Νέα

Τα Καλύτερα Τσιμπούκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stefanos the grait
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Θα συμφωνησω απολυτα με feelgood Καρολινα Διδυμου , Πωλινα Καλυμνου , και θα προσθεσω και μερικα ακομη Αννυ ελληνιδα πορνοσταρ  απο Φωκαίας 27Β , Αθηνα επισης απο Φωκαίας 27Β πρωινες ωρες , Γιαννα απο Μαραθωνος και Ευα απο Ευνενιδων στο Γκαζι η οποια φημολογειτε οτι θα βρισκεται πλεον σε αλλο στουντιο επο βδομαδα , τρελα κλαρινα οι παραπανω κιουριες , ο ορισμος του deepthroat θα ελεγα !!! :pipa1:
Συμφωνω κ επαυξανω για τις εν λογω!!! Που να τις θυμηθεις κ ολες?
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
δε ηρθε το καριολακι αφου δε ηρθε σημερα αυριο θα βγει σιγουρα :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Ναταλι απο Καλυμνου 36 το πρωι :pipa2: :2on1: :pipa3: :wanker: :erection: :pipa1:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
40
Like
3.337
Πόντοι
4.587
παπαρια μαν....οι αποψεις διιστανται...αλλοι λενε οτι ειναι πολυ μετρια στο προσωπο αλλη οτι ειναι ομορφο κοριτσι....οποτε μια ειναι η λυση...

αφου το μονο σιγουρο ειναι οτι δινει τελεια πιπαρα αφου το λενε ολοι χτυπας 2 βοτκες πριν και πας πανετοιμος για το ραντεβου....

επειδη το λενε ολοι θα την τιμησω και εγω αλλα φτιαγμενος πρωτα...σκετος δεν παιζει....
Κοίτα δεν μπορώ να περιγράψω φάτσα, δεν είναι η μουνάρα ρωσοουκρανέζα των 350 ευρώ (με +++++++) που θα σου τρέχουν τα χύσια από τα αυτιά, αλλά έχει στυλάκι κλασσικής ελλεϊνίδας ξεκωλέ, από αυτές που γυρνάνε στα κωλόμπαρα για να γαμηθούν αυθημερών. Σίγουρα δεν είναι άσχημη και σίγουρα δεν θα της κλείσεις την πόρτα όταν σκάσει μύτη μπροστά σου.  Σε κάθε περίπτωση  θα δικαιωθείς από το τσιμπούκι της. Δεν λέω άλλα για να μην κατηγορηθώ  ότι είμαι και προμότορας της.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Δοκιμάστε και την Μαρία στο γατόσπιτο της Ιάσωνος , πρωινή βάρδια
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Παίδες, ερώτηση:

Μετάξι, Φυλής, Λιοσίων, τέτοια,
τώρα αυτές τις άγριες ώρες της τρίτης βάρδιας
έχει πέσει σε κάποιου την αντίληψη καμιά που να εξαφανίζει το μόριο στον οισοφάγο της?
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
ναι το καριολακι βγηκε 6.20 αυτη τη βδομαδα δε δουλεψε πολυ για χαρτζηλικι ισα ισα, απο βδομαδα καρτερι και θα το πετυχω σιγουρα
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
ΕΛλης και Αχαρνων η Ζανα πολυ καλη γιατι το γουσταρει !!!
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
κανα καινουργιο μπουκι της προκοπης παιζει?  :pipa2: ωρες ωρες νοσταλγο μια μιλφ που ειχα βρει κατα τυχη παλια επι εποχης MSN που εκανε ραντεβου με τον αντρα της μονο.. καποια στιγμη εκει που κανονιζαμε δεν εδειχναν καθαρη φωτο (μικρες τοτε στα παραθυρα του μσν) και μου ανοιγουν καμερα να τους δω με το που ειδα το τσιμπουκι της τιπισσασ τρελαθηκα και με τα χιλια ζορια κανονισα να συναντηθουμε με τα αμαξια σε ενα βενζιναδικο  φιλου του και να ερθει η τιπισσα σταμαξι μου να με ρουφιξει,ο αντρας της εκει κοντα με ταμαξι κιαυτος,ηρθε μου εκανε μια πιπα ονειρο της τα εδωκα στον λαρυγγα και εφυγα...αλλα η ολη φαση θυμηζε πιτ στοπ καυλας..εγινε αλλη 1 φορα αυτο και μετα θελαν 300 για παρτουζα μονο και δεν ξαναπηρα.. αλλα μια τσιμπουκα θανατος..τελος παντον.. για το 2015 παιζει τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom