Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
121
Πόντοι
10
Η συγκεκριμένη αγγελία μου φαίνεται πολύ περίεργη.
Για αρχή έχει άλλο τηλέφωνο από το Dating, στην φωτογραφία προφίλ φαίνεται ξεκάθαρα το μπάζο η Αμάντα, και έχει και δικιά της αγγελία μέσα στο προφίλ, και ο αριθμός αν τον googlάρεις σε οδηγεί σε άλλη κοπέλα στο Dating μια Dany.
Μου είχε ξανατύχει νομίζω με την Giselle να έχει διαφορετικά νούμερα στο ts και στο kansx και στο kansx έβγαινε μια που ήξερε πολύ καλά ελληνικά.
Βρωμάει απάτη η φάση, αλλά αν κάποιος συναγωνσιστής γνωρίζει περισσότερα ας με διορθώσει.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Η συγκεκριμένη αγγελία μου φαίνεται πολύ περίεργη.
Για αρχή έχει άλλο τηλέφωνο από το Dating, στην φωτογραφία προφίλ φαίνεται ξεκάθαρα το μπάζο η Αμάντα, και έχει και δικιά της αγγελία μέσα στο προφίλ, και ο αριθμός αν τον googlάρεις σε οδηγεί σε άλλη κοπέλα στο Dating μια Dany.
Μου είχε ξανατύχει νομίζω με την Giselle να έχει διαφορετικά νούμερα στο ts και στο kansx και στο kansx έβγαινε μια που ήξερε πολύ καλά ελληνικά.
Βρωμάει απάτη η φάση, αλλά αν κάποιος συναγωνσιστής γνωρίζει περισσότερα ας με διορθώσ

Η συγκεκριμένη αγγελία μου φαίνεται πολύ περίεργη.
Για αρχή έχει άλλο τηλέφωνο από το Dating, στην φωτογραφία προφίλ φαίνεται ξεκάθαρα το μπάζο η Αμάντα, και έχει και δικιά της αγγελία μέσα στο προφίλ, και ο αριθμός αν τον googlάρεις σε οδηγεί σε άλλη κοπέλα στο Dating μια Dany.
Μου είχε ξανατύχει νομίζω με την Giselle να έχει διαφορετικά νούμερα στο ts και στο kansx και στο kansx έβγαινε μια που ήξερε πολύ καλά ελληνικά.
Βρωμάει απάτη η φάση, αλλά αν κάποιος συναγωνσιστής γνωρίζει περισσότερα ας με διορθώσει.
Το γραφειο που τις φερνει εχει τηλεφωνητριες που κλεινουν το ραντεβου και μιλανε ελληνικα. Οποτε απο τις τηλεφωνητριες δεν προκειται να καταφερετε να κανετε παζαρι. Αν μιλησετε με την ιδια θα σας κανει σιγουρα κατι καλυτερο στην τιμη. Και οι τηλεφωνητριες το παίζουν απο μηνυματα οτι ειναι η ιδια η εκδιδόμενη δεν παραδεχονται οτι ειναι τηλεφωνητριες . Μου το ειπε μια απτις εκδιδωμενες που ειχα καλή σχεση .
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
ξερει κάποιος τί παίζει με νικολ αντωνίου? βλεπω τις ιδιες φωτογραφίες εδω και πολύ καιρό και δεν εχω διαβασει κάποια κριτική όσο κ αν εχω ψάξει, λογικα δεν παίζει προφιλ για την συγκεκριμένη εκτός αν έχει κ αλλο ονομα.
βγαίνει στην πιατσα ή δουλευει μονο με αγγελίες? σκέφτομαι να πάω αν την αντέχει η τσέπη μου απλα δεν ξερω αν αξιζει τον κόπο.
αν κάποιος έχει ινφο ας πει και αν αξιζει τον κόπο θα ενημερώσω κ εγω μετα απο την πιθανη συνάντηση
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0

Έχει καταφέρει κανένας να μιλήσει με αυτό το cross ?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
παρα πολυ καλη εμπειρια ΑΛΛΑ την ειχα παρει οταν ερχονταν θεσσαλονικη και επαιρνε 70 ευρω.Πανεμορφη ιδρωνει την φανελα αποκλειστικα παθητικη.εσυ αποφασιζεις αν θα δωσεις τοσα πολλα λεφτα.
 

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
121
Πόντοι
10
Το γραφειο που τις φερνει εχει τηλεφωνητριες που κλεινουν το ραντεβου και μιλανε ελληνικα. Οποτε απο τις τηλεφωνητριες δεν προκειται να καταφερετε να κανετε παζαρι. Αν μιλησετε με την ιδια θα σας κανει σιγουρα κατι καλυτερο στην τιμη. Και οι τηλεφωνητριες το παίζουν απο μηνυματα οτι ειναι η ιδια η εκδιδόμενη δεν παραδεχονται οτι ειναι τηλεφωνητριες . Μου το ειπε μια απτις εκδιδωμενες που ειχα καλή σχεση .
Ωραίος ο παίκτης, σημαντική πληροφορία γιατί είχα την εντύπωση ότι παίρνουν φωτογραφίες από άλλες κοπέλες για να ξεγελάνε κανέναν πικραμένο
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0

Το εν λόγω site παρουσιάζει την κυρία, η οποία έχει παρεπιπτόντως εξωφρενικά καλές κριτικές σε αυτό το πολύτιμο φόρουμ, να βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη. Δεν τη βρίσκω όμως σε κανένα άλλο site. Γνωρίζει κανείς αν είναι πραγματικά εδώ; WhatsApp δεν έχει, ο αριθμός δεν είναι συνδεδεμένος, ούτε στο Viber. Έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση. Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, θα το εκτιμήσω.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
448
Κριτικές
9
Like
401
Πόντοι
21

Το εν λόγω site παρουσιάζει την κυρία, η οποία έχει παρεπιπτόντως εξωφρενικά καλές κριτικές σε αυτό το πολύτιμο φόρουμ, να βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη. Δεν τη βρίσκω όμως σε κανένα άλλο site. Γνωρίζει κανείς αν είναι πραγματικά εδώ; WhatsApp δεν έχει, ο αριθμός δεν είναι συνδεδεμένος, ούτε στο Viber. Έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση. Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, θα το εκτιμήσω.
Γνωστή πορνοστάρ είναι....έχει κάτι μήνες που έφυγε απλά δεν άλλαξε την τοποθεσία
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0

Έχει κάποιος γνώμη για το κορίτσι;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.651
Κριτικές
2
Like
5.308
Πόντοι
1.056

Έχει κάποιος γνώμη για το κορίτσι;

Το γύρισε και αυτή επαγγελματικά;

Την είχα πάρει παλιότερα μερικές φορές, πριν γίνει επαγγελματίας. Με την τότε εμπειρία μου την συστήνω ανεπιφύλακτα
 

Angelo89

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα καρντάσια θέλω ενεργητική κοπέλα για πείτε αύριο σε ποια να πάω Λία η Αναστασία
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Παιδια εκανα και δεχτηκα ακα στοματικο απο φιονα! Τωρα το μετανιωσα γιατι συνειδητοποιησα οτι ειναι επικυνδεινο..
Ειχε κανεις προβλημα απο κατι τετοιο. ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
οχι ρε μουτρο τ πας κ κανς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom