Νέα

τα πιο δυνατά χέρια σε μασάζ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blflyer00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
με γράψανε κανονικά...
μη τους τηνε μαγαρίσω...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εγώ περιμένω πάντως... άδικα μάλλον...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
εγώ περιμένω πάντως... άδικα μάλλον...

αν η κοπέλλα δεν θέλει να δίνουν το τηλέφωνό της,τότε ο συναγωνιστής που το σέβεται αυτό είναι πολύ σωστός......μου έχει τυχει κι εμένα.......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
αν η κοπέλλα δεν θέλει να δίνουν το τηλέφωνό της,τότε ο συναγωνιστής που το σέβεται αυτό είναι πολύ σωστός......μου έχει τυχει κι εμένα.......
η εχεμυθια ειναι το χαρακτηριστικο σου,φιλε μου...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αφού παραπάνω λέει ο Αντζελο οτι η ενημέρωση έγινε... ΚΑΝΟΝΙΚΑ....
τι δικαιολογίες είναι αυτές?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.899
Like
24.826
Πόντοι
5.006
αφού παραπάνω λέει ο Αντζελο οτι η ενημέρωση έγινε... ΚΑΝΟΝΙΚΑ....
τι δικαιολογίες είναι αυτές?
λοιπον φιλε μου δεν εχω κατι προσωπικα με σενα ουτε με κανεναν εδω μεσα.. και πμ μην στελνετε.οσο για τα δυο παιδια το εδωσα επειδη ρωτησανε ειπα οτι εχει δικο της χωρο  ρωτησα τη κοπελα ηθελε και τελειωσε..τωρα το τι πως και γιατι δεν εχει σημασια..αν δεν θελει η κοπελα με το ζορι δεν γινεται κατι...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αχαχαααα δηλαδή ξαναρώτησες και για μένα και σουπε όχι...
αχαχαχα
τι πίπες πας να μας πουλήσεις...
ευχαριστώ...
ούτε στο αρχικό μου πμ δεν απαντησες ρε ψευτάκο...
και φίλος σου δεν είμαι...
πελάτης είμαι...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.899
Like
24.826
Πόντοι
5.006
αχαχαααα δηλαδή ξαναρώτησες και για μένα και σουπε όχι...
αχαχαχα
τι πίπες πας να μας πουλήσεις...
ευχαριστώ...
ούτε στο αρχικό μου πμ δεν απαντησες ρε ψευτάκο...
και φίλος σου δεν είμαι...
πελάτης είμαι...
τι να σου πουλησω τι δε καταλαβαίνεις πελάτη όπως θες να λέγεσαι και γιατί να σου απαντήσω υποχρεωμένος είμαι σε ξέρω και απο χθες.αν δεν καταλαβαίνεις πρόβλημα σου και χαρακτηρισμούς αλλου εγώ δεν σε προσβαλα,ουτε ψευτακο απο κει και πέρα δεν μπορω να κάνω τίποτα αν δεν καταλαβαίνεις.κακώς ασχολήθηκα βρήκα και το μπελα μου..
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

δεν είναι αυτό θέμα εχεμύθειας,είναι θέμα σεβασμού σε κάποιον/κάποια που σε εμπιστεύθηκε.....χόρχε,αν εσυ μου δόσεις το τηλέφωνο και την διεύθυνση π.χ. από ένα κρυφό μασατζίδικο,λέγοντάς μου παράλληλα να μην το μοιράσω,εγω δεν πρέπει να το σεβαστώ αυτό?
Δεν γνωρίζω τι λόγους εχει η Ηλιάννα να μην θέλει να δίνουν το τηλέφωνό της,αλλά πρέπει να το σεβαστούμε.Ούτε εγω το έχω,αν και την ξερω από παλιά.Και αν το ζητήσω και δεν μου το δόσουν,δεν πρόκειται να παρεξηγηθώ....αλλωστε,υπάρχουν και πάρα πολλές άλλες κοπέλλες που κάνουν καλό μασαζ και πρόγραμμα......
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.899
Like
24.826
Πόντοι
5.006
Δυστυχώς δεν καταλαβαινουν..κακώς κιόλας ασχολήθηκα βγαινω και φταιχτης απο πανω.λες και αν ήθελε η κοπελα δεν θα δια φημιζόταν εδώ εμένα θα περιμενε.αλλά εντάξει το ευκολο είναι να πεις τον αλλο όπως τον πεις.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μαλακίες αγαπητοί...
μαιμού οι δικαιολογίες σας...
εφ' όσον λέει ο ιδιος ο Αντζελο οτι ενημέρωσε τους συναγωνιστές σε προηγόύμενα πόστ...
ντανυ και πετερ έσπευσαν να ευχαριστήσουν...
που σημαίνει οτι δεν πρόκειται περί φραγμού πού έχει βάλει η Ηλιάνα...
άρα εδώ υπάρχει κάποιου είδους διάκριση... η οποια δεν πηγάζει απο την μασατζου αλλά απο τον συνάδελφο πελατη... και πράγματι απορώ ποιά μπορεί να είναι αυτή... στο πρόσωπο μου...?
επίσης όταν δεχομεθα πμ πριν 3 ημέρες και ποσταρισμα ταυτόχρονα στο νήμα... και είμαστε ONLINE... κάνουμε τον κόπο και απαντάμε ευγενικά αγαπητοι μου...
ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...
όχι 3 μέρες μετά να εμφανιζόμαστε και να λέμε ότι μας καπνίσει για δικαιολογίες...
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε... ''φίλοι μου''
σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
μαλακίες αγαπητοί...
μαιμού οι δικαιολογίες σας...
εφ' όσον λέει ο ιδιος ο Αντζελο οτι ενημέρωσε τους συναγωνιστές σε προηγόύμενα πόστ...
ντανυ και πετερ έσπευσαν να ευχαριστήσουν...
που σημαίνει οτι δεν πρόκειται περί φραγμού πού έχει βάλει η Ηλιάνα...
άρα εδώ υπάρχει κάποιου είδους διάκριση... η οποια δεν πηγάζει απο την μασατζου αλλά απο τον συνάδελφο πελατη... και πράγματι απορώ ποιά μπορεί να είναι αυτή... στο πρόσωπο μου...?
επίσης όταν δεχομεθα πμ πριν 3 ημέρες και ποσταρισμα ταυτόχρονα στο νήμα... και είμαστε ONLINE... κάνουμε τον κόπο και απαντάμε ευγενικά αγαπητοι μου...
ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...
όχι 3 μέρες μετά να εμφανιζόμαστε και να λέμε ότι μας καπνίσει για δικαιολογίες...
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε... ''φίλοι μου''
σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας...
προφανως ηταν γνωστοι του :rockon:, νομιζω πολυ χρονο χασαμε ηδη, ειναι και αλλου πορτοκαλιες αλλωστε :dancing:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εννοείται... και άλλωστε όλοι λουφάξανε βλέπεις...
τι να πούνε... τα αυτονόητα...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom