Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Μπορώ υπεύθυνα να πω πως αυτή την στιγμή αντιμετωπίζει κάποια μικροπροβλήματα γραφειοκρατικής φύσεως με τον νέο της χώρο. Πάντως είναι προσωρινά σε έναν δικό της χώρο πάλι πολύ κοντά στον ΑΠ.
Φίλε ειναι κορυφή η Ζωή πρέπει να ρίξω μια επισκεψη εχω να την δω απο τοτε που δουλευε μασαζ
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Μην το αναβάλλεις. Την είδα πρόσφατα...
Παίχτη έχεις νεότερα δηλαδή από πρόγραμμα και κόστος;
Γιατί εγώ θα δοκίμαζα εύκολα ξανά αλλά έχω να τη δω από τα όρη του Κολωνακίου που ήταν στα 60 για μια ώρα αν δεν κάνω λάθος.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
καλο θα ηταν να βγει η ιδια καποια στιγμη να μας πει τηλεφωνο ,περιοχη , προγραμματα και τιμες. δεν γινεται να λεει ο καθενας μας ο,τι νομιζει. ειναι πολυς ο λαος που την ψαχνει.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Φίλε Κωνσταντίνε (έχω πάει με την ζωή όντως είναι καλή όταν δούλευε σε μασατζιδικο στην Καλλιθέα ) το τηλέφωνο της μπορείς να το βρεις στην σελίδα 57 του νήματος το είχε αναφέρει ο χρήστης ζακ (το είχε δώσει η ίδια ).Έχει και βαιμπερ (στειλε της εκεί .Πιστεύω ότι θα σου απαντήσει για τιμή και πρόγραμμα και τοποθεσία .).Να είσαι καλά φίλε μου .
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Φίλε Κωνσταντίνε (έχω πάει με την ζωή όντως είναι καλή όταν δούλευε σε μασατζιδικο στην Καλλιθέα ) το τηλέφωνο της μπορείς να το βρεις στην σελίδα 57 του νήματος το είχε αναφέρει ο χρήστης ζακ (το είχε δώσει η ίδια ).Έχει και βαιμπερ (στειλε της εκεί .Πιστεύω ότι θα σου απαντήσει για τιμή και πρόγραμμα και τοποθεσία .).Να είσαι καλά φίλε μου .
Πανταχού παρών είσαι συνάδελφε. Την καλημέρα μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
αυτο εννοειται ! ο πλεον ενημερωμενος εδω μεσα !
Κι άλλοι είναι ενημερωμένοι. Ο Faraw όμως είναι πάντα καλοδιάθετος, ευγενικός και το κυριότερο μοιράζεται τις γνώσεις του.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλά δεν το ειπα γι' αυτο. το ειπα γιατι πρεπει καποια στιγμη να ξεκαθαρισει η ιδια τα πραγματα οπως εκανε και παλαιοτερα. η ζωη ειναι μεσα στις 3 καλυτερες του κλαδου , το εχω πει πολλες φορες και θα το ξαναπω .
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.668
Πόντοι
481
Καλησπέρα. Λίγη υπομονή κύριοι. Δεν είναι όλοι ειδήμονες με το διαδίκτυο. Η Ζωή είναι ενήμερη και θα ενημερώσει σύντομα και εσάς για τα πάντα.
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.668
Πόντοι
481
Έχει χάσει τους κωδικούς της και δεν είναι γνώστης του αντικειμένου. Μου ζήτησε να σας ενημερώσω πως το πρόγραμμα είναι 60€ για χαλαρωτικό μασάζ και 80 € για τάντρα. Η περιοχή όπως σας είπα είναι στον Άρειο Πάγο. Λειτουργεί μόνο με ραντεβού. Ο Φαραώ σας ενημέρωσε που μπορείτε να βρείτε το τηλέφωνο. Μπορείτε να της τηλεφωνήσετε ή να επικοινωνήσετε μέσω Viber. Για ότι άλλο θέλετε να μάθετε απευθυνθείτε κατευθείαν στην πηγή.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Παιδιά μια ερωτηση απλή.
Από εμφάνιση πώς είναι;δηλαδή στον δρόμο θα την κοιταγαμε; Θα μας έκανε ένα κάτι εάν την βλέπαμε στο δρόμο; Καλό κορμί; Εμφανίσιμη κυρία;
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
269
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Παιδιά μια ερωτηση απλή.
Από εμφάνιση πώς είναι;δηλαδή στον δρόμο θα την κοιταγαμε; Θα μας έκανε ένα κάτι εάν την βλέπαμε στο δρόμο; Καλό κορμί; Εμφανίσιμη κυρία;
40-45 ωραίο πρόσωπο πολύ καυλωτικο πονηρό βλέμμα , βυζαρα πλαστική αλλά τοπ, σπορ ντύσιμο πάντα χωρίς πολλά πολλά , μια κανονική καθημερινή γυναίκα γαμευσιμη αλλά δε σε νοιαζουν αυτά καθώς ποιασει την πουτσα σου τα ξεχνάς όλα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
40-45 ωραίο πρόσωπο πολύ καυλωτικο πονηρό βλέμμα , βυζαρα πλαστική αλλά τοπ, σπορ ντύσιμο πάντα χωρίς πολλά πολλά , μια κανονική καθημερινή γυναίκα γαμευσιμη αλλά δε σε νοιαζουν αυτά καθώς ποιασει την πουτσα σου τα ξεχνάς όλα
40-45 ήταν αρκετά παλαιότερα.....τώρα είναι γύρω στα 50-52
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
την τελευταία φορά που την είχα "συνεδριαστεί" είχε πάρει και αρκετά κιλάκια....αλλά αυτό πριν 2-3 χρόνια...οπότε τώρα δεν ξέρω πως είναι σωματικά....είναι όμως ανώμαλη καυλιάρα
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
40-45 ωραίο πρόσωπο πολύ καυλωτικο πονηρό βλέμμα , βυζαρα πλαστική αλλά τοπ, σπορ ντύσιμο πάντα χωρίς πολλά πολλά , μια κανονική καθημερινή γυναίκα γαμευσιμη αλλά δε σε νοιαζουν αυτά καθώς ποιασει την πουτσα σου τα ξεχνάς όλα
Με νοιάζει αδερφέ το πώς είναι. Με νοιάζει.
Σε ευχαριστώ όμως για την περιγραφή Μου αρέσει
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Με νοιάζει αδερφέ το πώς είναι. Με νοιάζει.
Σε ευχαριστώ όμως για την περιγραφή Μου αρέσει
Έτσι ακριβώς!!!! Πολύ ωραίο πρόσωπο και πολύ καλό καλό κορμι!!!!! Όταν στον πιάσει θα ξεχάσεις πως σε λένε...
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Έχω χάσει τη ζωή από το μουσσες πως μπορώ να έρθω σε επαφή μαζί της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom