Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Αυτό δεν με πειράζει και πολύ, πιστεύω και με Thai friendly μόνο παλεύεται
Ναι καλό είναι το Thai friendly, πολλές κοπέλες απαντάνε. Το πρόβλημα είναι ότι έχει και πολλές ladyboy και κάποιες δεν τις καταλαβαίνεις και λέω τώρα να ρωτήσω ή όχι
Μα αυτά που λες έχουν απαντηθεί πολλές φορές, το συγκεκριμένο για τις ladyboys λίγο πιο πάνω.
Ρωτάς κανονικά και δεν έχουν θέμα να σου απαντήσουν τι ισχύει.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μα αυτά που λες έχουν απαντηθεί πολλές φορές, το συγκεκριμένο για τις ladyboys λίγο πιο πάνω.
Ρωτάς κανονικά και δεν έχουν θέμα να σου απαντήσουν τι ισχύει.
Τα έχω διαβάσει, απλά μου φαίνεται παράξενο ουσιαστικά να ρωτήσω μια κοπέλα αν είναι τραβέλι. Εκεί μπορεί να ακούγεται φυσιολογική αυτή η ερώτηση, ενώ εδώ κάποια θα το έπερνε ως προσβολή.
Φοβάμαι μην τη πατήσω με καμιά και δω πούτσα μετά. Είναι συνηθισμένο να κάνουν εγχείρηση και να το κόβουν; Έτσι αν δεν στο πει η άλλη παίζει και να την πατήσεις αν έχει γίνει καλή δουλειά
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Τα έχω διαβάσει, απλά μου φαίνεται παράξενο ουσιαστικά να ρωτήσω μια κοπέλα αν είναι τραβέλι. Εκεί μπορεί να ακούγεται φυσιολογική αυτή η ερώτηση, ενώ εδώ κάποια θα το έπερνε ως προσβολή.
Φοβάμαι μην τη πατήσω με καμιά και δω πούτσα μετά. Είναι συνηθισμένο να κάνουν εγχείρηση και να το κόβουν; Έτσι αν δεν στο πει η άλλη παίζει και να την πατήσεις αν έχει γίνει καλή δουλειά

Ο φίλος εδώ έχει ένα δίκιο. Ούτε εκεί είναι "φυσιολογική" η ερώτηση.

Μιλώντας για πάνω από μια δεκαετία με κοπέλες από εκεί, στη γνωριμία και στις πρώτες κουβέντες ορισμένες ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ και σε "σουτάρουν" με συνοπτικές διαδικασίες εάν τυχόν τους κάνεις την ερώτηση "είσαι ή δεν είσαι", το θεωρούν προσβλητικό και επιπλέον πιστεύουν αυτομάτως ότι ψάχνεσαι γενικώς εσύ ο ίδιος για τέτοιες περιπτώσεις. Οπότε, θέλει τρόπο η συγκεκριμένη ερώτηση.

Στο αν φαίνονται ή όχι, θέμα εμπειρίας και εξοικείωσης είναι, με τον καιρό τις καταλαβαίνεις άμεσα.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Έχω ξεκινήσει και μιλάω με κάποιες κοπέλες και μετά τα πρώτα μηνύματα ζητάω instagram ή line. Εσείς για πόσο μιλάτε με μια κοπέλα μέχρι να κανονίσετε να βγείτε εκεί; Το παίζουν δύσκολες όπως εδώ ή είναι πιο ανοικτές να βρεθείτε από κοντά;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Έχω ξεκινήσει και μιλάω με κάποιες κοπέλες και μετά τα πρώτα μηνύματα ζητάω instagram ή line. Εσείς για πόσο μιλάτε με μια κοπέλα μέχρι να κανονίσετε να βγείτε εκεί; Το παίζουν δύσκολες όπως εδώ ή είναι πιο ανοικτές να βρεθείτε από κοντά;
δυσκολες? το αντιθετο ,και μιλαμε φυσικα για μη επαγγελματιες αν και στη Πατογκ στο ται φριεντλυ οι 9 στις 10 ηταν
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.039
Πόντοι
18.565
Έχω ξεκινήσει και μιλάω με κάποιες κοπέλες και μετά τα πρώτα μηνύματα ζητάω instagram ή line. Εσείς για πόσο μιλάτε με μια κοπέλα μέχρι να κανονίσετε να βγείτε εκεί; Το παίζουν δύσκολες όπως εδώ ή είναι πιο ανοικτές να βρεθείτε από κοντά;
Thai friendly χρησιμοποιώ πάντα όταν είμαι Ελλάδα, 2-3 μήνες πριν πάω Ταυλανδη, μόνο για να καυλαντιζω. Όταν παω εκεί, με την πρώτη γύρα στην Σουκχουμβιτ, το ξεχναω. Μόνο πριν από χρόνια συνάντησα κοπέλα από εκεί, καυλαντιζα μιαν 40αρα, γυναίκα αστυνομικού που ο άντρας της είχε γκόμενα μια συνάδελφο του 28 χρονών και ήθελε να τον εκδικηθεί.
Την συνάντησα μια βραδιά, την πήγα για πίτσα, ( οι Ταυλανδεζες τρελαίνονται για ιταλικό εστιατόριο) και μετα κατευθείαν στο ξενοδοχείο για πουτσα.
Φέτος έκανα την μαλακια και γράφτηκα στο πρεμιουμ, δέκα ημέρες πριν πάω κάτω, αλλά και πάλι δεν το χρησιμοποίησα παρόλο που είχα βροχή από μυνήματα, επειδή κυρίως είχα φτιάξει και καινούριο προφίλ.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
δυσκολες? το αντιθετο ,και μιλαμε φυσικα για μη επαγγελματιες αν και στη Πατογκ στο ται φριεντλυ οι 9 στις 10 ηταν
Οι κοπέλες μια χαρά μιλάνε και δείχνουν σεβασμό, καμιά σχέση με εδώ
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Thai friendly χρησιμοποιώ πάντα όταν είμαι Ελλάδα, 2-3 μήνες πριν πάω Ταυλανδη, μόνο για να καυλαντιζω. Όταν παω εκεί, με την πρώτη γύρα στην Σουκχουμβιτ, το ξεχναω. Μόνο πριν από χρόνια συνάντησα κοπέλα από εκεί, καυλαντιζα μιαν 40αρα, γυναίκα αστυνομικού που ο άντρας της είχε γκόμενα μια συνάδελφο του 28 χρονών και ήθελε να τον εκδικηθεί.
Την συνάντησα μια βραδιά, την πήγα για πίτσα, ( οι Ταυλανδεζες τρελαίνονται για ιταλικό εστιατόριο) και μετα κατευθείαν στο ξενοδοχείο για πουτσα.
Φέτος έκανα την μαλακια και γράφτηκα στο πρεμιουμ, δέκα ημέρες πριν πάω κάτω, αλλά και πάλι δεν το χρησιμοποίησα παρόλο που είχα βροχή από μυνήματα, επειδή κυρίως είχα φτιάξει και καινούριο προφίλ
Είναι δύσκολο να αποφασίσεις με ποια θα ασχοληθείς μόνο με τις φωτογραφίες, σίγουρα από κοντά θα είναι αλλιώς και μπαίνεις στον πειρασμό όταν βλέπεις τόσες κοπέλες διαθέσιμες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Ο φίλος εδώ έχει ένα δίκιο. Ούτε εκεί είναι "φυσιολογική" η ερώτηση.

Μιλώντας για πάνω από μια δεκαετία με κοπέλες από εκεί, στη γνωριμία και στις πρώτες κουβέντες ορισμένες ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ και σε "σουτάρουν" με συνοπτικές διαδικασίες εάν τυχόν τους κάνεις την ερώτηση "είσαι ή δεν είσαι", το θεωρούν προσβλητικό και επιπλέον πιστεύουν αυτομάτως ότι ψάχνεσαι γενικώς εσύ ο ίδιος για τέτοιες περιπτώσεις. Οπότε, θέλει τρόπο η συγκεκριμένη ερώτηση.

Στο αν φαίνονται ή όχι, θέμα εμπειρίας και εξοικείωσης είναι, με τον καιρό τις καταλαβαίνεις άμεσα.
Εσύ μιλάς μια δεκαετία με κοπέλες από εκεί και σου κάνει εντύπωση αυτή η ερώτηση;
Περίεργα μας τα λες τυπε.
Όλα τα μέλη εδώ έχουν γράψει ότι ρωτάμε απευθείας και εσύ μας λες ότι ενοχλούνται;

Εγώ πάλι από όσες ρώτησα είτε μέσω Thai friendly, είτε στα ίσια καμία δεν ενοχλήθηκε.
Θα με σουτάρει εμένα Ταϊλανδεζα επειδή ρώτησα τι παίζει; Πλάκα κάνεις;
Ίσα ίσα που νομίζω καυλώνουν παραπάνω γιατί δείχνεις ότι γουστάρεις αυθεντικό μουνί και όχι τεχνητό. Και έβλεπα στα μάτια τους ότι καίγονταν να αποδείξουν πόσο δυνατά θηλυκά είναι.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Εσύ μιλάς μια δεκαετία με κοπέλες από εκεί και σου κάνει εντύπωση αυτή η ερώτηση;
Περίεργα μας τα λες τυπε.
Όλα τα μέλη εδώ έχουν γράψει ότι ρωτάμε απευθείας και εσύ μας λες ότι ενοχλούνται;

Εγώ πάλι από όσες ρώτησα είτε μέσω Thai friendly, είτε στα ίσια καμία δεν ενοχλήθηκε.
Θα με σουτάρει εμένα Ταϊλανδεζα επειδή ρώτησα τι παίζει; Πλάκα κάνεις;
Ίσα ίσα που νομίζω καυλώνουν παραπάνω γιατί δείχνεις ότι γουστάρεις αυθεντικό μουνί και όχι τεχνητό. Και έβλεπα στα μάτια τους ότι καίγονταν να αποδείξουν πόσο δυνατά θηλυκά είναι.

Μιλάω καταρχάς για την συγκεκριμένη περίπτωση συζητήσεων από το internet, που αναρωτιέται ο φίλος, κι όχι για εκ του σύνεγγυς πάρε-δώσε (πόσο δε μάλλον για την κλασσική τρίλεπτη κουβέντα στην Sukhumvit που πιθανώς ψάχνεσαι για μια νύχτα). Μιλάω για νορμάλ κοπέλες, και δη σε ηλικίες ΚΑΤΩ ΤΩΝ 40, δεν ξέρω εσύ με ποιές μιλάς και το θεωρούν και τιμή τους να σου πουν ότι και καλά "όχι δεν είμαι lb", μήπως κάμια θείτσα το θεωρήσει και τιμητικό δηλαδή, ότι τάχα την είπες και πολύ ωραία, γι'αυτό την ρωτάς, ποιός ξέρει τώρα με τί περιπτώσεις μιλάς εσύ, τρέχα-γύρευε (εντελώς φιλικά το γράφω μην παρεξηγηθώ). Στο Line έχω φτάσει το όριο με 5,000 επαφές κι έχω σβήσει άλλες 2-3 χιλίαδες, κατά την τελευταία δεκαετία, οπότε δεν έγραψα την αποψούλα μου για το χαβαλέ, ξέρω τί σου λέω, βάσει εμπειρίας το έγραψα, βάσει... στατιστικής, πώς το λένε... Και το ξανασημειώνω: δεν αναφέρομαι σε κοπέλα άνω των 40 και δεν αναφέρομαι σε κοπέλα του "επαγγέλματος".
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.074
Like
2.869
Πόντοι
506

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.039
Πόντοι
18.565

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.074
Like
2.869
Πόντοι
506

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.039
Πόντοι
18.565
Nαι αν παιξει αργοτερα Μπανγκοκ θα σου πω
Εγω νοικιαζω κανα βράδυ και τα υπόλοιπα στο χερι, εξοικονομώ 25%
Το έχω προτείνει και εγώ σε αυτήν που νοικιάζω στο σόι 13, αλλά επειδή το έχει βάλει για μηνιαία κράτηση μόνο στο Airbnb και η επικοινωνία μαζί της γίνεται μέσω του σάιτ, δεν μπορεί να το κάνει να φαίνεται λιγότερες μέρες.
Εξ άλλου σε αυτό το κτήριο υποτίθεται ότι απαγορεύεται η μίσθωση λιγότερο από ένα μήνα. Βέβαια πολλοί ιδιοκτήτες το παραβιάζουν.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Υπάρχει τρόπος να βρούμε εκεί τέτοια διαμερίσματα για να μην δίνουμε προμήθεια Airbnb; Πως θα γίνει η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη. Αν δεν τον συναντήσεις από κοντά δύσκολα να το δεκτεί
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.074
Like
2.869
Πόντοι
506
Υπάρχει τρόπος να βρούμε εκεί τέτοια διαμερίσματα για να μην δίνουμε προμήθεια Airbnb; Πως θα γίνει η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη. Αν δεν τον συναντήσεις από κοντά δύσκολα να το δεκτεί
Μπορείς να του προτεινεις να κλεισεις κανα δυο βράδυα και τα υπολοιπα μεταξυ σας. Εγω το κανω κανα δυο μέρες πριν κατεβω και συνήθως δέχονται γιατί δεν τους χαλαει τελευταία στιγμη κράτηση μια,δυο εβδομάδων. Αν ειναι εταιρεια διαχειρισης ακινήτων μπορει να μην το δεχτεί, αλλα μερικές το δεχονται
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.039
Πόντοι
18.565
Υπάρχει τρόπος να βρούμε εκεί τέτοια διαμερίσματα για να μην δίνουμε προμήθεια Airbnb; Πως θα γίνει η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη. Αν δεν τον συναντήσεις από κοντά δύσκολα να το δεκτεί
Το έχω ψάξει. Οι περισσότεροι ιδιοκτήτες στα Airbnb, κατά 99% δεν εμφανίζονται καθόλου. Η επικοινωνία γίνεται μόνο μέσω Airbnb. Μόνο αν έχεις κανένα γνωστό εκεί και τον στείλεις να έρθει σε επαφή. Και πάλι η συνεννόηση πρέπει να γίνει κάτω από την μύτη του Airbnb. Πράγμα δύσκολο.
Έπειτα και ο ιδιοκτήτης είναι πιο κατοχυρωμένος με το Airbnb ,σε περίπτωση που θα κάνεις κάποια ζημιά στο διαμέρισμα, το Airbnb θα σου κρατήσει την ζημιά από την κάρτα σου, αν αποδειχτεί αυτή.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Το έχω ψάξει. Οι περισσότεροι ιδιοκτήτες στα Airbnb, κατά 99% δεν εμφανίζονται καθόλου. Η επικοινωνία γίνεται μόνο μέσω Airbnb. Μόνο αν έχεις κανένα γνωστό εκεί και τον στείλεις να έρθει σε επαφή. Και πάλι η συνεννόηση πρέπει να γίνει κάτω από την μύτη του Airbnb. Πράγμα δύσκολο.
Έπειτα και ο ιδιοκτήτης είναι πιο κατοχυρωμένος με το Airbnb ,σε περίπτωση που θα κάνεις κάποια ζημιά στο διαμέρισμα, το Airbnb θα σου κρατήσει την ζημιά από την κάρτα σου, αν αποδειχτεί αυτή.
Ισχύει, οπότε ουσιαστικά μόνο αν κάνεις καμιά γνωριμία όταν είσαι εκεί
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Χαζεύω λίγο Thai friendly και μόλις δω ωραία λέω μάλλον είναι ladyboy, δεν είμαι καλός να τις ξεχωρίζω. Επίσης ξέρετε αν εκεί συνηθίζουν να την κόβουν και αν ναι πως θα καταλάβω ότι δεν είναι γυναίκα, αν λέει ψέματα;
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Χαζεύω λίγο Thai friendly και μόλις δω ωραία λέω μάλλον είναι ladyboy, δεν είμαι καλός να τις ξεχωρίζω. Επίσης ξέρετε αν εκεί συνηθίζουν να την κόβουν και αν ναι πως θα καταλάβω ότι δεν είναι γυναίκα, αν λέει ψέματα;

Να έχεις κατά νου ότι οι περισσότερες που βλέπεις είναι φουλ στα φίλτρα και κατά κύριο λόγο "του επαγγέλματος", έχει χαλάσει εντελώς η πλατφόρμα τα τελευταία χρόνια ως προς την ποιότητα. Μερικές μάλιστα κάνουν 2-3 προφίλ (δικά τους) με διαφορετικές φώτο και αρχίζουν τη μπίζνα. Έχει γίνει πολύ πάρε - δώσε το πράγμα εκεί μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom