Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 724K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
208
Κριτικές
16
Like
784
Πόντοι
311
Καλησπέρα Τέα ενδιαφέρομαι για μασάζ προστάτη..οι κοπέλες του μαγαζιού γνωρίζουν την τεχνική?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Αγαπημένε μου και πολύ αληθινό μου πλάσμα σε ευχαριστώ για τα τόσο όμορφα λόγια.
Πάνω από όλα χαίρομαι που το έγραψες και εσύ ότι πραγματικά τα κορίτσια ξέρουν μασάζ και όλο το υπόλοιπο πακέτο το χουμε και το δίνουμε όταν πρέπει όπως πρέπει.
Σε ευχαριστώ που βοηθάς με τόση υπέρ αναλυτική κριτική και όλοι σας βέβαια το κάνατε για να γνωρίζει ο κόσμος τι συμβαίνει πραγματικά και ποιες είμαστε.
Πάνω από όλα Χαίρομαι που πέρασες ωραία αλλά θα περάσεις και ακόμα καλύτερα και είναι υπόσχεση.
Να περάσεις όμορφα στην Ολλανδία και με προσμονή σε περιμένουμε να γυρίσεις πίσω να σε φροντίσουμε.
Άντε και για αυτούς που έχασαν και δεν πρόλαβαν...
Να δώσω και ένα δωράκι στον κόσμο επειδή δεν είδε την εξαίσια κολάρα της....
Τι να κάνουμε κάποιοι το αξίζουν κ έχουν προνόμια εδώ μέσα.
Φιλιά
Τεα
:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
...αντε με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσια σου!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Καλησπέρα Τέα ενδιαφέρομαι για μασάζ προστάτη..οι κοπέλες του μαγαζιού γνωρίζουν την τεχνική?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καλησπέρα.
Παρακαλώ πολύ η επικοινωνία ,όλες οι πληροφορίες,
υπηρεσίες,
θεραπείες ,
διάρκεια,
Κοστος,
φωτογραφικό υλικό κ κλείσιμο των ραντεβού Σας δίνεται μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο
Viber
6979398952
Δευτέρα έως Παρασκευή
Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά
11:00-00:30
Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα
Κυριακή κλειστά
( όχι pm, όχι sms, Δεν απαντάμε σε τηλέφωνα με απόκρυψη)
Ευχαριστώ πολύ
Τέα.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
269
Κριτικές
14
Like
527
Πόντοι
291
Καλησπέρα στέλνω σπάνια πλέον κ μπαίνω επίσης σπάνια στο μπου παρόλα αυτά έχω να πω για την τεα ότι είναι άμεση στα μυνηματα ,της έστειλα για ν κάνει yoni μασάζ στη γυναίκα μου κ απάντησε κατευθείαν ευγανικοτατη κ κατατοπιστικότατη ,μου εξήγησε με δυο τρία μυνηματα ότι ήθελα ν μάθω , περιμένω πως κ πως ν έρθει ο καιρός ν βρεθούμε ,και οι τρεις ,τεα σευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση κ που με έβγαλες από το άγχος για το πως θα κανονίσω το ραντεβού ,θέλω ν πιστεύω πως και μετά τη συνάντηση θα έχω ακριβώς την ίδια άποψη !!!
 

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Κριτικές
3
Like
566
Πόντοι
300
Καλησπερα

Μετα τα τοσα που ειχα διαβασει, και επειδη αυτη την εποχη το κουρασμενο κορμι μου αναζητει το καλο μασαζ, η ΤΕΑ εδειχνε εξαιρετική επιλογη, απο ολες τι αποψεις (και καλες κριτικες, και πολυ κοντα στο σπιτι μου, και βραδινο ραντεβου για να τελειωσει ομορφα η μερα)
Ευκολη επικοινωνια, έγκαιρη δεσμευση της συναντησης για μιαμιση ωρα στον Πριαμο Παγκρατιου, και επιλογη της Ναγιας, ισως λογω των piercing και των tatoo.

Εφτασα νωριτερα μιση ωρα και οταν ανεβαινα τα σκαλια, εξαιρχεται του Πριαμου, γλυκο μελαχρινο, που σκεφτηκα να ζητησω τηλεφωνο, αλλα ειπα αστο.... (μάλλον λογω μαλακιας, ντραπηκα, και ισως και της κουρασης )

Παιρνω δωματιο, στελνω αριθμο και σε 5 χτυπαει η πορτα. Ανοιγω και τι βλεπω? μπαινει το γλυκο μελαχρινο!!!! Ο Μωαμεθ στο βουνο :)

Οι βασεις για μια ομορφη βραδια ειχαν ηδη μπει. Για τη Ναγια, οι περιγραφες πολλες και ακριβεστατες, οποτε απλα προσυπογραφω.

Βουρ για μπανιο, οπου με ετριψε και εκανε κινησεις να με αναψει, αλλα λογω κουρασης, ηθελα πανω απο ολα μασαζ - οτιδηποτε αλλο μετα.

Μπρουματα, λαδακι, και για μια ωρα τουλαχιστον, εντριβη (κυριως body to body) σε αυχενα, πλατη, μεση και ποδια. Η πιεση ηταν πολυ ικανοποιητικη, ισως σε κανα δυο σημεια (οταν χρησιμοποιουσε χερι) να ηθελα λιγο περισσοτερο, αλλα η Ναγια δεν κανει αθλητικο μασαζ. Αυτο δεν ηταν προβλημα για μενα, το αναφερω για αλλους που θα ηθελαν κατι τετοιο. Ειχα χαλαρωσει, ειχα γινει ενα με το παπλωμα.

Καποια στιγμη, με ρωτησε εαν θελω να γυρισω, το οποιο εκανα αργα - πολυ χαλαρωμενος :-)
Εντριβες για αρκετη ωρα ακομη, κνημες μηρους και θωρακα, και διακριτικα, η διαρκεια επαφης της κορασιδας, με το πλεον σκεπτομενο μελος του κορμιου μου,
αυξανε.... Οιδημα γιατρε μου.....
Πλυσιμο χεριων, αργες και ηδονικες κινησεις, οπως μου αρεσει, σκουφακι και κονσερτο για ενα κλαρινο σε πσολ μειζονα, να με κοιτα στα ματια, μεχρι το κρεσεντο, που τελειωσα υπεροχα και βασανιστικα .....
Ντουσακι να με καθαρισει απο τα λαδια, και με εγκατελειψε με φιλι, χωρις να κοιτα το ρολοι....
Υποσχεση, πως θα δοκιμασω και τις αλλες θεραπαινες, αλλα σιγουρα και επαναληψη με την Ναγια

Σε ευχαριστω - περασα υπεροχα.
και το γραφειο αψογο

Το μονο μελανο σημειο (αστιευομαι) ειναι πως ΦΤΑΙΩ που επελεξα μονο 90 λεπτα ο βλακας!!
Διωρο δαγκωτο την επομενη φορα - θα την εξαντλησω στο τριψιμο
 
Τελευταία τροποποίηση:

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736
...
Εφτασα νωριτερα μιση ωρα και οταν ανεβαινα τα σκαλια, εξαιρχεται του Πριαμου, γλυκο μελαχρινο, που σκεφτηκα να ζητησω τηλεφωνο, αλλα ειπα αστο.... (μάλλον λογω μαλακιας, ντραπηκα, και ισως και της κουρασης )

Παιρνω δωματιο, στελνω αριθμο και σε 5 χτυπαει η πορτα. Ανοιγω και τι βλεπω? μπαινει το γλυκο μελαχρινο!!!! Ο Μωαμεθ στο βουνο...
Μου έχει τύχει ακριβώς το ίδιο σκηνικό σε ραντεβού με την @Katerina
Τρακάραμε στο ασανσέρ όταν περίμενα να ανέβω και κατέβαινε.
Στο δωμάτιο μούτζωνα τον εαυτό μου που δεν της μίλησα... μέχρι που χτύπησε η πόρτα και την είδα ξανά μπροστά μου...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Μου έχει τύχει ακριβώς το ίδιο σκηνικό σε ραντεβού με την @Katerina
Τρακάραμε στο ασανσέρ όταν περίμενα να ανέβω και κατέβαινε.
Στο δωμάτιο μούτζωνα τον εαυτό μου που δεν της μίλησα... μέχρι που χτύπησε η πόρτα και την είδα ξανά μπροστά μου...
...μαγκα μου καρμικο, που θα'λεγε κ η @TEA !!!
ή συγχρονικοτητα (κατα Γιουνγκ) που θα'λεγα εγω! :wink:
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

Klouvios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση την Δευτέρα με την Daria,πρώτη φορά πελάτης στο γραφείο και εμπιστεύτηκα την Τεα που μου πρότεινε την Daria. Ενώ άργησα λιγο να βρεθώ στον πριαμο στο Παγκράτι λόγω κίνησης η τεα ήταν πολυ κομπλέ και μόλις ενημέρωσα ότι έφτασα και πήγα στο δωμάτιο η κοπέλα έφτασε σε 5 λεπτά. Μια όμορφη γυναίκα λίγο κοντουλα για μένα αλλά πολύ ευγενική και δοτικη. Κάτσαμε λίγο να γνωριστούμε και μετά πήγαμε στο ντουζ όπου με περιποιήθηκε πολύ καλά και ήρθε η πρώτη πιστολια μετά από μια εξαίσια πίπα . Στην συνέχεια στο κρεβάτι για μασάζ που ήταν πολύ χαλαρωτικό κάνοντας με να ηρεμήσω και να χαλαρώσω πολύ κοντά στα 45 λεπτά κράτησε το μασάζ που η daria περιποιήθηκε όλο μου το σώμα μέχρι να φτάσει στο αυτί μου και να πει να γυρίσω ώστε να συνεχίσουμε στο στήθος το οποίο με περιποιήθηκε πολύ καλά με ωραίο μασάζ και μετά ήρθε η ώρα για μια ωραία πίπα με θέα την κολάρα της και μετά από λίγα λεφτά ήρθε και η δεύτερη πιστόλια . Στο μπανιο για να φύγουν τα λάδια λίγη κουβέντα και μετά στο κρεβάτι για να κάτσουμε λίγο να χαλαρώσουμε και μετά η Daria με περιποιήθηκε με ένα ωραίο ισπανικό και μια ωραία πίπα μέχρι να φτάσει η ώρα της αποχώρησης. Μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος και σίγουρα θα ξανά συναντούσα την Daria αλλά δυστυχώς φεύγω πάλι πίσω ολλανδια. Ευχαριστώ και την Τεα για την γρήγορη επικοινωνία και για την προώθηση να πάω με την Daria.
το στοματικό γίνεται με προφυλακτικό;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Αυτή έχει κάνει πολύ πρόσφατα πέρασμα από διάφορα μαγαζιά.


Αγάπη μου γλυκιά δεν δούλευε σε διάφορα μαγαζιά δούλευε σε ένα μαγαζί μόνο το sensuality spa
Και λελας καραγιαννη 35 όπου και τα δύο τα έχει ο ίδιος άνθρωπος.
Η εργασία της εκεί ήταν μόλις και μόνο για ένα μήνα .
Το κορίτσι ήταν εκτός 7 χρόνια.
Όταν γράφουμε σε διάφορα μαγαζιά χτυπάει κάπως και δεν είναι και πραγματικότητα και η εργασία της ήταν μόλις ένας μήνας και φυσικά έφυγε και ήρθε εδώ.
Οπότε καλό είναι όταν θέλετε να δώσετε μία πληροφορία να την διασταυρώνεται τρεις και τέσσερις φορές.
Ευχαριστώ πολύ καλό βράδυ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
το στοματικό γίνεται με προφυλακτικό;
Καλησπέρα και από δω.
Γενικότερα Όχι το στοματικό είναι ελεύθερο Και μόνο σε περιπτώσεις Όπου ο πελάτης επιθυμεί να χρησιμοποιηθεί προφυλακτικό Σαφώς και πράττουμε έτσι και φυσικά σε περιπτώσεις όπου δούμε κάτι ύποπτο όπως
κοκκινίλες
μανιτάρια
κονδυλώματα
υπέροχες μυρωδιές και τον μπάρμπα στρουμφ κ τα λοιπά θα βάλουμε μόνο χεράκι και δεν θα γίνει ούτε στοματικό με προφυλακτικό.
Οπότε πιθανόν αυτό που διάβασες να ήταν επιθυμία του πελάτη.
Φιλιαααα
 

Piperi23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
1.330
Πόντοι
200
Ραντεβού με Κίρα ,2ωρο body to body για να μην υπάρχει πίεση . Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της φορούσε ένα κοντό σέξι μαύρο φόρεμα, χτύπησε πολύ διακριτικά και μπαίνοντας χαμογέλασε πλατιά και συστήθηκε. Καθίσαμε 3-4 λεπτά να γνωριστούμε και να σπάσει λίγο ο πάγος, διακριτικά όσο μιλάγαμε έμεινε με τα εσώρουχα, κατευθείαν πρόσεξα ωραίο κωλαρακι και σχετικά μεγάλο βυζί και μετά πήγαμε προς το μπάνιο .
Κάναμε ένα γρήγορο ντουζ μαζί όπου έγιναν και διάφορα χάδια. Γυρίσαμε στο κρεββάτι όπου ξεκίνησε το μασάζ ,απρόσμενα καλό και πήγε και πιο έντονα όταν της το ζήτησα. Κατά τη διάρκεια του μασάζ περνούσε κι όλο της το σώμα από πάνω μου(αφού ήταν και body to body) και η αίσθηση του στήθους της ήταν υπέροχη . Αφού έκανε όλο το σώμα κανονικά ,από ώμους μέχρι αστραγάλους,συζητούσαμε κιόλας και είδα ότι εχει πολύ όρεξη για αυτό που κάνει.
Εν τέλει μου είπε να γυρίσω αν θέλω , είχε χαλαρώσει αρκετά πια και φαινόταν ,λόγω κουβέντας και ευγένειας λύθηκε απ' ότι κατάλαβα και έμμεσα παραδέχτηκε.
Ξεκίνησε το μασάζ και στη μπροστά μεριά με εμφανή διάθεση να με φτιάξει . Περνούσε πάνω απ' το επίμαχο κι αφού μου με κοίταξε πρόστυχα ξεκίνησε τον αγώνα. Αφού σάλιωσε προσεκτικά , έβαλε μπάλες στο στόμα και μετά έδωσε μια πίπα μέχρι το λαρύγγι τόσο έντονα,που φοβήθηκα μη πνίγει!!
Αφού το δούλεψε για αρκετή ώρα την έφερα προς τα πάνω (δεν είχε κανένα σκοπό να σταματήσει ) και την αγκάλιασα και άρχισαν τα φιλιά και τα χάδια.
Η διαφορά της με όσες κοπέλες έχω δοκιμάσει,ίσως και ο κύριος λόγος που κάνω αυτή τη κριτική ,είναι ότι είχε girlfriend experience, αρκετά φιλιά αγκαλιές αφ' ότου την έφερα επάνω, ωραίο άρωμα όμορφο κορμί, οι φωτογραφίες της by the way αδικούν το στήθος της. Πολύ άνετη με τα πιασίματα οπουδήποτε και με ξυλιές. Η κοπέλα απ' τη στιγμή που λύθηκε είχε τρομερή αύρα μετά από πολλές αγκαλιές και φιλιά στο στόμα συνέχισε το μασάζ στα πόδια μπροστά και ξανάρχισε τη πίπα. Είχε γυρίσει προς τα κάτω κι έβλεπα τη κωλαρα της αφού συνέχισε πάλι το deepthroat , τα πήρε όλα στο στόμα. Χαλαρώσαμε λίγο και πήγε στο μπάνιο, κοιτάω το ρολόι και είχαν περάσει 2 ώρες οριακά χωρίς να το πάρω χαμπάρι.
Σειρά μου να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ και ήρθε αμέσως να με καθαρίσει από λάδια κλπ.Ντυθηκαμε και με χαιρέτισε μ ένα γεμάτο φιλί στο στόμα.
Οι συγκεκριμένες υπηρεσίες δεν υπάρχουν από άλλο γραφείο στο χώρο κακά τα ψέματα και φαίνεται ότι γίνεται συγκεκριμένη επιλογή κοριτσιών γιατί είναι όλες στην ίδια φιλοσοφία ακόμα κι αν δεν είναι πολύ καιρό .
ΥΓ: Το ραντεβού κλείστηκε αυθημερόν με το γραφείο λίγο από τύχη και λίγο από αδυναμία που μου χει η ΤΕΑ!
Μου τη πρότεινε ανεπιφύλακτα και για άλλη μια φορά δε με απογοήτευσε!!!
Το μόνο ερώτημα αν η επόμενη φορά θα χει πάλι Κίρα δίωρο ή αν θα τη ζητήσω με κάποια 4 χέρια !
Ότι θέλετε απαντάω και σε
pm μάγκες !
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Η Ιριδα θα επιστρεψει σε σενα παρολο που την εκανες ξεφτιλα εδω μεσα, που την κρεμασες στα μανταλακια?
Ο καθένας αγάπη μου ότι καταλαβαίνει από τα γραφόμενά.
Και φυσικά θα γυρίσει να εργαστεί
Οταν πρέπει να γίνει στοπ για την υγεία κάποιου για το καλό ενός ανθρώπου γίνεται στοπ από μένα και όταν συνέλθει και ανακτήσει δυνάμεις μπορεί να ξανά εργαστεί.

Εχει απαντηθεί το ερώτημα σου, βέβαια το έχεις τραβήξει στο επίπεδο που εσύ καταλαβαίνεις όλα είναι okay οποιος καταλαβαίνει οτι καταλαβαίνει. Επιπλέον πιστεύεις ότι έχει κάποιο πραγματικά ουσιαστικό νόημα αυτό που έγραψες βοηθάει σε κάτι ας πούμε ?
Ξέρεις εσύ τι είχε συμβεί σε αυτό το κορίτσι και έπρεπε να της πω να σταματήσει?
Αν έχεις βιωματική εμπειρία Γράψτε κριτική τα υπόλοιπα συμπεράσματα είναι συμπεράσματα του νου του δικού σου.. ότι καταλαβαίνεις αν δεν ξέρεις όμως Καλό είναι να μην γράφεις άκυρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ραντεβού με Κίρα ,2ωρο body to body για να μην υπάρχει πίεση . Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της φορούσε ένα κοντό σέξι μαύρο φόρεμα, χτύπησε πολύ διακριτικά και μπαίνοντας χαμογέλασε πλατιά και συστήθηκε. Καθίσαμε 3-4 λεπτά να γνωριστούμε και να σπάσει λίγο ο πάγος, διακριτικά όσο μιλάγαμε έμεινε με τα εσώρουχα, κατευθείαν πρόσεξα ωραίο κωλαρακι και σχετικά μεγάλο βυζί και μετά πήγαμε προς το μπάνιο .
Κάναμε ένα γρήγορο ντουζ μαζί όπου έγιναν και διάφορα χάδια. Γυρίσαμε στο κρεββάτι όπου ξεκίνησε το μασάζ ,απρόσμενα καλό και πήγε και πιο έντονα όταν της το ζήτησα. Κατά τη διάρκεια του μασάζ περνούσε κι όλο της το σώμα από πάνω μου(αφού ήταν και body to body) και η αίσθηση του στήθους της ήταν υπέροχη . Αφού έκανε όλο το σώμα κανονικά ,από ώμους μέχρι αστραγάλους,συζητούσαμε κιόλας και είδα ότι εχει πολύ όρεξη για αυτό που κάνει.
Εν τέλει μου είπε να γυρίσω αν θέλω , είχε χαλαρώσει αρκετά πια και φαινόταν ,λόγω κουβέντας και ευγένειας λύθηκε απ' ότι κατάλαβα και έμμεσα παραδέχτηκε.
Ξεκίνησε το μασάζ και στη μπροστά μεριά με εμφανή διάθεση να με φτιάξει . Περνούσε πάνω απ' το επίμαχο κι αφού μου με κοίταξε πρόστυχα ξεκίνησε τον αγώνα. Αφού σάλιωσε προσεκτικά , έβαλε μπάλες στο στόμα και μετά έδωσε μια πίπα μέχρι το λαρύγγι τόσο έντονα,που φοβήθηκα μη πνίγει!!
Αφού το δούλεψε για αρκετή ώρα την έφερα προς τα πάνω (δεν είχε κανένα σκοπό να σταματήσει ) και την αγκάλιασα και άρχισαν τα φιλιά και τα χάδια.
Η διαφορά της με όσες κοπέλες έχω δοκιμάσει,ίσως και ο κύριος λόγος που κάνω αυτή τη κριτική ,είναι ότι είχε girlfriend experience, αρκετά φιλιά αγκαλιές αφ' ότου την έφερα επάνω, ωραίο άρωμα όμορφο κορμί, οι φωτογραφίες της by the way αδικούν το στήθος της. Πολύ άνετη με τα πιασίματα οπουδήποτε και με ξυλιές. Η κοπέλα απ' τη στιγμή που λύθηκε είχε τρομερή αύρα μετά από πολλές αγκαλιές και φιλιά στο στόμα συνέχισε το μασάζ στα πόδια μπροστά και ξανάρχισε τη πίπα. Είχε γυρίσει προς τα κάτω κι έβλεπα τη κωλαρα της αφού συνέχισε πάλι το deepthroat , τα πήρε όλα στο στόμα. Χαλαρώσαμε λίγο και πήγε στο μπάνιο, κοιτάω το ρολόι και είχαν περάσει 2 ώρες οριακά χωρίς να το πάρω χαμπάρι.
Σειρά μου να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ και ήρθε αμέσως να με καθαρίσει από λάδια κλπ.Ντυθηκαμε και με χαιρέτισε μ ένα γεμάτο φιλί στο στόμα.
Οι συγκεκριμένες υπηρεσίες δεν υπάρχουν από άλλο γραφείο στο χώρο κακά τα ψέματα και φαίνεται ότι γίνεται συγκεκριμένη επιλογή κοριτσιών γιατί είναι όλες στην ίδια φιλοσοφία ακόμα κι αν δεν είναι πολύ καιρό .
ΥΓ: Το ραντεβού κλείστηκε αυθημερόν με το γραφείο λίγο από τύχη και λίγο από αδυναμία που μου χει η ΤΕΑ!
Μου τη πρότεινε ανεπιφύλακτα και για άλλη μια φορά δε με απογοήτευσε!!!
Το μόνο ερώτημα αν η επόμενη φορά θα χει πάλι Κίρα δίωρο ή αν θα τη ζητήσω με κάποια 4 χέρια !
Ότι θέλετε απαντάω και σε
pm μάγκες !
Σε αγαπάω με αρρώστησες Και εννοείται ότι θα βρεθούμε Τριάδα και τετράδα και χαμούλης.
Σε ευχαριστώ πραγματικά για την υπέροχη κριτική την τόσο αληθινή και αυθεντική όπως πραγματικά την έζησες Είμαι ευγνώμων respect.
Σε ευχαριστώ από την καρδιά μου που κάθε φορά μας επιλέγεις και θα το πω ότι είσαι από τις περιπτώσεις που έχεις δοκιμάσει όλα τα κορίτσια Όλα αυτά τα χρόνια μα όλα όμως.
Και Ευχαριστώ πραγματικά όλους παρόλο που βλέπετε ότι γίνεται τρελή προσπάθεια να γαμήσουν για άλλη μία φορά το νήμα γράφοντας ότι άκυρο υπάρχει και δεν αφήνουν να τρέχουν οι κριτικές ώστε να διαβάζει ο κόσμος και να ενημερώνεται λες και τους τρώμε την τυρόπιτα
Ο νοών νοείτω.....
θυμάμαι ακόμα την ατάκα νιώθω ότι παίζω σε γιαπωνέζικη τσόντα ρε Τεα!!!
ΣΕ ΛΑΤΡΕΎΩ ΡΕΕΕΕΕΕ !!!!!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
353
Like
1.750
Πόντοι
201
Την είχε ξεφτιλίσει επειδή έμαθε ότι δουλεύει αλλού…

Εκεί είναι τα γραπτά όποιος δε βαριέται ας το βρει (εκτός αν τα έσβησε…).

Και τώρα κάνει την κωλοτούμπα του αιώνα η ρόμπα!!!!
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ο
Σε αγαπάω με αρρώστησες Και εννοείται ότι θα βρεθούμε Τριάδα και τετράδα και χαμούλης.
Σε ευχαριστώ πραγματικά για την υπέροχη κριτική την τόσο αληθινή και αυθεντική όπως πραγματικά την έζησες Είμαι ευγνώμων respect.
Σε ευχαριστώ από την καρδιά μου που κάθε φορά μας επιλέγεις και θα το πω ότι είσαι από τις περιπτώσεις που έχεις δοκιμάσει όλα τα κορίτσια Όλα αυτά τα χρόνια μα όλα όμως.
Και Ευχαριστώ πραγματικά όλους παρόλο που βλέπετε ότι γίνεται τρελή προσπάθεια να γαμήσουν για άλλη μία φορά το νήμα γράφοντας ότι άκυρο υπάρχει και δεν αφήνουν να τρέχουν οι κριτικές ώστε να διαβάζει ο κόσμος και να ενημερώνεται λες και τους τρώμε την τυρόπιτα
Ο νοών νοείτω.....
θυμάμαι ακόμα την ατάκα νιώθω ότι παίζω σε γιαπωνέζικη τσόντα ρε Τεα!!!
ΣΕ ΛΑΤΡΕΎΩ ΡΕΕΕΕΕΕ !!!!!
μπορει να μπαινει και εδω και μια χαρα θα ενημερωθεί… φιλικα το λεω… το να κουράζουν με σεντόνια σε νήμα που οι περισσοτεροι σε ξερουν δε νομιζω οτι βοηθαει…απλα το κουράζουν- κουράζετε.!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.896
Πόντοι
736
Την είχε ξεφτιλίσει επειδή έμαθε ότι δουλεύει αλλού…

Εκεί είναι τα γραπτά όποιος δε βαριέται ας το βρει (εκτός αν τα έσβησε…).

Και τώρα κάνει την κωλοτούμπα του αιώνα η ρόμπα!!!!
Λεφτά δε θα βγάλει? Και κωλοτουμπα και πιρουέτα και ότι να ναι θα κάνει. Η άλλη όμως? Που παρόλο το ξεφτυλισμα θα πάει εκεί να ξαναδουλεψει πως να τη χαρακτηρίσει κάνεις?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Likelg

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
27
Πόντοι
0
Ραντεβού με Κίρα ,2ωρο body to body για να μην υπάρχει πίεση . Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της φορούσε ένα κοντό σέξι μαύρο φόρεμα, χτύπησε πολύ διακριτικά και μπαίνοντας χαμογέλασε πλατιά και συστήθηκε. Καθίσαμε 3-4 λεπτά να γνωριστούμε και να σπάσει λίγο ο πάγος, διακριτικά όσο μιλάγαμε έμεινε με τα εσώρουχα, κατευθείαν πρόσεξα ωραίο κωλαρακι και σχετικά μεγάλο βυζί και μετά πήγαμε προς το μπάνιο .
Κάναμε ένα γρήγορο ντουζ μαζί όπου έγιναν και διάφορα χάδια. Γυρίσαμε στο κρεββάτι όπου ξεκίνησε το μασάζ ,απρόσμενα καλό και πήγε και πιο έντονα όταν της το ζήτησα. Κατά τη διάρκεια του μασάζ περνούσε κι όλο της το σώμα από πάνω μου(αφού ήταν και body to body) και η αίσθηση του στήθους της ήταν υπέροχη . Αφού έκανε όλο το σώμα κανονικά ,από ώμους μέχρι αστραγάλους,συζητούσαμε κιόλας και είδα ότι εχει πολύ όρεξη για αυτό που κάνει.
Εν τέλει μου είπε να γυρίσω αν θέλω , είχε χαλαρώσει αρκετά πια και φαινόταν ,λόγω κουβέντας και ευγένειας λύθηκε απ' ότι κατάλαβα και έμμεσα παραδέχτηκε.
Ξεκίνησε το μασάζ και στη μπροστά μεριά με εμφανή διάθεση να με φτιάξει . Περνούσε πάνω απ' το επίμαχο κι αφού μου με κοίταξε πρόστυχα ξεκίνησε τον αγώνα. Αφού σάλιωσε προσεκτικά , έβαλε μπάλες στο στόμα και μετά έδωσε μια πίπα μέχρι το λαρύγγι τόσο έντονα,που φοβήθηκα μη πνίγει!!
Αφού το δούλεψε για αρκετή ώρα την έφερα προς τα πάνω (δεν είχε κανένα σκοπό να σταματήσει ) και την αγκάλιασα και άρχισαν τα φιλιά και τα χάδια.
Η διαφορά της με όσες κοπέλες έχω δοκιμάσει,ίσως και ο κύριος λόγος που κάνω αυτή τη κριτική ,είναι ότι είχε girlfriend experience, αρκετά φιλιά αγκαλιές αφ' ότου την έφερα επάνω, ωραίο άρωμα όμορφο κορμί, οι φωτογραφίες της by the way αδικούν το στήθος της. Πολύ άνετη με τα πιασίματα οπουδήποτε και με ξυλιές. Η κοπέλα απ' τη στιγμή που λύθηκε είχε τρομερή αύρα μετά από πολλές αγκαλιές και φιλιά στο στόμα συνέχισε το μασάζ στα πόδια μπροστά και ξανάρχισε τη πίπα. Είχε γυρίσει προς τα κάτω κι έβλεπα τη κωλαρα της αφού συνέχισε πάλι το deepthroat , τα πήρε όλα στο στόμα. Χαλαρώσαμε λίγο και πήγε στο μπάνιο, κοιτάω το ρολόι και είχαν περάσει 2 ώρες οριακά χωρίς να το πάρω χαμπάρι.
Σειρά μου να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ και ήρθε αμέσως να με καθαρίσει από λάδια κλπ.Ντυθηκαμε και με χαιρέτισε μ ένα γεμάτο φιλί στο στόμα.
Οι συγκεκριμένες υπηρεσίες δεν υπάρχουν από άλλο γραφείο στο χώρο κακά τα ψέματα και φαίνεται ότι γίνεται συγκεκριμένη επιλογή κοριτσιών γιατί είναι όλες στην ίδια φιλοσοφία ακόμα κι αν δεν είναι πολύ καιρό .
ΥΓ: Το ραντεβού κλείστηκε αυθημερόν με το γραφείο λίγο από τύχη και λίγο από αδυναμία που μου χει η ΤΕΑ!
Μου τη πρότεινε ανεπιφύλακτα και για άλλη μια φορά δε με απογοήτευσε!!!
Το μόνο ερώτημα αν η επόμενη φορά θα χει πάλι Κίρα δίωρο ή αν θα τη ζητήσω με κάποια 4 χέρια !
Ότι θέλετε απαντάω και σε
pm μάγκες !
Τι εθνικότητας είναι η κιρα και η Νάγια? Έχει και αυτό μία σημασία...ths
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom