Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 424K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και να σε παιρνουν και ματι ? οχι  :fuck1: δηλαδη παιζει οτι γαμας εκει μεσα, δεν ηξερα οτι σε κωλοπαρα παιζει τετοιο

τύπε συνήθως υπάρχουν κρυφοί χώροι για πιο prive καταστάσεις με κάνα extra δωρακι φυσικά, ανάλογα και τι λογαριασμό έχεις κάνει...
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
κι εγω δεν ειμαι μεγαλος τύπε, sry jybe ηθελα να πω

εσυ εισαι μεγαλος τυπος, τυπαρας  :2funny: ευχαριστω για την πληροφορια για τα κωλογαμομπαρα, μαλλον θα στοιχιζει πιο πολλα απο κανα ξενοδοχειο με κανα cg, ασε και τη διαφορα ανεσης. οποτε αστο μαλλον.  :think:
 

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
από όρμηγμα τι παίζει τύπε; αμα μπουμε με κανα 200ρι στην τσέπη και φυγουμε σε κανα 2ωρο θα χουμε φραγκα για ταξί;
ειναι αναλογα πως θα το χειριστεις εγω ηπια 3 ποτα δικα μου αλλα 3 στην κοπελα και περασα ζαχαρη  :pipa2:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Ξεκίνα από "Κατερίνα" Γ' Σεπτεμβρίου και Τροίας γωνία. Το ανδρικό ποτό 5 €, το γυναικείο 12 €. (Και προσοχή τα ποτά με ρέγουλα)


Σε αυτα στην Τροιας φορτωνεις σιγουρα η ειναι θεμα γυναικας αν γουσταρει να γαμηθει;;;;;; :think: :think: :think:

Ειναι βιζιταδικα δηλαδη;;;;;;
 

Επισκέπτης
ειναι αναλογα πως θα το χειριστεις εγω ηπια 3 ποτα δικα μου αλλα 3 στην κοπελα και περασα ζαχαρη  :pipa2:
κανα 50ρι δηλαδή ε; είχε πίπα το πρόγραμμα;
τα ποτά ήταν καλά; σημαντικό γιατί τρελαίνομαι με τις μπόμπες, μου ρχεται να ριξω μπομπα
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Σε αυτα στην Τροιας φορτωνεις σιγουρα η ειναι θεμα γυναικας αν γουσταρει να γαμηθει;;;;;; :think: :think: :think:

Ειναι βιζιταδικα δηλαδη;;;;;;
Φίλε όχι, δύσκολα να φορτώσεις αν είσαι καινούργιος πελάτης. Αν σε ξέρουν έχεις πιθανότητες.
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
ειναι αναλογα πως θα το χειριστεις εγω ηπια 3 ποτα δικα μου αλλα 3 στην κοπελα και περασα ζαχαρη  :pipa2:
Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για τη κοπέλα και τι υπηρεσίες ακριβώς προσφέρει. Με μία που κέρναγα εγώ στο ΧΑΛΑΡΑ μόνο μπαλαμούτι και ψιλοφραπέ με το ζόρι.
Πάντως σαν χώρος μου αρέσει και τα ποτά είναι ΟΚ
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
ποια μερα είναι κάλα να πάμε στο ΧΑΛΑΡΑ ?? :think:
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για τη κοπέλα και τι υπηρεσίες ακριβώς προσφέρει. Με μία που κέρναγα εγώ στο ΧΑΛΑΡΑ μόνο μπαλαμούτι και ψιλοφραπέ με το ζόρι.
Πάντως σαν χώρος μου αρέσει και τα ποτά είναι ΟΚ
Παιδιά το ΧΑΛΑΡΑ είναι όντως πολύ παρακμιακή κατάσταση. Οι κοπέλες αλλάζουν συνέχεια, αλλά από τις 8 - 10 κοπέλες ζήτημα είναι να ψιλοβλέπονται οι 2 - 3.Παίζει στάνταρ από minimum φραπέ μέχρι και να πηδήξεις ανάλογα με την κοπέλα. Το κόστος το διαπραγματεύεσαι επί τόπου και σε συνάρτηση και με την κατανάλωση που έχεις κάνει. Σε πάνε σε κανένα καβατζωμένο καναπέ, τραβάνε και κάνα δυο γλάστρες μπροστά και γίνεται παιχνίδι. Γι' αυτό προσοχή που θα κάτσετε γιατί είναι άμεσος ο κίνδυνος να λερωθείς από το ψωλόχυμα του προηγούμενου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για τη κοπέλα και τι υπηρεσίες ακριβώς προσφέρει. Με μία που κέρναγα εγώ στο ΧΑΛΑΡΑ μόνο μπαλαμούτι και ψιλοφραπέ με το ζόρι.
Πάντως σαν χώρος μου αρέσει και τα ποτά είναι ΟΚ

δεν θυμαμαι το ονομα της μια ξανθια :tits: ηταν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom