Νέα

Θα με δεχτούν στο μπουρδέλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parthenoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?
δεν τρεχει τιποτα ρε που εχεις λευκη.δεν εχοχλει πουθενα.
πηγαινε να πηδηξεις και γρηγορα.εχεις αργησει παρα πολυ.
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
αντι να πας να πηδηξεις δεν μπας να διορθωσεις τη φιμωση μη στο κοψουν εντελως στο τελος;;
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Ισως να είναι χαζή ερώτηση δεν ξέρω αλλά είμαι 18 ετών με κανονική εμφάνιση αλλά έχω λευκη(άσπρες μεγάλες κηλίδες στο δέρμα και στα γενητικά όργανα, δεν μεταδίδεται είναι κληρονομικό) και φίμωση. Υπάρχει περίπτωση να με διώξουν αν παω σε οικο ανοχής?
με τιποτα φιλε ισα ισα που μες στο σκοταδι σιγα μη το δουνε ασε που παιζει να μη σε παρατηρησει καν
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
διχρωμια στο δερμα και φιμωση... σιγα μην προσεξει αυτες τις ''λεπτομεριες'' ....
Εκτος αυτο τυπε μου και αν το προσεξουν αντε να του πουν να βαλη μονος του την καποτα...και να μην του κανουν ελευθερο στοματικο , μαλακια με το χερι ανευ καποτας..και αρχιδογλυψιμο...σιγα  :rockon:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Παιξε παραμυθα οτι ντρεπεσαι.
Σβησε τελειως το φως και μπες κατω απο το σεντονι.


 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
770
Πόντοι
96
τυπε να εχεις μαζι σου ενα χαρτι απο γιατρο που βεβαιωνει οτι οντως δεν μεταδιδεται


  Επρεπε να ζηταν τα μπουρδελα χαρτι απο δερματολογο και από καρδιολογο σαν τα γυμναστηρια . Ποτε θα γινουμε Ευρωπη?????

αντι να πας να πηδηξεις δεν μπας να διορθωσεις τη φιμωση μη στο κοψουν εντελως στο τελος;;

πάρε ράμματα , λίγη ξυλοκαϊνη και ένα βελονοκάτοχο , ίσως χρειαστεί να ράψεις κάτι...

  Σωστο το 1ο  :2funny: :2funny: το 2ο .

  Εισαι τυχερος που ΞΕΡΕΙΣ οτι εχεις φιμωση  Ισως ασχετο αλλα εγω στα 15 ειπα οχι σε κοπανα για λότσα , αργοτερα καταλαβα οτι ειχα φιμωση . Δεν ξερω τι θα ειχε γινει αν ειχα παει τελικα για τσαρκα  , εξαρταται μαλλον απο το σε πια κοπέλα θα πέσεις
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
γιατι δεν πας να γαμησεις καμια της πιατσας? σιγα μην το δουνε μεσα στο αυτοκινητο...
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1

Γιατί δεν πας να κάνεις περιτομή; Περιμένεις να περάσει μόνο του; Έπρεπε να είχες κάνει από μικρή ηλικία.
Όσον αφορά την λεύκη δεν είναι και τόσο σπάνια ,την έχει το 2 με 3 τοις εκατό του πληθυσμού οπότε πολύς
κόσμος ξέρει τι είναι, και επίσης οι συγκεκριμένες κοπέλες ειδικά εαν είναι καιρό στο επάγγελμα σίγουρα
θα τους έχουν τύχει πολλοί πελάτες με το ίδιο πρόβλημα. 

 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Γιατί δεν πας να κάνεις περιτομή; Περιμένεις να περάσει μόνο του; Έπρεπε να είχες κάνει από μικρή ηλικία.
Όσον αφορά την λεύκη δεν είναι και τόσο σπάνια ,την έχει το 2 με 3 τοις εκατό του πληθυσμού οπότε πολύς
κόσμος ξέρει τι είναι, και επίσης οι συγκεκριμένες κοπέλες ειδικά εαν είναι καιρό στο επάγγελμα σίγουρα
θα τους έχουν τύχει πολλοί πελάτες με το ίδιο πρόβλημα.   
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Πηγαινε να γαμησεις ανιψιε, αντε γιατι πολυ αξια δινεις στις τυπισσες. Σιγα μη σε πουν συφλιαρη. Τραβα γαμησου με ΟΡΚ να πεις, αν σε αποκαλεσουν ετσι.
Οσο για το πουτσοκεφαλο ριξε του κοψιμο, αμαρτια ειναι. Αν εχεις καποιον μεγαλυτερο πηγαινετε παρεα ωστε νασαι ανετος.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
πρώτα πληρώνεις..
αν δεν  :zfuck: να τα ζητήσεις το χρήμα πίσω   :grin:
  Μετα ερχονται τα αλβανακια, τρως μαπες , και καλουν και την αστυνομια για φασαρια σε χωρο εργασιας μια χαρα...Μια φορα για δεκα ευρο μουκαναν σκηνικο...Πρεπει να τους ανοιξης το κεφαλι για να μην φας ξυλο..αλλα παλυ θα μπεις μεσα..Οποτε δεν ασχολησε τους αφηνης στην καταδικη τους, και απλα φευγης μην ζητας λεφτα πισο και αν το κανεις κια δεν τα δινουν μην καθεσε πολυ ωρα στο μπουρδελο  :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
 Μετα ερχονται τα αλβανακια, τρως μαπες , και καλουν και την αστυνομια για φασαρια σε χωρο εργασιας μια χαρα...Μια φορα για δεκα ευρο μουκαναν σκηνικο...Πρεπει να τους ανοιξης το κεφαλι για να μην φας ξυλο..αλλα παλυ θα μπεις μεσα..Οποτε δεν ασχολησε τους αφηνης στην καταδικη τους, και απλα φευγης μην ζητας λεφτα πισο και αν το κανεις κια δεν τα δινουν μην καθεσε πολυ ωρα στο μπουρδελο  :rockon:

τι ακριβως σου εχει συμβει συναγωνιστη αν θες να μας πεις γιατι μου'χουν συμβει και μενα κατι αντιστοιχα...
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
ρε παλικαρι πηγαινε φτιαξε την φιμωση να γαμας σαν ανθρωπος!

Ετσι εχω φιλο εμφανισημο , που τον γουσταρουν πολλες γκομενες και πηδαει σπανια και με καποτα παντα ,επειδη ποναει με την φιμωση.
Φοβαται να παει στον γιατρο, 30χρονων μαντραχαλος
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
ρε παλικαρι πηγαινε φτιαξε την φιμωση να γαμας σαν ανθρωπος!

Ετσι εχω φιλο εμφανισημο , που τον γουσταρουν πολλες γκομενες και πηδαει σπανια και με καποτα παντα ,επειδη ποναει με την φιμωση.
Φοβαται να παει στον γιατρο, 30χρονων μαντραχαλος
εν το μεταξυ δεν ειναι τιποτα απολυτως ετσι? προσφατα εκανε ενας φιλος στον πειραια στη δραπετσωνα σε ενα καλο ουρολογο 120 ευρω στο ιατρειο τ ουτε χειρουργια να μπει ουτε κλινικες βεβαια μετα απο 20 μερες γαμησε αλλα ολα κοπμπλε
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
μην το δεις σαν εξοδο

Δες το σαν επενδυση για να γαμας αφοβα αβιαστα αβασανιστα.

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
ρε παλικαρι πηγαινε φτιαξε την φιμωση να γαμας σαν ανθρωπος!

Ετσι εχω φιλο εμφανισημο , που τον γουσταρουν πολλες γκομενες και πηδαει σπανια και με καποτα παντα ,επειδη ποναει με την φιμωση.
Φοβαται να παει στον γιατρο, 30χρονων μαντραχαλος

γιατι φοβαται τοσο φιλε φιντοντιλντο ο φιλος σου.. :huh: :think: :S ;;??
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Τι εγινε????Σε δεχτηκανε τελικα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom