Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 315
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

serlon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
0
Επαναφορά.....
Βοήθεια.
Ένα τρόπο να την πέσω στην κουνιάδα μου. Εχω μια ευκαιρία με ένα ταξίδι... Πως να το φέρω. ;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.398
Πόντοι
2.306
Αυτό το ξερω. Τον τρόπο ψάχνω ώστε να μην την πατήσω.
Ταξιδεύετε μόνοι σας? Αν ναι, εύκολα γίνεται και αν στραβώσει λες ότι ήταν παρεξήγηση. Με 2-3 ποτά και δήθεν μέθη. Απλα έχεις τσεκάρει ότι ψήνεται?
 

serlon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
0
Ταξιδεύετε μόνοι σας? Αν ναι, εύκολα γίνεται και αν στραβώσει λες ότι ήταν παρεξήγηση. Με 2-3 ποτά και δήθεν μέθη. Απλα έχεις τσεκάρει ότι ψήνεται?
Ναι. Μόνοι παμε. Και θα παίξουν ποτα σίγουρα. Το θέμα είναι ότι ενώ κάτι υπάρχει στην ατμόσφαιρα, δεν είναι ξεκάθαρο. Και δεν θέλω να υπάρξει πρόβλημα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.921
Κριτικές
8
Like
24.593
Πόντοι
6.336
nat geo desert GIF by National Geographic Channel
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
στα αρχικα σταδια μελλοντικης σχεσης με κοπέλα, σε μια εξοδο για καφε, έφερε και την αδερφη της να με γνωρίσει. Μου αρεσε πιό πολλυ η αδερφή, και επειδη σχεση δε στεκοτανε με το να γουσταρεις την αδερφή της, διέκοψα και με τη δικιά μου.
 

serlon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
0
στα αρχικα σταδια μελλοντικης σχεσης με κοπέλα, σε μια εξοδο για καφε, έφερε και την αδερφη της να με γνωρίσει. Μου αρεσε πιό πολλυ η αδερφή, και επειδη σχεση δε στεκοτανε με το να γουσταρεις την αδερφή της, διέκοψα και με τη δικιά μου.
Λίγο διαφορετικά...
Δεν είμαι σε σχέση. Είμαι παντρεμένος. Και απλά θέλω να βγάλουμε τα μάτια μας.... Χεχε
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Λίγο διαφορετικά...
Δεν είμαι σε σχέση. Είμαι παντρεμένος. Και απλά θέλω να βγάλουμε τα μάτια μας.... Χεχε
Θα σου προτεινα να μην το δοκιμασεις κάν. Βγαλτη απο το μυαλό σου. Παιξε καμιά μαλακία για παρτη της Μεχρι εκεί αυστηρά.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Θα σου προτεινα να μην το δοκιμασεις κάν. Βγαλτη απο το μυαλό σου. Παιξε καμιά μαλακία για παρτη της Μεχρι εκεί αυστηρά.
Αντικειμενικά @serlon , έχει δίκιο ο φίλος εδώ. Όσο καυλωτικο και να φαντάζει, το ξέρω γιατί και εγώ το έχω φαντασιωθει, το να γίνει πράξη είναι απαγορευτικό. Θα τα καταστρέψεις όλα.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
στα αρχικα σταδια μελλοντικης σχεσης με κοπέλα, σε μια εξοδο για καφε, έφερε και την αδερφη της να με γνωρίσει. Μου αρεσε πιό πολλυ η αδερφή, και επειδη σχεση δε στεκοτανε με το να γουσταρεις την αδερφή της, διέκοψα και με τη δικιά μου.
Και εδώ να συμπληρώσω ότι δεν είναι το θέμα άμα είναι καλύτερη η αδερφή. Όταν γνώρισα την δικιά μου ήταν ανήλικη η αδερφή της και αδιάφορη τότε. Απλά έστω και λίγο καλή να είναι , το ότι είναι και απογοητευτικό το κάνει κάπως καυλωτικο. Το μυαλό οργιάζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: serlon

serlon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
0
Δεν λεω έχετε ένα δίκιο.
Αν το παμε από την άλλη. Δλδ να κάνει κίνηση αυτή. Τι κάνω;από την άποψη τι μπορεί να γίνει μετά.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Και εδώ να συμπληρώσω ότι δεν είναι το θέμα άμα είναι καλύτερη η αδερφή. Όταν γνώρισα την δικιά μου ήταν ανήλικη η αδερφή της και αδιάφορη τότε. Απλά έστω και λίγο καλή να είναι , το ότι είναι και απογοητευτικό το κάνει κάπως καυλωτικο. Το μυαλό οργιάζει.
Αγαπητε φίλε, ειχα δει μια ταινια με τον Ιεροκλη Μηχαηλιδη, (ψα χνω τωρα και δεν τη βρισκω), που εμενε μαζί ο Μηχαηλιδης με τη γυναικα του και την ανηλικη αδεφη της(κουνι΄δίτσα) Μολις η κουνιαδιτσα αρχισε να ενηλικιωνεται την ερωτευτηκε, και τελικά τη σκοτωσε και αυτοκτόνησε. Πανε χρονια τωρα που την ειχα δεί.. Το μουνι ειναι επικινδυνο πραγμα φιλε. Φυλα ξου και απομακρυνσου
 
  • Like
Αντιδράσεις: serlon

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Αγαπητε φίλε, ειχα δει μια ταινια με τον Ιεροκλη Μηχαηλιδη, (ψα χνω τωρα και δεν τη βρισκω), που εμενε μαζί ο Μηχαηλιδης με τη γυναικα του και την ανηλικη αδεφη της(κουνι΄δίτσα) Μολις η κουνιαδιτσα αρχισε να ενηλικιωνεται την ερωτευτηκε, και τελικά τη σκοτωσε και αυτοκτόνησε. Πανε χρονια τωρα που την ειχα δεί.. Το μουνι ειναι επικινδυνο πραγμα φιλε. Φυλα ξου και απομακρυνσου
Δεν είπα να ερωτευτείς και ούτε την έχω ερωτευτεί, απλά σαν φαντασίωση το έχω οκ. Απλά αυτό που είπες. Τραβάς μια μαλακια και γεια σας. Δεν είναι ότι δεν αγαπάω την γυναίκα μου. Έχει τεράστια διαφορά.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Δεν λεω έχετε ένα δίκιο.
Αν το παμε από την άλλη. Δλδ να κάνει κίνηση αυτή. Τι κάνω;από την άποψη τι μπορεί να γίνει μετά.
Άμα θες όντως να είσαι με την δικιά σου, προφανώς δεν κάνεις τίποτα. Την απομακρύνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: serlon

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.640
Like
14.654
Πόντοι
3.656
τυποι σε κουνιαδα δεν ξερω,κατι σε νυφη η συμπεθερα εχουμε; :think::confused::confused::confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.502
Like
65.315
Πόντοι
11.956
Επαναφορά.....
Βοήθεια.
Ένα τρόπο να την πέσω στην κουνιάδα μου. Εχω μια ευκαιρία με ένα ταξίδι... Πως να το φέρω. ;
Δώσε παραπάνω πληροφορίες... μόνοι θα πάτε ... είναι παντρεμένη....έχει γκόμενο κτλ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.502
Like
65.315
Πόντοι
11.956
Δεν λεω έχετε ένα δίκιο.
Αν το παμε από την άλλη. Δλδ να κάνει κίνηση αυτή. Τι κάνω;από την άποψη τι μπορεί να γίνει μετά.
Εάν δεν σου κάτσει....την εκατσες από την γυναίκα σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόνοι. Δεν έχει τίποτα. Ελέυθερη και ωραια.
Φωτογραφία της????χωρις πρόσωπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom