Νέα

Θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Αλβανίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εχω ενα φιλο που τα εχει με Αλβανιδα και πανε για γαμο. Υπαρχουν πολλα τετοια ζευγαρια πλεον, ας μη γελιομαστε. Και τι εγινε που θα εχει συγγενεις στα Τιρανα? Δηλαδη οι αλλοι που εχουν συγγενεις - ξερω 'γω - στη Σοφια ή στο Κιεβο ειναι καλυτεροι? Τι κολληματα ρε γαμωτο!  :jerking:

να του πεις να φροντισουν εγκαιρα οι συγγενεις της να βγαλουν βιζα για ελλαδα να δουνε το γαμο. Θελει 3-5 μηνες αν δεν εχεις μεσο.
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
Εχω ενα φιλο που τα εχει με Αλβανιδα και πανε για γαμο. Υπαρχουν πολλα τετοια ζευγαρια πλεον, ας μη γελιομαστε. Και τι εγινε που θα εχει συγγενεις στα Τιρανα? Δηλαδη οι αλλοι που εχουν συγγενεις - ξερω 'γω - στη Σοφια ή στο Κιεβο ειναι καλυτεροι? Τι κολληματα ρε γαμωτο!  :jerking:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ασχετο αυτο ρε φιλε....δεν λεει για μορφωση ....

Το καταλαβε και καποιος εδω μεσα.... Αν θελετε αλλοδαπες κοιταξτε ανατολικα...το τι νοοτροπια εχουν οι Αλβανοι που ζουν στην Ελλαδα το εχετε δει. Θελετε παρε-δωσε με τετοιους ανθρωπους? Αληθεια αυτη η κοπελα ηταν και αυτη λαθρομεταναστης? Ρε δεν γαμιομαστε λεω γω.....


Εχω ενα φιλο που τα εχει με Αλβανιδα και πανε για γαμο. Υπαρχουν πολλα τετοια ζευγαρια πλεον, ας μη γελιομαστε. Και τι εγινε που θα εχει συγγενεις στα Τιρανα? Δηλαδη οι αλλοι που εχουν συγγενεις - ξερω 'γω - στη Σοφια ή στο Κιεβο ειναι καλυτεροι? Τι κολληματα ρε γαμωτο!  :jerking:

Συγνωμη ρε φιλε αλλα τις Ρωσιδες τις εχω πιο πανω απο τις Αλβανιδες,Βουλγαρες κτλ. Οτι πολλοι παντρευονται Αλβανιδες ισχυει. Προσωπικο ειναι το θεμα εξαλλου.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
[move]ααααααααααααααααααααντε γειααααααααααααααααααααααα[/move]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Θα την πήγαινα πρώτα για ένα τεστ ηπατίτιδας & αν ήταν Ο.Κ. δε θα είχα κανένα πρόβλημα  :) Λίγο χωριατόφατσες οι περισσότερες (βέβαια υπάρχουν & εξαιρέσεις) αλλά πολύ έκφυλες. Παιδιά έχω ανοίξει & εγώ ένα ανάλογο thread για Αλβανίδες  
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Προφανώς η οικογένεια της κοπέλας δε μένει στα Τίραννα αλλά στην Ελλάδα! :uglystupid:

και επίσης προφανώς ότι η κοπέλα εδώ γεννήθηκε και τα ελληνικά της είναι άψογα,αφού αυτός δεν το κατάλαβε μέχρι το τρίτο ραντεβού! :uglystupid:

άιντε! ξεκολλάτε με τις μαλακίες! :jerking:

θα σκάσει μύτη και κάνας ΠάΠιος και θα σας λέει ρατσιστές! :grin: :grin:

και δεν θα έχει και άδικο......!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θα την πήγαινα πρώτα για ένα τεστ ηπατίτιδας & αν ήταν Ο.Κ. δε θα είχα κανένα πρόβλημα  :) Λίγο χωριατόφατσες οι περισσότερες (βέβαια υπάρχουν & εξαιρέσεις) αλλά πολύ έκφυλες. Παιδιά έχω ανοίξει & εγώ ένα ανάλογο thread για Αλβανίδες  
καλυτερα να συγχωνευτει με το δικο σου το παρον θεμα....παλι τα ιδια θα λεμε...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Θα την πήγαινα πρώτα για ένα τεστ ηπατίτιδας & αν ήταν Ο.Κ. δε θα είχα κανένα πρόβλημα  :) Λίγο χωριατόφατσες οι περισσότερες (βέβαια υπάρχουν & εξαιρέσεις) αλλά πολύ έκφυλες. Παιδιά έχω ανοίξει & εγώ ένα ανάλογο thread για Αλβανίδες  

ημουν προσφατα Αλβανια (Τιρανα και Durres). Χωρις πλακα, δεν ειδα να κυκλοφορουν σε δρομους/εστιατορια γυναικες. που τις εχουν? για βιζιτες, βεβαια, ουτε λογος. μονο καθαριστριες ειχε στο ξενοδοχειο. τραγικο.
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαλακες μια μουναρα γκομενα,ειναι σαν τα δολλαρια.
δεν εχει ουτε πατριδα,ουτε καταγωγη,ουτε ταυτοτητα.
ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
αν ηταν ορφανη δεν θα πειραζε δηλαδη;....τις ελληνιδες μαζι με το σοι δεν τις παντρευομαστε; ;)
Κι αν ειναι και  απο χωριο?????????? Ολο το χωριο ενα σοι :dancing: :dancing: :dancing:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαλακες μια μουναρα γκομενα,ειναι σαν τα δολλαρια.
δεν εχει ουτε πατριδα,ουτε καταγωγη,ουτε ταυτοτητα.
ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.

Δεν ειπαμε να μην γαμησεις συντροφε... αλλα σκεψου και τις Αλβανοφατσες που την εχουν περασει μερικα χερια πιο πριν....
Καπου χαλιεμαι....
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..


+1000
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..

Και οταν θα φευγουν απο το σπιτι σου οι αλβανοι θα τους κανεις σωματικο ελεγχο για να δεις τι εχουν σουφρωσει! :tooth:
Επισης το αρνι καθε πασχα θα ειναι κλεμμενο...
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ειπαμε να μην γαμησεις συντροφε... αλλα σκεψου και τις Αλβανοφατσες που την εχουν περασει μερικα χερια πιο πριν....
Καπου χαλιεμαι....
γιατι κατι ελληνοφατσες-ρωσσοποντιοφατσες και γενικα ολες οι σκατοφατσες,δεν εχουν γαμισει ελληνιδες?

κατι αγγλιδες που τις γαμαει ο καθε μεθυσμενος μαλακας καλυτερα ειναι?

κατι ρωσσιδες που τις γαμανε κατι κολογεροι 70 χρονων με κατουρημενα-χεσμενα βρακια καλυτερα ειναι?

οταν πας να γαμησεις καμια πουτανα σε μπουρδελο-στουντιο-βιζιτα,ξερεις ποιος ητανε ο προηγουμενος που την γαμουσε? τις κανεις και γλυφωμουνια ομως.

αντε ξεκολιστε ρε μαλακες και μην βαζετε ταυτοτητες στα μουνια,και ειδικα στις μουναρες.

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom