Νέα

Θεωρητική πουτανολογία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
  ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ 18 ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΠΕΙΝΩΘΕΙ.        

:rockon: :rockon:
oντως εμεις μαλακες ειμαστε που παμε στρατο?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
  ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ 18 ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΠΕΙΝΩΘΕΙ.        

:rockon: :rockon:
oντως εμεις μαλακες ειμαστε που παμε στρατο?

:2funny: :2funny: :2funny:  εμεις ομως στο στρατο δεν πληρωνομαστε, αρα και αυτες θα πρεπει να εκδιδονται τσαμπα  :2funny:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Αυτό που λες είναι αγάπη.
Έρωτας είναι να θέλει η γυναίκα να νιώσει καύλα μαζί σου και εσύ να θέλεις επίσης να νιώσει καύλα μαζί σου αλλά μόνο για να την ευχαριστήσεις και όχι για ικανοποίηση του εγώ σου!
Ο έρωτας είναι αναπόσπαστο κομμάτι της σεξουαλικής πράξης.

ενταξει δεκτο

εννοουσα ερωτα με αγαπη

αλλα βλεπεις ακομα και αυτος ο ορισμος που δινεις περιεχει εκτος του "εαυτου" και στοιχεια του "αλλου" , δεν ξερω ομως ποσοι ξερουν καλα "τον αλλο" ή μονο την ιδεα που εχουν συγκροτησει "για τον αλλο"
 

Επισκέπτης
Άρα μπορεί να υπάρξει έρωτας και σ' ένα μπουρδέλο ;)

Και βεβαια μπορει να υπαρξει, σιγουρα ομως οχι αν θεωρεις οτι γαμας ενα κομματι κρεας.

Εμενα εχει κλαψει πουτανα μπροστα μου, αλλη μου εχει προτεινει η ιδια να βγουμε για καφε και να με κερασει, σε φιλο μου εχει τυχει να τον καλεσει σπιτι της και να τη γαμησει τζαμπα, ξερω ατομο που συζουσε με πορνη για 3 μηνες, υπαρχουν πολλες πορνες που εχουν παντρευτει πελατες τους, τα παραδειγματα γενικα ειναι απειρα. Μη λεμε λοιπον μαλακιες!


αλλα δεν συνειδητοποιουν και οι δυο πλευρες εξ αρχης, τι ερωτευεται ο καθενας

ο ερωτας θελει αποκλειστικοτητα
θελει να θεωρεις τον αλλο σαν ενα κομματι του εαυτου σου
σαν τον ιδιο σου τον εαυτο , να πονας οταν ποναει

δεν ξερω ποσοι θα ηθελαν "το κομματι του εαυτου τους" να επιδιωκει να
πηδιεται με οποιον βρωμιαρη δωσει 20 ευρω

Αηδια

Τι λες τωρα! Μακαρι ολες οι γυναικες να προσφερονταν σε οποιον τις επιθυμει για καποιο τιμημα! Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν διαφορετικα τα ηθη, να μπορουσαν ακομα και οι παντρεμενες να ανηκουν σε ολους εναντι καποιου ποσου! Τι αηδια ειναι η καθε γκομενα να ανηκει μονο σε εναν! Το σωστο ειναι ενας να τη γαμαει τζαμπα και ολοι οι αλλοι να μπορουν επισης να τη γαμανε εναντι καποιου ποσου!  :sunglasses:

Δυστυχως ειστε μικροι για να καταλαβετε τον τροπο σκεψης του Picker.  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
O τροπος σκεψης του πικερ αναλωνεται σε μαλακιες.
 

Επισκέπτης
ενταξει δεκτο

εννοουσα ερωτα με αγαπη

αλλα βλεπεις ακομα και αυτος ο ορισμος που δινεις περιεχει εκτος του "εαυτου" και στοιχεια του "αλλου" , δεν ξερω ομως ποσοι ξερουν καλα "τον αλλο" ή μονο την ιδεα που εχουν συγκροτησει "για τον αλλο"
Δεν έχει σημασία να ξέρεις τον άλλο. Μπορεί να μην γνωρίζεις ούτε το όνομά σου.
Για να κάνεις έρωτα με κάποιαν, αρκεί να καταφέρεις εκείνη την ώρα αυτή η κάποια να θέλει να είναι μαζί σου.
Αν το καταφέρεις με μία πόρνη, δεν πρόκειται να σκεφτεί καν ότι την πλήρωσες για να μπεις. Αυτό που μετράει γι' αυτήν, είναι εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή μαζί σου.
Τότε σου κάνει έρωτα κι ας μην πρόκειται να σε ξαναδεί ποτέ!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Και βεβαια μπορει να υπαρξει, σιγουρα ομως οχι αν θεωρεις οτι γαμας ενα κομματι κρεας.

Εμενα εχει κλαψει πουτανα μπροστα μου, αλλη μου εχει προτεινει η ιδια να βγουμε για καφε και να με κερασει, σε φιλο μου εχει τυχει να τον καλεσει σπιτι της και να τη γαμησει τζαμπα, ξερω ατομο που συζουσε με πορνη για 3 μηνες, υπαρχουν πολλες πορνες που εχουν παντρευτει πελατες τους, τα παραδειγματα γενικα ειναι απειρα. Μη λεμε λοιπον μαλακιες!


Τι λες τωρα! Μακαρι ολες οι γυναικες να προσφερονταν σε οποιον τις επιθυμει για καποιο τιμημα! Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν διαφορετικα τα ηθη, να μπορουσαν ακομα και οι παντρεμενες να ανηκουν σε ολους εναντι καποιου ποσου! Τι αηδια ειναι η καθε γκομενα να ανηκει μονο σε εναν! Το σωστο ειναι ενας να τη γαμαει τζαμπα και ολοι οι αλλοι να μπορουν επισης να τη γαμανε εναντι καποιου ποσου!

Δυστυχως ειστε μικροι για να καταλαβετε τον τροπο σκεψης του Picker.  :sunglasses:

Καλα δικε μου μιλαμε εισαι τεραστια μορφη, εχεις πλασει ολακερο δικο σου συμπαν, σε βλεπω νεο Τολκιν, με βιβλια οπως η Συντροφια της Καποτας, οι 2 Πουτσοι, η Επιστροφη του Γαμια και το Πορνιλιον  :rockon:
 

Επισκέπτης
Και βεβαια μπορει να υπαρξει, σιγουρα ομως οχι αν θεωρεις οτι γαμας ενα κομματι κρεας.

Εμενα εχει κλαψει πουτανα μπροστα μου, αλλη μου εχει προτεινει η ιδια να βγουμε για καφε και να με κερασει, σε φιλο μου εχει τυχει να τον καλεσει σπιτι της και να τη γαμησει τζαμπα, ξερω ατομο που συζουσε με πορνη για 3 μηνες, υπαρχουν πολλες πορνες που εχουν παντρευτει πελατες τους, τα παραδειγματα γενικα ειναι απειρα. Μη λεμε λοιπον μαλακιες!
Συμφωνώ απόλυτα!
Ανθρώπινα, πολύ ανθρώπινα πράγματα!
 

Επισκέπτης
αντισθενη σβηστο επιτελους....γεμισαμε θεωρητικους αναλυτες,τροτσκιστες,αναθεωρητες κλπ κλπ.....
Γιατί; Γαμάτοι είμαστε :sunglasses:

Καλα δικε μου μιλαμε εισαι τεραστια μορφη, εχεις πλασει ολακερο δικο σου συμπαν, σε βλεπω νεο Τολκιν, με βιβλια οπως η Συντροφια της Καποτας, οι 2 Πουτσοι, η Επιστροφη του Γαμια και το Πορνιλιον  :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ΧΑΧΑΧΑ αν ειναι να μπω σε διαδικασια
να ερωτευτω πουτανα και να την παντρευτω κιολας μετα
καλυτερα να παω με ελλεινιδα!!!!

Υποτιθεται πως στα μπουρδελα πας επειδη σ αρεσει
και για να σου ερθει φθηνοτερα ειτε ψυχολογικα ειτε χρηματικα
οχι για να δημιουργησεις μεγαλυτερα προβληματα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
ΧΑΧΑΧΑ αν ειναι να μπω σε διαδικασια
να ερωτευτω πουτανα και να την παντρευτω κιολας μετα
καλυτερα να παω με ελλεινιδα!!!!

Υποτιθεται πως στα μπουρδελα πας επειδη σ αρεσει
και για να σου ερθει φθηνοτερα ειτε ψυχολογικα ειτε χρηματικα
οχι για να δημιουργησεις μεγαλυτερα προβληματα  :2funny: :2funny: :2funny:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  α γεια σου! Αυτο ακριβως, τιποτα αλλο!
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Δεν έχει σημασία να ξέρεις τον άλλο. Μπορεί να μην γνωρίζεις ούτε το όνομά σου.
Για να κάνεις έρωτα με κάποιαν, αρκεί να καταφέρεις εκείνη την ώρα αυτή η κάποια να θέλει να είναι μαζί σου.
Αν το καταφέρεις με μία πόρνη, δεν πρόκειται να σκεφτεί καν ότι την πλήρωσες για να μπεις. Αυτό που μετράει γι' αυτήν, είναι εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή μαζί σου.
Τότε σου κάνει έρωτα κι ας μην πρόκειται να σε ξαναδεί ποτέ!
μου εχει συμβει μερικες φορες ,
αλλα δεν μπορει να εχει διαρκεια ουτε αποκλειστικοτητα αυτη η ερωτικη σχεση
και ο λογος ειναι οτι εκδιδονται επι πληρωμη σε ολους
και δεν θελουν να αλλαξουν (συνηθως)

Και βεβαια μπορει να υπαρξει, σιγουρα ομως οχι αν θεωρεις οτι γαμας ενα κομματι κρεας.

Εμενα εχει κλαψει πουτανα μπροστα μου, αλλη μου εχει προτεινει η ιδια να βγουμε για καφε και να με κερασει, σε φιλο μου εχει τυχει να τον καλεσει σπιτι της και να τη γαμησει τζαμπα, ξερω ατομο που συζουσε με πορνη για 3 μηνες, υπαρχουν πολλες πορνες που εχουν παντρευτει πελατες τους, τα παραδειγματα γενικα ειναι απειρα. Μη λεμε λοιπον μαλακιες!


Τι λες τωρα! Μακαρι ολες οι γυναικες να προσφερονταν σε οποιον τις επιθυμει για καποιο τιμημα! Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν διαφορετικα τα ηθη, να μπορουσαν ακομα και οι παντρεμενες να ανηκουν σε ολους εναντι καποιου ποσου! Τι αηδια ειναι η καθε γκομενα να ανηκει μονο σε εναν! Το σωστο ειναι ενας να τη γαμαει τζαμπα και ολοι οι αλλοι να μπορουν επισης να τη γαμανε εναντι καποιου ποσου!  :sunglasses:

Δυστυχως ειστε μικροι για να καταλαβετε τον τροπο σκεψης του Picker.  :sunglasses:

παρα το οτι μας κατηγορεις οτι βλεπουμε τις πορνες ως κρεατα
εσυ ο ιδιος τις θεωρεις τις γυναικες οχι μονο κρεατα αλλα και αβουλα οντα
που η μονη τους χρησιμοτητα ειναι να ανοιγουν τα ποδια οποτε εσυ γουσταρεις
να τις πληρωσεις

αντιφαση
 

Επισκέπτης
μου εχει συμβει μερικες φορες ,
αλλα δεν μπορει να εχει διαρκεια ουτε αποκλειστικοτητα αυτη η ερωτικη σχεση
και ο λογος ειναι οτι εκδιδονται επι πληρωμη σε ολους
και δεν θελουν να αλλαξουν (συνηθως)
Δεν υπάρχει ερωτική σχέση αλλά ερωτική πράξη.
Όπως μπορείς να έχεις σχέση με μία χωρίς να κάνεις έρωτα μαζί της, έτσι και αντίστροφα μπορείς να κάνεις έρωτα με μία χωρίς να έχετε σχέση.
Αν σου συμβαίνει απολάμβανέ το και μην ψάχνεις για σχέσεις και αποκλειστικότητες.
Μόνο και μόνο που με τον επόμενο θα γαμηθεί και θα φύγει ενώ μ' εσένα γούσταρε να περάσει καλά, είναι το μεγαλύτερο κομπλιμέντο που μπορεί να σου κάνει μια γυναίκα!
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Δεν υπάρχει ερωτική σχέση αλλά ερωτική πράξη.
Όπως μπορείς να έχεις σχέση με μία χωρίς να κάνεις έρωτα μαζί της, έτσι και αντίστροφα μπορείς να κάνεις έρωτα με μία χωρίς να έχετε σχέση.
Αν σου συμβαίνει απολάμβανέ το και μην ψάχνεις για σχέσεις και αποκλειστικότητες.
Μόνο και μόνο που με τον επόμενο θα γαμηθεί και θα φύγει ενώ μ' εσένα γούσταρε να περάσει καλά, είναι το μεγαλύτερο κομπλιμέντο που μπορεί να σου κάνει μια γυναίκα!
συμφωνω

απλα με πληγωνει η ερωτικη πραξη που δεν γινεται ερωτικη σχεση
ενω θα το ηθελα
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Τι λογια ειναι αυτα για τις πορνες που γαμαμε? Σε τοση υποληψη τις εχεις? Ποιες εχουν ιδανικα? Οι καριολες οι Ελληνιδες που δε γινονται πορνες? Μακαρι να ηταν κι αυτες τοσο τιμιες οσο οι πορνες που γαμαμε. Τις πορνες που γαμαμε δεν τις υποτιμαμε, τις σεβομαστε και τις λατρευουμε! Αντιθετα φτυνουμε στη μαπα τις καριολες που το παιζουν κυριες και χλευαζουν τις πορνες και εμας που τις γαμαμε. Λυπαμαι να διαβαζω τετοια πραγματα απο ενα μπουρδελιαρη. Τιμη και δοξα στις υπερηφανες πορνες, βια και ξυλο σε ολες τις κυριες!

Picker  :sunglasses:
Είσαι πολύ άπειρος χρυσό μου.
Θες χιλιόμετρα μουνιού ακόμα για να αποκτήσεις άποψη για τις καριόλες.
 

Επισκέπτης
συμφωνω

απλα με πληγωνει η ερωτικη πραξη που δεν γινεται ερωτικη σχεση
ενω θα το ηθελα
Μα γιατί να θες να συνάψεις σχέση μ' έναν άνθρωπο που δεν ξέρεις ούτε καν τ' όνομά του;
Δες το αλλιώς!
Πας σε μια ταβέρνα και περνάς καλά και έρχεσαι στο κέφι όπως και το διπλανό τραπέζι και έρχεται ο καταστηματάρχης και σας κερνάει δυο μπουκάλια κρασί και περνάτε όλοι μαζί καλά. Λόγω της περίστασης ήτανε, δεν σημαίνει ότι και αλλού θα μπορούσες να είσαι φίλος με τον καταστηματάρχη ή την παρέα του διπλανού τραπεζιού.
Ομοίως και με μια πόρνη. Μπορεί τη δεδομένη στιγμή να καταφέρετε να κάνετε έρωτα. Αυτό δεν σημαίνει ότι μπορεί να επακολουθήσει οτιδήποτε άλλο, ούτε καν να επαναληφθεί το ίδιο συμβάν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom