Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
αυτό είναι σίγουρο μούτρο
Λοιπον μαγκες μολις επεστρεψα απο Σαλονικα στης Μιρελλας και τωρα πινω ενα τζιν στην παραλια του Πλαταμωνα. Λοιπον τελικα δεν τρομαξα ειναι πιο γλυκια στην φατσα απο τις φωτο αλλα σε γενικες γραμμες μια μετριοτητα και βαριεστημαρα. Το εργαλειο της οντως ειναι αλογισιο αλλα λαστιχο. Παιξαμε ενεργοαθητικα αλλα μετρτρια πραγματα.
Αν και εκανα μιση ωρα μπανιο στο σπιτι της μου πηρε πιπονι με καποτα,εκει ξενερωσα. Τζαμπα τα 150€ για μια ωρα. Δεν την συνηστω με τιποτα.
 

cumeater

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον μαγκες μολις επεστρεψα απο Σαλονικα στης Μιρελλας και τωρα πινω ενα τζιν στην παραλια του Πλαταμωνα. Λοιπον τελικα δεν τρομαξα ειναι πιο γλυκια στην φατσα απο τις φωτο αλλα σε γενικες γραμμες μια μετριοτητα και βαριεστημαρα. Το εργαλειο της οντως ειναι αλογισιο αλλα λαστιχο. Παιξαμε ενεργοαθητικα αλλα μετρτρια πραγματα.
Αν και εκανα μιση ωρα μπανιο στο σπιτι της μου πηρε πιπονι με καποτα,εκει ξενερωσα. Τζαμπα τα 150€ για μια ωρα. Δεν την συνηστω με τιποτα.
φιλαρακι καλησπερα. αξιζει για αυταρχικο οπως την εκοψες;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
882
Κριτικές
1
Like
1.821
Πόντοι
206
Λοιπον μαγκες μολις επεστρεψα απο Σαλονικα στης Μιρελλας και τωρα πινω ενα τζιν στην παραλια του Πλαταμωνα. Λοιπον τελικα δεν τρομαξα ειναι πιο γλυκια στην φατσα απο τις φωτο αλλα σε γενικες γραμμες μια μετριοτητα και βαριεστημαρα. Το εργαλειο της οντως ειναι αλογισιο αλλα λαστιχο. Παιξαμε ενεργοαθητικα αλλα μετρτρια πραγματα.
Αν και εκανα μιση ωρα μπανιο στο σπιτι της μου πηρε πιπονι με καποτα,εκει ξενερωσα. Τζαμπα τα 150€ για μια ωρα. Δεν την συνηστω με τιποτα.

πόσο δίκιο έχεις πίπα με καπότα τη να συνηθίσεις χάνεται ολη η μαγεία
εγώ που έχω συνηθίσει λόγω Ταίλάνδης ακάποτη σχεδόν κινδυνεύει να μου πέσει....
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές και ομόκαβλοι...πήγα την Πεμπτη στην Bianca Hills. Ήταν η τελευταία της ημέρα στη Θεσσαλονίκη, ήμανε συμπτωματικά και του λόγου μου στην πολή και συνευρεθήκαμε.

200€ μια ώρα. Πανέμορφη. Αδύνατη. Μοσχομυριστή. Φρεσκοξυρισμένη. Καθαρά, σέξυ εσώρουχα, ψηλοτάκουνα. Γκόμενα με πούτσα. Έτσι όπως πρέπει όταν πας για να βγάλεις γούστα. Καθαρό διαμέρισμα στο κέντρο.

Στα του αγώνα: Ενεργοπαθητικό 55λεπτο ματς. Ακατάπαυστα γαμήσια με φρέσκα προφυλακτικά εναλλάξ. Τσιμπούκια βαθιά και σαλιάρικα. Φιλιά με γλώσσα. Υπέροχο, ανώμαλο γαμήσι. Δεν κοίταξε κινητό, δεν κοίταξε την ώρα. Πούτσα περίπου 17cm, μικρότερη από τη δική μου και λεπτότερη, αλλά μονίμως σηκωμένη και σκληρή. Με γάμησε πολύ και καλά. Το κωλάκι της πεντακάθαρο. Την πόνεσα λίγο στην αρχη , αλλά μετά άντεξε το σφυροκόπημα. Δεν μπορώ να πω ότι έχω το παραμικρό παράπονο.

Άξιζε κάθε σέντσι, όπου την πετύχω θα την προτιμήσω ξανά. Τοπ εμπειρία με μία τοπ τρανς.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
2
Like
2.650
Πόντοι
456

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
γραψε τοτε κριτικη κι ασε τις μονολεκτικες απαντησεις
έχω αναφερθεί στ ξεπετες  κ άλλου πολλές φορές μούτρο δεν έχω χρόνο τώρα αλλά ν σ σίγουρος ότι θα τ ξανά πούμε  στ μελών πολλές φορές
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Απαραδεκτη σαν χαρακτηρας και πολυ περισσοτερο ως ΄΄επαγγελματιας΄΄ οπως θελει να λεγεται τρομαρα της
τα υπολοιπα πολυ λιγη σημασια εχουν...σαφως ο καθενας εχει την αποψη του και εγω καταθετω την δικη μου επισης αξιοπιστα....
το πως συμπεριφερεται στον καθενα δεν ειναι κανονας, και αυτο ισχυει για ολους.... οποτε οσο περισσοτερες αποψεις ακουγονται  τοσο πιο ασφαλη συμπερασματα βγαινουν
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Στο link που έβαλες έχει κριτική από ένα απ τα ποιο αξιόπιστα μέλη.
Αυτος που έγραψε την κριτική δεν παραδέχτηκε δημόσια ότι έλεγε καλά λόγια εδώ μέσα για τις τρανς που δεν το άξιζαν ? Το παραδέχτηκε τότε που έφαγε φόλα με μια βαλεριανα, διορθώστε με αν κάνω λάθος
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Αυτος που έγραψε την κριτική δεν παραδέχτηκε δημόσια ότι έλεγε καλά λόγια εδώ μέσα για τις τρανς που δεν το άξιζαν ? Το παραδέχτηκε τότε που έφαγε φόλα με μια βαλεριανα, διορθώστε με αν κάνω λάθος
θα σε διορθωσω διοτι κανεις λαθος. τις τελευταιες 4 σειρες.Μιλαω συγκεκριμενα γι αυτην οτι ελεγα δημοσια καλα λογια.
Να σε ενημερωσω..οι παλιοι εδω μεσα ξερουν οτι εχω γραψει για ναρκωτικα  εψω γραψει για νταβατζηδες εχω γραψει για πολλα.
Στο συγκεκριμενο θεμα γραφω σχεδον 8 χρονια.
Τονιζω ΚΥΡΙΩΣ τα καλα του χωρου διοτι ΣΤΗΡΙΖΩ τον χωρο.
Επειδη το πηγες στο προσωπικο πεσμου εσυ απο τοτε που εκανες τον λογαριασμο σου στο σαιτ τι στον ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΝΕΙΣ εκτος απο το να ρωτας.
Στο θεμα τις βικης οι γνωμες ειιναι διαφορετικες.Εδω ειναι το σαιτ.
Πανε δωσε ενα γαμημενο πενηνταρικο και αν περασες καλα η οχι ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΚΡΙΤΙΚΗ.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
ξανα τις 4 τελευταιες σειρες.Επειδη εισαι νεος στο σαιτ να σε ενημερωσω πως εχω γραψει για ναρκωτικα για νταβατζηδες και για πολλα αλλα οπως ληστειες.
Στο συγκεκριμενο θεμα τον οκτωμβριο κλεινω 8 χρονια που γραφω εδω.
Λεω καλα λογια για τον χωρο διοτι ΣΤΗΡΙΖΩ τον χωρο.
Καυτηριαζω τα κακως κειμενα.
Εσυ απο την ωρα που εκανες λογιαριασμο στο σαιτ πεσμας τι στον ΠΟΥΤΣΟ κανεις εκτος απο το να ρωτας.
Για μενα η βικυ ειναι στανταρακι για αλλους ειναι η απολυτη ξεπετα.
Εσυ τι κανεις;;ζητα ενα γαμημενο πενηνταρικο απο καποιον που εχει και πανε γαμα και γραψε μια γαμημενη κριτικη.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Profilaktika τοσο καιρο δεν ασχολουμαι μαζι σου και ασχοληθηκες εσυ  μαζι μου.Ειμαι 22 χρονια στον χωρο.Τον οκτωμβριο κλεινω 8 χρονιαα στο σαιτ.
Εχω γραψει για ληστειες εχω γραψει για ναρκωτικα για νταβατζηδες.Καυτηριαζω τα κακως κειμενα.
ΚΥΡΙΩΣ ομως τονιζω τα ΘΕΤΙΚΑ πραγματα του χωρου διοτι ΣΤΗΡΙΖΩ τον χωρο.
Εσυ απο τοτε που εκανες λογαριασμο πεσμας τι στον πουτσο κανεις εκτος απο το να ρωτας.
Η βικυ για μενα ειναι στανταρακι για αλλους ειναι ξεπετα.Εσυ τι κανεις;;δινεις ενα γαμημενο 50ρικο και οταν τελειωσεις πας και γραφεις μια γαμημενη κριτικη. 
Τωρα που θα ζητησεις 50ρικο για να πας με τρανς;;ζητα δανεικα δικο σου προβλημα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Profilaktika τοσο καιρο δεν ασχολουμαι μαζι σου και ασχοληθηκες εσυ  μαζι μου.Ειμαι 22 χρονια στον χωρο.Τον οκτωμβριο κλεινω 8 χρονιαα στο σαιτ.
Εχω γραψει για ληστειες εχω γραψει για ναρκωτικα για νταβατζηδες.Καυτηριαζω τα κακως κειμενα.
ΚΥΡΙΩΣ ομως τονιζω τα ΘΕΤΙΚΑ πραγματα του χωρου διοτι ΣΤΗΡΙΖΩ τον χωρο.
Εσυ απο τοτε που εκανες λογαριασμο πεσμας τι στον πουτσο κανεις εκτος απο το να ρωτας.
Η βικυ για μενα ειναι στανταρακι για αλλους ειναι ξεπετα.Εσυ τι κανεις;;δινεις ενα γαμημενο 50ρικο και οταν τελειωσεις πας και γραφεις μια γαμημενη κριτικη. 
Τωρα που θα ζητησεις 50ρικο για να πας με τρανς;;ζητα δανεικα δικο σου προβλημα.
Καλά μας επεισες.... Μόνος σου είπες ότι έγραφες καλά λόγια για τις τρανς,από κει και μετά ποιος να σε εμπειστευτει, επίσης και 50 χρόνια να είσαι στο χώρο δεν μου λέει κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: form

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλά μας επεισες.... Μόνος σου είπες ότι έγραφες καλά λόγια για τις τρανς,από κει και μετά ποιος να σε εμπειστευτει, επίσης και 50 χρόνια να είσαι στο χώρο δεν μου λέει κάτι
καλά, είσαι εντελώς παπάρας..γι αυτο σου λεω οτι γαμεις ολα τα θρεντς...
warnwarn.gif
 Σταμάτα.[/color[/URL]]
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
334
Κριτικές
4
Like
352
Πόντοι
21
ξερει κανεις εκει πανω Θεσσαλονικη αν η Αννυ Γκολντ ειναι ενεργη? Πειρα τηλ και καμια ανταποκριση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom