Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γνωριζεις μηπως και το συγκεκριμενο ξενοδοχειο να μου πεις την αποψη σου?? θενξ παντως,και εγω την βρηκα πολυ λογικη την τιμη
Οχι φίλε μου δεν το γνωριζς το ξενοδοχείο, αλλα για τις υπηρεσίες που σου προσφέρει μου φάνηκε πολυ καλο ντηλ, επίσης κοιταξα και το και είχε καλές κριτηκές, λίγες μεν αλλα καλές!


Διάβσε να δεις τι παίζει περιπου.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Καλη η τιμη του,αν και εγω προσωπικα δεν θα εδεινα για διαμονη τοσα....ποσες μερες ειπες οτι θα μεινεις?
9 νυχτες. ξερω φιλε οτι υπηρχαν και πιο φτηνα δωματια,ακομη και στο ιδιο ξενοδοχειο,αλλα 9 μερες ειναι ρε γαμωτο,θελω να τα κανω τα γουστα μου οπως τα εχω στο μυαλο μου, τα χαλαλιζω δλδ τα 100-150 ευρω παραπανω για να εχω την χλυδα μου
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
9 νυχτες. ξερω φιλε οτι υπηρχαν και πιο φτηνα δωματια,ακομη και στο ιδιο ξενοδοχειο,αλλα 9 μερες ειναι ρε γαμωτο,θελω να τα κανω τα γουστα μου οπως τα εχω στο μυαλο μου, τα χαλαλιζω δλδ τα 100-150 ευρω παραπανω για να εχω την χλυδα μου
Αν ειναι για 9 νυχτες παω πασο,καλα κανεις και τα δεινεις αλλα και ακομα περισσοτερα να εδεινες εγω μαζι σου θα ημουνα.
Απλα νομιζα οτι θα ξεκαλοκαιριαζες εκει γι'αυτο το ειπα.
Αν θες ομως την αποψη μου Παταγια και παλι Παταγια :thumbsup: :thumbsup:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
9 νυχτες. ξερω φιλε οτι υπηρχαν και πιο φτηνα δωματια,ακομη και στο ιδιο ξενοδοχειο,αλλα 9 μερες ειναι ρε γαμωτο,θελω να τα κανω τα γουστα μου οπως τα εχω στο μυαλο μου, τα χαλαλιζω δλδ τα 100-150 ευρω παραπανω για να εχω την χλυδα μου
Μια χαρά ειναι ρε, και εγω της ίδιας αποψης ειμαι, πάμε που πάμε ας είμαστε άρχοντες, ειναι παντα ανάλογα τα γούστα του καθενός βεβαια, δεν σημαινει οτι επειδη το κανω εγώ πρεπει να το κανουν και οι αλλοι. ειναι θέμα καθαρά του τι αρέσει στον καθένα, αλλοι τα σκανε σε δωμάτια και αλλους απλα δεν τους νοιαζει το δωμάτιο.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειναι για 9 νυχτες παω πασο,καλα κανεις και τα δεινεις αλλα και ακομα περισσοτερα να εδεινες εγω μαζι σου θα ημουνα.
Απλα νομιζα οτι θα ξεκαλοκαιριαζες εκει γι'αυτο το ειπα.
Αν θες ομως την αποψη μου Παταγια και παλι Παταγια :thumbsup: :thumbsup:
Πατταγια και παλι Πατταγια, καλα τα λες φίλε!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Αν ειναι για 9 νυχτες παω πασο,καλα κανεις και τα δεινεις αλλα και ακομα περισσοτερα να εδεινες εγω μαζι σου θα ημουνα.
Απλα νομιζα οτι θα ξεκαλοκαιριαζες εκει γι'αυτο το ειπα.
Αν θες ομως την αποψη μου Παταγια και παλι Παταγια :thumbsup: :thumbsup:
Μια χαρά ειναι ρε, και εγω της ίδιας αποψης ειμαι, πάμε που πάμε ας είμαστε άρχοντες, ειναι παντα ανάλογα τα γούστα του καθενός βεβαια, δεν σημαινει οτι επειδη το κανω εγώ πρεπει να το κανουν και οι αλλοι. ειναι θέμα καθαρά του τι αρέσει στον καθένα, αλλοι τα σκανε σε δωμάτια και αλλους απλα δεν τους νοιαζει το δωμάτιο.
ναι ρε,9 βραδακια ειναι,αν πηγαινα για να βγαλω την σεζον εκει εννοειτε οτι το ψαξιμο θα ηταν τελειως διαφορετικο και οι προτεραιοτητες και παλι διαφορετικες
ελπιζω μονο το τζακουζι να λειτουργει γκρρρρ
συντροφε φετος ειναι το πουκετ
του χρονου η παταγια
του παραχρονου ο κοσμος ολος, εμεις να ειμαστε καλα
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
συντροφε φετος ειναι το πουκετ
του χρονου η παταγια
του παραχρονου ο κοσμος ολος, εμεις να ειμαστε καλα
Επειδη γυρισα αρκετα τον κοσμο μεχρι τωρα νομιζω οτι δυσκολα βρισκεις κατι σαν την Παταγια,για να μην πω με τοποτα :think:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλά να είμαστε και θα γίνουν όλα! πάντως ενα ταξιδάκι Αντζελες Σιτυ στιλ Φιλιππινες το είχα ψήσει άσχημα για μέσα στον Άυγουστο αλλα δεν κρατήθηκα και έκλεισα Πατταγια...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Καλά να είμαστε και θα γίνουν όλα! πάντως ενα ταξιδάκι Αντζελες Σιτυ στιλ Φιλιππινες το είχα ψήσει άσχημα για μέσα στον Άυγουστο αλλα δεν κρατήθηκα και έκλεισα Πατταγια...
Σε ευλογησε ο καλος θεουλης και εστω και στο τελος βρηκες το φως σου στον δρομο του θεου :priest:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ναι ρε,9 βραδακια ειναι,αν πηγαινα για να βγαλω την σεζον εκει εννοειτε οτι το ψαξιμο θα ηταν τελειως διαφορετικο και οι προτεραιοτητες και παλι διαφορετικες
Για να εχουμε καλο ρωτημα εκτος αεροπορικων και ξενοδοχειου ποσα ευρωπουλα θα παρεις για σκοτωμα? :knockinb: :s&m_1: :s&m_2:
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Για να εχουμε καλο ρωτημα εκτος αεροπορικων και ξενοδοχειου ποσα ευρωπουλα θα παρεις για σκοτωμα? :knockinb: :s&m_1: :s&m_2:
χα χα χα, το φλεγον θεμα...
υπολογιζω κανα 1200-1300ρι
θα υπαρχει και καβαντζα πιστωτικη+εξτρα ρευστο,αχρειαστο να ειναι
πως με βλεπεις?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
χα χα χα, το φλεγον θεμα...
υπολογιζω κανα 1200-1300ρι
θα υπαρχει και καβαντζα πιστωτικη+εξτρα ρευστο,αχρειαστο να ειναι
πως με βλεπεις?
Φιλαρακο μου σε βλεπω καβαλα στο αλογο  :knockinb:
Θα περασεις σουπερ :thumbsup:
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Φιλαρακο μου σε βλεπω καβαλα στο αλογο  :knockinb:
Θα περασεις σουπερ :thumbsup:
εσυ εισαι μεντιουμ. που ηξερες οτι μ'αρεσει η ιππασια?? ( και δη με μικροσωμα κιτρινιαρικα πονυ)  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
ελπιζω φιλε μου να μην χρειαστε να βαλω χερι στον κουμπαρα,πιστευω οτι με 1200-1300 θα ειμαι κομπλε
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
εσυ εισαι μεντιουμ. που ηξερες οτι μ'αρεσει η ιππασια?? ( και δη με μικροσωμα κιτρινιαρικα πονυ)  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
ελπιζω φιλε μου να μην χρειαστε να βαλω χερι στον κουμπαρα,πιστευω οτι με 1200-1300 θα ειμαι κομπλε
Δεν ξερω να σου πω για Πουκετ,παρα μονο για ΒΚΚ-Παταγια.
Αλλα με σμετρο θα τα εχεις ολα και δεν θα στεγνωσεις την καβατζα σου,αλλωστε θα τη χρειαστεις για τον χειμωνα :uglystupid:
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
14
Like
639
Πόντοι
3.025
Φιλε Alfista........του χρονου μαζι Πατταγια!!!!για το Πουκετ δεν ξερω αλλα μου φαινεται καλο το deal που εκανες.....Βεβαια,υπαρχουν και πιο φτηνα ξενοδοχεια αλλα ο καθενας οπως γουσταρει......

Για Angeles City(Philipines) "ψηνομαι" πολυ.......αν καποιος συναγωνιστης θα ειναι απο 23 Αυγουστου ως 23 Σεπτεμβριου στην Πατταγια και ψηνεται για Αngeles city,aσ μου κανεο μια "κρουση"''''''Mηπως kolares-boy,jamest????Tι λετε????

 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε Alfista........του χρονου μαζι Πατταγια!!!!για το Πουκετ δεν ξερω αλλα μου φαινεται καλο το deal που εκανες.....Βεβαια,υπαρχουν και πιο φτηνα ξενοδοχεια αλλα ο καθενας οπως γουσταρει......

Για Angeles City(Philipines) "ψηνομαι" πολυ.......αν καποιος συναγωνιστης θα ειναι απο 23 Αυγουστου ως 23 Σεπτεμβριου στην Πατταγια και ψηνεται για Αngeles city,aσ μου κανεο μια "κρουση"''''''Mηπως kolares-boy,jamest????Tι λετε????
Φιλε με χτυπας τωρα κατω απο την ζωνη...... :knuppel:
Μολις γυρισα απο Κωνστα/πολη ,εκλεισα για πρωτο δεκαημερο Οκτωβριου για 8 μερες Λονδινο ,και μαζευω σαν πουστης φραγκα για την μεγαλη καθοδο του χειμωνα .....15-17 μερες Ιανουαριο η Φλεβαρη για Βιετναμ-Καμποτζη :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom