Νέα

Θα πηγαίνατε με τη μουνάρα αδερφή της μουνάρας κοπέλας σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
φιλε ο ερωτας δεν ειναι παραμυθι...μπορει στις μερες μας να ειναι απιαστο ονειρο αλλα δεν ειναι...με τον ερωτα γεμιζεις κ γινεσαι καλυτερος ανθρωπος...με το να γαμας κρεας μπαινει κρεας βγαινει γινεσαι χειροτερος κ απλα αλλαζεις φατσες στο γαμησι...γνωμη μου

εγώ πιστεύω γενικά ότι μέχρι πριν από 40-50 χρόνια δε πρέπει να πολυυπήρχε ο έρωτας και ο ρομαντισμός κλπ παρά μόνο στη φαντασία κάποιων καλλιτεχνών. Για πάρτε ιστορικά όλες τις κοινωνίες που υπήρξαν. Πουθενά δεν υπήρξε αυτό το πράγμα. Οι άνθρωποι κινούνται- καλώς ή κακώς - από πιο κτηνώδη ένστικτα και ελατήρια και όχι από ευγενικές προθέσεις και οράματα. Απλά θέλουμε να τα ωραιοποιήσουμε μερικά πράγματα για να μη δούμε κατάματα την πραγματικότητα
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Η νιοτη ειναι πολυ λιγη για να την χαραμισεις με μια γυναικα.Ο ανθρωπος πρεπει να ειναι πολυσυλλεκτικος απο αποψη εμπειριων σε μικρη ηλικια.Δεν εννοω αποκλειστικα στις σχεσεις με το αλλο φυλο,πρεπει να κανει πραγματα που δε θα ειναι σε θεση να κανει οταν γερασει (ταξιδια, μπαφους, μπαντζι τζαμπινγκ οπως τη βρισκει ο καθενας).Μονο οταν καποιος/καποια εχει ζησει μια πληρη και γεματη ζωη ειναι σε θεση να κατασταλαξει σε μια σχεση, γιατι πολυ απλα γνωριζει τι υπαρχει περα απο αυτη.Και οχι μονο το γνωριζει, αλλα το εχει ζησει.Τα απωθημενα ειναι πολυ ασχημο πραμα.Οι περισσοτεροι 40ρηδες διαλυουν τις οικογενειες τους οταν περνανε τη φαση της 2ης εφηβειας, οταν συνειδητοποιουν οτι μεγαλωσαν και δεν εζησαν.Και τοτε παρατανε γυναικα παιδια, διαλυουν το σπιτι τους για να την κανουν με την 20χρονη γραμματεα...

Εγω θα συμβουλευα το φιλο αν δεν εχει δεσμευσεις οικογενειακες (ακα παντρεμενος) και εφοσον και ο ιδιος αναγνωριζει οτι η σχεση του δε θα εχει μελλον λογω διαφορας ηλικιας, να κανει το κεφι του.Οταν θα γερασεις και θα εισαι ενας ανημπορος συνταξιουχος θα εχεις να θυμασαι οτι καποτε πηδηξες 2 μουναρες αδερφες.

Remembrance outlasts all.Δημιουργηστε τις αναμνησεις που θα αναπολειτε
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Αγαπητοί bourdeliaρηδες είμαι εδώ και κανά χρόνο με μια πραγματικά πανέμορφη κοπέλα 22 ετών με την οποία παιρνάμε όμορφα χωρίς να πιστεύω  όμως ότι υπάρχει ιδιαίτερη προοπτική λόγω μεγάλης διαφοράς ηλικίας (πάνώ από δεκαετία). Το πρόβλημα (στον εγκεφαλό μου :headbang: :headbang:) προέκυψε από τη στιγμή που τυχαία μίλησα στο τηλεφωνο με την αδερφή της που ειναι μεν 17 ετών αλλά πραγματικά εξίσου όμορφη και φαίνεται <παιχνιδιάρα> αν και παρθένα ακόμα. Μου έχει δώσει το email της και συμφωνήσαμε να μην πει στην αδερφή της ότι μιλήσαμε γιατι τα παίρνει στο κρανίο!Το κακό είναι όμως ότι μου το έδωσε λάθος  :tickedoff: :tickedoff:(από λάθος)!!Ξέρω ότι παίζω με τη φωτιά αλλά υπάρχει κανείς που κατάφερε κάτι τέτοιο και ποιές ήταν οι συνέπειες? :think: :think:

Πρώτον το οτι αμα η γκομενα σου μαθαινε πως μιλας με την αδερφη της θα τα επαιρνε στο κρανιο δεν μου φαινεται και πολυ ενθαρυντικο για σενα, μου φαινεται ξερει οτι η μικρη θελει να αποδειξει την αξια της στην μεγαλη αδερφη παρα να γαμηθει μαζι σου και η πενιχρη εμπειρια μου λεει πως την γκομενα που θελει να παιξει μαζι σου την πηδας δυσκολοτερα απο οποιαδηποτε αλλη.

Δευτερον προσπαθησε να ξεκκολησεις το μυαλο σου για να μην εχεις ενοχλητικες εμμονες. Αν τα εχεις ενα χρονο με την αδερφη της και δεν εχεις καν κονε με την μικρη δεν πολυπαιζει να το αποχτησεις στο μελλον.Στατιστικα παντα.

Τριτον και κυριοτερον δεν μπορω να καταλαβω πως στην ηλικια σου εξαγεις συμπερασματα απο ενα τηλεφωνημα και απο το οτι σου εδωσε το email της? Δηλαδη αν σου ελεγε να της αλοιψεις λαδι στην πλατη τι θα ελεγες?

Το τελευταιο αμα θες το αγνοεις τελειως, παντως εγω δεν πηδηξα ποτε γκομενα που την σκεφτομουν κατα αυτον τον τροπο που δειχνεις να το κανεις εσυ, λες και το μυριζονται οι πουτανες οτι εχουμε φαει κολλημα και κοβουν λασπη.

Υ.Γ. Αν ειδικα οι γυναικες του φορουμ θεωρουν πως καπου ειμαι λαθος παρακαλω να διορθωσουν.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει, αλλά όποιος έχει γαμήσει παρθένα έχει φτύσει αίμα.... Και έχει γίνει ο φούτσος του αίματα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Πρώτον το οτι αμα η γκομενα σου μαθαινε πως μιλας με την αδερφη της θα τα επαιρνε στο κρανιο δεν μου φαινεται και πολυ ενθαρυντικο για σενα, μου φαινεται ξερει οτι η μικρη θελει να αποδειξει την αξια της στην μεγαλη αδερφη παρα να γαμηθει μαζι σου και η πενιχρη εμπειρια μου λεει πως την γκομενα που θελει να παιξει μαζι σου την πηδας δυσκολοτερα απο οποιαδηποτε αλλη.

Δευτερον προσπαθησε να ξεκκολησεις το μυαλο σου για να μην εχεις ενοχλητικες εμμονες. Αν τα εχεις ενα χρονο με την αδερφη της και δεν εχεις καν κονε με την μικρη δεν πολυπαιζει να το αποχτησεις στο μελλον.Στατιστικα παντα.

Τριτον και κυριοτερον δεν μπορω να καταλαβω πως στην ηλικια σου εξαγεις συμπερασματα απο ενα τηλεφωνημα και απο το οτι σου εδωσε το email της? Δηλαδη αν σου ελεγε να της αλοιψεις λαδι στην πλατη τι θα ελεγες?

Το τελευταιο αμα θες το αγνοεις τελειως, παντως εγω δεν πηδηξα ποτε γκομενα που την σκεφτομουν κατα αυτον τον τροπο που δειχνεις να το κανεις εσυ, λες και το μυριζονται οι πουτανες οτι εχουμε φαει κολλημα και κοβουν λασπη.

Υ.Γ. Αν ειδικα οι γυναικες του φορουμ θεωρουν πως καπου ειμαι λαθος παρακαλω να διορθωσουν.

εγω συμφωνω σε γενικες γραμμες
ειδικα αυτο που του λες αν θελει να το αγνοησει... οντως δεν το ειχαμε παρατηρησει πριν.. αλλα ειναι τρελλα αυθαιρετο συμπερασμα να πιστευει οτι τον γουσταρει επειδη του εδωσε το ημαιλ της το 17χρονο κ της μιλησε μια φορα κατα λαθος στο τηλ.
 

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως οταν ηθελα ελευθερη σχεση δε μπορουσα να βρω.δε ξερω γιατι.γινοτανε κατι και την επομένη θεωρουσαν οτι "τα εχουμε".χαλασα αρκετες παρεες ετσι.ωσπου "τα κοψα" αυτα και εκανα πλεον μια κανονικη μονιμη σχεση.παντως τα αγορια δινουν "μεγαλη" βαρυτητα στις φιλιες τους.παιδια που καταλαβαινα οτι γουσταρανε δεν κανανε ΤΙΠΟΤΑ εις το ονομα της φιλιας τους με τον εκαστοτε "φιλο" μου.παντως το αναγνωριζω αυτο ως μεγαλο πλεονεκτημα να εχεις τετοιους φιλους.μπραβο τους που καταφεραν να σταθουν στο υψος των περιστασεων.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα πηγαίνατε με την καραμπαζόλα αδερφή της μουνάρας κοπέλας σας;
Εγώ πήγα τραβάτε ζόρι;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Να πήγαινα που?

:2funny:
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Όρμα ρε φίλε, αν σε ανάβει ρίχτης.
Αφού χαμένη τη θεωρείς την αδερφή της όπως λες, και δεν πάει για σοβαρά, τι το σκέφτεσαι.
Εκτός αν πάει για σοβαρά, οπότε κάνε κράτει (αλλά αν ήθελες σοβαρά δε θα σκεφτόσουν να πηδήξεις την αδερφή της)
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Πιθανοτατα κατα 90% δηλαδη θα πηγαινα αν εβλεπα οτι υπηρχε παιχνιδι και απο την ιδια. Αυτο που θα προσεχα στη θεση σου ειναι να μην το μαθαινε η κανονικη κοπελα σου(οχι δηλαδη το τσιπιρικι) γιατι μετα δε θα εχεις καμια απο τις δυο σιγουρα και μπορει να εχεις και κανενα καρουμπαλο απο οτι θα σου εχει πεταξει στο κεφαλι. Αρα με λιγα λογια βουρ στο πατσα αλλα με μυστικοτιτα.
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Εγώ ρε φίλε θέλω να ξεσκίσω την αδελφή της γυναίκας μου (παντρεμένη και αυτή με παιδιά) αλλά βέβαια κρατιέμαι να μην γίνουμε οικογενειακώς από δύο (ή τριάντα δύο) χωριά όλοι μας.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
446
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
χώσου σιγά σιγά.. είσαι τυχερός σε σχέση με άλλους που δεν έχουν καν μουνί να γαμάνε..
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αγαπητοί bourdeliaρηδες είμαι εδώ και κανά χρόνο με μια πραγματικά πανέμορφη κοπέλα 22 ετών με την οποία παιρνάμε όμορφα χωρίς να πιστεύω  όμως ότι υπάρχει ιδιαίτερη προοπτική λόγω μεγάλης διαφοράς ηλικίας (πάνώ από δεκαετία). Το πρόβλημα (στον εγκεφαλό μου :headbang: :headbang:) προέκυψε από τη στιγμή που τυχαία μίλησα στο τηλεφωνο με την αδερφή της που ειναι μεν 17 ετών αλλά πραγματικά εξίσου όμορφη και φαίνεται <παιχνιδιάρα> αν και παρθένα ακόμα. Μου έχει δώσει το email της και συμφωνήσαμε να μην πει στην αδερφή της ότι μιλήσαμε γιατι τα παίρνει στο κρανίο!Το κακό είναι όμως ότι μου το έδωσε λάθος  :tickedoff: :tickedoff:(από λάθος)!!Ξέρω ότι παίζω με τη φωτιά αλλά υπάρχει κανείς που κατάφερε κάτι τέτοιο και ποιές ήταν οι συνέπειες? :think: :think:
Η μάνα τους, τι λέει; Καλό κομμάτι;
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
εγω παντως οταν ηθελα ελευθερη σχεση δε μπορουσα να βρω.δε ξερω γιατι.γινοτανε κατι και την επομένη θεωρουσαν οτι "τα εχουμε".χαλασα αρκετες παρεες ετσι.ωσπου "τα κοψα" αυτα και εκανα πλεον μια κανονικη μονιμη σχεση.παντως τα αγορια δινουν "μεγαλη" βαρυτητα στις φιλιες τους.παιδια που καταλαβαινα οτι γουσταρανε δεν κανανε ΤΙΠΟΤΑ εις το ονομα της φιλιας τους με τον εκαστοτε "φιλο" μου.παντως το αναγνωριζω αυτο ως μεγαλο πλεονεκτημα να εχεις τετοιους φιλους.μπραβο τους που καταφεραν να σταθουν στο υψος των περιστασεων.


ΑΣΧΕΤΟ !!
Υπαρχουν τετοιες γυναικες ? κι αν ναι ! εγω γιατι δε μπορω να πετυχω ποτε μια τετοια ?
electra μηπως θα επρεπε να τα πουμε εμεις καποια στιγμη ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom