Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Να έχεις κατά νου ότι οι περισσότερες που βλέπεις είναι φουλ στα φίλτρα και κατά κύριο λόγο "του επαγγέλματος", έχει χαλάσει εντελώς η πλατφόρμα τα τελευταία χρόνια ως προς την ποιότητα. Μερικές μάλιστα κάνουν 2-3 προφίλ (δικά τους) με διαφορετικές φώτο και αρχίζουν τη μπίζνα. Έχει γίνει πολύ πάρε - δώσε το πράγμα εκεί μέσα.
Δεν με πειράζει να βγει η άλλη του επαγγέλματος, απλά θα τις πω ότι δεν ενδιαφέρομαι, το πρόβλημα είναι αν είναι ladyboy και δεν το καταλάβω
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.610
Κριτικές
36
Like
35.085
Πόντοι
18.565
Χαζεύω λίγο Thai friendly και μόλις δω ωραία λέω μάλλον είναι ladyboy, δεν είμαι καλός να τις ξεχωρίζω. Επίσης ξέρετε αν εκεί συνηθίζουν να την κόβουν και αν ναι πως θα καταλάβω ότι δεν είναι γυναίκα, αν λέει ψέματα;
Εκεί νομίζω ξεχωρίζουν σχετικά εύκολα, εκτός από την φωνή και το ύψος, το κυριότερο χαρακτηριστικό είναι το προκλητικό ντύσιμο και ακόμα πιο χαρακτηριστικό το προκλητικό περπάτημα.
Οι Ταυλανδοι είναι συντηρητικός λαός και σπάνια θα δεις γυναίκα να κουνιέται προκλητικά, ακόμα και αν είναι του επαγγέλματος.
Εξ άλλου αυτές που κάνουν πιάτσα, αν τις ρωτήσεις "Lady or lady boy?" 99% θα σου απαντήσουν ειλικρινά. Μόνο αν είναι από Βιετνάμ ή Φιλιππίνες θα προσπαθήσουν να το κρύψουν. Για αυτό καλύτερα να τις ρωτάς και από πού είναι.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Εκεί νομίζω ξεχωρίζουν σχετικά εύκολα, εκτός από την φωνή και το ύψος, το κυριότερο χαρακτηριστικό είναι το προκλητικό ντύσιμο και ακόμα πιο χαρακτηριστικό το προκλητικό περπάτημα.
Οι Ταυλανδοι είναι συντηρητικός λαός και σπάνια θα δεις γυναίκα να κουνιέται προκλητικά, ακόμα και αν είναι του επαγγέλματος.
Εξ άλλου αυτές που κάνουν πιάτσα, αν τις ρωτήσεις "Lady or lady boy?" 99% θα σου απαντήσουν ειλικρινά. Μόνο αν είναι από Βιετνάμ ή Φιλιππίνες θα προσπαθήσουν να το κρύψουν. Για αυτό καλύτερα να τις ρωτάς και από πού είναι.
Πιστεύω από κοντά θα είναι πιο εύκολο, από τη φωτογραφία είναι δύσκολο. Όσες μου αρέσουν τις ρωτάω και όλες απαντάνε, αν λένε την αλήθεια δεν ξέρω γιατί καμιά δεν μου έχει πει ότι είναι ladyboy. Βέβαια, αν δω πολύ σέξυ φωτογραφίες δεν στέλνω, ίσως και γι αυτό να έχω πέσει μόνο σε γυναίκες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.712
Κριτικές
15
Like
11.343
Πόντοι
3.846
Μιλάω καταρχάς για την συγκεκριμένη περίπτωση συζητήσεων από το internet, που αναρωτιέται ο φίλος, κι όχι για εκ του σύνεγγυς πάρε-δώσε (πόσο δε μάλλον για την κλασσική τρίλεπτη κουβέντα στην Sukhumvit που πιθανώς ψάχνεσαι για μια νύχτα). Μιλάω για νορμάλ κοπέλες, και δη σε ηλικίες ΚΑΤΩ ΤΩΝ 40, δεν ξέρω εσύ με ποιές μιλάς και το θεωρούν και τιμή τους να σου πουν ότι και καλά "όχι δεν είμαι lb", μήπως κάμια θείτσα το θεωρήσει και τιμητικό δηλαδή, ότι τάχα την είπες και πολύ ωραία, γι'αυτό την ρωτάς, ποιός ξέρει τώρα με τί περιπτώσεις μιλάς εσύ, τρέχα-γύρευε (εντελώς φιλικά το γράφω μην παρεξηγηθώ). Στο Line έχω φτάσει το όριο με 5,000 επαφές κι έχω σβήσει άλλες 2-3 χιλίαδες, κατά την τελευταία δεκαετία, οπότε δεν έγραψα την αποψούλα μου για το χαβαλέ, ξέρω τί σου λέω, βάσει εμπειρίας το έγραψα, βάσει... στατιστικής, πώς το λένε... Και το ξανασημειώνω: δεν αναφέρομαι σε κοπέλα άνω των 40 και δεν αναφέρομαι σε κοπέλα του "επαγγέλματος".
Δεν ξέρω πώς στο καλό ότι στην Ταϊλάνδη έχω ανάγκη να μιλάω με θειτσες, αλλά οκ άκυρο εντελώς το σχόλιο σου.
Είτε μιλάω με 25χρονες, είτε με 35χρονες δεν έχει καμία σημασία.
Θα ρωτήσω όταν θεωρήσω ότι χρειάζεται διερεύνηση το θέμα.
Προφανώς δεν ρωτάω την καθεμία.

Συγχαρητήρια που έχεις 5000 επαφές στο Line, αλλά δε λέει τίποτα.
Μόνο ότι έχεις πολύ σαβουρα σίγουρα εκεί μέσα.
Ξέρω και κάτι άτομα που έχουν 3000 φίλους στο Facebook. Και τι με αυτό;
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Δεν ξέρω πώς στο καλό ότι στην Ταϊλάνδη έχω ανάγκη να μιλάω με θειτσες, αλλά οκ άκυρο εντελώς το σχόλιο σου.
Είτε μιλάω με 25χρονες, είτε με 35χρονες δεν έχει καμία σημασία.
Θα ρωτήσω όταν θεωρήσω ότι χρειάζεται διερεύνηση το θέμα.
Προφανώς δεν ρωτάω την καθεμία.

Συγχαρητήρια που έχεις 5000 επαφές στο Line, αλλά δε λέει τίποτα.
Μόνο ότι έχεις πολύ σαβουρα σίγουρα εκεί μέσα.
Ξέρω και κάτι άτομα που έχουν 3000 φίλους στο Facebook. Και τι με αυτό;

Βρε δεν κάνω flex τις επαφές μου, να δείξω απλά ήθελα ότι τόσα χρόνια έχω συνειδητοποιήσει πως στατιστικά πάντα μιλώντας, οι "νορμάλ" κοπέλες δεν ακούν και τόσο καλά την ερώτηση "είσαι τέτοια ή αποτέτοια", τους ξυνίζει, μου το έχουν εκμυστηρευτεί πάρα πολλές αυτό το πράγμα, με ορισμένες να αναρωτιούνται αυτομάτως αν εκείνος που τις ρωτάει κάτι τέτοιο, ακόμα δεν τις γνώρισε, ΨΑΧΝΕΤΑΙ επακριβώς για κάτι τέτοιο. Καταλαβαίνεις πώς το εννοώ, δεν χρειάζεται περισσότερη ανάλυση.

Πιστεύω από κοντά θα είναι πιο εύκολο, από τη φωτογραφία είναι δύσκολο. Όσες μου αρέσουν τις ρωτάω και όλες απαντάνε, αν λένε την αλήθεια δεν ξέρω γιατί καμιά δεν μου έχει πει ότι είναι ladyboy. Βέβαια, αν δω πολύ σέξυ φωτογραφίες δεν στέλνω, ίσως και γι αυτό να έχω πέσει μόνο σε γυναίκες

Από κοντά θα καταλάβεις τα πάντα, μην σε ανησυχεί αυτό.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μίλησα με επαγγελματία και μου λέει 3κ για μια φορά, μάλλον ψάχνουν για μαλάκες
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Screenshot_2024_0421_190046.png
Μπανγκοκ πριν 7 μερες. Το μόνο που έκανα ηταν το reset που περιέγραψα. Μετα επαιξα και 3€ για μια εβδομάδα premium γιατί εδω στη μαλαισια δεν εχουμε Thai friendly οποτε πρεπει να την κανουμε αλλιως τη δουλεια.
Τιντερ δεν παίζω Ευρώπη μόνο εκτός.

Κατεβάζω τιντερ με το που φτάσω , βάζω πλατινουμ, και εντός μιας μέρας έχω τουλάχιστον 100 λαικ. Τα οποία πολλά είναι σπαμαρισμα, επαγγελματίες η τραβελια, αλλά σε δυο ταξίδια Ταυλανδη έχω βγάλει 4 γκόμενες έτσι. Τζάμπα εννοώ.

Πέρσι έκανα το ίδιο με μπαμπλ δεν έπιασα τίποτα.

Δε ξέρω γιατί δεν πιάνει το τιντερ σε όλους , εγώ είχα καλή εμπειρία. Ται φρεντλι δεν έχω δοκιμάσει αλλά αν το προτείνει τύπος κωλογερος κάτι ξέρει
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Θα πάω Ιούνιο. Πιστεύεις αξίζει να μείνω περισσότερο Πατάγια ή Πουκέτ;

Ξέρω ότι έχεις μεγάλη εμπειρία από Bangkok, πιστεύεις αξίζει να μείνω Σουκχουμβιτ και γενικά αν έχεις να μου πεις κάποια καλά ξενοδοχεία ή διαμερισμάτα σε λογικές τιμές
Είχα μείνει στο Νοβοτελ Σουκχουμβιτ 4, δυο λεπτά από τα κορίτσια. Και γαμω τα ξενοδοχεία. Χλιδάτο και η ιδανική τοποθεσία
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τα έχω διαβάσει, απλά μου φαίνεται παράξενο ουσιαστικά να ρωτήσω μια κοπέλα αν είναι τραβέλι. Εκεί μπορεί να ακούγεται φυσιολογική αυτή η ερώτηση, ενώ εδώ κάποια θα το έπερνε ως προσβολή.
Φοβάμαι μην τη πατήσω με καμιά και δω πούτσα μετά. Είναι συνηθισμένο να κάνουν εγχείρηση και να το κόβουν; Έτσι αν δεν στο πει η άλλη παίζει και να την πατήσεις αν έχει γίνει καλή δουλειά
Τύπε , υπάρχουν τρόποι να καταλάβεις ακόμα και αν έχει ξεφορτώσει το ριπαπα

πέρα από το μήλο του Αδάμ, τα μουνια των τραβελιων δεν υγραίνονται. Έτσι για να ξέρεις αν κανεις αυτοψία , είτε δεν κανεις καλά τη δουλειά σου είτε είσαι με πρώην τύπο.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Τύπε , υπάρχουν τρόποι να καταλάβεις ακόμα και αν έχει ξεφορτώσει το ριπαπα

πέρα από το μήλο του Αδάμ, τα μουνια των τραβελιων δεν υγραίνονται. Έτσι για να ξέρεις αν κανεις αυτοψία , είτε δεν κανεις καλά τη δουλειά σου είτε είσαι με πρώην τύπο.
Αν χρειαστεί να το πιάσω για να δω αν είναι μουνί και δεν φαίνεται αλλιώς είναι πρόβλημα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Μίλησα με επαγγελματία και μου λέει 3κ για μια φορά, μάλλον ψάχνουν για μαλάκες
χα χα χα ,ετσι ακριβως ,ειχα τρεις μερες ελευθερας βοσκης πριν μου ερθει το μονιμο ας πουμε, και κατω στη Πατογκ ηταν ολες συνενοημενες 3κ ολλες.Ε μεσω ται φριεντλυ βρηκα και πολυ ωαραια και μικρα 25 χρονων και 30 ειναι για εμενα μικρα με 1.500 για 3 ωρες στο σωματιο και η μια εφερε και τα λαδια της γιατι ηταν μασερ και ενα σεντονι της ειχα πει με τα λαδια να μην τα πλενω αχα χα χα πολυ πλακα .Το 2018 με 1.000 εβρισκες ανετα ,εγω λογω ηληκιας ειχα και εχω μονιμη ομως με το μηνα απο κενρτικη Ταιλανση αγροτισα ...
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
χα χα χα ,ετσι ακριβως ,ειχα τρεις μερες ελευθερας βοσκης πριν μου ερθει το μονιμο ας πουμε, και κατω στη Πατογκ ηταν ολες συνενοημενες 3κ ολλες.Ε μεσω ται φριεντλυ βρηκα και πολυ ωαραια και μικρα 25 χρονων και 30 ειναι για εμενα μικρα με 1.500 για 3 ωρες στο σωματιο και η μια εφερε και τα λαδια της γιατι ηταν μασερ και ενα σεντονι της ειχα πει με τα λαδια να μην τα πλενω αχα χα χα πολυ πλακα .Το 2018 με 1.000 εβρισκες ανετα ,εγω λογω ηληκιας ειχα και εχω μονιμη ομως με το μηνα απο κενρτικη Ταιλανση αγροτισα ...
Θέλω να βρω κάποια να πληρώνω τα έξοδα της και να τις δίνω και λίγα λεφτά σαν δώρο. Αν είναι πληρώνω 30 ευρώ την ημέρα για 3 ώρες δεν αξίζει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.712
Κριτικές
15
Like
11.343
Πόντοι
3.846
Θέλω να βρω κάποια να πληρώνω τα έξοδα της και να τις δίνω και λίγα λεφτά σαν δώρο. Αν είναι πληρώνω 30 ευρώ την ημέρα για 3 ώρες δεν αξίζει
Μήπως τυπε θες να δίνεις 10ευρω την ημέρα και να σου κάθεται και όλη μέρα για σεξ, να μαγειρεύει, να σου κάνει την ξεναγό και να λέει και ευχαριστώ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.610
Κριτικές
36
Like
35.085
Πόντοι
18.565

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μήπως τυπε θες να δίνεις 10ευρω την ημέρα και να σου κάθεται και όλη μέρα για σεξ, να μαγειρεύει, να σου κάνει την ξεναγό και να λέει και ευχαριστώ;
Δηλαδή είναι λογικό να ζητάει 100 ευρώ για ένα πήδημα; Οι Ρωσίδες στην Ελλάδα λιγότερα παίρνουν ανά πήδημα. Δεν έγραψα πουθενά ότι θέλω με ένα 10 να την πηδάω όλη την ημέρα, να μου μαγειρεύει και να κάνει την ξεναγό. Είπα ότι θα τις πληρώνω όλα τα έξοδα όταν είμαστε μαζί και θα τις δίνω και ένα ποσό ή θα τις κάνω δώρα.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.712
Κριτικές
15
Like
11.343
Πόντοι
3.846
Δηλαδή είναι λογικό να ζητάει 100 ευρώ για ένα πήδημα; Οι Ρωσίδες στην Ελλάδα λιγότερα παίρνουν ανά πήδημα. Δεν έγραψα πουθενά ότι θέλω με ένα 10 να την πηδάω όλη την ημέρα, να μου μαγειρεύει και να κάνει την ξεναγό. Είπα ότι θα τις πληρώνω όλα τα έξοδα όταν είμαστε μαζί και θα τις δίνω και ένα ποσό ή θα τις κάνω δώρα.
Μα έγραψες πριν ότι δεν αξίζει να δίνεις 30€ για 3 ώρες.
Πού κολλάνε τα 100€ τώρα;
Αν βρεις άλλη χώρα που θα πηδάς με λιγότερα από 10€/ώρα να πας εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μα έγραψες πριν ότι δεν αξίζει να δίνεις 30€ για 3 ώρες.
Πού κολλάνε τα 100€ τώρα;
Αν βρεις άλλη χώρα που θα πηδάς με λιγότερα από 10€/ώρα να πας εκεί.
Έγραψα πιο πάνω ότι μία ζήτησε 3κ για ένα πήδημα, δεν τα υπολόγισα ακριβώς, αλλά κάπου στα 100 ευρώ δεν είναι;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.089
Like
2.895
Πόντοι
506
Μίλησα με επαγγελματία και μου λέει 3κ για μια φορά, μάλλον ψάχνουν για μαλάκες
Φίλε αυτοι δεν περιμενουν τον βαλκανιο τουρίστα να κονομησουν. Εχουν Κινεζους, Ιαπώνες, Κορεατες, βόρειοαμερικανους που θα σκασουν ευκολα και 3 και 4κ.
Απο κει και περα δε σημαίνει οτι δε βρισκεις ευκαιρίες του 1000αρίκου. Απλα θελει περισσότερο ψαξιμο πλεον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom