Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε παίδες πάτε καλοκαιριάτικα κάτω.....να σας δω τι θα κάνετε το χειμώνα που έρχεται και δύσκολος... :headbang:
εκτός και αν παίζει θέμα υποχρεωτικής άδειας...ε τότε καλά ταξίδια  :dancing:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου..εγω θα ειμαι στις 24 αυγουστου Πατταγια......θα  χαρω να πιουμε καμια μπυριτσα μαζι...


Έγινε αγορίνα! Μέσα στις επόμενες ημέρες θα συνενοηθουμε. Άντε να περάσουν οι μέρες!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλά ρε παίδες πάτε καλοκαιριάτικα κάτω.....να σας δω τι θα κάνετε το χειμώνα που έρχεται και δύσκολος... :headbang:
εκτός και αν παίζει θέμα υποχρεωτικής άδειας...ε τότε καλά ταξίδια  :dancing:

Καλά τα λες, μακάρι να είμαστε καλά να κατέβουμε και τον χειμώνα.
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
καλησπερα και με γεια το καινουριο site!!
μαγκες επισημως απεχω μια ανασα απο τον παραδεισο.εισητηρια εκλεισα,μας εμεινε το χοτελι
εχει δοκιμασει μηπως κανεις το expat hotel? αρκετα καλη τιμη εχει,κεντρικα ειναι, joiners δεν χρεωνει, απλα φοβαμαι μην φαω καμμια πατατα και καταληξω να κανω παρτουζες με ποντικια και λοιπα τροκτικα
  :helpplea:
Συναδελφε Alfisti...
Μολις βγεις απο το αεροδρομιο στο Πουκετ εχει ταξι με 550Β,ξεκινας και πηγαινεις στα ξενοδοχεια που εχεις δει απο το ιντερνετ.Τα βλεπεις,κανεις τα παζαρια σου και διαλεγεις οποιο σου αρεσει.Το ταξι θα του πεις να σε περιμενει μεχρι να διαλεξεις,στο τελος θα δωσεις  ενα μικρο tip στον οδηγο και εισαι κομπλε.Ετσι και πιο φτηνα θα σου βγει και θα δεις απο κοντα τα ξενοδοχεια που εχεις τσεκαρει.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλα τα καλά παιδιά!!!
Πιθανά στους περισσότερους από εσάς να φανεί παράξενη η απορία μου, αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου και να δω τι θα βγει...
Εγώ και η γυναίκα μου ετοιμαζόμαστε να φύγουμε σε 10 μέρες για ένα άκρως χαλαρωτικό 10ήμερο στο Πουκέτ. Θα καταλύσουμε λίγο πιο κάτω από τη Πατόγκ (Kata Beach) και καθότι είμαστε ζευγάρι με φιλελεύθερο lifestyle (swingers κατά το γνωστότερο), θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες, εάν ξέρουν κατά πόσο υπάρχει κάποιο swinger club στην περιοχή του Πουκέτ.
Βέβαια, έχουμε στα υπόψη μας να φορτώσουμε και μία τσαχπίνα  :boobies: Ταϊλανδέζα, για να μας κάνει παρέα για μια νύχτα και να λιώσει τη σύζυγο στο γλύψιμο κι εμένα στα  :pipa1: , αλλά η σκέψη να μπορέσουμε να βρούμε ένα (ή και περισσότερα  :2funny: ) ζευγάρια με τα οποία να ταιριάξουμε και να κάνουμε παρέα εντός  :knockinb: κι εκτός ξενοδοχείου, φαντάζει σαν το κερασάκι στην τούρτα ενός ταξιδιού, το οποίο περιμένουμε πως και πως...
Ευχαριστούμε και οι δυο μας προκαταβολικά, όποιον από εσάς γνωρίζει κι έχει την καλοσύνη και την ευγένεια να μπει στον κόπο να μας απαντήσει...
Καλό καλοκαίρι σε όλους σας....

Κοιτα
Περα απο τις διαφορες παπαριες που θα ακουσεις εδω εν ειδει πλακας στο Πουκε δεν εχετε και πολλα περιθωρια να βρειτε αυτα που ψαχνετε.
Τωρα, η ΚΑΤΑ ειναι κομματι μακρυα απο την ΠΑΤΟΝΓΚ οπου γινετε το παιχνιδι, με 1 ταξακι θα σας παρει περιπου 1 τεττερτο.
Πατε εκει , πατε στη BANGLA Rd οπου γινεται ολο το παιχνιδι, πιεστε καμμια μπυριτσα στο πρωτο στενο με τους τραβεστι, ειναι ανετοι και θα τρελλαθειτε στη πλακα και μετα αρχιστε τις βολτες με το παιχνιδι και ψαξιμο να το κανεις εσυ, και οταν κανεις το κονε σκας και το παραμυθι.
Δεν ειναι ευκολο αλλα ουτε και απιθανο να βρειτε αυτο που ζητατε, μην ξεχνας οτι παρολη τη πορνεια οι Ταυλανδες ειναι σχετικα συντηρητικες σε αυτα τα θεματα.
Επισης πιθανο να αντιμετωπισετε προβλημα στο ξενοδοχειο γιατι στη ΚΑΤΑ ειναι ολα τα μεγαλα τουριστικα ξενοδοχεια και ειναι λιγο αυστηρα.
Αλλα ψαχνοντας ολο και κατι θα βρειτε.
Καλα να περασετε.
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
14
Like
639
Πόντοι
3.025
lakis μπορει να πεταμε και μαζι γιατι κι εγω 24 θα μαι pattaya!!!(πεταω στισ 23/8 με thai)

εγω ομως φιλε μου,δεν πεταω με ΤΗΑΙ!!!!Πεταω με Egypt....Παντως αν θελεις,στειλε μου πμ για να βρεθουμε στο αεροδρομιο η στην Πατταγια..τι ωρα πετας???
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
εγω ομως φιλε μου,δεν πεταω με ΤΗΑΙ!!!!Πεταω με Egypt....Παντως αν θελεις,στειλε μου πμ για να βρεθουμε στο αεροδρομιο η στην Πατταγια..τι ωρα πετας???

Οκ Lakis,εγω πετω 16.15,ελπιζω στις 24 αυγουστου το βραδυ να πιουμε καμια μπυρα στην WS.
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
14
Like
639
Πόντοι
3.025
Οκ Lakis,εγω πετω 16.15,ελπιζω στις 24 αυγουστου το βραδυ να πιουμε καμια μπυρα στην WS.

εγω φιλε μου πεταω 14.30......θα σε στειλω πμ......θα χαρω πολυ να πιουμε καμια μπυριτσα...
 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
  Aυτα ειναι  μπραβο φιλε !!!!!!!!!!    19 ημερεs ακομα!!!! 
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
παιδια εγω θα μεινω παταγγια αλλα θελω να παω στης 25 αυγουστου στο full moon party αξιζει να παω??και πως μπορω να παω μεχρι εκει?γιατι ειδα στον χαρτι οτι ειναι λιγο μακρια....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλά ρε παίδες πάτε καλοκαιριάτικα κάτω.....να σας δω τι θα κάνετε το χειμώνα που έρχεται και δύσκολος... :headbang:
εκτός και αν παίζει θέμα υποχρεωτικής άδειας...ε τότε καλά ταξίδια  :dancing:
Πιο φτηνά ειναι εκει βρεεεεε!!!!
Ασε με τη ζωή που κάνουν εδώ θα χρειάζοταν να ξοδεψουν τα 6πλά!!
Φτού και μούρθε στραβή με τις δουλειές ειδ άλλως εκεί θα ξεχειμώνιαζα!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Βλεπω πολυς κοσμος θα κατηφορισει κατα Ταιλανδη μερια τον Αυγουστο....μπραβο παλικαρια ...αντε και σημερα το μπατ επιασε τα 41,μεχρι να πατε ισως πιασει και τα 42 :think:
Καλα να περασετε ολοι σας και στειλτε και καμια ανταποκριση για εμας που θα κατεβουμε τον χειμωνα :headbang:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άντε να ανέβει η ισοτιμία... Το μπάτ το είχα προλάβει στα 51+.Με τα τωρινά δεδομένα 1000 μπατ μειον ανα 100 ευρω ειναι θέμα... άντε να δουμε που θα παει.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Συναδελφε Alfisti...
Μολις βγεις απο το αεροδρομιο στο Πουκετ εχει ταξι με 550Β,ξεκινας και πηγαινεις στα ξενοδοχεια που εχεις δει απο το ιντερνετ.Τα βλεπεις,κανεις τα παζαρια σου και διαλεγεις οποιο σου αρεσει.Το ταξι θα του πεις να σε περιμενει μεχρι να διαλεξεις,στο τελος θα δωσεις  ενα μικρο tip στον οδηγο και εισαι κομπλε.Ετσι και πιο φτηνα θα σου βγει και θα δεις απο κοντα τα ξενοδοχεια που εχεις τσεκαρει.
φιλε μου καπως ετσι το φανταζομουν και εγω,αλλα η παρεα εχει τις ανασφαλειες της. Βρηκα ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο ( baithong αμα το γνωριζει κανενας) παζαρεψα με μειλ, μου καναν 2 βραδυες δωρο στα 9 βραδυα και επιπλεον δεσμευτικαν να μη μου χρεωσουν joiners fee. μου βγαινει 1700 baht περιπου βραδυα και θα εχω σουιτα με τζακουζi,πρωινο μεχρι τισ 6,free wifi, και joiners free! μου φαινεται καλουτσικο το ντιλι, και να σε πω την αληθεια βαριεμαι να πολυψαχνω παραπανω
συν του οτι για την κρατηση δεν ζητησαν πιστωτικη,απλα πληρωνουμε με την αφιξη σε ρευστο,οποτε αν δουμε οτι δεν μας κανει περνουμε δρομο και ψαχνουμε αλλα ξενοδοχεια
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου καπως ετσι το φανταζομουν και εγω,αλλα η παρεα εχει τις ανασφαλειες της. Βρηκα ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο ( baithong αμα το γνωριζει κανενας) παζαρεψα με μειλ, μου καναν 2 βραδυες δωρο στα 9 βραδυα και επιπλεον δεσμευτικαν να μη μου χρεωσουν joiners fee. μου βγαινει 1700 baht περιπου βραδυα και θα εχω σουιτα με τζακουζi,πρωινο μεχρι τισ 6,free wifi, και joiners free! μου φαινεται καλουτσικο το ντιλι, και να σε πω την αληθεια βαριεμαι να πολυψαχνω παραπανω
συν του οτι για την κρατηση δεν ζητησαν πιστωτικη,απλα πληρωνουμε με την αφιξη σε ρευστο,οποτε αν δουμε οτι δεν μας κανει περνουμε δρομο και ψαχνουμε αλλα ξενοδοχεια
Αγορίνα μια χαρά deal έκανες, μην το σκεφτεσαι καθόλου, καλά να περάσεις.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Αγορίνα μια χαρά deal έκανες, μην το σκεφτεσαι καθόλου, καλά να περάσεις.
γνωριζεις μηπως και το συγκεκριμενο ξενοδοχειο να μου πεις την αποψη σου?? θενξ παντως,και εγω την βρηκα πολυ λογικη την τιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom