Νέα

Θα ξαναπάτε με ιερόδουλη μετα τις τελευταίες εξελίξεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα ξαναπάτε με ιερόδουλη μετα τις τελευταίες εξελίξεις;

  • Ναι το ίδιο όπως πριν

    Ψήφοι: 61 27,9%
  • Ναι αλλά με προσεκτική επιλογή πλέον

    Ψήφοι: 106 48,4%
  • Όχι δεν ξαναπάω

    Ψήφοι: 43 19,6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 9 4,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    219

asspussakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Προφυλακτικό πάντα... και όταν έρθει η "μεγάλη στιγμή", αδειάζουμε το περιεχόμενο στο αγγελικό πρόσωπο ή στους μαλακούς βύζους της!  
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Πηγαινα...Πηγαινω τωρα...και θα Συνεχισω να Πηγαινω να  :knockinb: και να :cum: γιατι ειναι η Αποστολη μου πανω στη ΓΗ!!!

You are in a mission from God δηλαδή  :rockon: :rockon: :rockon:

Εγώ θα συνεχίσω να πηγαίνω γιατί είμαι εθισμένος. :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ΟΚ, αυτές τις ημέρες γράφτηκαν πάρα πολλά γύρω απο το πρόσφατο θέμα με το aids. Άσχετα απο την άποψη του καθενός που είναι πάντα σεβαστή θα ήθελα να μάθω αν και κατα πόσο σας επηρέασε η κατάσταση αυτή στο αν θα ξαναπάτε. Ακούω και βλέπω μειωμένη κίνηση, κάποιοι σε κάποια θέματα δήλωσαν κιόλας ότι το κόβουν. Προσωπικά πήγαίνω μόνο σε studio και πάντα προφυλακτικό σε όλα οπότε δεν έχω λόγο να αφήσω μια αόριστη ανησυχία να με σταματήσει.
Καταρχην ολοι οι εμπειροι Μπουρδελιαριδες ξερουν οτι της ιδιες κοπελες που δουλευουν στα Στουντιο μπορεις να της βρεις και στη Φυλης.Οσο για το αν δεν θα ξαναπαμε να  :knockinb:.Η μονη εναλακτικη λυση ειναι η  :zfuck: γιατι με τη  :jerking: δεν χορταινεις.Οποτε θελουμε δεν θελουμε θα ξαναπαμε στα Μπουρδελακια :2funny:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ποιες εννοεις εξελιξεις ρε παικτη μου το οτι πιασανε 20 τελειωμενες πρεζουδες με aids και τις βαφτισαν ιεροδουλες(!) τα ΜΜΕ για να γεμισουν τη θεματολογια των εκπομπων τους?? αυτη η εξελιξη σε συγκλονισε δηλαδη?
ΜΙΑ ηταν κανονικη ιεροδουλη σε οικο στην Αθηνα και αυτη πιαστηκε διοτι εγινε ελεγχος.!
την τρεμη και το mega και το ANT1 περιμεναμε δηλαδη για να μαθουμε οτι στα πεζοδρομια οι τελειωμενες με τις πληγες στα χερια εχουν aids ???
και απο που κι ως που ιεροδουλες? εγω οτι και να μου πουνε δεν πιστευω ουτε μια στο εκατομυριο οτι ενας φυσιολογικος μπουρδελιαρης μπορει να τις υπολογιζει ως ιεροδουλες στο μυαλο του. ουτε καν πακια κ γυφτοι δεν προκειται να τις διαλεξουν αυτες.

σε λιγο καιρο που θα εξαντληθει το θεματακι τους θα ΞΑΝΑ ανακαλυψουν το κυκλωμα με τα διπλωματα οδηγησης που λαδωνονται, τα 'παρανομα' φρουτακια που λειτουργουν μεσα σε μαγαζια, την βια στα γηπεδα και τις 'φονικες' φωτοβολιδες που βρισκονται στους συνδεσμους, τις ''συμμοριες ανηλικων'' στα σχολεια που κλεβουν τα σαντουιτς και τα κινητα απ τους συμμαθητες τους κλπ κλπ  και η ζωη συνεχιζεται...

συνεχιστε να παιζετε το παιχνιδι τους :uglystupid:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ποιες εννοεις εξελιξεις ρε παικτη μου το οτι πιασανε 20 τελειωμενες πρεζουδες με aids και τις βαφτισαν ιεροδουλες(!) τα ΜΜΕ για να γεμισουν τη θεματολογια των εκπομπων τους?? αυτη η εξελιξη σε συγκλονισε δηλαδη?
ΜΙΑ ηταν κανονικη ιεροδουλη σε οικο στην Αθηνα και αυτη πιαστηκε διοτι εγινε ελεγχος.!
την τρεμη και το mega και το ANT1 περιμεναμε δηλαδη για να μαθουμε οτι στα πεζοδρομια οι τελειωμενες με τις πληγες στα χερια εχουν aids ???
και απο που κι ως που ιεροδουλες? εγω οτι και να μου πουνε δεν πιστευω ουτε μια στο εκατομυριο οτι ενας φυσιολογικος μπουρδελιαρης μπορει να τις υπολογιζει ως ιεροδουλες στο μυαλο του. ουτε καν πακια κ γυφτοι δεν προκειται να τις διαλεξουν αυτες.

σε λιγο καιρο που θα εξαντληθει το θεματακι τους θα ΞΑΝΑ ανακαλυψουν το κυκλωμα με τα διπλωματα οδηγησης που λαδωνονται, τα 'παρανομα' φρουτακια που λειτουργουν μεσα σε μαγαζια, την βια στα γηπεδα και τις 'φονικες' φωτοβολιδες που βρισκονται στους συνδεσμους, τις ''συμμοριες ανηλικων'' στα σχολεια που κλεβουν τα σαντουιτς και τα κινητα απ τους συμμαθητες τους κλπ κλπ  και η ζωη συνεχιζεται...

συνεχιστε να παιζετε το παιχνιδι τους :uglystupid:
Τωρα λενε οτι το 5% των πελατων κολισε Aids!Απο τους 100 πελατες που εξεταστηκαν οι 5 βρεθηκαν θετικοι.Τιποτα πρεζονια θα πηραν απ'την Ομονοια και θα τους βαφτισαν πελατες :2funny:Εγω μονο γελαω με ολα αυτα
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τι ερωτησεις ειναι αυτες ρε παιδια;ειναι σα να λεμε δεν θα ξανα φαμε ψωμι επειδη μια φορα βρηκαμε μια τριχα μεσα
 

explosedtank

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Οι πέντε που βρέθηκαν με τον ιο, στον αντ1 είπαν πως ήταν και οικογενειάρχες μέσα...όχι όμως ξεκάθαρα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Οι πέντε που βρέθηκαν με τον ιο, στον αντ1 είπαν πως ήταν και οικογενειάρχες μέσα...όχι όμως ξεκάθαρα
Ηταν οικογενειαρχες οσο ηταν Ιεροδουλες που δουλευουν στα Μπουρδελακια οι Πρεζουδες που δημοσιευσαν στις φωτογραφιες.
 

explosedtank

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν οικογενειαρχες οσο ηταν Ιεροδουλες που δουλευουν στα Μπουρδελακια οι Πρεζουδες που δημοσιευσαν στις φωτογραφιες.

Εγώ σου λέω ο πραγματικός πανικός δημιουργήθηκε εξαιτίας της ρωσίδας και όχι των πρεζούδων....
Η αφορμή έπρεπε να ξεκινήσει απο τους οικούς ανοχής για παίξουν παιχνίδι με τις πρεζούδες,
γι΄αυτό εξακολουθώ να πιστεύω οτί με τη ρωσίδα παίχτηκε κόλπο η οποία μπορεί να είναι μια χαρά..

Υπόψιν βρέθηκε μία και καλά, οροθετική στο μοναδικό μπουρδέλο το οποίο σύμφωνα με άλλους φορουμίστες δεν έκλεινε το φωτάκι όταν έκανε ντού η αστυνομία..
παίζει να την "θυσίασαν" τη νατάσα.. και να γίνουν και συμφωνίες κάτω απο το τραπέζι.
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
Oι νυχτερινες περιπλανησεις συνεχιζονται κανονικα και με το νομο... :rockon:
 
OP
OP
lsh

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
ποιες εννοεις εξελιξεις ρε παικτη μου το οτι πιασανε 20 τελειωμενες πρεζουδες με aids και τις βαφτισαν ιεροδουλες(!) τα ΜΜΕ για να γεμισουν τη θεματολογια των εκπομπων τους?? αυτη η εξελιξη σε συγκλονισε δηλαδη?
ΜΙΑ ηταν κανονικη ιεροδουλη σε οικο στην Αθηνα και αυτη πιαστηκε διοτι εγινε ελεγχος.!
την τρεμη και το mega και το ANT1 περιμεναμε δηλαδη για να μαθουμε οτι στα πεζοδρομια οι τελειωμενες με τις πληγες στα χερια εχουν aids ???
και απο που κι ως που ιεροδουλες? εγω οτι και να μου πουνε δεν πιστευω ουτε μια στο εκατομυριο οτι ενας φυσιολογικος μπουρδελιαρης μπορει να τις υπολογιζει ως ιεροδουλες στο μυαλο του. ουτε καν πακια κ γυφτοι δεν προκειται να τις διαλεξουν αυτες.

σε λιγο καιρο που θα εξαντληθει το θεματακι τους θα ΞΑΝΑ ανακαλυψουν το κυκλωμα με τα διπλωματα οδηγησης που λαδωνονται, τα 'παρανομα' φρουτακια που λειτουργουν μεσα σε μαγαζια, την βια στα γηπεδα και τις 'φονικες' φωτοβολιδες που βρισκονται στους συνδεσμους, τις ''συμμοριες ανηλικων'' στα σχολεια που κλεβουν τα σαντουιτς και τα κινητα απ τους συμμαθητες τους κλπ κλπ  και η ζωη συνεχιζεται...

συνεχιστε να παιζετε το παιχνιδι τους :uglystupid:

Συμφωνώ μαζί σου αδερφέ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Σιγουρα ετσι ειναι ολο αυτο ηταν προσχεδιασμενο.Ισως θελουν να αλλαξουν ιδιοκτητη τα Μπουρδελακια? :think:Ισως θελουν να δειξουν οτι δουλευει το κρατος και η Αστυνομια? :think:ή το χειροτερο να τα κλεισουν :rockon:!Γιατι λενε για τη Φυλης και δε λενε για το Μεταξουργειο? :think:
 

Grigori Rasputin

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ, αυτές τις ημέρες γράφτηκαν πάρα πολλά γύρω απο το πρόσφατο θέμα με το aids. Άσχετα απο την άποψη του καθενός που είναι πάντα σεβαστή θα ήθελα να μάθω αν και κατα πόσο σας επηρέασε η κατάσταση αυτή στο αν θα ξαναπάτε. Ακούω και βλέπω μειωμένη κίνηση, κάποιοι σε κάποια θέματα δήλωσαν κιόλας ότι το κόβουν. Προσωπικά πήγαίνω μόνο σε studio [size=14pt]και πάντα προφυλακτικό σε όλα οπότε δεν έχω λόγο να αφήσω μια αόριστη ανησυχία να με σταματήσει.[/size]

Συμφωνώ  :thumbsup:
 
OP
OP
lsh

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ΟΚ, αυτές τις ημέρες γράφτηκαν πάρα πολλά γύρω απο το πρόσφατο θέμα με το aids. Άσχετα απο την άποψη του καθενός που είναι πάντα σεβαστή θα ήθελα να μάθω αν και κατα πόσο σας επηρέασε η κατάσταση αυτή στο αν θα ξαναπάτε. Ακούω και βλέπω μειωμένη κίνηση, κάποιοι σε κάποια θέματα δήλωσαν κιόλας ότι το κόβουν. Προσωπικά πήγαίνω μόνο σε studio και πάντα προφυλακτικό σε όλα οπότε δεν έχω λόγο να αφήσω μια αόριστη ανησυχία να με σταματήσει.

Μπα οχι...κομμενες οι πουτανες....τωρα μονο συστηματικη μελετη Κοσμοπολιταν και υπαρξιακη αναζητηση των ερωτικων ανησυχιων και απαιτησεων της μεσης ελλεινιδας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom