Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.884
Like
11.563
Πόντοι
3.656
συνεχεια απο εδω Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!! - bourdela.com forum

παιδια ενταξει τελικα ολα καλα με την κοπελα δεν περιμεναμε μεχρι σκ βγηκαμε κτλπ
πολυ γαμηση να ειναι καλα περναω καλα σε αυτο το τομεα
αλλα ημαστε στισ 2 εβδομαδες και μου στελνει φωτογραφιες με νυφικα ,βιντεο απο φιλες της που παντρευτηκαν .. και γενικα μου εχει κολλησει παρα παρα πολυ σε ασφυχτικο βαθμο της εχω πει να τα παρουμε λιγο τα πραγματα πιο χαλαρα , συμφωνει αλλα μετα απο καπιες ωρες συνεχιζει το βιολι της ...
σκεφτομαι να την χωρισω , μου εχει κολλησει ΠΑΡΑ πολυ και παρα πολυ γρηγορα Νιωθω ασχημα κιολας γιατι ειναι αξιολογη κοπελα αλλα πρεπει να ειναι ψυχοπαθεις
Τύπε...είσαι και άτυχος γιατί αν ήταν φιλόλογος θα ξεκόλλαγε μόνη της μετά από 1-2 γραπτά μνήματα :confused:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.200
Πόντοι
1.706
συνεχεια απο εδω Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!! - bourdela.com forum

παιδια ενταξει τελικα ολα καλα με την κοπελα δεν περιμεναμε μεχρι σκ βγηκαμε κτλπ
πολυ γαμηση να ειναι καλα περναω καλα σε αυτο το τομεα
αλλα ημαστε στισ 2 εβδομαδες και μου στελνει φωτογραφιες με νυφικα ,βιντεο απο φιλες της που παντρευτηκαν .. και γενικα μου εχει κολλησει παρα παρα πολυ σε ασφυχτικο βαθμο της εχω πει να τα παρουμε λιγο τα πραγματα πιο χαλαρα , συμφωνει αλλα μετα απο καπιες ωρες συνεχιζει το βιολι της ...
σκεφτομαι να την χωρισω , μου εχει κολλησει ΠΑΡΑ πολυ και παρα πολυ γρηγορα Νιωθω ασχημα κιολας γιατι ειναι αξιολογη κοπελα αλλα πρεπει να ειναι ψυχοπαθεις
Μεταξύ μας τώρα, εισαγωγική επιχείρηση εχω, με όφιδες ασχολούμαι.
Που κατοικοεδρεύεις μπας και ανοίξουμε κανά παράρτημα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι
χαιρετε αμιγκος ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι

και η υπογραφη του νηματοθετη; "καλα θα παει αυτο" :2funny: ουτε 2 βδομαδες δεν αντεξες ρε τρομπιδι
Μην αυτοκτονήσει το παιδί ρε συ....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.535
Like
13.452
Πόντοι
3.506
ευχαριστω φιλε μου ! χαρηκα που σε γνωρισα και απο κοντα !
Κι εγώ αγορίνα ! Τώρα που έφτασε και ο Αύγουστος, πήγαινε με το κορίτσι κάποια εκδρομή νομίζω είναι καλή ιδέα !!:hi:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.115
Κριτικές
27
Like
17.669
Πόντοι
7.415
τα στοιχηματα να βλεπω,ειχα πει σε δυο εβδομαδες θα ειναι παλι εδω.

εσυ τωρα νομιζες οτι γνωρισες κοπελα που θα εκανες σχεση αλλα εχουμε χιλιοπει εδω μεσα οτι οι ελληνιδες ειναι παρτη μια και χτυπα την αλλη. δυο εβδομαδες εισαστε μαζι και σου μιλαει για γαμο,μαλακα εχουνε ξεφυγει τελειως οι γκομενες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.514
Like
65.632
Πόντοι
11.956
τα στοιχηματα να βλεπω,ειχα πει σε δυο εβδομαδες θα ειναι παλι εδω.

εσυ τωρα νομιζες οτι γνωρισες κοπελα που θα εκανες σχεση αλλα εχουμε χιλιοπει εδω μεσα οτι οι ελληνιδες ειναι παρτη μια και χτυπα την αλλη. δυο εβδομαδες εισαστε μαζι και σου μιλαει για γαμο,μαλακα εχουνε ξεφυγει τελειως οι γκομενες.
Καλά μην πιστεύεις και αυτά που λέει ....φιδεμπορας είναι ....από το μυαλό του τα έβγαλε όλα .....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
οχι οχι μην ανησυχεις, τους εχω σε suicide watch τους αθωους.
πιεζουμε μεχρι τα ορια για σκληραγωγηση, να μαθουν και κατι :wink:
Έπρεπε να είσαι εκπαιδευτής στους Αλεξιπτωτιστές η στα Ο.Υ.Κ....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
αλλα ημαστε στισ 2 εβδομαδες
Ε ειναι ψυχοπαθης!

Αυτο που μετα απο 2 εβδομαδες ξανοιγεται για τετοιες καταστασεις πραγματικα με ξεπερναει! Δεν υπαρχει ελπιδα!

Και εγώ πάω με τα νερά της γενικά για να μην χάσω τα δωρεάν γαμησια που μου δίνει η αλήθεια είναι ότι μέσα σε ούτε μήνα έχω γλιτώσει έναν σκασμό λεφτά
Καλα κανεις αλλα καποια στιγμη θα βαρεθεις. Να πηγαινεις και με πουτανες..
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.736
Κριτικές
12
Like
3.046
Πόντοι
746
συνεχεια απο εδω Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!! - bourdela.com forum

παιδια ενταξει τελικα ολα καλα με την κοπελα δεν περιμεναμε μεχρι σκ βγηκαμε κτλπ
πολυ γαμηση να ειναι καλα περναω καλα σε αυτο το τομεα
αλλα ημαστε στισ 2 εβδομαδες και μου στελνει φωτογραφιες με νυφικα ,βιντεο απο φιλες της που παντρευτηκαν .. και γενικα μου εχει κολλησει παρα παρα πολυ σε ασφυχτικο βαθμο της εχω πει να τα παρουμε λιγο τα πραγματα πιο χαλαρα , συμφωνει αλλα μετα απο καπιες ωρες συνεχιζει το βιολι της ...
σκεφτομαι να την χωρισω , μου εχει κολλησει ΠΑΡΑ πολυ και παρα πολυ γρηγορα Νιωθω ασχημα κιολας γιατι ειναι αξιολογη κοπελα αλλα πρεπει να ειναι ψυχοπαθεις
Ρε φίλε, πραγματικά δεν έχω καταλάβει γιατί έφτιαξες αυτό το νήμα...
Να μας κάνεις κοινωνούς στην χαρά σου, που μετά από καιρό βρήκες γκόμενα ή να μας πεις ότι αφού βρήκες, δεν ξαναπατάς εδώ μέσα και να μας ευχαριστήσεις για όσο καιρό σου κάναμε παρέα, όπως έγραψες στην αρχή του νήματος που άνοιξες;
Δεν καταλαβαίνω τι σε εμποδίζει ενώ βρήκες γκόμενα, όπως λες, να μπαίνεις και εδώ...
Για εμένα έχεις φτιάξει ένα νήμα για να προκαλέσεις αντιδράσεις και να δεις την εξέλιξή τους...
Το παίζεις ο κλασικός μουνόδουλος (μια συμπεριφορά που έχει υπερ αναλυθεί εδώ μέσα στο site) και μετά μας λες ότι η δικιά σου σε πιέζει για γάμο από την αρχή της υποτιθέμενης σχέσης (κλασική συμπεριφορά Ελλεηνίδας, άλλη μια συμπεριφορά υπερ αναλυμένη εδώ μέσα)...
Τι θες να υποθέσει κάποιος με όλα αυτά που γράφεις εκτός από το ότι τρολλάρεις;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom