Νέα

Τα ρεζίλια που χαλάνε την πιάτσα ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 660
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημέρα.
έχωντας ζήσει αρκετά χρόνια στο εκτός συνόρων θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι όλα αυτά που περιγράφεται (αν και 100 % σωστά) τα συναντάει κανέις μόνο στις Ελληνίδες. Και γιαυτό φταίμε αποκλειστικά και μόνο εμείς . Και σαν κοινωνία και σαν γονείς και σαν άντρες. Όταν σαν γονείς μεγαλώνουμε τις κόρες μας σαν τις πριγκιποπούλες των παραμυθιών, σαν κοινωνία από την μία έχουμε ισότητα αλλά από την άλλη πρέπει να προσέχουμε τις καημένες τις κοπέλες και τέλος όταν σαν άντρες δεν έχουμε αυτοεκτίμηση με αποτέλεσμα να κυνηγάμε το κάθε μπάζο, πως περιμένετε να μην το καβαλήσουν το καλάμι??? Η μόνη διαφορά είναι ότι έξω οι γκόμενες είχαν αρκετό μυαλό να καταλάβουν και να προσγειωθούν.


[size=10pt]Πες τα ρε αρχηγέ !!!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΙ ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ...[/size]
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Καλημέρα.
έχωντας ζήσει αρκετά χρόνια στο εκτός συνόρων θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι όλα αυτά που περιγράφεται (αν και 100 % σωστά) τα συναντάει κανέις μόνο στις Ελληνίδες. Και γιαυτό φταίμε αποκλειστικά και μόνο εμείς . Και σαν κοινωνία και σαν γονείς και σαν άντρες. Όταν σαν γονείς μεγαλώνουμε τις κόρες μας σαν τις πριγκιποπούλες των παραμυθιών, σαν κοινωνία από την μία έχουμε ισότητα αλλά από την άλλη πρέπει να προσέχουμε τις καημένες τις κοπέλες και τέλος όταν σαν άντρες δεν έχουμε αυτοεκτίμηση με αποτέλεσμα να κυνηγάμε το κάθε μπάζο, πως περιμένετε να μην το καβαλήσουν το καλάμι??? Η μόνη διαφορά είναι ότι έξω οι γκόμενες είχαν αρκετό μυαλό να καταλάβουν και να προσγειωθούν.

xiale συμφωνώ. Οι Ελληνίδες είναι οι πιο κακομαθημένες γυναίκες. Τις μεγαλώνουν σαν πριγκίπισσες και τους μαθαίνουν ότι δεν αξίζουν τίποτα λιγότερο από το απολύτως καλύτερο. Τις μαθαίνουν να ζουν σε ένα κόσμο στον οποίο οι ίδιες είναι το κέντρο του - να παίρνουν χωρίς να δίνουν.

Το αποτέλεσμα είναι γυναίκες (αν αυτό είναι γυναίκα) που θέλουν τίποτα λιγότερο από κάποιον όμορφο, έξυπνο, πλούσιο, ευαίσθητο αλλά και μαλάκα με μηδενικές απαιτήσεις. Κάποιον που το πρωί όταν ξυπνήσουν να τους έχει έτοιμο το χυμό όπως ο μπαμπάκας τους, που να δουλεύει και ό,τι βγάζει να τα ξοδεύει για πάρτη τους, κάποιον που να τις κάνει να νοιώθουν όμορφα όταν είναι πεσμένες και φυσικά κάποιον να προσέχει τα παιδιά όταν αυτές βγαίνουν βόλτα με τις φίλες τους.

Φυσικά όλα αυτά χωρίς οι ίδιες να δίνουν τίποτα γιατί όλα τα παραπάνω είναι φυσιολογικά να τα πρσφέρει κάποιος αφού έχουν μια τέτοια πριγκήπισσα που και πολύ τους πέφτει.

Ναι υπάρχουν αρκετοί λιγουρο-χωριατο-νεοπλουτόγυφτοι που δέχονται όλα τα παραπάνω. Μόνο που αυτοί δεν είναι άντρες και αυτό που κουβαλάνε μαζί τους δεν είναι γυναίκα.

Η λύση είναι σχέση με γυναίκα προσγειωμένη, κατα προτίμηση όχι Ελληνίδα.
 

Επισκέπτης
Τελος,ο καθε ηλιθιος πεταγεται και σου λεει ατακες του στυλ"εκανα ρε φιλε αυτο,επειδη ετσι,γουσταρα και το νιωθα"και αλλες τετοιες παπαριες-δεν εχει να λεει ρε μαγκες,αμα δηλαδη στην βαρεσει εσενα ενα πρωι εκει που την παιζεις να βγεις στον δρομο μ ενα αλυσοπριονο και κοβεις κοσμο στα 2 π.χ. εχεις το δικιο επειδη γουσταρες εκεινη την ωρα?
Καποια πραγματα ειναι αδικαιολογητα ρε μαγκες!Ποσο μαλλον οταν η ηλιθιοτητα φτανει σε σημειο εγκληματικης ηλιθιοτητας!
Προσωπικα εγω οσο και να χω θελησει,δεν παρακαλεσα ποτε καμμια,αυτος ειμαι-αυτον τον καπνο φουμαρω-αν δεν γουσταρεις δικαιωμα σου.Να μου κατσει ΤΟ θεομουνο απο παρακαλι,δεν το θελω.
Ατομα με θιγμενο εγωισμο παρακαλανε,οχι τοσο για την γκομενα,αλλα κυριως απο το πεισμα.
Και σε αντιθεση με το ρητο σ αυτην την περιπτωση¨
Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΣΠΑΝΙΑ ΝΙΚΑ
Λιγη αξιοπρεπεια ρε γαμωτο,δεν μπορουνε να εχουνε μερικοι?Τσαμπα δηλαδη τους γεννησε η μανα τους?Γιατι στην τελικη,στην ζωην αυτη το ΜΟΝΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ!
1o.εισαι ηλιθιος κ φαινεται μην το διατυμπανιζεις...οταν κανεις επιθεση σε καποιον μαθε να μην τον χαρακτηριζεις η οταν το κανεις απηυθυνε του το λογο κ μη μιλας αοριστα!!!
2ο.εγω δν μιλησα για εξωπραγματικες καταστασεις με αλυσοπριονα κλπ που ονειρευεσαι...δν γουσταρω ΜΟΝΟ εκεινη την ωρα...αλλα παντα ΘΕΛΩ κ παρακαλαω τη συγκεκριμενη στην οποια αναφερομαι!
3ο.Εσυ λοιπον που δν παρακαλας εισαι πολυ αντρας...BRAVO...η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να εχεις εγωισμο για να θιχτει,αν δν εχεις δν το συζηταμε καν...
4ο.Ηρθες να καταρριψεις κ τα Ρητα??? Ο επιμενων νικα οπως γνωριζεις ειναι κ δν θ'αλλαξει...
5ο.Το να παρακαλεσω μια γκομενα ειναι χασιμο αξιοπρεπειας/σεβασμου η οτιδηποτε αλλο???Αν απαντας ναι-σε ποιον ρε μαγκα???μηπως σε σενα???Αν χανω κ καλα την αξιοπρεπεια μου η οτιδηποτε αλλο μπροστα στον εαυτο μου,εχω να δωσω λογαριασμο σε μενα κ σε κανεναν αλλο ΒΑΡΒΑΤΟ αντρα!!!!
 

Επισκέπτης
επισης συμφωνω με την αποψη οτι πολλες Ελληνιδες εχουν προβλημα συμπεριφορας....ΑΛΛΑ...οπως πιστευω οτι ο Ελληνας εχει---την κυβερνηση/τους μπατσους/την τηλεοραση κ οτιδηποτε αλλο σ'αυτη τη χωρα---που του αξιζουν...Ετσι πιστευω εχει κ τις γκομενες που του αξιζουν....Δν καταλαβαινω γιατι να ειναι μονοπλευρο το ζητημα κ προβλημα????Π.χ Σ'ενα διαζυγιο φταιει ο ενας μονο???Σχεδον ποτε!!!Ετσι κ σε γενικες σχεσεις ανδρων-γυναικων το θεμα εχει 2 πλευρες...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
επισης συμφωνω με την αποψη οτι πολλες Ελληνιδες εχουν προβλημα συμπεριφορας....ΑΛΛΑ...οπως πιστευω οτι ο Ελληνας εχει---την κυβερνηση/τους μπατσους/την τηλεοραση κ οτιδηποτε αλλο σ'αυτη τη χωρα---που του αξιζουν...Ετσι πιστευω εχει κ τις γκομενες που του αξιζουν....Δν καταλαβαινω γιατι να ειναι μονοπλευρο το ζητημα κ προβλημα????Π.χ Σ'ενα διαζυγιο φταιει ο ενας μονο???Σχεδον ποτε!!!Ετσι κ σε γενικες σχεσεις ανδρων-γυναικων το θεμα εχει 2 πλευρες...

Φίλε mclein έχεις απόλυτο δίκιο.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.223
Like
383
Πόντοι
36
Το ότι οι Ελληνίδες είναι γενικά μαλακισμένες είναι αναμφισβήτητο. Ίσως μόνο οι Ιταλίδες είναι (πολύ) πιο δήθεν και απαιτητικές. Και θα δικαιώσω 100% το φιλο xilale και το φίλο sincity: δείτε τη γελοία, λιγούρικη και υπερβολική συμπεριφορά των Ιταλών (και δεν είναι μόνο στα έργα, στα νησιά είναι πολύ χειρότερη: θεωρουν ιερό καραμαλακισμένο καθήκον τους να την πέσουν σε όλες τις γκόμενες του μαγαζιού με αποτέλεσμα αρνητικό για όλους) και θα βρείτε αμέσως το λόγο.
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τον φίλο alfa αν και πρέπει να γίνει ένας διαχωρισμός. το ότι οι ιταλίδες μπορει να είναι όπως οι ελληνίδες αλλα τουλάχιστων έχουν εκπληκτική αίσθηση του γούστου και του στύλ. και δεν μιλάω για τα μοντέλα η τις πλούσιες αλλα όλες. Πάντως για να δώσουμε και μια πιο αισιόδοξη νότα τα πράγματα βελτιώνονται απο το άνοιγμα του πρώην ανατολικού block και μετά, που οι έλληνες απόκτησαν πρόσβαση σε σοβαρά όμορφα παιδιά που σου συμπεριφέρονται σωστά αν κάνεις το ίδιο. Για την ώρα οι γκόμενες έχουν μείνει με το μοθνί στο χέρι. Ποιος ξέρει μπορεί σε καμία δεκαετία να μπουν στην διαδικασία να σκεφτούν και το γιατί ....
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Εγω πιστευω οτι χρειαζεται κυνηγι αλλα μεχρι εκει που να διατηρειται η αξιοπρεπεια μας , αλλιως και να πεσουν θα ειναι απο πανω...

Παντως για το οτι ειναι ψωνισμενες (τουλαχιστον στις ηλικιες 16-24 που παιζω εγω) δεν φταιμε εμεις που τις κυνηγαμε , ουτε οι τηλεορασεις και οι μοδες ουτε ο Ελληνας γενικοτερα.
Ειμαι 100%πεπισμενος οτι φταινε οι μαναδες τους που τις μεγαλωνουν λεγοντας οτι εισαι οι πιο ομορφη απο ολες , θα κανεις τους αντρες οτι θες , θα εχεις οσους θες για την καυλα σου και υστερα θα επιλεξεις εναν θυμα που θα εχει ολο το πακετο (λεφτα, αυτοκινητα , σπιτια , δουλεια με γοητρο, δυναμη) θα σου προσφερει ολες τις ανεσεις , θα εχεις μια δουλεια να μην εξαρτασαι και απο το θυμα ΚΑΙ το κυριοτερο σιγα μην γινεις εσυ νοικοκυρα , θα εχεις μια δουλαρα να κανει τις δουλειες του σπιτιου και να μεγαλωνει τα παιδια και οποιες τυχον δουλεις του σπιτιου κανετε θα τις κανεις μισες-μισες με το θυμα.

Παιδες ετσι ακριβως μεγαλωνουν οι σημερινες γκομενες γι'αυτο και τους σνομπαρουν ολους , αφου εκ πρωτης οψεως κανεις δεν ταιριαζει στο σεναριο που τους εχει εμφυτησει η μαμα και καταληγουν να το παιζουν στα κλαμπ δυναμικες μουναρες που μοιραζουν χυλοπιτες στις εκατονταδες που τους την πεφτουν.
Τελικα τα φτιαχνουν με καποιον γνωστο τους απο δουλεια/σχολη/γνωστη παρεα που νιωθουν σιγουρια αφου τον ξερουν και ετσι βλεπουμε στο δρομο μουναρες(εξαλλου οι περισσοτερες πια ελληνιδες ειναι πολυ καλες) με κατι τυπους μετριους εως μπαζα.
Βασει αυτων για μενα εχει πεθανει το κλαμπ , για αυτο δεν προσπαθω καν και κυνηγαω γκομενες απο την κατηγορια δουλεια/σχολη/γνωστη παρεα κλπ.
 

Επισκέπτης
Δεν φταίνε μόνο οι μανάδες/πατεράδες. Φταίνει οι χιλιάδες μαλάκες που κερνάνε γκόμενες σφηνάκια πριν πάνε να τους πιάσουν κουβέντα και πολλές φορές τελικά κολώνουν να τους πιάσουν κουβέντα. Φταίνε όσοι θεωρούν καθήκον τους όταν βρεθούν σε καφετέρια με μια γυναίκα, οποαδήποτε γυναίκα να της πληρώσουν τον καφέ, με αποτέλεσμα αυτή να μην κάνει καν κίνηση να βγάλει λεφτά. Θα περίμενε μια Γερμανίδα από το Γερμανό κάτι τέτοιο; Μην λέμε μαλακίες . Φταίνε αυτοί που κάνουν κοπλιμέντα σε γκόμενες στο δρόμο όταν περνούν βιαστικά από δίπλα τους με το μηχανάκι και φεύγουν χωρίς να προσπαθήσουν κάτι παραπάνω. Όλα αυτά ανεβάζουν την ψυχολογία των γυναικών. Αισθάνονται ότι παντού και πάντοτε έχουν εκατοντάδες διαθέσιμους να κάνουν τα πάντα για την πάρτη τους. Οπότε αυτές δεν έχουν κανένα λόγο να προσπαθήσουν για τίποτε. Έχουν τους άνδρες στο πιάτο.

Σε άλλες κοινωνίες δεν είναι έτσι. Οι γυναίκες εκεί χρειάζεται να προσπαθούν κι εκείνες, αφού δεν τους χαρίζεται τίποτε. Δείτε τους Έλληνες στο εξωτερικό. Γαμάνε το ίδιο με εδώ; Έχουν πολλαπλάσιες επιλογές με ελάχιστη προσπάθεια. Όσοι κάνουν τη μαλακία και γυρίζουν πάλι στην Ελλάδα, πέφτουν και πάλι στα ίδια γνωστά ελληνικά σκατά.Οι ίδιοι άνθρωποι δεν είναι και έξω; Σαφώς. Αλλάζει όμως η νοοτροπία.
 

cheetah

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...Η λύση είναι σχέση με γυναίκα προσγειωμένη, κατα προτίμηση όχι Ελληνίδα.

Όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Να υποθέσω ότι τις προτιμάς του ανατολικού μπλοκ, και όσο πιο πεινασμένες τόσο το καλύτερο? :Ρ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Δεν φταίνε μόνο οι μανάδες/πατεράδες. Φταίνει οι χιλιάδες μαλάκες...
Όλα αυτά ανεβάζουν την ψυχολογία των γυναικών. Αισθάνονται ότι παντού και πάντοτε έχουν εκατοντάδες διαθέσιμους να κάνουν τα πάντα για την πάρτη τους. Οπότε αυτές δεν έχουν κανένα λόγο να προσπαθήσουν για τίποτε.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ (και χειρότερα δυστηχώς) !!!
Πάρτε για παράδειγμα τις πρόσφατες δηλώσεις της 18χρονης Σάσας...
 

Συνημμένα

  • Sasa.jpg
    Sasa.jpg
    45,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Sasa2.jpg
    Sasa2.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 29

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

Να υποθέσω ότι τις προτιμάς του ανατολικού μπλοκ, και όσο πιο πεινασμένες τόσο το καλύτερο? :Ρ

Αγαπητέ cheetah ευχαριστώ για το άκρως προσωπικό μήνυμά σου.

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, αυτά που είπα είναι αποτέλεσμα έμπειρίας με αρκετές Ελληνίδες αλλά και με κοπέλες διαφόρων εθνικοτήτων - καμμία δεν ήταν απο Ανατολική Ευρώπη. Δεν μιλάω για απλά πηδήματα αλλά για σχέσεις με διάρκεια από 1 εβδομάδα εως 3 χρόνια.

Είμαι σίγουρος ότι αποτελείς πρότυπο γαμίκουλα και έμπειρου. δεν το αμφισβητώ γιατί δεν σε ξέρω. Όπως δε με ξέρεις και εσύ.

Θα ήθελα για μια ακόμα φορά να σε ευχαριστήσω για το μήνυμά σου. Επέτρεψέ μου να σου δώσω μια φιλική συμβουλή: Μην προτρέχεις.

Να περνάς καλά.

Εύχομαι περαστικά.
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Όσον αφορά την Ψυχοσύνθεση των Ελληνίδων την πιο σοφή κουβέντα την έχω ακούσει  από ένα πιτσιρικά 15αχρονό Σουιδό που τον φιλοξενούσε ο ξάδερφος μου.Σας το παραθέτω στα αγγλικά όπως το είπε.

-The prob with Greek Chicks is one.They think they have the Global European Modern woman rights but they DO EXPECT their mate to have the Muslim obligations but not the rights since they limit the womans freedom.So they do want to be idependant and so like the rest EU girls but still need a man as a sponsor in their independance in case they do fail...

Μετάφραση τώρα.ΤΟ πρόβλημα είναι ότι αυτές θέλουν να σκέφτονται και να τις αντιμετωπίζουμε ως Ευρωπαίες αλλά ο Άντρας του να είναι μουσουλμάνος με κάθε υποχρέωση να την συντηρεί αλλά χωρίς τις αξιώσεις των μουσουλμάνων καθώς δεν τους αρέσει ο ρόλος της γυναίκας εκεί παρά μόνο του άντρα.Δεν θέλουν γκόμενο αλλά ένα σπόνσορα για να μπορούν να το παίζουν ελεύθερες και δυναμικές αλλά να έχουν την πλάτη για όταν τα κάνουν σκατά...

  Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ νομίζω πως μας ρίξανε στο ζύγι....

  H όλη συζήτηση ξεκίνησε γιατί ο μπόμπιρας του φαινόταν αδιανόητο το να πρέπει να κερνάς σόνυ και καλά.Στα μέρη του πρέπει να το προσέξεις πάρα πολυ γιατί πολλές κοπέλλες προσβάλονται αν είστε στα πρώτα ραντεβού γιατί λέει δεν έιναι πουτάνες????

 
 

cheetah

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...
Είμαι σίγουρος ότι αποτελείς πρότυπο γαμίκουλα και έμπειρου. δεν το αμφισβητώ γιατί δεν σε ξέρω. Όπως δε με ξέρεις και εσύ.

Θα ήθελα για μια ακόμα φορά να σε ευχαριστήσω για το μήνυμά σου. Επέτρεψέ μου να σου δώσω μια φιλική συμβουλή: Μην προτρέχεις.

Είμαι φοβερό πρότυπο έμπειρου γαμήκουλα-αν και γυναίκα.
(από πότε Η τσίτα έγινε Ο τσίτα?) :Ρ

Περαστικά και σε σένα στόκε μου...

Φιλική απάντηση: δεν υφίσταται "ΣΧΕΣΗ" της μίας εβδομάδας. ΕΛΕΟΣ. Είναι πήδημα ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ μιας εβδομάδας.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Ερωτηση στυλ Μενεγακη, σε πανέξυπνη υβρίζουσα. το αρσενικο Cheetah είναι ο τσίτος?
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Οπως παντα ειναι εμφανεστατη η ελλειψη επιχειρηματων στο γυναικιο φυλλο.............Ολοκληρα κειμενα απο τα παιδια για να απαντιση αοριστα,ανουσια και με ειρωνια η κυρια της παρεας.......Ευχαριστουμε για την επιβεβαιωση....
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Είμαι φοβερό πρότυπο έμπειρου γαμήκουλα-αν και γυναίκα.
(από πότε Η τσίτα έγινε Ο τσίτα?) :Ρ

Περαστικά και σε σένα στόκε μου...

Φιλική απάντηση: δεν υφίσταται "ΣΧΕΣΗ" της μίας εβδομάδας. ΕΛΕΟΣ. Είναι πήδημα ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ μιας εβδομάδας.

Περίμενα την απάντησή σου.

Και πάλι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις στο πρόσωπό μου. Στη θέση σου θα απεφευγα τους προσβλητικούς χαρακτηρισμούς. Σε συγχωρώ όμως γιατί καταλαβαίνω ότι υπάρχει πρόβλημα νοημοσύνης.

Το ότι είσαι γυναίκα είναι κάτι που το λες εσύ. Και πάλι, δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Άλλωστε αν είσαι γυναίκα που μιλάει σα μπετατζής με λεξιλόγιο δεκαετίας '80 καταλαβαίνω από που προέρχεται η τόση επιθετικότητα.

Δεν θα ήθελα να χρησιμοποιηθεί το παρόν forum για προσωπική αντιπαράθεση οπότε μη χάσεις το χρόνο σου στο να γράφεις κείμενο εδώ. Δεν θα απαντήσω.

Αν έχεις χάσει την ψυχραιμία σου και θέλεις ντε και καλά να μου πεις κάτι στείλε pm.

Απλά θα ήθελα να ξέρεις ότι η γνώμη σου με αφήνει παγερά αδιάφορο - ο,τι μήνυμα στείλεις θα διαγραφεί.

Και πάλι περαστικά.
 

cheetah

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Οπως παντα ειναι εμφανεστατη η ελλειψη επιχειρηματων στο γυναικιο φυλλο.............Ολοκληρα κειμενα απο τα παιδια για να απαντιση αοριστα,ανουσια και με ειρωνια η κυρια της παρεας.......Ευχαριστουμε για την επιβεβαιωση....

Κάτι μηνύματα σαν το δικό σου στηρίζουν δυνατά το επιχείρημα υπέρ των greeklish με την ανορθογραφία που μας στράβωσε.

Για να σου απαντήσω αγαπητέ μου, οι γενικολογίες που ειπώθηκαν παραπάνω, είναι αν μη τι άλλο αστείες.

Επίσης εγώ σε καμία περίπτωση δε δήλωσα εκπρόσωπος του γυναικείου φύλου για να κάτσω να επιχειρηματολογήσω--φαντάζομαι ότι όσοι 'συναγωνιστές' τα διηγήθηκαν, βασίζονται σε προσωπικές τους εμπειρίες, επομένως για ποιο λόγο να επιχειρηματολογήσω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom