Νέα

Θάνατος τριών παιδιών. Ίσως έχουμε εκπλήξεις. Παρενέβη ο εισαγγελέας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
το εχει παρει επ' ώμου ο κοντοκορλεόνε και μοιραζει μηνυσεις και αγωγες σε οποιον αναπνεει....
70 χρονων εφτασε και ξεφτυλιζεται μπας και σωσει την σάικο, η οποια οταν εχασε 3 παιδια ηταν 200 κιλα αηδια..μολις μπηκε φυλάκα, ερεψε... :confused:

εξαλλου ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι αθωα :
3241413.jpg
ο Κουγιας κοντός 1,80 ειχε πει οτι ειναι ..προσοχη γαιτι αν το μαθει θα τρωτε μηνυσεις μεχρι να το τελος του κοσμου ακου κοντος δυο μετρα παλικαρι ,στο μεταξυ το να χάσεις τρια παιδια με αυτο ειδικα τοτ ροπο ,παιζει πιο ευκολο να κερδισεις το λοττο
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
ο Κουγιας κοντός 1,80 ειχε πει οτι ειναι ..προσοχη γαιτι αν το μαθει θα τρωτε μηνυσεις μεχρι να το τελος του κοσμου ακου κοντος δυο μετρα παλικαρι ,στο μεταξυ το να χάσεις τρια παιδια με αυτο ειδικα τοτ ροπο ,παιζει πιο ευκολο να κερδισεις το λοττο
προκειμενου να κρατησει τον κονιορδο διπλα της αρρωσταινε - σκοτωνε τα παιδια ...και αληθεια ο δικος της γιατι δεν ειναι μεσα? εχει ευθυνη και αυτος που δεν ενημερωσε τις αρχες οτι η κυριουλα ειναι βλαμενη ....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.842
Κριτικές
1
Like
32.593
Πόντοι
6.256
Οτι πει ο κοντός.
Αθώα, κι αυτή
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.842
Κριτικές
1
Like
32.593
Πόντοι
6.256
Οι ξεφτιλισμενοι των καναλιων.
Ι αρχιξεφτιλας μπαγλαμας δικηγορος που περασε μια ζωη στα καναλια τωρα κατηγορει τον καραφλα για τηλεσταρ
Τι ζούμε ρε, τι καταντια ειν αυτη.
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΗΛΕΣΤΑΡ .

 
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.112
Like
1.000
Πόντοι
96

alan(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Ισόβια κάθειρξη η ποινή που επιβλήθηκε από το Δικαστήριο στη Ρούλα Πισπιρίγκου για την απόπειρα ανθρωποκτονίας και την ανθρωποκτονία της κόρης της Τζωρτζίνας. Η απόφαση είναι ομόφωνη.
 

konstantinosgalanis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
161
Πόντοι
280
Ισόβια κάθειρξη η ποινή που επιβλήθηκε από το Δικαστήριο στη Ρούλα Πισπιρίγκου για την απόπειρα ανθρωποκτονίας και την ανθρωποκτονία της κόρης της Τζωρτζίνας. Η απόφαση είναι ομόφωνη.
ηταν προαποφασισμενο πιστευω , εκει εδειχνε πως πηγαινε η δουλεια
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.997
Like
9.828
Πόντοι
1.406
ο Κουγιας κοντός 1,80 ειχε πει οτι ειναι ..προσοχη γαιτι αν το μαθει θα τρωτε μηνυσεις μεχρι να το τελος του κοσμου ακου κοντος δυο μετρα παλικαρι ,στο μεταξυ το να χάσεις τρια παιδια με αυτο ειδικα τοτ ροπο ,παιζει πιο ευκολο να κερδισεις το λοττο
τυπε ειναι ο ψηλοτερος απο ολους τους κοντους ποινικολογους της πιατσας!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
423
Like
639
Πόντοι
81
Τελικά έφαγε ισόβια για το ένα παιδί αυτή ενώ σκότωσε και τα τρία;
 
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.112
Like
1.000
Πόντοι
96
Κοίτα να δεις που δεν αθωώθηκε επειδή είναι γυναίκα, όπως αναφέρθηκε κάποτε.
Ποιος θα το πίστευε;
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
762
Κριτικές
15
Like
3.386
Πόντοι
1.436
Δεν ξέρω λεπτομέρειες για την υπόθεση αλλά κάποια πράγματα δεν κολλάνε. Αυτός έθαβε το παιδί του και το πρωί είχε πάει για μπάλα. Η άλλη είχε θάψει 3 παιδιά και έστελνε μηνύματα στο φέισμπουκ για το πού να πιει καφέ στην Καβάλα ή κάπου εκεί επειδή θα πήγαινε εκδρομή. Είναι δυνατόν να εχεις χάσει 3 παιδιά και να εχεις μυαλό για τέτοια; Δεν ξέρω ρε γμτ, σκέφτομαι τόσο διαφορετικά εγώ;
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
308
Like
682
Πόντοι
81
Στο δικό μου το μυαλό. Της αξίζουν πολύ χειρότερα πράγματα από την ισόβια κάθειρξη (που όλοι ξέρουμε πως στην Ελλάδα δεν είναι όντως ισόβια, αλλά μερικά χρόνια). Έχει εγγυημένα δολοφονήσει και τα τρία της παιδιά, μόνο και μόνο για να εκδικηθεί τον άντρα της. Επειδή την παράτησε. Φωτιά και τσεκούρι. Πίσσα και πούπουλα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.389
Πόντοι
5.006
δόξα τω θεω, τελειωσε η δικη...σπανια εχω νοιωσει τετοια ετεροντροπη με την καταντια του κονδου δικηγορου...
το τι μαλακιες εκανε μπας και αθωωσει την φονισσα δεν λεγεται....
:confused::confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.112
Like
1.000
Πόντοι
96
δόξα τω θεω, τελειωσε η δικη...σπανια εχω νοιωσει τετοια ετεροντροπη με την καταντια του κονδου δικηγορου...
το τι μαλακιες εκανε μπας και αθωωσει την φονισσα δεν λεγεται....
:confused::confused::confused::confused:
Περιμένω με αγωνία να πραγματοποιήσει την παραίτησή του από το σώμα μετά τη καταδίκη της.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.313
Like
11.159
Πόντοι
3.656
δόξα τω θεω, τελειωσε η δικη...σπανια εχω νοιωσει τετοια ετεροντροπη με την καταντια του κονδου δικηγορου...
το τι μαλακιες εκανε μπας και αθωωσει την φονισσα δεν λεγεται....
:confused::confused::confused::confused:
γιατί την ανέλαβε όμως?

δεν ήξερε αυτός ότι είναι χαμένη υπόθεση?

ή είχε η οικογένεια της τίποτα κρυμμένα σεντούκια με λεφτά να τον πληρώσει? :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.686
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.686
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
γιατί την ανέλαβε όμως?

δεν ήξερε αυτός ότι είναι χαμένη υπόθεση?

ή είχε η οικογένεια της τίποτα κρυμμένα σεντούκια με λεφτά να τον πληρώσει? :confused:
Ζεις σε αλλο πλανητη?
Σιγα μην πληρωθηκε ο Κουγιας για την υποθεση. Ειμαι βεβαιος οτι πληρωσε κιολας για να τον προσλαβουν.
Ο ανθρωπος ειναι αρρωστος με τη δημοσιοτητα, δεν το εχεις καταλαβει? Μονος του αυτοπροτεινεται σε καθε δίκη που εχει δημοσιοτητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom