Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0
Η Λια στην αγγελια της ζηταει 150 ευρω την ωρα...Εχουμε γινει Ντουμπαι στο Σαλονικα! :cheesy::cheesy::cheesy:

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Gia
Η Λια στην αγγελια της ζηταει 150 ευρω την ωρα...Εχουμε γινει Ντουμπαι στο Σαλονικα! :cheesy::cheesy::cheesy:


Όσο μεγαλώνει αυξάνει και τιμές;;;;

Για εδώ μήπως ξέρετε κάτι;


 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lia(1)

Travelhunter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
92
Πόντοι
0
Carol Delavega. Να ανοίξει μια σελίδα αν γίνεται για κριτική. Το εργαλείο είναι για μουσείο. Είναι τεράστιο πραματικα πάνω από 25cm μπορεί και 28. Είναι πιο γλυκια από τις φωτο αλλά δεν είναι μοντέλο ούτε καμία νεαρουλα. Είναι μόνο ενεργητική αλλά δεν Νομιζβ να κάθεται κανείς σε αυτό το θηρίο. Γουστάρει να είναι καυλωμενη εγώ τη πήρα αργα αργα το νραδυ και έκανε τίμιο αγώνα να είναι καυλωμενη συνέχεια. Γενικά αξίζει μόνο που θα δεις τέτοιο θηρίο από κοντά.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Gia


Όσο μεγαλώνει αυξάνει και τιμές;;;;

Για εδώ μήπως ξέρετε κάτι;


Άμα πας στα ΚΑΠΗ θα βρεις σχεδόν όλες τις τρανς της Θεσσαλονίκης Λία, Φιόνα, και όλος ο ΟΠΑΠ πάνω από 50χρ είναι.
 

AntoniouAnt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
0
Gia


Όσο μεγαλώνει αυξάνει και τιμές;;;;

Για εδώ μήπως ξέρετε κάτι;


Καλησπέρα στην παρέα.


Όσον αφορά την Λυδία, είναι μια τίμια επιλογή. 22 χρονών, αρκετά ψηλή με σωματάρα. Αξίζει μια επίσκεψη, φεύγει σε λίγες μέρες
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Για βιβιαν αλμιρου παιδια εχουμε εικονα;;
Εχει δοκιμασει καποιος;;
 

lolobe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0

Για αυτήν παιδιά έχει κανείς καμιά εμπειρία?
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους..λίγο αργοπορημένη κριτική πριν μια εβδομάδα με 10 μέρες..1)ξανθιά με το Καγιέν παλιά καραβάνα νομίζω λεγόταν Τζένη χώρος της στα 20 μέτρα από εκεί που στήνεται..καλή αλλά μεγάλη πλέον..λαρύγγι αβύθιστο!!2)φόρτωμα Βικτώρια outdoor..και αυτή μεγάλωσε και παχύνε αρκετά αλλά μου αρέσουν τα μπαμπατσικα..3)Αμάντα....σαν να είσαι με την κοπέλα σου...Ελβετική τράπεζα...πάντα εγώ ενεργητικός με όλες...μήπως κάποιος εμπειρία -γνωμη για Πάμελα Αζεβεδο??
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
Έχει κάποιος εμπειρία εδώ;
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Έχει κάποιος εμπειρία εδώ;
Είναι αναλόγως της μέρα της
Έχω περάσει τέλεια αλλά και χαλιά
Την έχω πετύχει πεντακάθαρη και ξυρισμενη αλλά και όλο θάμνος
Τι να σου πω άμα πέσεις στην μέρα της θα περάσεις τέλεια
Μία δοκιμή δεν βλάπτει
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Από γκουγκλαρισμα του τηλ της υπάρχουν δύο κριτικές με την αμοιβή της στα 50€ ως ο ορισμός της ξεπετας...τώρα εδώ Θεσσαλονίκη στην πόλη των εφοπλιστών ζητάει 150€ σε αγγελία της σε ένα σάιτ...προτιμώ να κατέβω Αθήνα να την συναντήσω θα βγει πιο οικονομική η φολα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
θελει κουβεντα τ μωρο δεν ειναι κακο ομωρφο πολυ ναι κ στ 50 αρικο αλλωστε τ χουν πει κ αλλοι
θελει ομως προσπαθια.....εμενα μ αρεσε αλλα λογο τ οτυ ειναι καρακαιντρο και ξερω τ σαβουρα που παει εμηνα στ τιπηκα καποτα σ ολα και ενεργιτηκο απο μενα μ τελιωμα εκτος !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom