Νέα

Θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Αλβανίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
το νήμα κανονικά πρέπει να μπανιαριστεί ως ρατσιστικό. Φαντάζομαι ότι ο φίλος δεν έχει πρόβλημα στο αντίστοιχο "θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Γερμανίδα"
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
για καντε μια βολτα στο ινσταγκραμ να δειτε και το επιπεδο της ελληνιδας σημερα.......και γενικοτερα ολων των γυναικων.....αφηστε λοιπον τη καταγωγη κατα μερος και σκεφτειτε ποσο σοβαρα ειναι τα πραγματα οσον αφορα την κριση αξιων.....
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Πρώτη φορά θα κάνω τέτοιου είδους σχόλιο. Νομίζω ότι καλό είναι να αποφεύγονται ή να κατεβαίνουν τέτοιου είδους θέματα απο την διαχείριση, γιατί ενισχύουν τον ρατσισμό και προσβάλλουν τους άλλους ανθρώπους.
Απορώ πως υπάρχει ακόμα αυτό το θέμα.  
ΥΓ. Δεν είναι παιδιά όλοι οι Αλβανοί-ες  κακοί άνθρωποι. Υπάρχουν πολλοί καλοί αλβανοί,  με τους οποίους και έχω συνεργαστεί πολύ όμορφα και με άλλους εχω φιλικές σχέσεις. Οπως υπάρχουν και πολύ κακοί Έλληνες υπάρχουν και πολύ καλοί Έλληνες , Γερμανοί, Σουηδοί κλτ.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
πλεον αν  τα βαλεις κατω .. ελληνιδα  σωστη  με το σταγονομετρο  βρισκεις..
ενω  αλβανιδα  παιζει να ειναι  πιο ευκολο να βρεις σωστη ...
βεβαια  σε καμια 20ρια χρονια  θα εχουν  πληρως εξισωθει  με τις δικες μας καριολες ...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Πρώτη φορά θα κάνω τέτοιου είδους σχόλιο. Νομίζω ότι καλό είναι να αποφεύγονται ή να κατεβαίνουν τέτοιου είδους θέματα απο την διαχείριση, γιατί ενισχύουν τον ρατσισμό και προσβάλλουν τους άλλους ανθρώπους.
Απορώ πως υπάρχει ακόμα αυτό το θέμα. 
ΥΓ. Δεν είναι παιδιά όλοι οι Αλβανοί-ες  κακοί άνθρωποι. Υπάρχουν πολλοί καλοί αλβανοί,  με τους οποίους και έχω συνεργαστεί πολύ όμορφα και με άλλους εχω φιλικές σχέσεις. Οπως υπάρχουν και πολύ κακοί Έλληνες υπάρχουν και πολύ καλοί Έλληνες , Γερμανοί, Σουηδοί κλτ.

Σωστος, δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι το ιδιο ουτε και παιζει καποιο ρολο η καταγωγη ενος ανθρωπου.
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Πόσο Μαλακας πρέπει να είναι κάποιος ,και πόσο φασίστας ,για να νομίζει ότι η υπηκοότητα ενός ανθρώπου σημαίνει ότι είναι εξ ορισμού καλός ή κακός;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Πόσο Μαλακας πρέπει να είναι κάποιος ,και πόσο φασίστας ,για να νομίζει ότι η υπηκοότητα ενός ανθρώπου σημαίνει ότι είναι εξ ορισμού καλός ή κακός;

Έλα ντε...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
Πόσο Μαλακας πρέπει να είναι κάποιος ,και πόσο φασίστας ,για να νομίζει ότι η υπηκοότητα ενός ανθρώπου σημαίνει ότι είναι εξ ορισμού καλός ή κακός;

Εχεις δικιο φιλε απλως ειναι αυτο που λεει ο σοφος λαος. Καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα. Συνηθως γινεται μια γενικευση. Πως λεμε τι μουναρες ειναι οι ρωσιδες και  τι καριολες οι ελληνιδες, λες και σεν υπαρζουν μου αρες ελληνιδες και καριολες ρωσιδες.
 

Littlejohn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
140
Κριτικές
12
Like
542
Πόντοι
291
φίλε διαβάζεις την αυγή ή τον ριζοσπάστη?
αλλά το (αχρείαστο) νήμα έχει άλλο θέμα...

λοιπόν

τα ίδια και τα ίδια. τι είχες παντελάκη μου...
είστε αρκετοί εδώ μέσα (πολλοί θα έλεγα αλλά δεν μου κάνει εντυπωση) που όλα τα νήματα τα κάνετε εφαλτήριο για το θάψιμο της ελληνίδας γυναίκας/κοπέλας/μάνας. που έχει βέβαια τα καλά της έχει και τα κακά της. αναντίρρητα.
οι περισσότεροι δεν νομίζω ότι συνειδητοποιείτε γιατί φτάσατε σε αυτό το σημείο. φταίνε αυτές, φταίτε εσεις (συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση), το θέμα είναι ότι μάλλον αρνείστε να δείτε την αλήθεια κατάματα.
για να απορρίπτεστε από τη συντριπτική πλειοψηφία των (ελληνίδων) γυναικών (ή να μην σας "κανει" καμία) ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ και ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ (ΚΑΙ) ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

το ότι υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ άλλοι που έχουν υγιείς "επαφές" (γάμο, σχέση, φλιρτ, ξεπέτες) με ελληνίδες πραγματικά δεν σας λέει τίποτα??? μα τίποτα?
φυσικά υπάρχει και η εύκολη απάντηση "αυτοί είναι βολεμένοι", "δεν έχουν αρχίδια και τους τραβάνε από τη μύτη", "μας λες για τους φραγκάτους που όλες πάνε εκεί" και λοιπές τέτοιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ που σε κάποιες περιπτώσεις φυσικά και ισχύουν, αλλά σίγουρα ΔΕΝ είναι η πλειοψηφία. οι περισσότεροι είναι νορμάλ άτομα που ο καθένας με περισσότερη ή λιγότερη επιτυχία προσεγγίζει τις ελληνίδες και παίρνει (ή δεν παίρνει) αυτό που θέλει...
ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ BOU.COM NA ΚΛΑΙΝΕ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.

άντε πάμε και στο ερώτημα του νήματος...

ποιος ΜΑΛΑΚΑΣ χωριζει μουνάρα επειδή είναι αλβανίδα, γεωργιανή, γερμανίδα, ελληνίδα, ουζμπεκιστανή κλπ κλπ????
αν για τους δικούς του λόγους (δεν το σχολιάζω και αυτό - άλλη συζήτηση) έχει φυλετικά προβλήματα, ας "παίξει" μαζί της όσο λέει το πουλί του, και όταν φτάσει το πλήρωμα του χρόνου την "κάνει"...

ps
επειδή έχω γυρίσει αρκετά και έχω γνωρίσει/ σχετιστεί με πολλές εθνικότητες (και φυσικά έχω την προσωπική μου άποψη περί "στατιστικών" γυναικών από διάφορες χώρες - γιατί υπάρχουν όντως διαφορες στη νοοτροπία), ο γενικός κανόνας είναι- και πρέπει να είναι - ο εξής:
ασχέτως με τις αντιλήψεις/προκαταλήψεις και εμπειρίες μας, ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟ (ΓΥΝΑΙΚΑ Ή ΑΝΤΡΑ) ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ή ΠΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΛΟΙ Ή ΚΑΚΟΙ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ κοκ...
ΑΛΛΟ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑς ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΠΟΙΟΥ Ή ΚΑΠΟΙΑΣ ΠΟΥ Η ΜΟΙΡΑ ΕΦΕΡΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑς ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.

ΑΙΝΤΕ ΤΩΡΑ....
... και άλλο ο γαμπρός ή νύφη μου από τας «Ευρώπας και τας Αμερικές» (σημαίνει χρήμα ,πολιτισμός,έργον άριστον ...) και άλλο το ίδιο από «το αλβανό, ρωσοπόντιο» (σημαίνει κάνε την πουτάνα να τα κονομάς,το πολύ-πολύ δουλικό).
Αν σου παρουσιαστούν «φυλετικά προβλήματα» θα πρέπει ξηγηθείς αλμυρό φιστίκι ,αν όμως το έφαγες από Ελληνίς εσύ έχεις το πρόβλημα και θα πρέπει να ζητήσεις συγνώμη και να επισκεφθείς γιατρό ... απλά μαθηματικά ...
Πάντως είστε πολύ κάθετος.Φταίνε οι εξαιρέσεις για την αβεβαιότητα ;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Νομίζω έχει χαθεί η μπάλα με θέματα ρατσισμού και άλλες αρχιδιες.Παντου υπάρχει μια κρυμμένη πληροφορία για κάποιους και δεν είναι όλα ούτε άσπρο ούτε μαύρο.

Όπως έχω ξαναγράψει είχα σχέση με αλβανίδα.Η κατάσταση μου εκείνη την περίοδο ήταν στο να βρω μια κοπέλα για σοβαρά.Στ αρχιδια μου τα αλβανιδα ή σομαλεζα.Με την κοπέλα είχαμε πολλά κοινά, δεν μας άρεσαν οι έξοδοι σε κωλοκαφε και κλαμπ παρά περναμε τα ποδήλατα και κάναμε βόλτες, βγαίναμε μαζί για τρέξιμο, στην θάλασσα παίρναμε κανό και είχαμε γαμηθει μια φορά σ αυτό, εγώ νόμιζα ότι ήταν ο άνθρωπος που έψαχνα.

Άρχισε να μαλακίζεται πολύ νωρίς και τι εννοώ! Δεν είχα καποτα μια φορά και τριβομασταν γυμνοί, δεν την γαμουσα χωρίς καποτα ποτέ, γυρνάει κ μ λέει έτσι ήμουν κ με το τάδε φιλαράκι προχθές που με φιλοξένησε... Δεν είπα τίποτα και μέσ'στ άγρια μεσάνυχτα σηκώθηκα και έφυγα.

Μετά από πολύ δάκρυ από μέρους της, ξαναγύρισα αλλά η κατάληξη, χωρισμός.

Αργότερα από καιρό,ξαναβρεθηκαμε και μ είπε ότι ήθελε να μ γαμησει όσο μπορούσε τη ζωή, ενώ της φερθηκα τόσο καλά αυτή δεν ήξερε να το χειριστεί και απλά της έβγαινε ένα μίσος απέναντι μου, χωρίς εξήγηση.

Και μόνο που τ άκουγα σκεφτόμουν έτσι γίνονται τα φονικά... Δεν έβγαλα την παραμικρή φωνή, τίποτα...

Κολλητός εκείνη την περίοδο τα χε με αλβανίδα και αλλάζαμε εμπειρίες.Του πα τι συνέβη αυτός όμως ήταν ευχαριστημένος.Του πα θα στην φέρει, πρόσεχε.Μετα από καιρό, αυτός συζούσε τέσσερα χρόνια, ήθελε να ανοίξει μια επιχείρηση και την ήθελε μέσα, αυτή τον σαμποταριζε να μην την ανοίξει και εν τέλει του τα γύρισε σε τέτοιο βαθμό ώστε αυτός να φαίνεται φταιχτης που δεν την ρωτά, υπολογίζει κλπ για τόσο σοβαρά θέματα.

Θέλετε να πιστεύετε ότι είμαστε ρατσιστές οπότε στην πρώτη αλβανίδα θα δείξετε το φιλελεύθερο πρόσωπο και θα την περισυλλεξετε; Κάντε το...
 

ROYAL

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Like
19
Πόντοι
0
Αν και λιγο απιθανο εως και αδυνατον μια αλβανιδα να σε εμπνεει ειτε εξωτερικα ειτε εσωτερικα και αν ακομα και αυτο συμβει σε ελαχιστες των ελαχιστων περιπτωσεων καταλαβαινεις τη διαφορα σχετικα γρηγορα .οσο αφορα τις υπηκοότητες τις καλοσυνες και τους καλους τροπους αφηνουμε τα νουμερα τους αριθμους και τα ποσοστα εγκληματικοτητας να μιλησουν απο μονα τους.ολα τα υπολοιπα ειναι αδιαφορα.
 

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
945
Πόντοι
361
Πάντα και παντού υπάρχουν "καλοί" και "κακοί"...
Δυστυχώς για όσους προέρχονται από την Αλβανία υπάρχει μια προκατάληψη, απόλυτα δικαιολογημενη, αλλά δεν σημαίνει ότι όλοι και όλες είναι το ίδιο. Πρέπει πάντα να είσαι επιφυλακτικος, όπως και με τους Ελληνες και Ελληνίδες.
Όσο για το συγκεκριμένο θέμα, αν περνάς καλά, δεν υπάρχει λόγος για να μετανιώσεις... Αν όμως δείχνει δείγματα του παλιοχαρακτήρα της, εξαφανιζεσαι σε χρόνο dt! (το ίδιο ισχύει και για Ελληνίδες)
Όλα αυτά είναι θεωρίες. Αν την δαγκασεις την λαμαρίνα, μετά όλα αλλάζουν και δύσκολα σκέφτεσαι με το πάνω κεφάλι...
Πάντως πολλές είναι οι Αλβανιδες που είναι μουναρες!!! Και σίγουρα πρέπει να δοκιμαστούν!!!
:knockinb:
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
Νομίζω έχει χαθεί η μπάλα με θέματα ρατσισμού και άλλες αρχιδιες.Παντου υπάρχει μια κρυμμένη πληροφορία για κάποιους και δεν είναι όλα ούτε άσπρο ούτε μαύρο.

Όπως έχω ξαναγράψει είχα σχέση με αλβανίδα.Η κατάσταση μου εκείνη την περίοδο ήταν στο να βρω μια κοπέλα για σοβαρά.Στ αρχιδια μου τα αλβανιδα ή σομαλεζα.Με την κοπέλα είχαμε πολλά κοινά, δεν μας άρεσαν οι έξοδοι σε κωλοκαφε και κλαμπ παρά περναμε τα ποδήλατα και κάναμε βόλτες, βγαίναμε μαζί για τρέξιμο, στην θάλασσα παίρναμε κανό και είχαμε γαμηθει μια φορά σ αυτό, εγώ νόμιζα ότι ήταν ο άνθρωπος που έψαχνα.

Άρχισε να μαλακίζεται πολύ νωρίς και τι εννοώ! Δεν είχα καποτα μια φορά και τριβομασταν γυμνοί, δεν την γαμουσα χωρίς καποτα ποτέ, γυρνάει κ μ λέει έτσι ήμουν κ με το τάδε φιλαράκι προχθές που με φιλοξένησε... Δεν είπα τίποτα και μέσ'στ άγρια μεσάνυχτα σηκώθηκα και έφυγα.

Μετά από πολύ δάκρυ από μέρους της, ξαναγύρισα αλλά η κατάληξη, χωρισμός.

Αργότερα από καιρό,ξαναβρεθηκαμε και μ είπε ότι ήθελε να μ γαμησει όσο μπορούσε τη ζωή, ενώ της φερθηκα τόσο καλά αυτή δεν ήξερε να το χειριστεί και απλά της έβγαινε ένα μίσος απέναντι μου, χωρίς εξήγηση.

Και μόνο που τ άκουγα σκεφτόμουν έτσι γίνονται τα φονικά... Δεν έβγαλα την παραμικρή φωνή, τίποτα...

Κολλητός εκείνη την περίοδο τα χε με αλβανίδα και αλλάζαμε εμπειρίες.Του πα τι συνέβη αυτός όμως ήταν ευχαριστημένος.Του πα θα στην φέρει, πρόσεχε.Μετα από καιρό, αυτός συζούσε τέσσερα χρόνια, ήθελε να ανοίξει μια επιχείρηση και την ήθελε μέσα, αυτή τον σαμποταριζε να μην την ανοίξει και εν τέλει του τα γύρισε σε τέτοιο βαθμό ώστε αυτός να φαίνεται φταιχτης που δεν την ρωτά, υπολογίζει κλπ για τόσο σοβαρά θέματα.

Θέλετε να πιστεύετε ότι είμαστε ρατσιστές οπότε στην πρώτη αλβανίδα θα δείξετε το φιλελεύθερο πρόσωπο και θα την περισυλλεξετε; Κάντε το...
κι εσυ θελεις να πιστευεις οτι αν δεν ηταν αλβανιδα κι ηταν ελληνιδα ή οτιδηποτε αλλο θα ειχε αλλη καταληξη..αν εχεις την ιδια συμπεριφορα και στις επομενες δε θα εχεις και πολυ διαφορετικη καταληξη..και τι εννοω;..οι λεξεις κλειδι που συνοψιζουν τη συμπεριφορα σου ειναι οι εξης:ενώ της φερθηκα τόσο καλά ...οσο θα το κανεις αυτο ,οχι μονο μισος θα εισπραττεις απο τις γκομενες,αλλα οτι χειροτερο εχουν στην σκατοψυχη τους
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
κι εσυ θελεις να πιστευεις οτι αν δεν ηταν αλβανιδα κι ηταν ελληνιδα ή οτιδηποτε αλλο θα ειχε αλλη καταληξη..αν εχεις την ιδια συμπεριφορα και στις επομενες δε θα εχεις και πολυ διαφορετικη καταληξη..και τι εννοω;..οι λεξεις κλειδι που συνοψιζουν τη συμπεριφορα σου ειναι οι εξης:ενώ της φερθηκα τόσο καλά ...οσο θα το κανεις αυτο ,οχι μονο μισος θα εισπραττεις απο τις γκομενες,αλλα οτι χειροτερο εχουν στην σκατοψυχη τους

Σωστος. Απολυτα ! ! !

Γνωριζετε οτι με βαση μια ερευνα που εγινε (πειραμα με πραγματικους ανθρωπους) κατεληξαν στο συμπερασμα οτι οι γυναικες θεωρουν λιγοτερο ελκυστικο καποιον αντρα που χαμογελα ενω οταν δεν χαμογελα και εχει μια σοβαρη εκφραση τον θεωρουν πιο ελκυστικο;

Αυτο στηριζεται οπως ειπαν στο γεγονος οτι οταν ο αντρας χαμογελα, σημαινει οτι θελει να ειναι αρεστος στη γυναικα και στους γυρω του, δηλαδη ειναι καλος ανθρωπος, καλο παιδι.

Οταν δεν τον νοιαζει τι λενε οι γυρω του και δεν το προσπαθει, δεν χαμογελα, τοτε σημαινει οτι δεν ειναι καλο παιδι, αλλα κακο παιδι.

Κυριο χαρακτηριστικο των καλων παιδιων ειναι οτι προσπαθουν να ειναι καλοι με τους γυρω τους, ευγενικοι, χαμογελαστοι, συμβατοι κτλπ.

Κυριο χαρακτηριστικο των κακων παιδιων ειναι οτι ολα τα παραπανω τα εχουν γραψει στα αρχιδια τους και απλα κανουν αυτο που θελουν τη καθε στιγμη χωρις να φοβουνται να πληρωσουν τις συνεπειες των επιλογων τους.

Οταν φερεσαι καλα σε μια γυναικα, αυτοματα σε μετραει για καλο παιδι (δεν ξεγραφει ποτε αυτο μετα) και θα σου γαμησει τη ψυχη. Νομος. Απειρα βιντεο στο διαδικτυο απο ειδικους πανω στο θεμα αλλα και χιλιαδες παραδειγματα μεσα απο τη ζωη γυρω μας.

Καμια ομορφη γυναικα δεν καυλωσε πραγματικα μεσα της για ενα καλο παιδι. Ποτε.

Ολες τους καυλωνουν για αυτον που θα της γαμησει τη ψυχη και μετα θα βρουν ενα καλο παιδι (κατα προτιμηση με λεφτα) για να κανουν τη δουλεια τους και να εκπληρωσουν τους στοχους τους.

Φερθηκε καλα ο ανθρωπος και για αυτο του ειπε αυτα που ειπε. Ας πηγαινε να τα πει σε κανα "καλο" παιδι απο τη χωρα της να σου πω μετα το τι θα ειχε συμβει, νυχτα με φεγγαρι. Επειδη το ξερει, δεν προκειται ποτε να κανει τετοια μαλακια. Εχουν σεβασμο στους κωδικες, απλα.

Αυτα, τα κανουν στους Ελληνες και γενικα στα καλα παιδια, οχι στους δικους της.

Τα ιδια ακριβως κανουν και οι σλαβες με τους δυτικους αντρες, κατι το οποιο δεν θα τολμησουν ποτε να κανουν με εναν δικο τους. Ποτε.

Υπαρχουν βεβαια και περιπτωσεις εξαιρεσεις που ναι θα τα κανουν και με τους δικους τους, απλα παντου υπαρχουν οι μαλακες οποτε ναι τον βρηκε και εκει τον μαλακα και του γαμησε τη ψυχη.

Σε νορμαλ αντρα και μη μαλακα στη χωρα της δεν παιζει ποτε να φερθει ετσι, οπως δεν θα το κανει ουτε η σλαβα.
 

Επισκέπτης
Πόσο Μαλακας πρέπει να είναι κάποιος ,και πόσο φασίστας ,για να νομίζει ότι η υπηκοότητα ενός ανθρώπου σημαίνει ότι είναι εξ ορισμού καλός ή κακός;

Δεν ειναι ουτε μακακες , ουτε φασιστες. Απλα δεν εχουν ερθει αρκετα σε επαφη με αλλες εθνοτητες.
Η μεταναστευση στο εξωτερικο, η εργασια εκει για καποιο χρονικο διαστημα και η καθημερινη τριβη με πολλες φυλες, φερνει τα πραγματα στη πραγματικη τους διασταση.
Δεν θελετε καποιοι να σας περιγραψω συμπεριφορες τοσο Ρωσου οσο και Σερβου , που τους θεωρειται "ομοδοξα αδερφια" , στις δουλειες που ήμουν στο παρελθον, για να επιβιωσουν και να αναδειχθουν.
Διακριση των ανθρωπων με βαση τα χαρακτηριστικα της συμπεριφορας τους, διαφορετικα θα βρεθειτε προ δυσαρεστων εκπληξεων

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τριβη με πολλες φυλες, φερνει τα πραγματα στη πραγματικη τους διασταση.

Διακριση των ανθρωπων με βαση τα χαρακτηριστικα της συμπεριφορας τους,

η φυλη, η καταγωγη ειναι ασχετα με τα χαρακτηριστικα της συμπεριφορας?

οπως το 90% των γυναικων θελει να σε εκμεταλευτει,
το 90% των τσιγγανων να σε κλεψει,
το 90% των γαλλων σου μιλαει ευγενικα,

ΔΕΝ ειναι ασχετα μεταξυ τους.

εχουν βρει πχ γονιδια τεμπελιας σε κουνελια που για αυτο το λογω σκαβουν πολυ ρηχα λαγουμια.

μαυρο χρωμα δεν σημαινει κακως ανθρωπος, ουτε μουνι σημαινει εκμεταλευτρια και κακομαθημενη.
1 δις ινδοι ειναι πολυ πιο τιμιοι απο τους τσιγγανους αλλα εδω μας ηρθαν αιωνες τωρα οι τσιγγανοι και τους αναγνωριζουμε ευκολα λογω εμφανισης, αν ηταν ιδιοι εμφανισιακα με εμας θα μας μπερδευαν τοσο απλο.

οι πουστιδες για παραδειγμα δεν εχουν καμμια διαφορα στην εμφανιση, γιατι οταν θες να βρισεις καποιον τον λες πουστη?
 

nfg34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν χρειαζόταν να την παντρευτεί κιόλας. Μπορούσαν να έχουν μια ωραία σχέση. Ή αν ήθελαν γάμο το πολύ πολύ έβαζε κάποια όρια εκείνος.
 

bluemotion1975

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
42
Like
481
Πόντοι
20
ανετα θα την χωριζα εαν μου ελεγε οτι ειναι αλβανιδακι χαχαχαχαχαχχ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Γνωριζετε οτι με βαση μια ερευνα που εγινε (πειραμα με πραγματικους ανθρωπους) κατεληξαν στο συμπερασμα οτι οι γυναικες θεωρουν λιγοτερο ελκυστικο καποιον αντρα που χαμογελα ενω οταν δεν χαμογελα και εχει μια σοβαρη εκφραση τον θεωρουν πιο ελκυστικο;

Αυτο στηριζεται οπως ειπαν στο γεγονος οτι οταν ο αντρας χαμογελα, σημαινει οτι θελει να ειναι αρεστος στη γυναικα και στους γυρω του, δηλαδη ειναι καλος ανθρωπος, καλο παιδι.

Τίποτε δεν είναι απόλυτο όμως.
Ο ΡΟΥΒΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Και τον θέλει το 99,99999% των γυναικών .

Οπότε ;;;;;;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Τίποτε δεν είναι απόλυτο όμως.
Ο ΡΟΥΒΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Και τον θέλει το 99,99999% των γυναικών .

Οπότε ;;;;;;

Δεν αντεξες να πεις παλι τα δικα σου...

Ο Ρουβας εχει ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!! Τι ακριβως δεν εχεις καταλαβει;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom