαν την χαμενη ευκαιρια της εβδομαδας!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπον αν θελουμε στον ολυμπιακο ποτε να κανουμε μια αξιολογη προσπαθεια και να μπορουμε εστω ξανα καποτε να εχουμε μια  καλη ομαδα με οργανωμενο ποδοσφαιρο και διαρκεια  και οχι ενα τουρλουμπουκι οπως ειμαστε τωρα με παικτες που αξιζουν πολυ λιγοτερο απο αρκετα νεα παιδια στις ακαδημιες....πρεπει απλα να αλλαξει νοοτροπια η ηγεσια της ομαδας...αλλα αν δεν αλλαξει η νοοτροπια των οπαδων και γεμιζουνε το γηπεδο(οπως σημερα) δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα!αλλα μαλλον οσοι πανε στο γηπεδο ευχαριστιουνται απο αυτο που βλεπουν......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom