Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
[size=12pt]ΠΑΣ ΠΑΣ Γιάννινα, ΑΓΙΑΞ της Ηπείρου  :rockon:
μη σας τρομάζει τίποτα απόγονοι του Πύρρου.[/size]  :rockon:
Φάε την πούτσα του Σαιτιώτη τώρα μωρή φοφαρα και τουμπεκιάσου γαμώ τον κατσικογιάννη σου...

Μόνο και μόνο λόγω ονόματος θα το αναλάβω προσωπικά του μπαστόπιασμα... :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Φάε την πούτσα του Σαιτιώτη τώρα μωρή φοφαρα και τουμπεκιάσου γαμώ τον κατσικογιάννη σου...

Μόνο και μόνο λόγω ονόματος θα το αναλάβω προσωπικά του μπαστόπιασμα... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Μπασταπς & τσαλλς;;; :zfuck:

Ουστ ρε τζερεμέ ΠΑΣολέ!! :s&m_1:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Το ξέρω ότι το κάνεις επίτηδες πουστράκι για να με τσιτώσεις... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Δεν θα σε πετύχω μωρή κάργια???
Και τα αυτιά σου θα βελάξουνε γαμώ την ΦΟΦΗ σου και τον ΠΑΣΟΛΕ σου  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Γαμιολία  :-*
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
με προσβάλλεις.......υπερχιλιετόβιος........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φετος ειναι η μεγαλη ευκαιρια να αποδειξουμε οτι αν εχεις ομαδα και με κοντρα διαιτησια μπορεις να παρεις το πρωταθλημα...

Γρήγορα, φέρτε μου ένα καλέμι, να χαράξω το όνομά του πρώτο, στο μαρμάρινο μνημείο ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑΣ!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Γρήγορα, φέρτε μου ένα καλέμι, να χαράξω το όνομά του πρώτο, στο μαρμάρινο μνημείο ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑΣ!

Υπάρχει σχετικό thread, για να βάζουμε τις γραφικές ατάκες όλων μας:

Ο Χρηστίδης είναι από τα φαβορί για βάθρο, η 1η θέση είναι καπαρωμένη.
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Ακόμα αυτή είναι;
Κουφάλα Γκαλέτι...  :knockinb:

Galleti_metafrastria3.jpg

Και ο Βαλβερδε την ωρα που μιλουσε τα στηθια της κοιταζε!
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Στον Παναθηναϊκό ο Γιώργος Αφρουδάκης δηλώνοντας μάλιστα ότι: "Ήταν όνειρο μου να παίξω στον Παναθηναϊκό!".

Αγαπητε Γιωργο,
1ον την προδοσια πολλοι αγαπησαν, τον προδοτη ουδεις. Και προδοτης δεν εισαι γιατι εφυγες απο την ομαδα (επαγγελματιας εισαι) προδοτης εισαι λογω των δηλωσεων σου και ως τετοιος θα αντιμετωπιστεις... (καταλαβαινομαστε νομιζω)

2ον ποτε ρε αγορι μου ονειρευτηκες να παιξεις στον ΠΟΑ ? οταν σηκωνες κουπες με το τιμημενο ερυθρολευκο σκουφακι και αυτοι ηταν στην Α2 ? Θα μας τρελανεις?

3ον Μια συμβουλη , αγορασε κι εσυ μπρατσακια...

4ον Πραγματικα χαιρομαι με τις κινησεις ενισχυσης του ΠΟΑ στο πολο και το στηριζω σε μια παλια δηλωση του Χατζηθεοδωρου "το τμημα πολο του Ολυμπιακου ειναι το πιο ατυχο απ'ολα κι αυτο γιατι δε σου κανει κεφι να πανηγυρισεις μια νικη επι του ΠΟΑ" ελπιζουμε λοιπον στο εξης να εχει νοημα.

5ον και τελευταιο ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ ΔΩΡΟ ΑΠ' ΤΗΝ 7!!!




 

Vasilis_g7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Oloi stis Seres tin kuriaki mages...Pame pano na tous gamisoume....Misfits-7-
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16

Με τα καλύτερα λόγια μίλησε για τον Γιάννη Φετφατζίδη ο Νίκος Αλέφαντος. Ο άλλοτε προπονητής του Ολυμπιακού δίνει μέσω της εφημερίδας ΦΩΣ συμβουλές τον 20χρονο νεαρό να παραδειγματιστεί από τον Μέσι, ενώ εκφράζει τις αντιρρήσεις του για τις μεταγραφές των Φουστέρ και Μοϊσές.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Αλέφαντος για:

- τη θέση στην οποία πρέπει να αγωνίζεται ο Φετφατζίδης: «Δεν κάνει για έξω δεξιά. Και να μένει έξω ολόκληρος Ρόμενταλ που τον ξέρουμε από το Μουντιάλ τι παίκτης είναι; Χρειάζεται η ταχύτητα του Ρόμενταλ στον Ολυμπιακό. Δεν είναι για τη γραμμή ο Φετφατζίδης. Και ο Δομάζος έτσι είχε ξεκινήσει, δεξιά και μάλιστα ήμουν στην Λεωφόρο στο ξεκίνημα του! Αλλά βρήκε έπειτα τη θέση του και μεγαλούργησε. Ο Φετφατζίδης είναι για να παίζει εκεί που έπαιξε στο τελευταίο τέταρτο με την Κέρκυρα».

- τα ατού του Γιάννη Φετφατζίδη: «O μικρός πρέπει να γίνει ο κουμανταδόρος του Ολυμπιακού. Από τεχνικής πλευράς είναι τρομερός! Ασύλληπτος είναι με την μπάλα στα πόδια. Και όσο περνάει ο καιρός θα γίνεται και καλύτερος. Γλιστράει πάνω στο χόρτο με την μπάλα. Μπορεί να σου σκάσει ντρίμπλα και να μην ξέρεις από που σου ήρθε! Να σε αφήσει δυο μέτρα πίσω. Πρέπει να μελετήσει πολλά βίντεο με τον Μέσι, πότε ντριμπλάρει, πότε μπουκάρει, θα μάθει πολλά.

Να αφήσει τις πασούλες, όπως έκανε στο πρώτο ημίχρονο, όπου είχε χαθεί. Έχει προσόντα που δεν έχουν άλλοι. Πήγαινε κοντά στην περιοχή και είτε κάνε την πονηρή πάσα που την έχεις, είτε πήγαινε μόνος σου στο γκολ! Και όχι πλασεδάκια όπως με την Κέρκυρα. Τράβα βολίδα στη γωνία, ρε! Έχεις καλά πόδια. Άσε τα πλασεδάκια»!

- το πώς θα βελτιωθεί ακόμα περισσότερο: «Έχεις εκπληκτική τεχνική κατάρτιση για την ηλικία σου και δεν είσαι... Τιτίκα, έχεις νεύρο. Πάρε λοιπόν τη φάση πάνω σου! Αυτά έλεγα και στον Καστίγιο όταν ήμουν προπονητής του στο Ρέντη και έφτασε να κάνει μεταγραφή 20.000.000 ευρώ. Πήγαινε σε μπασίματα κάποιες στιγμές και με τη γρήγορη σκέψη σου σούταρε ή πάσαρε. Όπως έκανες στο δεύτερο ημίχρονο με την Κέρκυρα. Μπούκαρε! Θα καλύψεις έτσι το μπόι που σου λείπει. Έτσι ξεκίνησε και ο Δομάζος από τα δεξιά, αλλά έγινε ο κουμανταδόρος του Παναθηναϊκού στον άξονα».

- τις συμβουλές που έχει να του δώσει: «Φετφατζίδη, άκου και ένα μυστικό! Όταν σε βάζει δεξιά ο προπονητής, θα κοιτάς τι «ψάρια πιάνει» ο αντίπαλος σου. Τον αριστερό μπακ θα τον τεστάρεις από την αρχή αν έχεις την ταχύτητα. Κάνε μια δοκιμή από την αρχή του ματς, σκάσε του μια-δυο ντρίμπλες και φύγε μπροστά. Σε φτάνει; Αν δεν σε φτάνει, αν δεις ότι τον έχεις στην ταχύτητα, άλλαξέ του τα πρέκια σε όλο το ματς! Μην αφήνεις ανεκμετάλλευτο το ταλέντο σου».

- τους προβληματισμούς του για τον φετινό Ολυμπιακό: «Η ταχύτητα του Ουρτάδο που έφερε ο Βαλβέρδε. Άμα βρεθούν καλοί αντίπαλοι και τον τρέξουν τον Ισπανό χαφ με τον Ιμπαγάσα, θα έχεις πρόβλημα πάλι στα αμυντικά χαφ. Δεν θα είναι όλες οι ομάδες σαν την Κέρκυρα. Επίσης, για τον Φουστέρ. Τι προσφέρει αυτός; Θα κάνει 4-5 γκολ τον χρόνο; Τι να πω, μακάρι να πάει καλά η ομάδα, διότι έχουν γίνει μεγάλες επενδύσεις πάνω της. Και ξαναλέω, η ταχύτητα του Ρόμενταλ χρειάζεται. Όχι να για να παίζουν μέσα ο Φουστέρ και ο Ιμπαγάσα, να βάζουμε τον Φετφατζίδη έξω δεξιά.

Βλέπω κάτι αψυχολόγητα, όπως την αλλαγή του Μήτρογλου στον Ηρακλή, ενώ είχε βάλει την γκολάρα. Πρώτη φορά είδα στην ζωή μου τέτοια αλλαγή μετά από γκολάρα σέντερ φορ. Και για να μπει ποιος; ο Πάντελιτς, που ήταν ανέτοιμος και είχε κάνει δυο προπονήσεις. Τώρα με την Κέρκυρα δεν τον έβαλε καθόλου τον Πάντελιτς. Δηλαδή είναι ανέτοιμος ακόμα. Ε, πώς τον έβαλε πριν από δεκαπέντε μέρες με τον Ηρακλή; Αν τώρα είναι ανέτοιμος, τότε ήταν σούπερ ανέτοιμος»!

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
γαβράκια.....προσφορά τπου καταστήματος.....λουδοβίκου για να αισθάνεστε βασιλιάδες........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


images
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
γαβράκια.....προσφορά τπου καταστήματος.....λουδοβίκου για να αισθάνεστε βασιλιάδες........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


images

και συ στον καναπέ τα βλέπεις τα ματς, έχεις ξεχάσει τι σημαίνει εισητήριο  :cheesy:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εννοείται.....που ν ανεβαίνω με την μαγκούρα τα σκαλιά....έχω και τ αθριτικά μου.....γάμησε τα...... :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom