Νέα

Θεσσαλονίκη: Γυναίκες εξέδιδαν 40χρονη από την Ταϊλάνδη χωρίς πιστοποιητικά σε οίκο ανοχής που λειτουργούσε χωρίς άδεια!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.297
Πόντοι
206
Ρε διαβάστε τους νόμους για τη πορνεία.

Είναι τόσο ηλίθια δύσκολο να δουλέψει νόμιμα μια κοπέλα στην Ελλάδα ως σεξεργάτρια που η παραμονή οδός είναι η μόνη λύση.

Αρχικά πρέπει να μην πάσχει από ψυχική ασθένεια ( όσοι έχουμε πάει γελάμε ) και να μην έχει κάποιο εθισμό σε ναρκωτικές ουσίες που και πάλι προφανώς γελάμε και μαζί μας και το κλασσικό μπουκάλι που υπάρχει σε κάθε μπουρδέλο μισοάδειο.

Οι κοπέλες που είναι όντως θύματα σωματεμπορείας είναι ένα μέρος των κοριτσιών αλλά προφανώς δεν είναι όλες.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Ρε διαβάστε τους νόμους για τη πορνεία.

Είναι τόσο ηλίθια δύσκολο να δουλέψει νόμιμα μια κοπέλα στην Ελλάδα ως σεξεργάτρια που η παραμονή οδός είναι η μόνη λύση.

Αρχικά πρέπει να μην πάσχει από ψυχική ασθένεια ( όσοι έχουμε πάει γελάμε ) και να μην έχει κάποιο εθισμό σε ναρκωτικές ουσίες που και πάλι προφανώς γελάμε και μαζί μας και το κλασσικό μπουκάλι που υπάρχει σε κάθε μπουρδέλο μισοάδειο.

Οι κοπέλες που είναι όντως θύματα σωματεμπορείας είναι ένα μέρος των κοριτσιών αλλά προφανώς δεν είναι όλες.
συμφωνω σε ολα!
τι φαση με το μπουκαλι δεν επιασα, αλλα το εχω δει λιγες φορες
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.297
Πόντοι
206
συμφωνω σε ολα!
τι φαση με το μπουκαλι δεν επιασα, αλλα το εχω δει λιγες φορες
Πίνουν κάμποσο γενικά τα κορίτσια.
Υ.γ. συγνώμη που δεν απάντησα πιο νωρίς είμαι σεζόν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom