Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.157
Like
15.890
Πόντοι
3.556
Την κουμπάρα,που δεν ειναι ακομα κουμπαρα βεβαια γιατι δεν μας εχει περασει στεφανα, την γαμουσε η δικια μου πριν σαν φίλες που και που, και μετα λογο οτι εκανε καμια φορα ζηλιες και σκηνες, την εχουμε γαμησεο δυο φορες και μαζι.

Τωρα εχει κοπει βεβαια αυτο ,αλλα παρολα αυτα πολλες φορες ζιταει απτη δικια μου βιντεο που τη γαμαω και αυτη στελνει πισω που παιζει το μουνι της και χύνει

Εν ολιγης ,κουμπαρα καλη χαχααχχα
μιλαμε για μεγαλη γκαυλα τύπε :wanker::wanker::wanker:

snake cobra GIF by Watchable
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.251
Κριτικές
7
Like
13.965
Πόντοι
3.936
Συμβουλή θα του δώσω και εγώ...αν μου πει ότι είναι 80χρονων χοντρή και κουτση π.χ. θα του πω να κάτσει στα αυγά του!!!
Εάν είναι 50άρα καλοδιατηρημένη και milf τι θα κάνεις;


Θα πας για βοήθεια;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.350
Κριτικές
2
Like
18.116
Πόντοι
3.836
Ας παίξει το χαρτί του μετά την Ανάσταση τότε, αλλά εάν του την γαμήσει ο Αργύρης, θα φταίτε εσείς
Εγώ ψηφίζω Αργύρη, πάντως. Από ό,τι είδα από το ιστορικό του, ο Greek Horny τρώει πολύ καλά και από τη γυναίκα του. Ας φάει καλά και κανένας άλλος.

Συγγνώμη, Greek Horny...ίσως την επόμενη φορά :dunno:.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.862
Like
6.577
Πόντοι
1.056
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Αμαρτωλέ, σταματήστε και έχω έρθει εκκλησία να ακούσω το τροπάριο της Κασσιανής (λέτε να φαίνεται στους παρακείμενους εκκλησιαζόμενους ότι μπαίνω στο bou;:think:) και γελάω ενώ είναι ημέρα μεγάλης λύπης...

@jimmys5 ;
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
374
Like
365
Πόντοι
21
Την κουμπαρα που με παντρεψε ναι γιατι ηταν γκομεναρα και δευτεροπαντρεμενη με γερο, αλλα διαφορετικοι κοσμοι ουτε που την εχω ξαναδει απο τοτε. Αλλες δυο κουμπαρες που εχω, καλα κοριτσια αλλα δεν ειναι ο τυπος μου.
Την πεθερα μου? Καλυτερα να μου τον εκοβαν, ενα και πεντηντα με τακουνια και το μεγαλυτερο καθυκι ανθρωπος που εχω συναντησει. Πως την γαμουσε, ρε γμτ, ο πεθερος μου, διμετρος υπηρετησας τσολιας στα ανακτορα? Και δεν πρεπει να την ειχε απατησει ποτε. Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.482
Like
65.092
Πόντοι
11.956
Την κουμπαρα που με παντρεψε ναι γιατι ηταν γκομεναρα και δευτεροπαντρεμενη με γερο, αλλα διαφορετικοι κοσμοι ουτε που την εχω ξαναδει απο τοτε. Αλλες δυο κουμπαρες που εχω, καλα κοριτσια αλλα δεν ειναι ο τυπος μου.
Την πεθερα μου? Καλυτερα να μου τον εκοβαν, ενα και πεντηντα με τακουνια και το μεγαλυτερο καθυκι ανθρωπος που εχω συναντησει. Πως την γαμουσε, ρε γμτ, ο πεθερος μου, διμετρος υπηρετησας τσολιας στα ανακτορα? Και δεν πρεπει να την ειχε απατησει ποτε. Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου
Έδωσες μόνος τις απαντήσεις αυτή 1.50 ο πεθερός τσολιάς και την γαμουσε ...γιατί? Μήπως τα κάνει όλα όλα για αυτό ....τρίο τετράδες κτλ....και μην πεις δεν της φαίνεται να κάνει τέτοια ....αυτές τα κάνουν αυτά ....για σκέψου
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
203
Like
168
Πόντοι
1
Σίγουρα τα θέλει! Υπάρχει ένας τρόπος. Θα την πιάσεις μια ώρα που θα λείπει η γυναίκα σου και θα της πεις για τα δήθεν ερωτικά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. Θα πεις π.χ. "Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί της τελευταία. Ενώ πάντα μου έλεγε ότι έχω πανέμορφη πουτσα και ότι λατρεύει και τα 21 εκατοστά της, τώρα μου λέει ότι είναι τεράστια και την φοβάται. Άσε που δεν της αρέσει πια η τεράστια ποσότητα σπέρματος που έχω... "

Θα λες τέτοια, περιγράφοντας και στο τέλος θα αναρωτηθείς ρητορικά: "μα τόσο κρύες ήταν οι μανάδες των νέων Ελληνίδων; Δεν τις έμαθαν πως να γαμιούνται καλά; Τόσο άσχετες; Δεν ήξεραν πως να διαχειριστούν μια τεράστια, πεινασμένη πουτσα;" Μετά θα την κοιτάξεις και θα της πεις ντροπιασμένος "συγγνώμη, δεν το εννοούσα".

Σε 2 λεπτά η γριά θα γίνει δική σου. Θα με θυμηθείς
Τελειο!
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
374
Like
365
Πόντοι
21
Έδωσες μόνος τις απαντήσεις αυτή 1.50 ο πεθερός τσολιάς και την γαμουσε ...γιατί? Μήπως τα κάνει όλα όλα για αυτό ....τρίο τετράδες κτλ....και μην πεις δεν της φαίνεται να κάνει τέτοια ....αυτές τα κάνουν αυτά ....για σκέψου
Αγαθος γιγαντας ο πεθερος, καλο παιδι, φιλοτιμο, αλλα σαβουρογαμης. Τες πα δεν λεω, μπορει ναχεις δικαιο. Απλα εγω προτιμω να τα κανει ολα ναναι 2μετρη και ναναι και γαμω τα ατομα. Οχι καθυκι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
10
Like
5.306
Πόντοι
2.816
Ελπίζω να μη βρεθεί κανένας να πήγε για ψώνια με κουμπάρα/πεθερά και έχουμε πάλι τα ίδια...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Την κουμπάρα,που δεν ειναι ακομα κουμπαρα βεβαια γιατι δεν μας εχει περασει στεφανα, την γαμουσε η δικια μου πριν σαν φίλες που και που, και μετα λογο οτι εκανε καμια φορα ζηλιες και σκηνες, την εχουμε γαμησεο δυο φορες και μαζι.

Τωρα εχει κοπει βεβαια αυτο ,αλλα παρολα αυτα πολλες φορες ζιταει απτη δικια μου βιντεο που τη γαμαω και αυτη στελνει πισω που παιζει το μουνι της και χύνει

Εν ολιγης ,κουμπαρα καλη χαχααχχα
ρε φίλε αν γίνεται κάτι τέτοιο πρέπει να είσαι ο πιο ευτυχισμένος ανθρωπος στη γη.
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
180
Πόντοι
0
θελω να την γαμησω πιο πολύ γιατί είναι σπασαρχίδο και σίγουρα ήταν αγάμητη και μικρή, τώρα είναι 62 αλλά θέλω να της κάνω τον κώλο σαν πατηνένο σύκο
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
εδώ ρε τύποι με απλή ''φίλη'' γαμιέστε και αλλάζουν πολλά
κοιτιέστε, ξανακοιτιέστε και λες τι έγινε ρε μαλάκα, γτ το έκανα αυτό τελικά;
φαντάσου να γαμήσεις πεθερά; Τα διέλυσες όλα μετά.
αλλά πες εσύ το έκανες. Ξένος άνθρωπος είσαι.
Η μάνα τι θα πει στην κόρη μετά. Πωπω αρρώστια
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Θέλω να γαμησω την Πεθερα μου έχω καταλάβει ότι γουστάρει αλλά δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να κάνω κίνηση
Πήγαινε μια μέρα που δουλεύεις και παρτην με το αυτοκίνητο. Πηγαινεται σπιτι σου σιγά σιγά και μπείτε μέσα. Άνοιξε την πόρτα κσι πιάσε στα πράσα τον πατέρα σου να ξεμουνιαζει την γυναίκα σου.;παρτην τότε καο πηγαίνετε σε ένα ξενοδοχείο να γαμηθειτε σαν σκυλιά. Ή εκτός καο αν είσαι τυχερός και παίξει παρτουζα
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Φέρσου αντρίκια. Πήγαινε βρες τον πεθερό σου και πες του μου έσπρωξες την μούχλα και κράτησες την μουνα. Ε το βράδυ θα έρθει να σε γαμησει και η πεθερά και ο πεθερός. Καυλα τρίο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom