Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σημερινή αγγελία της Ιωάννας...


Εκτός αν δεν είναι η ίδια και κάποιος άλλος χρησιμοποιεί τις φωτογραφίες της για να παραπλανήσει
 

Trelos_ak

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Σημερινή αγγελία της Ιωάννας...


Εκτός αν δεν είναι η ίδια και κάποιος άλλος χρησιμοποιεί τις φωτογραφίες της για να παραπλανήσει
Το προφίλ της λογικά είναι το παλιό όμως.
 

Lovecost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους . Έχουμε γνώμη για τς παρακάτω εν λόγω κυρίες ? αν θέλετε να κυριαρχ ήσετε, μην διστάσετε να συναντηθείτε μόνο για σήμερα σε αυτή την πόλη







Ευχαριστώ πολύ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Να'τη πάλι... πριν 1 ώρα αγγελία

 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
31
Like
7.365
Πόντοι
3.886
Να'τη πάλι... πριν 1 ώρα αγγελία

Είναι μουναρα απλά... Μακάρι να ξανά κατέβει κάποια στιγμή Αθήνα
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΔΙΝΩ LINK, ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ "ΜΑΖΕΨΩ" ολα τα "καλα" κομματια σε ενα ποστ


Καλησπερα μιστες μου. Εχει ανεβει πυροβολικο βλεπω Θεσσαλονικη.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Κατερινα
Μοιαζει με γυφτοκροσσακι,ειχα προσπαθησει να την παρω Αθηνα πριν πολλα φεγγαρια αλλα μου επεφτε λιγο μακρια και το αφησα,Αθηνα θυμαμαι ηταν αρκετα "φθηνη" , εδω δεν ξερω τι ζηταει γιατι εστειλα viber να ρωτησω και με αφησε στο διαβαστηκε (ασχολιαστο)

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Maryna
Ντανιελα επισης ανεβηκε,δυνατο για μια δοκιμη αξιζει κατ'εμε.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Nantia
Ναντια επισης εδω,μου εχει εξαψει το ενδιαφερον και λογικα θα τιμηθει.

Παμε και στα Ισπανοφωνα/Πορτογαλοφωνα τωρα.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Vivi Carvalho
Χωρις σχολια,ειναι φωτια,οποιος προλαβει να παει με τα χιλια (εχει καρτελα και εδω για κριτικες)
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Noslen la mulata lat
Amanda , δεν εχω καμια πληροφορια αλλα αυτο το παπαρι αν ξερει να το δουλευει οποιος παει για παθητικο (λεει κανει απολα) θα περασει καλα
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Zofya
Petit Κολομβιανακι , δεν εχω καθολου εικονα και δεν λεει τι κανει. Για μια φορα φαινεται καλο παντως
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Alexandra
Δυνατο Βραζιλιανικο με Ασιοφατσα,με μεγαλο παπαρο που λεει οτι το δουλευει.
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη TRANS DOMINA XXL
Τελος αν ψαχνετε παθητικο , look no further.20 ποντοι ,πιτσηρικα (για 22 που λεει δεν ξερω αλλα σιγουρα οχι πανω απο 25) και παιζει σε ολα τα σεναρια.


υγ. Η Ιωαννα δουλευει κανονικα (η τελος παντων οσο κανονικα μπορει) αποτι μου ειπε, το προφιλ που βαλανε οι συναδελφοι παραπανω ειναι οντως δικο της.

υγ2. Αν γνωριζει καποιος που εχει παει λεπτομερειες για αυτες τις 2, ας στειλει ενα μνμ pls
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΔΙΝΩ LINK, ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ "ΜΑΖΕΨΩ" ολα τα "καλα" κομματια σε ενα ποστ


Καλησπερα μιστες μου. Εχει ανεβει πυροβολικο βλεπω Θεσσαλονικη.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Κατερινα
Μοιαζει με γυφτοκροσσακι,ειχα προσπαθησει να την παρω Αθηνα πριν πολλα φεγγαρια αλλα μου επεφτε λιγο μακρια και το αφησα,Αθηνα θυμαμαι ηταν αρκετα "φθηνη" , εδω δεν ξερω τι ζηταει γιατι εστειλα viber να ρωτησω και με αφησε στο διαβαστηκε (ασχολιαστο)

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Maryna
Ντανιελα επισης ανεβηκε,δυνατο για μια δοκιμη αξιζει κατ'εμε.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Nantia
Ναντια επισης εδω,μου εχει εξαψει το ενδιαφερον και λογικα θα τιμηθει.

Παμε και στα Ισπανοφωνα/Πορτογαλοφωνα τωρα.

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Vivi Carvalho
Χωρις σχολια,ειναι φωτια,οποιος προλαβει να παει με τα χιλια (εχει καρτελα και εδω για κριτικες)
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Noslen la mulata lat
Amanda , δεν εχω καμια πληροφορια αλλα αυτο το παπαρι αν ξερει να το δουλευει οποιος παει για παθητικο (λεει κανει απολα) θα περασει καλα
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Zofya
Petit Κολομβιανακι , δεν εχω καθολου εικονα και δεν λεει τι κανει. Για μια φορα φαινεται καλο παντως
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Alexandra
Δυνατο Βραζιλιανικο με Ασιοφατσα,με μεγαλο παπαρο που λεει οτι το δουλευει.
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη TRANS DOMINA XXL
Τελος αν ψαχνετε παθητικο , look no further.20 ποντοι ,πιτσηρικα (για 22 που λεει δεν ξερω αλλα σιγουρα οχι πανω απο 25) και παιζει σε ολα τα σεναρια.


υγ. Η Ιωαννα δουλευει κανονικα (η τελος παντων οσο κανονικα μπορει) αποτι μου ειπε, το προφιλ που βαλανε οι συναδελφοι παραπανω ειναι οντως δικο της.

υγ2. Αν γνωριζει καποιος που εχει παει λεπτομερειες για αυτες τις 2, ας στειλει ενα μνμ pls
τελικά δεν έχεις πάει με καμία απ όσες γράφεις και μας λες ότι είναι καλά κομμάτια;;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Πάντα ενεργητικός
Πολύ καλή ναι
Όμορφη θυλάκια
Θέλω να γράψω κριτική
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901

Karabelas_B_007

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
με Γιώτα τούρμπο έχει πάει κανείς? Ξέρουμε αν έχει καλα προσόντα?
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Καλησπέρα, έχει κανείς αποψή;;;
Έχει σχετικές κριτικές παλαιότερες βέβαια στην καρτέλα trans ψάχνεις Dominique.
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Raphaella Ferrari.
Η συνάντηση δεν έγινε ποτέ γι' αυτό και δεν υπάρχουν τα αντίστοιχα πεδία. Επικοινωνία μέσω εφαρμογής την Τρίτη πολύ καλή διότι ομιλώ την ιταλική, με προκλητικά βίντεο από πλευράς της και άλλα καλούδια, υπόσχεση από την πλευρά μου για ραντεβού την επομένη, να σημειωθεί ότι ειναι φθηνότερη από την Isabelli. Την επομένη κατά το μεσημέρι μου απαντά και μου λέει ότι έχει μοναδικό ελεύθερο ραντεβού στις 18, πρέπει να έγινε της παπαλαμπραινας, της αντιπροτείνω την επαύριο Πέμπτη στις 12 και μου λέει ΟΚ και κλείνουμε εκεί. Την επομένη στις 9:00 (νωρίς πιάνει δουλειά το κορίτσι) μου στέλνει μήνυμα ότι το ραντεβού μου ειναι στις 12 και εάν είναι να το ακυρώσω να της στείλω μήνυμα 1 ώρα πριν. της απαντώ με καρδιά. Ετοιμάζομαι και στις 11:49 είμαι κάτω από την πόρτα της και ετοιμάζομαι να την καλέσω όταν βλέπω στην εφαρμογή μήνυμα δικό της στις 11:36 να μου λέει ότι αφού δεν της επιβεβαίωσα το ραντεβού ακυρώνεται και να μην πάω. Της απαντώ ότι άλλα συμφωνήσαμε και μου είπε ότι μπορεί σε μισή ώρα γιατί έχει βγει έξω και αν θέλω να πάω με τη Isabelli φυσικά η διάθεση πέταξε οπότε της απάντησα όχι. Το να κάνεις το αρχαιότερο επάγγελμα θέλει τσαγανό, το να είσαι όμως πόρνη στην συμπεριφορά δείχνει χαμηλή ποιότητα χαρακτήρα, θα μου πεις χαρακτήρα ψάχνεις εδώ που μπήκες, όχι άλλα ελπίζεις. Raphaella non meriti nessun rispetto.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Φθηνότερη; Μήπως μπορείς να πεις τιμές και για τις δυο, αν δε σε κουράζω; Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom