Νέα

Τατιάνα Στεφανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freeboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 513K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iceman21

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
962
Like
6.504
Πόντοι
1.046
Μάλλον δεν φοράει τίποτα :headbang: :headbang:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Μια ξενερωτη βρακα φοραει αν δειτε καλα στην πρωτη φωτο.
Τοσο ξενερωτη και ηλιθια και ασχετη(3 σε 1)παρουσιαστρια απο τις λιγες.
Οτι της λενε λεει.
Στοκος,βλημα,ουφο.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Είναι μια τυπική περίπτωση εκπληκτικού σώματος, άνευ εγκεφάλου.
Αν το καλοσκεφτείς δεν είναι καθόλου άσχημη περίπτωση.
Έχω συναντήσει πάμπολες γυναίκες άνευ εγκεφάλου που είχαν και σκατά σώμα.

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!

Ειναι μια απ τις απειρες περιπτώσεις ελληνικής Showbiz μουναρας, που θα ξεφραγκιαζοσουν για να τη γαμησεις,
αλλα που δε θα της εμπιστευοσουν ουτε ενα πιατο φαϊ και θα εβαζες το σαλιο σου πιο πανω, απ τον εγκεφαλο της.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Λίγο έχω διαβάσει το thread, αλλά νομίζω ότι και εδώ η μαλακία πάει σύννεφο.

Οι "έξυπνοι" νεοέλληνες ή μάλλον νεοελληναράδες του site βρήκαν αντικείμενο να θάψουν, τη γνωστή παρουσιάστρια.
Αυτοί, "ξέρουν".
Αυτοί, θα τα κατάφερναν καλύτερα.
Αυτοί, είναι σε θέση να κρίνουν.

Το μυαλό σας, μέχρι εκεί φτάνει.
Το γεγονός ότι η γυναίκα έχει καταφέρει να είναι στην ΚΟΡΥΦΗ αυτού που κάνει, σας περνάει απαρατήρητο.
Αλλά δυστυχώς ΑΥΤΟ είναι το ΚΥΡΙΟ (μάλλον - και δυστυχώς) χαρακτηριστικό της ράτσας μας.
Ότι δε μας αρέσει, το λοιδωρούμε.
Ότι ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε εμείς, το θάβουμε.

Είμαστε πάντα οι "πιό έξυπνοι".

Ούτε εγώ μπορώ να τη βλέπω στην TV. Δε μου αρέσει το styl της, δε μου αρέσει η δουλειά που κάνει (ποτέ δε θα την αγόραζα), προτιμώ να βλπέπω τα ντοκυμανταίρ του Σκαϊ παρά τις ψυχοαναλύσεις της Τατιάνας.
Αλλά αυτό είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ από το να λέω "είναι ανεγκέφαλη", είναι "ηλίθια", στόκος, άσχετη, κλπ ωραία που γράφτηκαν εδώ.

Αλλά είπα και στην αρχή: Αντί να γίνει μια χρήσιμη και σωστή κριτική, ο ελληναράς θα βρει το δρόμο του (και την ικανοποίησή του) με το μοναδικό τρόπο που ξέρει!

Γι αυτό έχουμε φτάσει εκεί που έχουμε φτάσει.
Δυστυχώς.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Λίγο έχω διαβάσει το thread, αλλά νομίζω ότι και εδώ η μαλακία πάει σύννεφο.

Οι "έξυπνοι" νεοέλληνες ή μάλλον νεοελληναράδες του site βρήκαν αντικείμενο να θάψουν, τη γνωστή παρουσιάστρια.
Αυτοί, "ξέρουν".
Αυτοί, θα τα κατάφερναν καλύτερα.
Αυτοί, είναι σε θέση να κρίνουν.

Το μυαλό σας, μέχρι εκεί φτάνει.
Το γεγονός ότι η γυναίκα έχει καταφέρει να είναι στην ΚΟΡΥΦΗ αυτού που κάνει, σας περνάει απαρατήρητο.
Αλλά δυστυχώς ΑΥΤΟ είναι το ΚΥΡΙΟ (μάλλον - και δυστυχώς) χαρακτηριστικό της ράτσας μας.
Ότι δε μας αρέσει, το λοιδωρούμε.
Ότι ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε εμείς, το θάβουμε.

Είμαστε πάντα οι "πιό έξυπνοι".

Ούτε εγώ μπορώ να τη βλέπω στην TV. Δε μου αρέσει το styl της, δε μου αρέσει η δουλειά που κάνει (ποτέ δε θα την αγόραζα), προτιμώ να βλπέπω τα ντοκυμανταίρ του Σκαϊ παρά τις ψυχοαναλύσεις της Τατιάνας.
Αλλά αυτό είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ από το να λέω "είναι ανεγκέφαλη", είναι "ηλίθια", στόκος, άσχετη, κλπ ωραία που γράφτηκαν εδώ.

Αλλά είπα και στην αρχή: Αντί να γίνει μια χρήσιμη και σωστή κριτική, ο ελληναράς θα βρει το δρόμο του (και την ικανοποίησή του) με το μοναδικό τρόπο που ξέρει!

Γι αυτό έχουμε φτάσει εκεί που έχουμε φτάσει.
Δυστυχώς.

Εισαι τελειως εκτος θεματος και ακυρος / ψαξε λιγο τι μισθο παιρνει αυτη οπως και τι προταση κανανε στην ωραια Μενεγακη για να γυρισει στον ΑΝΤ1  :think: :think:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Ενώ εσύ ως έγκυρος -και συγνώμη που επεμβαίνω- βλέπεις μόνο πόσα πέρνουν και όχι πόσα φέρνουν στο κανέλι που δουλεύουν από την διαφήμιση άμεση ή έμεση.
Εχεις υπόψη σου πως το κόστος διαφημιστικού χρόνου στις εκπομπές τους ανά δευτερόλεπτο είναι περίπου από 150 -300 ευρώ?
Πολλαπλασίασε τώρα τον διαφημιστικό χρόνο ανά εκπομπή με τον αριθμό των εκπομπών ανά έτος και θα ανακαλύψεις με έκπληξη πως οι αμοιβές τους δεν θα ξεπερνούν το 10% των εσόδων ,ανεξάρτητα αν τα έσοδα προέρχονται μόνο από την φάτσα τους και όχι από την θεματολογία των εκπομπών τους.
Αλλά είπαμε στην Ελλάδα αντί να κοιτάμε να γινομόμαστε καλύτεροι ,κοιτάζουμε το γιατί ο απέναντι βγάζει περισσότερα από εμάς.
Πικάντικες αυτές οι συζητήσεις δεν λέω αλλά για το καφενείο και μέχρις εκεί.

Εισαι τελειως εκτος θεματος και ακυρος / ψαξε λιγο τι μισθο παιρνει αυτη οπως και τι προταση κανανε στην ωραια Μενεγακη για να γυρισει στον ΑΝΤ1  :think: :think:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εισαι τελειως εκτος θεματος και ακυρος / ψαξε λιγο τι μισθο παιρνει αυτη οπως και τι προταση κανανε στην ωραια Μενεγακη για να γυρισει στον ΑΝΤ1  :think: :think:

Ναι, πες μας κι άλλα!

Γιατί ρε φίλε πρέπει να ψάξω τι μισθό παίρνει?
Από την τσέπη μου βγαίνουνε?
Εφοριακός είμαι?
Και τι με νοιάζει εμένα τι πρόταση κάνανε στη Μενεγάκη? Μήπως είχα υποβάλει και εγώ υποψηφιότητα και ρίξανε εμένα για να πάρουν τη Μενεγάκη?

Εσένα που σε νοιάζουν αυτά γιατί δε τα ψάχνεις?

Συνέχισε λοιπόν, εσύ, που είσαι "εντός" θέματος και έγκυρος.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ποοοολυ σωστός ο ΝΙΤΡΟ. Κανένας δεν παίρνει λεφτά που δεν φέρνει στα ιδιωτικά κανάλια. Γενικά μαζί με κόστος παραγωγής, αμοιβές κ.λ.π. οι πετυχημένες εκπομπές των καναλιών κοστίζουν το πολύ το 50% των εσόδων από τη διαφήμιση.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
NITRO βαριεμαι να κανω πραξεις / εγω ξερεις τι ξερω : οτι οι κατινες της πρωινης και μεσημεριανης ζωνης παιρνουν για 1 ωρα δουλειας πολλα μα παρα πολλα περισσοτερα απο αυτα που δινεις εσυ και οι φιλοι σου για 1 ωρα με anal και cim / δεν φτουρανε μπροστα στην Τατιανα ουτε η Amber ουτε η Bibi ουτε ο Rob σου λεω ....
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Δεν φταινε αυτες .....οι οποιες καλες ή απαραδεχτες και ασχετο τι μισθο περνουν ....εμεις ( γενικα ) φταιμε που τις εχουμε κανει θεες .
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Λίγο έχω διαβάσει το thread, αλλά νομίζω ότι και εδώ η μαλακία πάει σύννεφο.

Οι "έξυπνοι" νεοέλληνες ή μάλλον νεοελληναράδες του site βρήκαν αντικείμενο να θάψουν, τη γνωστή παρουσιάστρια.
Αυτοί, "ξέρουν".
Αυτοί, θα τα κατάφερναν καλύτερα.
Αυτοί, είναι σε θέση να κρίνουν.

Το μυαλό σας, μέχρι εκεί φτάνει.
Το γεγονός ότι η γυναίκα έχει καταφέρει να είναι στην ΚΟΡΥΦΗ αυτού που κάνει, σας περνάει απαρατήρητο.
Αλλά δυστυχώς ΑΥΤΟ είναι το ΚΥΡΙΟ (μάλλον - και δυστυχώς) χαρακτηριστικό της ράτσας μας.
Ότι δε μας αρέσει, το λοιδωρούμε.
Ότι ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε εμείς, το θάβουμε.

Είμαστε πάντα οι "πιό έξυπνοι".

Ούτε εγώ μπορώ να τη βλέπω στην TV. Δε μου αρέσει το styl της, δε μου αρέσει η δουλειά που κάνει (ποτέ δε θα την αγόραζα), προτιμώ να βλπέπω τα ντοκυμανταίρ του Σκαϊ παρά τις ψυχοαναλύσεις της Τατιάνας.
Αλλά αυτό είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ από το να λέω "είναι ανεγκέφαλη", είναι "ηλίθια", στόκος, άσχετη, κλπ ωραία που γράφτηκαν εδώ.

Αλλά είπα και στην αρχή: Αντί να γίνει μια χρήσιμη και σωστή κριτική, ο ελληναράς θα βρει το δρόμο του (και την ικανοποίησή του) με το μοναδικό τρόπο που ξέρει!

Γι αυτό έχουμε φτάσει εκεί που έχουμε φτάσει.
Δυστυχώς.

Ρε Σταυρο μας δουλευεις τωρα?
Εχει καταφερει να ειναι κορυφή ΣΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΚΡΙΒΏΣ?
Σε εκπομπες ξεκατινιασματος?
Σε talk show της πουτσας, ο αντρας γαμαει την αδελφή μου και οχι εμενα ποια?
Εχει το <<εργο>> της το οτιδηποτε αξιολογο και αξιοσεβαστο για το οποιο θα πρεπει να της δωσουμε και credit?
O τελευταιος οδοκαθαριστης στα Καμινια παραγει ΑΣΥΓΚΡΙΤΩΣ μεγαλυτερο εργο απ αυτο το υποκειμενο και απο ολα τα συναφη υποκειμενα της ΤV.
Μη τρελαθουμε τελειως ρε πουστη μου...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
NITRO βαριεμαι να κανω πραξεις / εγω ξερεις τι ξερω : οτι οι κατινες της πρωινης και μεσημεριανης ζωνης παιρνουν για 1 ωρα δουλειας πολλα μα παρα πολλα περισσοτερα απο αυτα που δινεις εσυ και οι φιλοι σου για 1 ωρα με anal και cim / δεν φτουρανε μπροστα στην Τατιανα ουτε η Amber ουτε η Bibi ουτε ο Rob σου λεω ....  

Ρε Υπουργέ,

Χάμπα τις, είπες μαλακία (δεν είσαι ο πρώτος, ούτε ο πρώτος υπουργός που το παθαίνει), άσ' το τώρα.
ΜΗΝ επιμένεις να βγεις από πάνω λέγοντας διάφορα άσχετα. Άσ' το να περάσει έτσι, θα το ξεχάσουμε σε λίγο.

Ναι, παίρνουν παράπάνω (οι κατίνες της πρωϊνής ζώνης). ΟΧΙ όμως για το λόγο που λες εσύ. Γιατί εμείς τα cim τα anal και τα owo τα νοικιάζουμε ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ. Όσο δε φαντάζεσαι!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε Σταυρο μας δουλευεις τωρα?
Εχει καταφερει να ειναι κορυφή ΣΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΚΡΙΒΏΣ?

Jason, θα σου απαντήσω αργότερα, γιατί τώρα πάω για φαί (και κρασί, και ύπνος μετά), ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ότι ΚΑΝΕΙΣ τον αφελή, δεν είσαι.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Γιατί εμείς τα cim τα anal και τα owo τα νοικιάζουμε ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ. Όσο δε φαντάζεσαι!

Σταυρο μου εισαι απο τους πιο αντιπαθεις mod γιατι παντα στα ποστ σου διαχεεται μια ειρωνεια,σας γαμαω ολους,ειμαι ο γαμιας της γειτονιας .... / τουλαχιστον το παραδεχεσαι οτι δεν πανε και τοσο τσαμπα οι διαφημισεις που εχετε στο σαϊτ / αλλα οταν σας "κατεβαζουν" το σαϊτ μην μου παραπονιεστε ....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Κοίτα μία ώρα δουλειά δεν είναι σίγουρα (άσχετα αν το αποτέλεσμα που βλέπεις εσύ είναι από 1-3 ώρες)αλλά περίπου 8 έως 10 καμμιά φορά και 12-14 ώρες.
Η σύγκριση με το πόσα πέρνουν σε σχέση με το τί δίνω εγώ για ct παραλίγο να μου κάψει τσιπ στον εγκέφαλο, αλλά τεσπα προσπάθησε να το ζυγίσεις με τον πιο απλό τρόπο:
- Το γαμίσι που έχει φάει η Ελενάρα (δεν ξέρω για την ΤΑΤΙΆΝΑ)για να βγάζει σήμερα αυτά που βγάζει δεν συγκρίνεται με ούτε με τις ώρες δουλαιάς της Bibi ούτε της Amber.
- Εγώ πάω 1-2 ώρες τον δίνω φίλε μου και μετά ούτε που με είδαν ούτε που με ξέρουν (και για τις γκόμενες το ίδιο ισχύει) ,οι κυρίες που αναφέρεις είναι μονίμως μέσα στην πουτανομιζέρια της Ελληνικής showbiz με το τηλέφωνο στο χέρι 18 ώρες και πίστεψέ με δεν υπάρχει τίποτα πιο ψυχοφθόρο από αυτό.

Είμαι δε σίγουρος πως αν σου πρότειναν να αλλάξετε ρόλους και να παίρνεις τον μισθό της ,σε ένα μήνα θα είχες τινάξει τα μυαλά σου στον αέρα από την μαλακία που θα εισέπνεες στον καθημερινό σου περίγυρο.
Ας μάθουμε λοιπόν να εκτιμάμε τον απέναντι φίλε μου καλέ γιατί πρέπει να γνωρζεις πως ο καλός θεούλης για ότι μας δίνει μας  παίρνει πίσω άλλο ένα.
Δική μας είναι η απόφαση για το τί θα θυσιάσουμε και αυτό πάντα θα είναι η συνάρτηση της ανταμοιβής μας.

NITRO βαριεμαι να κανω πραξεις / εγω ξερεις τι ξερω : οτι οι κατινες της πρωινης και μεσημεριανης ζωνης παιρνουν για 1 ωρα δουλειας πολλα μα παρα πολλα περισσοτερα απο αυτα που δινεις εσυ και οι φιλοι σου για 1 ωρα με anal και cim / δεν φτουρανε μπροστα στην Τατιανα ουτε η Amber ουτε η Bibi ουτε ο Rob σου λεω ....
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Το μυαλό σας, μέχρι εκεί φτάνει.
Το γεγονός ότι η γυναίκα έχει καταφέρει να είναι στην ΚΟΡΥΦΗ αυτού που κάνει, σας περνάει απαρατήρητο.
Αλλά δυστυχώς ΑΥΤΟ είναι το ΚΥΡΙΟ (μάλλον - και δυστυχώς) χαρακτηριστικό της ράτσας μας.
Ότι δε μας αρέσει, το λοιδωρούμε.
Ότι ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε εμείς, το θάβουμε.

Είμαστε πάντα οι "πιό έξυπνοι".

Προσωπικα φιλε εμενα δεν μου αποδυκνείει το οτι βρισκεται στην κορυφη σε αυτο που κανει, οτι δεν ειναι χαζη ή ηλιθια .Τι να λεει ρε μεγαλε και αν ειναι στην κορυφη? ξερεις ποσος κοσμος βρισκεται στο top σε αυτο που κανει και ειναι πυροβολημενοι ή βλαμενοι ή κουτορνιθια?Την διαδρομη του καθε ανθρωπου δεν μπορεις να την ξερεις ουτε εσυ και ουτε εγω...αλλα κριση μπορει να εχει  ο καθε ανθρωπος!Και οταν αναφερεσε στην ρατσα μας να εισαι ποιο προσεχτικος στους χαρακτηρισμους σου  και ποσο μαλλον οταν  εισαι και απολυτος...ακου ''οτι δεν μας αρεσει το λοιδωρουμε ειναι χαρακτηριστικο των Ελληνων!!!''Δεν πας καλα παληκαρι μου...Και για να τελειωσω γιατι με εκνευρισες να σου πω οτι με την λογικη σου ο ποιο εξυπνος ανθρωπος του κοσμου ειναι ο πλανηταρχης...ειναι στην κορυφη βλεπεις!!!Δηλαδη ο Μπους δεν ειναι ηλιθιος,βλακας κτλ κτλ....τι να του πεις τωρα εισαι και mod!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Σταυρο μου εισαι απο τους πιο αντιπαθεις mod γιατι παντα στα ποστ σου διαχεεται μια ειρωνεια,σας γαμαω ολους,ειμαι ο γαμιας της γειτονιας .... / τουλαχιστον το παραδεχεσαι οτι δεν πανε και τοσο τσαμπα οι διαφημισεις που εχετε στο σαϊτ / αλλα οταν σας "κατεβαζουν" το σαϊτ μην μου παραπονιεστε .... 

Υπουργέ μου, ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ μου το να σου γίνω συμπαθής. Όσο για το "σας γαμάω όλους", να ξέρεις (εσύ ειδικά) ότι δε γαμάω βρωμόκολους.

Όσα έγραψες πάντως, ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ για μιά ακόμα φορά τον τρόπο με τον οποίο επιχειρηματολογείς: Απο θέμα σε θέμα, όταν τα βρίσκουμε σκούρα στο ένα, πηδάμε στό άλλο, όπου βέβαια το χοντραίνουμε, για να αποδείξουμε τη μαγκιά μας εκεί, μια που στο προηγούμενο αποτύχαμε...

Δεν είσαι μόνο εσύ ο μάγκας όμως, οπότε άραξε, για να μη σε παρασύρει αυτή σου η συνήθεια σε λάθος δρόμους.
Και επιβλαβείς.
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Λίγο έχω διαβάσει το thread, αλλά νομίζω ότι και εδώ η μαλακία πάει σύννεφο.

Οι "έξυπνοι" νεοέλληνες ή μάλλον νεοελληναράδες του site βρήκαν αντικείμενο να θάψουν, τη γνωστή παρουσιάστρια.
Αυτοί, "ξέρουν".
Αυτοί, θα τα κατάφερναν καλύτερα.
Αυτοί, είναι σε θέση να κρίνουν.

Το μυαλό σας, μέχρι εκεί φτάνει.
Το γεγονός ότι η γυναίκα έχει καταφέρει να είναι στην ΚΟΡΥΦΗ αυτού που κάνει, σας περνάει απαρατήρητο.
Αλλά δυστυχώς ΑΥΤΟ είναι το ΚΥΡΙΟ (μάλλον - και δυστυχώς) χαρακτηριστικό της ράτσας μας.
Ότι δε μας αρέσει, το λοιδωρούμε.
Ότι ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε εμείς, το θάβουμε.

Είμαστε πάντα οι "πιό έξυπνοι".

Ούτε εγώ μπορώ να τη βλέπω στην TV. Δε μου αρέσει το styl της, δε μου αρέσει η δουλειά που κάνει (ποτέ δε θα την αγόραζα), προτιμώ να βλπέπω τα ντοκυμανταίρ του Σκαϊ παρά τις ψυχοαναλύσεις της Τατιάνας.
Αλλά αυτό είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ από το να λέω "είναι ανεγκέφαλη", είναι "ηλίθια", στόκος, άσχετη, κλπ ωραία που γράφτηκαν εδώ.

Αλλά είπα και στην αρχή: Αντί να γίνει μια χρήσιμη και σωστή κριτική, ο ελληναράς θα βρει το δρόμο του (και την ικανοποίησή του) με το μοναδικό τρόπο που ξέρει!

Γι αυτό έχουμε φτάσει εκεί που έχουμε φτάσει.
Δυστυχώς.

Α και που εισαι μπορει αν μην ειμαι σιγουρα ο καλυτερος στην ορθογραφια αλλα να σου πω μονο οτι τρελαινομαι οταν βλεπω το ''Ελληνας ή την Ελλαδα'' να το γραφουν με ε μικρο...εστω ακομα και οταν καποιος  αναφερεται υποτιμητικα σε αυτο.Οπως εκανες και εσυ  στο Ελληναρας...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε Σταυρο μας δουλευεις τωρα?
Εχει καταφερει να ειναι κορυφή ΣΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΚΡΙΒΏΣ?
Σε εκπομπες ξεκατινιασματος?
Σε talk show της πουτσας, ο αντρας γαμαει την αδελφή μου και οχι εμενα ποια?
Εχει το <<εργο>> της το οτιδηποτε αξιολογο και αξιοσεβαστο για το οποιο θα πρεπει να της δωσουμε και credit?
O τελευταιος οδοκαθαριστης στα Καμινια παραγει ΑΣΥΓΚΡΙΤΩΣ μεγαλυτερο εργο απ αυτο το υποκειμενο και απο ολα τα συναφη υποκειμενα της ΤV.
Μη τρελαθουμε τελειως ρε πουστη μου...

Να τα πάρω ένα ένα:

Ρε Σταυρο μας δουλευεις τωρα?
Καθόλου. Ειλικρινά.
Εχει καταφερει να ειναι κορυφή ΣΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΚΡΙΒΏΣ?
Σε αυτό ακριβώς που κάνει, Jasonbecker. Ας πούμε ότι κάποιος πουλάει μαλλί της γριάς στα λούνα πάρκ.   Άλλος είναι καλός σε αυτό, άλλος όχι. Εγώ (προσωπικά), μαλλί της γριάς δεν τρώω, ποτέ δε μου άρεσε. Αυτό όμως, ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΕΙ την ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ του παρασκευαστή του μαλλιού, δηλαδή το ότι ο ένας φτιάνει καλό μαλλί, και ο άλλος μάπα. Είναι δυο ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ πράματα, το αν είναι ωραίο πράμα το μαλλί, και αν το μαλλί του τάδε είναι καλό ή όχι. Γιατί κολλάς τόσο?
Σε εκπομπες ξεκατινιασματος?
Ναι ρε φίλε, σε αυτό. ΑΥΤΟ όμως έχει κοινό, ΜΕΓΑΛΟ κοινό, οπότε το ποιός είναι καλός σε αυτό και ποιος όχι, έχει ΜΕΓΑΛΗ σημασία. Για μένα και για σένα όχι, αλλά για ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΧΕΙ. Αυτό το έχει καταλάβει, το έχει αξιοποιήσει, έχει αποδείξει ότι είναι η πρώτη στο είδος. Τόσο δύσκολο είναι να το αποδεχτείς?
Σε talk show της πουτσας, ο αντρας γαμαει την αδελφή μου και οχι εμενα ποια?
Θα σε στενοχωρήσω, αλλά δε τα παρακολουθώ για να ξέρω ΤΟΣΕΣ λεπτομέρειες...
Εχει το <<εργο>> της το οτιδηποτε αξιολογο και αξιοσεβαστο για το οποιο θα πρεπει να της δωσουμε και credit?
Για μένα και για σένα, όχι. Δεν έχει. Αλλά δεν είμαστε εμείς μόνο σε αυτόν τον κόσμο, jasonbacker, να σου πω δε ότι μάλλον μειοψηφία είμαστε. Άρα τα credits τα παίρνει από τους υπόλοιπους, και εμάς μας έχει χεσμένους. Άρα?
O τελευταιος οδοκαθαριστης στα Καμινια παραγει ΑΣΥΓΚΡΙΤΩΣ μεγαλυτερο εργο απ αυτο το υποκειμενο και απο ολα τα συναφη υποκειμενα της ΤV.
Συμφωνώ απολύτως για τη σπουδαιότητα του έργου. Αυτό όμως δε σου δίνει το δικαίωμα να την αποκαλείς «υποκείμενο» (μειωτική έκφραση), ούτε να μειώνεις το γεγονός ότι μεταξύ αυτών που ΚΑΝΟΥΝ αυτή τη δουλειά, είναι η πρώτη (ή απ τις πρώτες, τέλος πάντων). Δεν έχω δίκιο?
Μη τρελαθουμε τελειως ρε πουστη μου...
Δυστυχώς, έχουμε ήδη τρελαθεί.
Αυτό που προσπαθώ εγώ, είναι να περισώσω κάτι.
Και όχι «ρε», όχι και «ρε», φίλε, ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom