Νέα

Τατουάζ και προσοχή!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    τατουάζ
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
λοιπόν σύντροφοι και συντρόφισες (για σενα το λέω mounitsa) ανέκδοτο με tattoo..

σε μία δημόσια τουαλέτα κατουρούνε στα ουρητήρια ένας αράπης (μιγάς τζαμαικανός) και ένας λευκός .. για μιά στιγμή ο λευκός κοιτάει στο πλαί και βλεπει στην πούτσα του αράπη να γράφει με tatto WENDY...

αααα του λέει και εγώ το ίδιο tattoo έχω του λεει του αράπη.. είναι το όνομα της γυναίκας μου..

όχι του λέει ο αράπης, το δικό μου δεν λέει WENDY αμα ξεδιπλωθεί λέει "WElcome to jamaica aNd have a nice DaY"
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλό ανεκδοτάκι...χαχαχχαχαχχα :2funny: :2funny: :thumbsup: :thumbsup:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
λοιπόν σύντροφοι και συντρόφισες (για σενα το λέω mounitsa) ανέκδοτο με tattoo..

σε μία δημόσια τουαλέτα κατουρούνε στα ουρητήρια ένας αράπης (μιγάς τζαμαικανός) και ένας λευκός .. για μιά στιγμή ο λευκός κοιτάει στο πλαί και βλεπει στην πούτσα του αράπη να γράφει με tatto WENDY...

αααα του λέει και εγώ το ίδιο tattoo έχω του λεει του αράπη.. είναι το όνομα της γυναίκας μου..

όχι του λέει ο αράπης, το δικό μου δεν λέει WENDY αμα ξεδιπλωθεί λέει "WElcome to jamaica aNd have a nice DaY"


αχαχαχαχαχα ρε συ ηθελα να το γραψω και γω το ανεκδοτο αυτο αλλα δε μπορουσα να θυμηθω τι ελεγε ακριβως η WENDY φραση.....χαχαχαχαχαχα :grin:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Warhol σε ποια περιοχη ειναι το μαγαζι σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom