Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ναι δεν την ειδατε που συνομωτει με τον αλλον για να καταστρεψει την οικογενεια μαλτεζου.
και ποια ειναι η οικογενεια μαλτεζου ρε γιατρε? :think: :think:
τι ειναι αυτα να πουμε
και εισαι σιγουρος οτι παιζει η νανσυ?
παρακαλουμε τον πατσινο που ειναι και σινεφιλ να παρεμβει επι του θεματος :grin: :grin:
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.138
Like
7.965
και ποια ειναι η οικογενεια μαλτεζου ρε γιατρε? :think: :think:
τι ειναι αυτα να πουμε
και εισαι σιγουρος οτι παιζει η νανσυ?
παρακαλουμε τον πατσινο που ειναι και σινεφιλ να παρεμβει επι του θεματος :grin: :grin:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Οτι μλκ θελει ο καθένας λέει
Η κοπελα δεν έχει καμια σχέση με τη νανσυ
 

thodwrip

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας ψαχνω καποια που να ειναι καλη και στους δυο ρολους υπαρχει καμια προταση???
 

TurTur

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για την Νατάσσα έχουν γραφτεί πολλάκις. Μόνο παθητική. Αξιοπρεπής κατά τα άλλα παρουσία αλλά όχι τόσο εντυπωσιακή όσο θα περίμενες στις φωτογραφίες.


Για την "Ιωάννα" πρώην Μελίνα αν θυμάμαι καλά και υποτίθεται άλλα ονόματα, υπάρχουν αρκετά αντικρουόμενες απόψεις αλλά πιο ενδιαφέρον να κάνουν σχόλια δείχνουν αυτοί που δεν έχουν καλές εμπειρίες. Προσωπικά δεν ξέρω. Γενικά όμως κανείς δεν αντιλέγει για την εμφάνιση της.



 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Βάτραχε της έκανα ένα τεστ ντρίβ τις προάλλες βέβαια δεν μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη μιας και ήταν στα όρθια το όλο σετ...αλλά οι εντυπώσεις ήταν άκρος θετικές (ούτε μην ούτε δεν) !!!! μέχρι να καταλάβω και εγώ πια είχα φορτώσει άργησα αλλά τα τατουάζ βοήθησαν τέλος ήμουν και κάπως μετά από όσα είχα διαβάσει αλλά αποδείχτηκαν φούμαρα...φυσικά και δεν της είπα ποιος είμαι και επιφυλάσσομαι για την κανονική επίσκεψη απο το σπίτι της. 
 

thodwrip

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Για την Νατάσσα έχουν γραφτεί πολλάκις. Μόνο παθητική. Αξιοπρεπής κατά τα άλλα παρουσία αλλά όχι τόσο εντυπωσιακή όσο θα περίμενες στις φωτογραφίες.


Για την "Ιωάννα" πρώην Μελίνα αν θυμάμαι καλά και υποτίθεται άλλα ονόματα, υπάρχουν αρκετά αντικρουόμενες απόψεις αλλά πιο ενδιαφέρον να κάνουν σχόλια δείχνουν αυτοί που δεν έχουν καλές εμπειρίες. Προσωπικά δεν ξέρω. Γενικά όμως κανείς δεν αντιλέγει για την εμφάνιση της.
κατα την γνωμη σου τι 8α προτεινες ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Βάτραχε της έκανα ένα τεστ ντρίβ τις προάλλες βέβαια δεν μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη μιας και ήταν στα όρθια το όλο σετ...αλλά οι εντυπώσεις ήταν άκρος θετικές (ούτε μην ούτε δεν) !!!! μέχρι να καταλάβω και εγώ πια είχα φορτώσει άργησα αλλά τα τατουάζ βοήθησαν τέλος ήμουν και κάπως μετά από όσα είχα διαβάσει αλλά αποδείχτηκαν φούμαρα...φυσικά και δεν της είπα ποιος είμαι και επιφυλάσσομαι για την κανονική επίσκεψη απο το σπίτι της.  


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα και καλή εβδομάδα συμπαίκτες...κάποια καλή πρόταση για παθητική αλλά "όμορφη γυναικάρα" έχετε?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606

Alkis_Komninos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
παιδια ξερετε γιατι εχουν λιγοστεψει τοσο τα προφιλ στο TS-Dating?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom