Νέα

Τατουάζ στην ψωλή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μετά από 40+ χρόνια στα μπουρδέλα, αποφάσισα και έγραψα με τατουάζ στην ψωλή μου μια λέξη.
Όταν η ψωλή είναι πεσμένη, φαίνονται μερικά γράμματα που σχηματίζουν τη λέξη "ΕΛΙΝΑ" ή καμιά φορά "ΕΛΕΝΑ".
Μπορείς να μαντέψεις ποια λέξη φανερώνεται όταν η ψωλή είναι σε πλήρη στύση;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.313
Κριτικές
90
Like
32.376
Πόντοι
24.700
Μετά από 40+ χρόνια στα μπουρδέλα, αποφάσισα και έγραψα με τατουάζ στην ψωλή μου μια λέξη.
Όταν η ψωλή είναι πεσμένη, φαίνονται μερικά γράμματα που σχηματίζουν τη λέξη "ΕΛΙΝΑ" ή καμιά φορά "ΕΛΕΝΑ".
Μπορείς να μαντέψεις ποια λέξη φανερώνεται όταν η ψωλή είναι σε πλήρη στύση;
:think:
 
OP
OP
Οξαποδω

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Η λέξη που έγραψα στην ψωλή μου είναι επηρεασμένη από τη δήλωση του 71χρονου Ιταλού υφυπουργού πολιτισμού Βιτόριο Σγκάρμπι, ο οποίος υπήρξε φίλος του Σίλβιο Μπερλουσκόνι:
«το ανδρικό μόριο είναι όργανο γνώσης, της διείσδυσης, μας βοηθάει να καταλάβουμε καλύτερα τα πράγματα».
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Μετά από 40+ χρόνια στα μπουρδέλα, αποφάσισα και έγραψα με τατουάζ στην ψωλή μου μια λέξη.
Όταν η ψωλή είναι πεσμένη, φαίνονται μερικά γράμματα που σχηματίζουν τη λέξη "ΕΛΙΝΑ" ή καμιά φορά "ΕΛΕΝΑ".
Μπορείς να μαντέψεις ποια λέξη φανερώνεται όταν η ψωλή είναι σε πλήρη στύση;
ελλεϊνιδα :grin:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
εγω σκεφτομαι να βαλω χαλκα στο πουτσοκεφαλο αλλα φοβαμαι πως η διαδικασια θα ποναει
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
Εγω τυπε μου εκανα μονιμο λειζερ τις τριχες στα αρχιδια μου αλλα το μετανιωσα, οποτε εκανα ταττου αρχιδοτριχες. Αλλα χαλασαν τα σχεδια επειδη μεγαλωσα καπως και κρεμασαν (ειχα ανοιξει σχετικο νημα, δεν πηγε καλα). Τωρα σκεφτομαι να σβησω/καλυψω τα ταττου και να παω για εμφυτευση αρχιδοτριχων. Γιατι τα γραφω ομως αυτα;

Οποιος εχει καστανοξανθες πουτσοτριχες ας βοηθησει εναν συμφορουμιτη σε αναγκη και ας κανει δωρεα μερικες τουφες στο κεντρο εμφυτευσης που θα του υποδειξω. Οχι δεν ειμαι καστανοξανθος, απλα δεν ψηνομαι να περναω ανταυγειες καθε μηνα. ευχαριστω
 
OP
OP
Οξαποδω

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Διόρθωση:
Τώρα που την κοίταξα καλύτερα, δεν σχηματίζεται η λέξη "ΕΛΕΝΑ".
Σχηματίζεται "ΕΛΙΝΑ", "ΕΛΙΝΕΑ"...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Εγω τυπε μου εκανα μονιμο λειζερ τις τριχες στα αρχιδια μου αλλα το μετανιωσα, οποτε εκανα ταττου αρχιδοτριχες. Αλλα χαλασαν τα σχεδια επειδη μεγαλωσα καπως και κρεμασαν (ειχα ανοιξει σχετικο νημα, δεν πηγε καλα). Τωρα σκεφτομαι να σβησω/καλυψω τα ταττου και να παω για εμφυτευση αρχιδοτριχων. Γιατι τα γραφω ομως αυτα;

Οποιος εχει καστανοξανθες πουτσοτριχες ας βοηθησει εναν συμφορουμιτη σε αναγκη και ας κανει δωρεα μερικες τουφες στο κεντρο εμφυτευσης που θα του υποδειξω. Οχι δεν ειμαι καστανοξανθος, απλα δεν ψηνομαι να περναω ανταυγειες καθε μηνα. ευχαριστω
στεναχωρεθηκα που δεν πηγε καλα το νημα σου,αν το ειχα παρει πρεφα θα το στηριζα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.313
Κριτικές
90
Like
32.376
Πόντοι
24.700
Διόρθωση:
Τώρα που την κοίταξα καλύτερα, δεν σχηματίζεται η λέξη "ΕΛΕΝΑ".
Σχηματίζεται "ΕΛΙΝΑ", "ΕΛΙΝΕΑ"...

Να στείλω τον κ. Μπαρόκ να ρίξει κι αυτός μια ματιά για να έχουμε και μια δεύτερη γνώμη;

Γιατί έτσι δεν βγαίνει άκρη.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μετά από 40+ χρόνια στα μπουρδέλα, αποφάσισα και έγραψα με τατουάζ στην ψωλή μου μια λέξη.
Όταν η ψωλή είναι πεσμένη, φαίνονται μερικά γράμματα που σχηματίζουν τη λέξη "ΕΛΙΝΑ" ή καμιά φορά "ΕΛΕΝΑ".
Μπορείς να μαντέψεις ποια λέξη φανερώνεται όταν η ψωλή είναι σε πλήρη στύση;
Πως κανεις τατουαζ στο πουλι σε πληρη στυση;
Τον παιζεις καθως στον τατουαζαρει ο τατουατζης;
Η εχει καμια εκει και σε γλυφει;
Απτον πονο δεν πεφτει;
:think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.313
Κριτικές
90
Like
32.376
Πόντοι
24.700
Πως κανεις τατουαζ στο πουλι σε πληρη στυση;
Τον παιζεις καθως στον τατουαζαρει ο τατουατζης;
Η εχει καμια εκει και σε γλυφει;
Απτον πονο δεν πεφτει;
:think:

Γίνεται σταδιακά. Ένα γράμμα κάθε φορά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
Πως κανεις τατουαζ στο πουλι σε πληρη στυση;
Τον παιζεις καθως στον τατουαζαρει ο τατουατζης;
Η εχει καμια εκει και σε γλυφει;
Απτον πονο δεν πεφτει;
:think:
τυπε θα σου πω ενα μυστικο αλλα να μεινει μεταξυ μας.
υπαρχουν χαπακια ή ακομα και ενεσεις (ιατρικα) που κρατανε το πουλι σου ορθιο, ασχετως με την διαθεση σου. Δεν ειναι αυτονομο κρατος εκει κατω, αιμα πηγαινοερχεται. Ξερω ειναι απιθανο αλλα συμβαινει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom