Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Γνωρίζει κανείς αν η Ζωή επέστρεψε Αθήνα και σε ποιον χώρο δέχεται τώρα;
Τελευταία φορά που την επισκέφτηκα τον χειμώνα, ήταν πίσω από Άρειο Πάγο αλλά μου είχε πει ότι ψάχνει αλλού γιατί δεν την ικανοποιούσε ο χώρος. Παλιό διαμέρισμα χωρίς κλιματισμό κ θυμάμαι ότι από το μπάνιο ως το δωμάτιο είχα ξεπαγιασει.το προσπαθούσε πάντως με θερμαντικά σώματα. Εγώ προτιμούσα τον χώρο στο Κολωνάκι που είχε παλιότερα. Ελπίζω ο νέος χώρος που ψάχνει να είναι ακόμα καλύτερος
 

Enastros1983

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
42
Like
59
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα, μπορει καποιος να μου στειλει σε πριβε μηνυμα το τηλεφωνο της Ζωής; Ευχαριστω.
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • Καταγραφή1.PNG
    Καταγραφή1.PNG
    114,1 KB · Εμφανίσεις: 97

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.183
Πόντοι
1.336
Δες πμ φίλε έναστρε(το είχε βάλει και η ίδια σε παλιότερη σελίδα ).Να είσαι καλά .
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στον χώρο της στο κέντρο.
Κάθε λεπτό που κάθεσαι μαζί της είναι ένα υπέροχο ταξίδι.
Το μασαζ της , πάρα πολύ καλό τα υπόλοιπα που σου κάνει είναι απίστευτα.
Δυστυχώς μάλλον θα φύγει απο την Ελλάδα απ ότι είπε. :(
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στον χώρο της στο κέντρο.
Κάθε λεπτό που κάθεσαι μαζί της είναι ένα υπέροχο ταξίδι.
Το μασαζ της , πάρα πολύ καλό τα υπόλοιπα που σου κάνει είναι απίστευτα.
Δυστυχώς μάλλον θα φύγει απο την Ελλάδα απ ότι είπε. :(
τεράστια απώλεια η 60ελα Τάντρα....
 

tender69

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Αν και παλιός στο σάιτ πολυ νέος στα μηνύματα αν ξέρει κάποιος τρόπο Επικοινωνίας μαζί της θα ήμουν υπόχρεος
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Αν και παλιός στο σάιτ πολυ νέος στα μηνύματα αν ξέρει κάποιος τρόπο Επικοινωνίας μαζί της θα ήμουν υπόχρεος
post 1307. δλδ 5 ποστ πριν στην ιδια σελιδα. Ανοιξε το συνημενο screenshot και θα βρεις το τηλεφωνο της Ζωης.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.183
Πόντοι
1.336
Να είσαι καλά φίλε κουμανιδα αλλά για να δώσω στο φιλο τεντερ69 άλλη μια βοήθεια πήγαινε στην σελίδα 56 του νήματος το έχει γράψει η ίδια το τηλέφωνο θα το βρεις εκεί .Σου εύχομαι το καλύτερο .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Αν και παλιός στο σάιτ πολυ νέος στα μηνύματα αν ξέρει κάποιος τρόπο Επικοινωνίας μαζί της θα ήμουν υπόχρεος
δε σε κάνει παλιό η ημερομηνία εγγραφής, αλλά η συμμετοχή.
Να είσαι καλά φίλε κουμανιδα αλλά για να δώσω στο φιλο τεντερ69 άλλη μια βοήθεια πήγαινε στην σελίδα 56 του νήματος το έχει γράψει η ίδια το τηλέφωνο θα το βρεις εκεί .Σου εύχομαι το καλύτερο .
τωρα του βάζεις δύσκολα. ο τύπος βαρέθηκε να διαβάσει το πάνω μερος της ίδιας σελίδας, κι εσυ τον στέλνεις να ψαξει 10 σελίδες πίσω. χαχααχαχα
 

tender69

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την βοηθεια όσο για το παλιός αναφέρομαι όχι μόνο στην εγγραφή στο σάιτ αλά και στις αναζητήσεις που κάνουμε όλοι εδώ και βρίσκουμε αυτό που μας αρέσει ! (Ας πούμε και πολύ πολυ πριν τριανφυλοπουλου ) όσοι είναι παλιοί συναθλητές θα καταλάβουν
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.183
Πόντοι
1.336
Έχεις δίκιο φίλε περαματιωτη ναι το ανέφερε και ο κουμανιδας πιο πάνω τώρα το είδα στο screenshot έχει και εκεί το τηλέφωνο της κοπέλας .
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Αν και παλιός στο σάιτ πολυ νέος στα μηνύματα αν ξέρει κάποιος τρόπο Επικοινωνίας μαζί της θα ήμουν υπόχρεος
Ρε εσυ tender σορρυ που περνω το θάρρος και ρωτάω , έχεις ενγραφη ρε μαν απ το 2010 και έχεις ποστάρει μόνο 2 ποστ και αυτά εδώ πριν λίγες ώρες , 12 χρόνια που ήσουν ρε μαν φυλακη στη Βηρυτο σε απομόνωση και δεν είχες ίντερνετ και pc ?? Λύσε μου αν θες αυτό το ερώτημα ρε εσυ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Ευχαριστώ για την βοηθεια όσο για το παλιός αναφέρομαι όχι μόνο στην εγγραφή στο σάιτ αλά και στις αναζητήσεις που κάνουμε (κάνουμε;; χαχαχα κι εσυ μαζι εννοεις;) όλοι εδώ και βρίσκουμε αυτό που μας αρέσει ! (Ας πούμε και πολύ πολυ πριν τριανφυλοπουλου ) όσοι είναι παλιοί συναθλητές θα καταλάβουν
Αν ειναι ετσι να μας επιστρέψεις πίσω τα λεφτά.
 

tender69

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Μου πήρε πολυ χρόνο να μάθω πως δουλεύει το νήμα επιδει δεν είχα χρόνο . βλεπεις η σιωπη δεν κάνει λάθη ! Που θα πάει θα μάθω απλά το παλεύω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom